Fingované rande

ainin
2. apr 2014

Ahojte babenky nedala by sa niektora z vas nahovorit na "hrane" rande a neskusila toho mojho vytiahnut napr. na kavicku? 🙂 znie to asi sialene, ale bohuzial vsetky moje kamaratky pozna minimalne z fotiek a ja uz takto dalej nemozem, proste neverim ze ma nepodvadza a ked aj momentalne nie neverim ze by to pri prvej prilezitosti neurobil 😒 ale potrebujem si tym byt ista, priznat sa urcite neprizna, to sme uz skusali, zatial nemam ziadne dokazy, nemam nic iba blby pocit a nedokazem to skoncit len pre pocit, stale ho mam rada 😒

moonlight1210
3. apr 2014

@winona24 tak tuto relaciu som pocula dvakrat a musim povedat ze ta redaktorka zvadza chlapov takym sposobom ze len blbec by nezacal sipit ze ide o chytak. Neviem ci v tej relacii niekoho aj namotala ale musel to byt zufalec.

moonlight1210
3. apr 2014

Dalsia vec co mi napadla: keby na figurantku nezabral, uz by si mu verila? Alebo by hryzkal cervicek, ze co ked mu len nebola sympaticka a na inu by zabral?
Mozes skusat, isto mu raz dohodis taku, s ktorou si zacne.

Neviem - tieto pokusy. Aku maju vypovednu hodnotu o vernosti? Mne vychadza ze nulovu.

jalucija
3. apr 2014

@ainin keby som bola z bs ako ty kludne by som ti tu sluzbicku spravila for fun 😎

mysicka36
3. apr 2014

😀 jáj bokovka na FUN Rádiu - to bol iný trapas, ale žasla som kolko debilov sa dalo nachytať. A nepochopila som ženské čo sa takto znížili...

Aj tie akože happa-endy mali doma dohru. Bolo cítiť z hlasi toho chlapa 😒 kebyže toto mi spraví chlap tak 😝

ainin
autor
3. apr 2014

nie nemam 15 ale 26 a dotycny 37, ja by som uz rada riesila aj spolocne byvanie, ved obaja mame na to vek ale na tuto temu sme sa este ani len nerozpravali, vlastne neviem co pre neho znamenam ci ma nema len "zatial" kym nenajde nieco lepsie, viem ze sa obcas prihlasi na pokeci pod nickom o ktorom si mysli ze neviem a naozaj by som rada vedele kvoli comu..

adri266
4. apr 2014

@ainin pozri, ak spolu len chodite, nebyvate spolu a neplanujete spolocnu buducnost, tak je najvyssi cas to ukoncit. Lebo doveru uz nikdy neobnovis a naco sa trapit.Utekaj kade lahsie a hladaj si niekoho ineho.

sono2
4. apr 2014

@ainin hoď nám sem fotku, nech vieme o akého ide playboya. A môj manžel do toho pôjde. Má neskutočnú fantáziu. Myslím, že sa skôr namotá na mužsko- ženské reči ako nejaké herectvo. 😀