Existuje kamarátstvo medzi mužom a ženou?

machiabeli
3. mar 2014

Ženy vážne Vám tak vadí ak ma chlap kamarátku nerieši s ňou nič .......len sa otvorene s ňou baví o všetkom cez net ( nakoľko je ďaleko) občas aj osobne len sa tak informatívne pýtam ??? Poprosím váš názor a verite že môže byt kamarátstvo medzi mužom a ženou???

stanislavao
4. mar 2014

@machiabeli kamaratstvo medzi muzom a zenou moze existovat. mala som kamarata, dobreho kamarata a vzdy to bol len kamarat. a nebol teply, ak by si niekto myslel. a muz moze byt omnoho lepsi kamarat, ako zena.

romanovic
4. mar 2014

Moze. Mam 44 a od 15, t.j. 29 rokov mam uzasneho kamarata. Ked sme mali nejakych 16-18, najprv bol zalubeny on do mna, potom ja do neho, ale nase city sa nikdy nestretli v jednom case a potom sme si povedali, ze je to tak dobre, lebo by sa to urcite pokazilo. On ma drzla za ruku pri kazdom mojom rozchode, raz som unho plakala cely den a celu noc 🙂 , videl ma opitu grcat, niesol ma na pohotovost, hulili sme spolu 😀 , chodili na tury, divali sa na vychody slnka, so ziadnou kamoskou som nezazila to, co s nim. Vsetci moji ex, aj moj manzel su z s tym uzrozumeni, bezne sme jeden u druheho spavali, dokonca aj teraz (ked mam deti a hlavne ked cas dovoli) si v lete robime vikend v horach - len my dvaja, aby sme si skecli o vsetkom, co cas priniesol, lebo zijeme na opacnych koncoch republiky...

tatiana1985
4. mar 2014

nie neexistuje

juliana77
4. mar 2014

@machiabeli Určite existuje a myslím, že by existovalo ešte viac takýchto priateľstiev, keby takéto kamaratstva nevadili už existujúcim partnerom. Takže na takéto kamaratstvo netreba dvoch, ale viacerých zúčastnených, ktorí budú verit tomu, že to je skutočne len kamarátstvo. 😉

zuzzqa
4. mar 2014

moj priatel je moj partner, s nim riesim vsetko co ma trapi a zdielam s nim radosti aj starosti. Ano mam kamaratov ale vacsinou su to chlapci zo spolocnej partie. nevypisujem si s nimi sukromne spravy, nestretavam sa so ziadnym osamote, stretavame sa spolocne v podniku, na chate na dovolenke - samozrejme aj s partnerom. tak isto ma aj moj partner kamatky. ak by mal ale niekoho s kym by si vypisoval hore dole, alebo sa stretaval sam - na kavicky, na obediky vyrozpravat sa a pod. tak by som ho poslala kade lahsie, lebo podla mna to normalne nie je, najma ak ma stalu partnerku...

viera27
4. mar 2014

samozrejme ze existuje

eliska31
4. mar 2014

Existuje, samozrejme za predpokladu aky maju charakter, IQ a EQ dotycny dvaja. Ja mam najlepsieho priatela/kamarata taktiez. Ma 52 rokov, ale je to ten najuzasnejsi clovek na svete akeho poznam. Mozem mu kludne povedat vsetko, zdoverit sa. Co sa tyka sexuality, take neriesime. Sice dostala som kompliment od neho, ale on je galantny ku kazdej zene. V pripade potreby vie pomoct a ja naopak. Dala by som ruku do ohna zanho a za jeho rodinku. Ma uzasnu manzelku, a 2 krasne dcery. Pozname sa a nemame problem. Ked mi zomrel tatino tiez mi velmi pomohli po psychickej stranke. Oni celkovo su najuzasnejsi ludia akych poznam...

maria1989
4. mar 2014

@machiabeli takže otázka skôr znie, či sa máš manželke prispôsobiť ty a vzdať sa tej kamarátky, ktorá jej vadí, alebo sa má vzdať ona, a žiť v neistote (tak to beriem ja) 🙂

machiabeli
autor
4. mar 2014

@sante81 zle skusenosti

machiabeli
autor
4. mar 2014

@romanovic presne viem mam jednu dlhorocnu kamaratku a mali sme toto iste teraz uz tolko casu nie je nakolko ja mam deti a ona tiez maleho syna

machiabeli
autor
4. mar 2014

@maria1989 dobre to beres riesim tazku dilemu ale viem uz dopredu ako vzdam sa kamaratky aj ked nam ona nikdy nechcela rozbijat manzestvo aj ked sme mali krizu v manzestve stala za nami a podporovala nas ale ukoncim to teda vlastne uz nemusim ukoncila to ona sama chyba mi ja som ju bral ako sestru no co uz zivot tym nekonci

harriet13
4. mar 2014

rozhodne nie, taka kamaratka mi znicila vztah

horana
4. mar 2014

ano, existuje, z vlastnej viacnasobnej skusenosti 😵

bronia13
4. mar 2014

ja mam jedneho velmi dobreho kamarata asi 18 rokov pozna ho aj mm... mm ma kamosku z vysky dokonca bola u nas na 2 tyzdne minuly rok na navstevu, v obec mi to nevadilo,bola nam aj na svatbe a od vtedy sa aj ja s nou kamosim nie len on, piseme si aj my dve...on neziarli na mojho kamosa ked s nim idem na obed/veceru a ja neziarlim na jeho kamosku ked si pisu alebo ked tu bola a sami dvaja si urobili celodeny vylet (mne sa nechcelo trepat s detmi) 😉 takze to zalezi od toho ako si asi dvaja ludia veria a co medzi tymi kamosmi bolo ci nebolo 😉 😀 keby to bola ex tak to by som netolerovala (aj ked mne to mm toleruje 😀 😎 - kamaratit sa s ex 😉 - dokonca aj on ho pozna a kamosi sa s nim)

aiva1
4. mar 2014

machiabeli...ja osobne som doteraz nemala problém s tým keď mal môj priateľ 3 také kamošky...zo začiatku mi to nevadilo...
Až som bohužiaľ zistila že ich oslovuje spôsobmi ktorými mňa neoslovoval, písal si s nimi pomerne dôverné veci...úplnou náhodou...môj mi hovoril že sú to len kamošky...nakoniec som sa dozvedela že tá jedna kamoška bola na sex ešte predtým než so mnou začal chodiť...radšej už som nechcela nič viac vedieť...
Keď sme sa vzali a ja som zostala tehotná (na rizikovom)...tak sexuálny život trocha ochladol...
No a aby to nebolo málo tak som zistila že s tými kamoškami bola "virtuálna nevera"....z nervov som takmer predčasne porodila...no bol u nás riadny cirkus keď som mu to vytmavila...
Manžel slúbil že si s nimi v živote písať nebude, tak dúfam že to dodržuje...
Ak by som zasa zistila že s nimi píše, tak sa naštvem a začnem si aj ja s niekym písať a urobím to tak aby to zistil...
TAKŽE U NÁS ŽIADNE KAMOŠKY TYPU EX, ŽIADNE KAMOŠKY TYPU "LEN KAMOšKY"...A NIČ NA TENTO SPOSOB POD MOJOU STRECHOU.
Mne takéto kamarátstva nič pekného nepriniesli...

veronicka1901
4. mar 2014

Neviem, moj manzel takuto kamaratku nema (aspon dufam 🙂 ) a ja tiez nemam takehoto kamarata 😉 .

sisaka
4. mar 2014

@aiva1 tak ako napisala @eliska31 na kamaratske vztahy medzi muzom a zenou treba mat character a patricne IQ a EQ

aiva1
4. mar 2014

sisakaa...hej to je fakt...no vyzerá to tak že môj úžasný manžel nemá ani jedno ani druhé... 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adahk
4. mar 2014

Ahoj , ja mám kamaráta od 12 rokov, teraz mám 40.

lenuskakika
4. mar 2014

@sante81 ano presne aj ja som toho nazoru ze proste to sa neda a vzdy to skonci rovnako . Aj ja mam kamarata jedneho ale casom to slo inou cestou tak to skoncilo a to som si snim fakt rozumela. Ale zase ak tu zenu alebo muza poznas od mala tak hej niekedy je ten kamaratsky vstah silny ale zase niekedy ani to nevydrzi a skonci to v posteli. Je to tak ako 😉 yto je

lili_mia
4. mar 2014

@machiabeli Áno, mne vadí ak môj chlap kecá s kamoškou o našich veciach. Pretože od pozície bútľavej vrby je to veľmi blízko do postele a žiarlivosť naberá na obrátkach. Ked sa zdôveruje mužským kamošom, to mi nevadí, ale žene? Áno, mne to vadí. Kamoške poviem o posteľových avantúrach, ale kamošovi??? Kokos to mi je blbé, jedine žeby sa pýtal, aké mám pocity z danej polohy, kedže chce poradiť. Inak mi je to divné.
Ked sa s ňou bavíš o veciach, o ktorých sa bavíš napr aj s kolegami, podľa mňa ok, ale už tie detailnejšie informácie sú podľa mňa už nie OK.
Či ked napr vás vytopí a ona sa bude o to zaujímať. V pohode, ked spomenieš, že máte vybavovačky s poisťovňou, nové omietky, nábytok, sused odmieta priznať vinu, no už by som nespomínala, že napr. ste doma nervózni z toho ako všetci spíte v jednej izbe a Ty si ako nadržaný jeleň. A ked by to náhodou aj žena našla, že si jej to písal .. čudoval by si sa následnej hysterickej scéne? No ked sa s tým zdôveriš kamošovi pri pive, to je také .. chlapské.
Čiže predstav si, že by sa Tvoja žena zdôverila kamošovi, že ste niekoľko týždňov nasucho. Čo by Ti bolo milšie? Ked o tom vie kamoška, alebo jej kamoš?
Schválne som použila tieto príklady, kedže sú dosť dôverné a intímne. Písanie si o tom, ako rastú deti je nevinné a kedže tu nejde o to, aby si sem vložil celý prepis toho, čo si s kamoškou píšeš, tak som použila aj také situácie, ktoré patria výlučne medzi partnerov, nie pre cudzie oči, či uši.

sisaka
5. mar 2014

@fidka79 vsak ja nepisem, ze mam kamarata na to, aby som mala s kym rozoberat nase partnerske problemy, my mame na pokec trochu ine temy, pozname sa tak dobre, ze vieme ake mame nazory na partnerstvo, ako riesime problemy, ako by ten druhy riesil danu situaciu, ze to fakt nemusime rozoberat, takze ak nieco spomenieme ohladom partnerov, je to len taka okrajova tema, asi ako bavenie sa o pocasi .... Ani jeden z nas nikdy nic zle nepovedal na partnera toho druheho a nikdy sme sa nepokusali o rozbitie vtahu toho druheho (tam mame dane hranice a tie neprekracujeme) .... Ale chapem, pre niekoho su to nepochopitelne veci a nevie si kamaratstvo s opacnym pohlavim predstavit, ak je to pre niekoho prilis "lakave" a neveri si, tak je lepsie sa drzat rovnakeho pohlavia, nech nie je pokusenie

adkoalauri
5. mar 2014

@machiabeli myslím si, že nemôže 😉

diskutujuci
19. mar 2014

ahojte, podľa mňa môže, ale......
1. musia byť ďaleko od sebe
2. stale si to musi tem muz v sebe opakovat ze nesmie zacat tuzit
Ale to pisem o sebe🙂 podla mna su muzi, ktori mozu byt kamaratmi, je to o moralnych zasadach a hodnotach, su taki ktori to zvladnu
ja osobne nemam kamaratku ktorej zverujem vsetko, neviem ci by som nepodlahol minimalne v tuzbe ju objat - casom

aneri66
21. mar 2014

ja verím...no veľa krát som sa už sklamala v tom, že som ho považovala za kamaráta a dotyčný si začal namýšľať, že smerujem niekde viac 😒

amadora
21. mar 2014

môj názor, vždy aspoň jeden z dvojice "priateľov" chce aj niečo viac. žiaľ som sa o tom presvedčila nie jeden krát

mysicka36
21. mar 2014

Existuje, ale vždy tam je ten sexuálny podtón. Aspoň v niektorých situáciách. Netvrdím, že stále ale...

maaaria3
21. mar 2014

každý hľadá partnera tu na zemi... to kamarátstvo je len predvoj... mala som vždy len kamarátov a nakoniec sme to museli ukončiť, lebo jeden bol vždy frustrovaný... aspoň tie intenzívne kamarátstva nie sú nikdy čisté... je tam náboj isto...