Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

K jednému láska, k druhému náklonnosť

dylema
3. jan 2013

Ahojte babenky, potrebujem vas nazor, co si o tom myslite... neodsudzujte ma, nemyslim ze som spachala nejaky hriech. ASi 10 rokov dozadu som bola na jednom tabore, to uz som mala 18. On mal vtedy asi 24... bol tam, sympaticky mlady pekny muz, celkom sa mi pacil a moje sympatie tam pretrvavali len k nemu. No on bol zadany, mal tam aj priatelku. Sem-tam som si vsimla ze sa usmial, pozrel, ale nic som tomu nepripisovala. Tabor skoncil a isli sme domov, on s nou a ja sama. No zasa nemozem povedat ze som bola donho neviem ako zblaznena, ako zvyknu byt pubertacky, skratka sa mi len pacil a bol mi sympaticky. Nic viac. Po asi 3 rokoch som stretla mojho uz terajsieho manzela, no este pred nim som mala asi 3 take vaznejsie vztahy. S manzelom som chodila 3 roky a potom sme sa vzali. Ten sympaticky mlady muz bol bratranec mojho manzela. To som sa dozvedela hned ako sme sa dali dokopy. S jeho manzelkou sa kamaratime, ani neviem odkedy, mozno tak na nasej svadbe sme sa viac zblizili. Aj na socialnej sieti si piseme, vlastne aj s jej muzom, manzelovym bratrancom.Pisali sme si len tak striedmo, sem-tam sa ozval on, sem-tam ja. Pred par dnami mi povedal ze na tabore si ma hned vsimol, ze som mu bola sympaticka, ale ze mal vztah tak viac neriesil. Potom na mna zabudol a ked zistil ze budeme ci uz vlastne sme rodiny tak sa potesil ze ma este bude vidat a ze sa mu stale pacim, teraz uz ako zena. Aj ja som mu povedala ze sa mi na tabore pacil a ze aj teraz ho mam rada. No nieje to laska. On ma manzelku, ktoru sa mi doteraz zdalo ze velmi lubi a nemyslim ze sa to teraz zmeni ci zmenilo. Urcite by ju nepodviedol, a ani to nechcem. Ja lubim jeho bratranca, mojho manzela. A som s nim stastna. My mae jedno dieta a on dve. Nemylim ze by mal sklony aby nieco skusal, mozno len skusa mna pokade dokazem zajst,ale ja by som nepodviedla, a urcite ani on. Uz sme sa aj parkrat navstivili, len to sme neevedeli o nasich vzajomnych sympatiach. Teraz sa k nim uz rok slubujeme a pisal ze sa tesi kedy sa uvidime a tak...pisal co sa mu na mne pacilo....teraz spolu piseme a je to pekne, neideme do ziadnych extremov, a ja sa na to vzdy tesim, stale pozeram ci nieje online. Povedal ze mu mozem prezvonit ked budem chciet pokecat ale nechcem vyzerat ako dajaka volavka. Ak chce, ozve sa aj sam. Dnes mi napisal : "NO CO,LASKA MOJA? " Samozrejme ze to bolo len zo srandy a povedala som ze to bolo pekne a on nato ze je rad ze ma to potesilo. Aj ked viem ze onmiluje manzelku a ja manzela, predsa sa tesim ked si piseme, ked ho uvidim, mam ho skratka rada. Teraz mame ist k nim na navstevu a ako sa tvarit ze sa nic nedeje? Teda pred nim nie, kedze to vieme obaja...ale tak aby si to zvysok ludi nevsimol...Poradte ako nanho nemysliet, uz som to skusala ale neide to.

lea641981
3. jan 2013

berie ta ako kamosku a jednoducho to neries 🙂 ak by sa prejavil ked ich pojdete navstivit ze chce nieco viac treba ho stopnut a brat to s humorom 🙂 ak to rozbalis aj pred jeho zenou ze sa poznate uz ste sa stretli 🙂 tak si myslim ze budete vsetci spolu dobre vychadzat a treba mu dat najavo kde su hranice a hovoto neries to 🙂

medovka14
4. jan 2013

treba to stopnut hned na zaciatku... vezmi si to zo strany svojho manzela a bratrancovej zeny.. co by oni povedali na taketo dopisovanie? mne to nepripada, ze by chcel len kamosku... mam s tym podobnu skusenost, tiez mi kolega vypisoval, a jasne, ze nakoniec chcel len to jedno...
a to, ze vies, ze miluje manzelku.. myslim, ze nikto nevie, co sa naozaj deje v hlave toho druheho... priklad z praxe: akurat vcera bol u nas kamos a rozpraval story o tom, ako jeho cerstvo zenateho brata nacapali s rukou v nohavickach druzicky, ktora bola manzelkou nejakeho jeho pribuzneho... a to kamos uz niekolko krat predtym vravel, ze bracho svoju zenu miluje najviac na svete (boli zobraty tri tyzdne)

bosoriak
4. jan 2013

@dylema Presne ako pise @lea641981. Zapoj rozum a vypni kucerave myslienky. Ja obcas robim to, co robi on (kamaratom 🙂 ), ale tam je od zaciatku jasne, ze ide o vtip, natahovanie a mozno malilinky flirt. A moj muz o tom vzdy vie, to je ten zaklad.

Nedomyslaj si nic, ber to z jeho strany ako zabavu. Mam pocit, ze ta ma omotanu okolo prsta, keby povedal len pol slova, tak po nom vyletis bez ohladu na to, co si nam tu napisala 🙂 Ved si normalna zena, maj svoju hrdost.
Mam taky maly tip pre taketo poblaznenia: mojej kamaratke raz v takomto pripade poradil tatino, vraj "Predstav si ho na zachode, ako ser*e." 😀 😀

Vela stastia!

stanislava2
4. jan 2013

@bosoriak tak táto veta zabila:Predstav si ho ako s..re na záchode? 🙂 🙂 🙂 dobrá rada

stanislava2
4. jan 2013

@dylema osobne by som šla z pravdou von že ste si boli volakedy sympaticky a povedala by som to pred partnermi z humorom.niet potom čo riešit žiadne podvadzanie sa určite po odhaleni konat nebude a ste oslobodeny obaja ak by šlo náhodou o nejake nekalé umysly. 😲

sisaha
4. jan 2013

@dylema ja by som o nejakych vzajomnych sympatiach kedysi partnerom velmi nehovorila, pretoze mozu useknut stretavanie z obavy dalsieho vyvoja. Ja si myslim, ze sa vyziva v tom, ako sa ti paci, hladka to jeho ego a bude ta stale viac a viac provokovat. Casom ti mozno navrhne sex. Ak si nechces rozbit manzelstvo, daj mu najavo hranice. Na otazku co laska moja ho odkaz do vlastnej spalne k manzelke a nenutene sa s nim bav dalej...Alebo, ak to nedokazes zvladat, nekomunikuj s nim..

darkabarka23
4. jan 2013

@dylema fuuuu,tak takéto veci by som na tvojom mieste rýchlo stopla.Predstav si,že by bola situácia opačná a tvoj manžel by si bol sympatický s jeho ženou,že by jej navrhol aby mu zavolala,alebo by jej napísal "NO CO LASKA MOJA?" Ako to vidíš,z tejto pozície?Určite by sa ti to nepáčilo.Váž si čo máš,a to je :šťasné manželstvo!!!stačí ak tu poblúdiš po fore a zbadáš,koľko žien sa vo vzťahu trápi.Určite by sa toto tvojmu manželovi nepáčilo,ak by na to prišiel ako spolu s tým ruhým komunikujete,určite by si ho ranila,a aj stratená dôvera sa navracia veľmi ťažko.Zo strany toho tvojho kamaráta iste nejde o férové jednanie,pozor!!! snaží sa využiť situáciu,tak ako tu nejedna napísala, skúša pokiaľ mu dovolíš zájsť.Určite to celé ukonči,nekomunikujte spolu,len vtedy keď k nim pojdete,okrem toho vôbec,ak to nestopneš,rútiš sa do priepasti.Hlavne si uvedom,že môžeš stratiť šťastnú rodinu!!!

miskakyska
4. jan 2013

hm...nova registrácia,ale mám dojem,že stará otrepaná tema..ktorú tu dotyčna otvára každú chvíľu pod inym menom 😉 😎 🙄

princeznicka3
4. jan 2013

@stanislava2 som sa pousmiala....inak raz som to skusala,mysliet ako dotycny serie aj sa mi celkom sprotivil. 😀 😀 😀 😀 😀

dylema
autor
4. jan 2013

miskakyska , urcite to tak nieje, mozno je tu viac podobnych tem, to som nesledovala, ale ja som ich nevytvarala. Kocky, dakujem vam za rady, urcite mi to velmi pomohlo, uz aj ja som nad tym vcera rozmyslala, ze bud sa s nim nebudem bavit vobec, alebo sa budeme bavit na urovni ako predtym - obcas a o rodine a podobne. Urcite by som nechcela znicit si manzelstvo a urcite ani on. Ja mam jeho zenu velmi rada, urcite aj oni sa lubia a viem ze ju nikdy nepodviedol. Mozno ozaj skusa co vsetko mu dovolim. Dnes som napriklad prvykrat na nete a nezaujimalo ma ci je tu alebo nie. Bosoriak, predstavila som si to, a ver ze mi to trochu pomohlo 🙂 Asi v nedelu ideme k nim tak drzte palce a potom dam vediet ako to cele dopadlo 🙂 Uz sa slubujeme rok, a on sa pytal ci sa teraz kvoli tomu ze to vieme budeme zamerne vyhybat, tak nechcem aby si to myslel. Ale potom to budem musiet obmedzit. Aj predtym ked sme sa stretli a este sme nevedeli o vzajomnych sympatiach, tak som ani neriesila ze sa mi niekedy pacil, pocas tych stretnuti to bolo normalne a prirodzene, brala som ho len ako rodinu, ako bratranca mojho manzela, ale nic viac. Az potom som na to zacala viac mysliet, ked mi to povedal. Este som mu vcera napisala ze lutujem ze som mu to povedala a ze radsej mi to nemal ani on hovorit, lebo mam pocit ze je to ine ako predtym, o inom a tak...Tak ahojte a este raz vdaka 🙂

janinah
4. jan 2013

vzájomný kontakt by som na tvojom mieste obmedzila len na tie občasné návštevy,v prítomnosti manžela..žiadne písanie,skôr či neskôr to neustrážite a dáte sa dokopy,ublížite aj iným ľuďom,človek na rozdiel od zvierat má aj rozum,nielen pudy....poznáš to o tej koze,čo jej dobre bolo a tak sa šla na ľad šmýkať?..tebe by sa páčilo,ak by si takto tvoj manžel písal s tvojou sesternicou?ak by jej napísal-čao,láska moja?

zabka88
4. jan 2013

@dylema ahoj, podľa mňa vedomie že máte medzi sebou "tajomstvo" je to čo robí váš "vzťah" takým iným, čarovným.. je to proste vzrušenie ktoré ti možno v bežnom živote chýba.. ok, tak ste sa pred rokmi jeden druhému páčili a čo? páčiť sa mi môže každý druhý , aj ráno v autobuse, aj vpráci kolega ale to neznamená že ho miluješ🙂 mne iba jediný človek mi vie vyčariť úsmev na perách aj keď sa mi chce plakať, utešiť ma keď mi je zle, podržať ma keď mi je ťažko, tráviť so mnou krásne chvíle ktoré sú pre nás nezabudnuteľné..iba jedného človeka milujem 🙂 ak sa chceš zbaviť týchto myšlienok a pokušení, odporúčam prelomiť toto tajomstvo, fakt to v rámci vtipu kludne povedať aj manželovi aj jeho žene, však o nič nejde.. utajovaním zbytočne vytváraš medzi vami dôvernosť a intimitu, ktorá ťa potom dráždi a znepokojuje.. a to si vaši partneri skutočne nezaslúžia.. papa a držím palce nech to ustojíš 😉

cica99
4. jan 2013

@dylema ahoj, suhlasim s @zabka88 . Myslela som si to iste, to z čoho teraz čerpá Tvoja náklonnost sa len pramálo vzťahuje k onému zazitku z pred rokov v tabore , skor je zivena pocitom spoločne zdielaneho "tajomstva", že ste si boli pred rokmi vzajomne sympaticki. Mlady muz je "frajirek" a ocividne ho bavi pobalamutit ti hlavu, tym, ze otvoril akoze doverne medzi vami dvoma temu vzajomnych sympatii, lásky a sexuálnej príťažlivosti, ktorá trvá akosi nezmenená až dodnes, a zrejme ho teší tvoja hanblivosť, dôverčivosť a to, ako spolupracuješ v udržiavaní Vášho vzájomného tajomstva.
Myslím, že ak by si sa rozhodla (ak máš na to guráž) s humorom a absolútnou otvorenosťou nadhodiť túto tému v spoločnosti Vás štyroch , s tým, že by si práve dôsledne s humorom vykreslila všetko čo bolo a je medzi vami , s tým aké je to vlastne milé a zábavné, tak by frajírkovi padla sánka a jeho laškovanie by stratilo podtext niečoho zakázaného a tým aj vzrušujúceho. Čím viac sa to budeš akože snažiť utajiť a hrať s ním hru na mačku a myš, tým viac ho bude táto hra baviť a bude sa snažiť vyvolať a udržiavať v tebe zamilovanosť a v sebe dráždivú fantáziu kam až môže zájsť. 😉

dylema
autor
4. jan 2013

Ste uzasne kocky, dakujem, urcite vas posluchnem a verim ze to dobre dopadne, 😉

habibi78
4. jan 2013

@dylema co si o tom myslim? ze dotycny je dobry zmrd!!

samantha223
4. jan 2013

@dylema raz som zazila za 10 rokov manzelstva, ze jeden lekarnik bol kumne milsi ako je normalne, zacala som mat zvlastne myslienky, a co ak, atd. stale bol v mojej hlave. Par krat som si nasla zamienku si tam nieco kupit. ale! prestala som chodit do tej lekarne a vyhaslo to uplne, zistila som ze je to blbost. Zide z oci, zide z mysle.Mozete ublizit mnohym ludom ak sa to zvrtne!! Netreba sa navstevovat a chatovat by som asi prestala. ak je teda pravda ze milujete svojho muza. Pacilo by sa Vam ak by to robil Vas manzel? Mi zeny sme schopne sa zamylovat hned ako sa na nas pekne zasmeju!!

anavila
4. jan 2013

@dylema z vlastnej skusenosti viem,ze taketo srandy niesu srandy...zamotas sa do toho az po usi, nehraj sa s ohnom, lebo potom sa bude tazko vysvetlovat, ťažko z toho potom von..stopni to hned na zaciatku a nevyhladavaj ho!!! predstav si ze by toto robil tvoj manzel. Ako by ti bolo? ja ta neodsudzujem ani nic podobne, len ti chcem usetrit bolest, ktoru budes prezivat, a nielen ty, ale este traja ludia okolo teba ( a to neratam deti) lebo taketo dialogy ake mate vy medzi sebou sa neskoncia len tak !!!ver mi. Ja som si tak nevinne pisala so spoluziakom , on ma volal " nevesta moja" a pod...boli sme stale spolu ale ja som mala frajera a myslela som ze on to mysli zo srandy, ale ono to bolo inak...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli