Hádky kvôli sexu

angelikaaa123
3. okt 2014

Ahojte, mám veľmi vážny problém, ktorý ma tak trápi, že uz som bezradná. Poteší ma kazdy váš nazor alebo rada. S priatelom sme spolu rok aj pol, som v 13tt tyzdni tehotenstva. Lubime sa, ale... Vytaca ma priatelove spravanie voči mne. Keď nemame sex som zrazu preňho iba vzduch... Absolutne si ma nevšima a v poslednej dobe mi aj dost pekne nadava. Tu vznikajú naše hadky. Nevie sa vžiť do mojej situácie. Začnem poporiadku, cez víkendy sa sprava priam nadherne...mame sex aj dva krat denne. Ale... cez pracovne dni.. sa ku mne sprava pekne len zatial kym mu nepoviem nie. Potom som v jeho ociach zrazu ničím. Predstavte si moju situaciu: pracujem, studujem externe a som tehotná, vecer som rada, ze ležím v posteli. Zvykla som mu spraviť "dobre" aj inou cestou ako sexom ale ani to si neváži. Včerajšia hadka ma doviedla k tomu aby som sem napísala. Spraval sa uzasne... az kym som nezacala byt unavena. V tom sa nahneval a vynadal mi do hlupej, povedal, ze si mam najst i eho, na ktoreho budem mat chut a povedal, ze odchadza snazila som sa ho zadrzat ale aj napriek mojej tehotnosti ma odstrčil. A odišiel so slovami, že ho už nikdy neuvidim, co mam spraviť? Odpustiť mu a pretvarovať sa že mi neubližuje alebo sa ho konečne vzdať a vychovavať sama?
P.S: moja mama ma tiez vychovavala sama a viem ake to je byt bez otca, a to by som mojmu babatku nechcela :(

2712sasenka
3. okt 2014

@angelikaaa123 Kolko mate rokov?myslim tak max.20 alebo sa mylim?

sense
3. okt 2014

mozem sa spytat dieta bolo planovane? Ja mam z tvojho priatela pocit ze mu nejde o nic ine len o sex....a podla tohto to aj tak vyzera takze bud mu budes vzdy po voli a on mozno s vami ostane alebo si zacnes vazit samu seba aj za cenu ze ostanes s dietatom sama...

angelikaaa123
autor
3. okt 2014

On 23 ja 18...Chcel babatko aj napriek veku som suhlasila a toto som si za to "zasluzila"

terezka1947
3. okt 2014

tak chlapec by si mal uvedomit,ze je uz 13tzyden otcom 😒 aaaj ked babo este nevidi 😒

0silvia0
3. okt 2014

@angelikaaa123 ten tvoj neukojený žrebec mohol s plodením detí počkať kľudne ešte ďalších 20 rokov, toľko by mu trvalo, kým by dozrel, ak by vôbec bol schopný za ten čas dozrieť do úlohy otca 😎

monuska342
3. okt 2014

@angelikaaa123 ja ty odporucam odist od neho hned teraz ak sa takto sprava teraz co bude robit po porode? ked budete mat babo tak na sex bude casu a chuti este menej...vykasli sa na takeho chlapa nema ta za nic....

jersey333
3. okt 2014

Ahoj, .. to aky mate vztah s partnerom to vies najlepsie ty sama, ..tu tie ziadne "internetove rady odbornicok na modrom konikovi nepomozu" ale podla tychto riadkov co pises - cisto moj osobny nazor, nechcem sa ta ani dotknut ani ta urazit , ...podla mna tvoj partner je absolutne nevyspely a taketo chovanie by som mu netolerovala, ...podla toho co pises, ta ma vyslovene ako "madrac na ktorom sa moze odbavit" ,..teraz si v 13 tt, presla si si prvym "najtazsim" trimestrom, ..nedajboze by si mala rizikove tehotenstvo pri ktorom by vam doktor zakazal pohlavny styk ,..co by robil tvoj partner? urcite by sa nahneval, vynadal by ti a mozno by si ho uz ani nevidela ,..podla mna vas vztah je cisto o sexe , ...keby som bola v tvojej situacii urcite by som sa s nim o tom porozpravala, a ak by sa aj nadalej spraval ako "nevybureny" chlapec ja by som bola ta, ktora by by mu vynadala, buchla dverami a odisla ,..

sissy27
3. okt 2014

@angelikaaa123 myslím, že sa ho nebudeš musieť vzdať... odíde aj sám, keď nebudeš dostatočne vládať, alebo nebudeš mať chuť, čas, priberieš... alebo mu dávaj každé ráno bróm do čaju...

milagrosss20
3. okt 2014

@angelikaaa123 tak toto je smutne ked muz nevie pochopit ze si tehu a sex he teraz na druhej kolaji...ja tiez teraz nemam chut na sex a naladu na to...no nikdy ma neodbil takymto stylom..je to smutne a sebecke...a radsej byt sama ako vzdy riesit toto...

tappetty
3. okt 2014

Jeziiiiiisss to by ho strasne bolelo aku by som mu flasla 😀 az ma ruka svrbi 😀

jersey333
3. okt 2014

teraz som citala ze dotycny ma len 23r, .. podla mna je to normalne spravanie nevyzreteho pubertiaka 🙂 s tym by som si rodinu veru neplanovala

angelikaaa123
autor
3. okt 2014

Presne tieto názory mám aj ja, ale potrebujem to počuť aj od ostatnych aby som s tym už konečne vedela niečo spraviť, veď kazda z nas vie čo je to láska. Aj keď to boli nie a nie sa toho vzdat. Babätku sa teším najviac na svete aj keď mam len 18, ale myslela som si že on bude trochu vyspelejši...

jana_eyre
3. okt 2014

mozes mu ponuknut dve moznosti : lavu a pravu.. kazdy vecer ich mozeb striedat, ako kazdy iny chlap, co je nadrzany a jeho polovicka nemoze..

jersey333
3. okt 2014

a len tak medzi recou podla mna zodpovedny chlapi, ktori sa tesia na babatko, vazia si zenu a su pripraveny na ulohu otca a naozaj tuzia po rodine, ..by od teba sex vobec nevyzadoval, ...moj manzel pocas celeho tehu tvrdil, ze sa boji aby neublizil malemu a ked aj nieco bolo tak to bola taka rychlovka ze tym by mu asi fakt neublizil :D

nyusika
3. okt 2014

no ja by som to decko zhulakala ako sirotu, mozno by si potom uvedomil, co sa deje.

normalne, nahlas, zurivo, vsetko, co ma dusi by som zo seba vyjacala 😀 ...on je asi zvyknuty, ze panko zaveli - slecinka sa podvoli.

demeterka
3. okt 2014

@angelikaaa123 NO jednoznacne suhlasim s názorom rychlo prec od neho, ked sa ti narodi babatko, na sex ani nepomyslis dost dlhu dobu a co potom on urobi? bude ti nadavt este viac, decko nenavidiiet a za chrbtom ta podvadzat, stoji ti to zato? Radsej slodobnou mamickou a najst si lepsieho otecka... Sama som to zazila, a uz mame nového lepsieho otecka, a mam s nim druhe dieta a vsetci sme spoko, o svojom byvalom ani neviem ze zije a nedala som ho zapisat ani do rodneho listu a mame pokoj a sme stastni.

jersey333
3. okt 2014

@angelikaaa123 mas stalu pracu, studujes ,..na tvojom mieste nie je nad cim rozmyslat

angelikaaa123
autor
3. okt 2014

@nyusika ja som mu už vykričala všetko... už aj facku dostal... potom sa spraval pekne.. kym nebolo dalsie nie... a najhorsie je cím viac namna tlači tym viac mam mensiu chut

mihula
3. okt 2014

@angelikaaa123 dve nevyzrete pubertalne decka,posli ho do čerta,lebo pri malom dietati nebudeš nič ine riešit iba jeho chtič

joudo
3. okt 2014

môj názor - ak s ním ostaneš, priprav sa na to, že ťa bude podvádzať. Ak nedokáže akceptovať tvoje potreby teraz čo potom keď budeš matka. Veľa šťastia v rozhodovaní.

materina_duska
3. okt 2014

@angelikaaa123 Povedz mu, že lekár zakázal zo zdravotných dôvodov. A potom sa ukáže, charakter 😉

angelikaaa123
autor
3. okt 2014

@demeterka už som mu vravela, že sa s prepacenim na seriem a tomu dieťaťu ani nepoviem že je jeho otcom... ale toto ho mrzí a velmi ale zeby si mna vazil to nie...

terezka1947
3. okt 2014

@angelikaaa123 tak to je pochopitelne,ze cim viac natlaku,tym mensia chut=dohliadnuc od faktu,ze si tehotna 😒
bohuzial,nie je to zrely chlap...a krikom neviem ci nieco dosiahnes
jedine mu lopatisticky povedat,nech si uvedomi,ze ked dieta chcel=musi zacat byt otcom 😒
su zeny,kt.prelezia 9mesiacov v porodnici a este aj po porode potrebuju cas=no co by robili,keby mali takych manzelov ☹

nataliaslivkova
3. okt 2014

@angelikaaa123 boze a co ked porodis a 600 nedelie - to bude blaznit?? az ak tesne pred porodom sa uz niekomu neda a po porode ani chut nemusis dlho mat a ani teda nebudes asi moct dlhie nic ... 😒

pragmaticka
3. okt 2014

no to je pekny debil ten tvoj chlapec!! preboha!!! to si si fakt nasla otca pre svoje dieta...a vies co? pre tvoje dietatko radsej ziadneho otca ako takehoto debila..a ver mi ze jeho spravanie sa len zhorsi!!!!! Po porode a pocas kojenia na sex uz voooobec nebudes mat chut. Vtedy potrebujes pri sebe muza,kt. to chape, pomoze ti s dietatkom a nie tohto nedozretehe sebeckeho chlapca! Urcite sa mu nedoprosuj!!! Vtedy este pritvrdi a nabuduce ta uz mozno aj udrie a nielen odsoti, pretoze tvojim doprosovanim mu das len za pravdu!! Ja osobne by som ho poslala do certa, ale podla toho co a ako pises si na to prilis slaba..tak sa trap!! nic ine ti prinom neozostava.... ☹ ☹

koala7
3. okt 2014

@angelikaaa123 zasvatila by som priatela dlhym rozhovorom do tajov tazkosti a sprievodnych javov tehotenstva. Je to uplne normalne ak sa ti nehcce, ak je ti zle, ak si unavena, a co potrebujes od neho je podpora a pochopenie. Kedze ten tvoj je v tychto sferach velmi neinformovany, prestuduj si inernet o tehotosti, libide atd a vsetko co sa teba tyka mu pekne na podnose naserviruj. Co si mysli ze na nom budes skakat do 9 mesiacov kazdy den, ked nie kazda sa na to citi? Ak mu to nedocvakne, vazne by som sa zamyslela s kym to vlastne cakam dieta

angelikaaa123
autor
3. okt 2014

@pragmaticka nielen slaba ale aj naivna... vzdy sa pride ospravedlnit... vzdy mu uverim...odpustim..slova typu "nemozem bez teba byt" ma totalne oslabuju... a predsa sa to opakuje deň co den... az sa bojim ze tym stresom ublizim babatku

kiki68
3. okt 2014

od takeho odist, taky dokaze deti iba robit,ale nic ine....proste nevyzrety debilko. Ked chce,nech si ide, vsak sud ostatne vybavi aj v jeho nepritomnosti. Nemal chciet decko,ked nevie vydrzat par mesiacov bez kazdodenneho sexu. A este nech si pozrie film Nymphomaniac, to je o takej podobnej chudinke ako on,co proste bez niecoho nevedela vydrzat. Mozno nakoniec prehodnoti veci a bud navstivi odbornika,alebo zisti,ze existuju aj ine veci ako sup sem a sup tam.

0silvia0
3. okt 2014

@angelikaaa123 on si ťa začne vážiť ako matku svojho dieťaťa, keď ty si začneš vážiť seba samú ako človeka. A ako si môžeš vážiť sama seba keď nevieš jednému nevyzretému nadržancovi povedať že nie je tvoja povinnosť byť mu po vôli kedy si on povie. Treba mu to povedať tak, aby to pochopil a vôbec si nepripúšťaj jeho trápne reakcie. Nemá právo ťa do niečoho nútiť a vydierať nadávkami, odchodmi atď. Ak chce odísť, nech odíde, bez neho ti bude lepšie.

koala7
3. okt 2014

@angelikaaa123 ako pisu baby, porodom to nekonci, minimalne 6 tyzdnov po ziaden sex, ak budes mat cisarsky budes sa zotavovat este dlhsie. Potom pride kojenie, odsavanie, citlive prsia, trauma z porodu, nekonecna unava lebo dlhsie ako 2hodinovy spanok prvych par mesiacov nebudes mat ak budes kojit, dieta sa budi kazde 3 hodiny a je to neuveritelna zataz na organizmus. Budes od neho potrebvat aby vzal male na vychadzku apson na 3 hod aby si sa dospala, aby si sa osprchovala, budes potrebovat aby s malym prehojdal noc ked bude mat koliku lebo nebudes sama vladat. Sex je to posledne na co budes mysliet. Ak mu na tebe zalezi, vysvetli mu to ako to je, pretoze on nema ani sajnu