Kámoš chlap

ivkaruzova
3. okt 2013

Zeny, matky , manželky aký máte názor ak ma žena za kamošov aj chlapov. Myslim takých s ktorými si rada pokecas, a nedržíš sa pravidla že žena sa ma stretávat iba s babami a chlap s chlapmi? dakujem

juliana77
6. okt 2013

@ivkaruzova Neviem z akého môjho slovného spojenia si sa dopracovala k záveru, že žena s dieťaťom sa nemá stretávať s nikým???! Nudí sa ten kto sa nudiť chce. A ak máš potrebu v rámci nudiť pokecávať s kamarátom, to je tvoje rozhodnutie.

Pýtala si sa všeobecne, všeobecne som reagovala. v tejto vete "Takže ak sa niekto nudí a má potrebu filtrovať svoj život cez kamaráta a ustáť to, to je jeho umenie." som stručne napísala to, čo tu niektoré baby rozpísali.

Ukáž mi ženu, ktorá nemá kamoška chlapa? Väčšina určite áno. Ak si chcela ale svoju otázku položiť tak, že sa stretávaš s kamarátom, s ktorým si rada pokecáš a chceš vedieť názor či to prerastie aj občas cez hlavu a je to normálne, bolo by to zrozumiteľnejšie.

ivkaruzova
autor
6. okt 2013

@juliana77
,,Ak si chcela ale svoju otázku položiť tak, že sa stretávaš s kamarátom, s ktorým si rada pokecáš a chceš vedieť názor či to prerastie aj občas cez hlavu a je to normálne, bolo by to zrozumiteľnejšie.-------o som teda nechcela, ja sa totiz nestretavam s kamaratom . Niesom rasistka cize sa stretavam aj som zenami aj muzmi... moja otazka nemala ziadne bocnice ziadne.ja som vravela ze mat za kamosov chlapov nie že sa stretavam s jednym a štebocem pri kave a od Vas tu budem chciet rozhresenie ...normalna otazka !!! kavu nepijem a von chodim skym chcem kedze som vacsinu casu sama s krpcom..mam vela kamosov a kamosiek s detmi tak nech sa deti pohraju!!

juliana77
7. okt 2013

@ivkaruzova Potom čo riešiš. Potrebuješ názor sto ľudí, aby si v dvadsaťpäťke pochopila, že normálne sa spolu bavia opačné pohlavia?? Otázka z nudy?

ivkaruzova
autor
7. okt 2013

@juliana77 a ty sa nudis ked si odpovedala?

juliana77
13. okt 2013

@ivkaruzova Pravda je, že kto sa veľa pýta veľa vie, tak sa pýtaj čo len chceš, len pravda aj je., že na blbú otázku blbá odpoveď.

ivkaruzova
autor
14. okt 2013

@juliana77 ži a nechaj žit

juliana77
14. okt 2013
987654321bbbb
22. okt 2013

ahojte podla mna sa to da, ja si hladam kamaratky a skusim k nim nepristupovat podla zazuzivaneho nazoru ze mi ide len o jedno, ymslim ze by som nikdy nepodviedol... je to o cloveku

h0sher
22. okt 2013

@987654321bbbb nikdy nehovori nikdy

987654321bbbb
22. okt 2013

ved to 🙂 preto pisem ze skusim 🙂

maria1989
22. okt 2013

@h0sher presne tak 🙂 aj keď ja som NIKDY nemala s mužom kamarátsky vzťah, vždy to skončilo v posteli 😀 😀 😀 a kamaráti môjho muža sú pre mňa len JEHO kamaráti. 😎

adri266
22. okt 2013

@h0sher iste??? Nikdy nehovor nikdy??? Az sa mi jezia vlasy na hlave, ked to pocujem, grrrrrrrrrrrrr.
Ak si chlap a nie si gay, mozes mi povedat, ze si vies predstavit bozk s inym chlapom??? Alebo ist s nim rovno do postele??? Ci na to to neplati??? 😎 😎 😎

maria1989
22. okt 2013

@adri266 už som videla dvoch heterákov, a nie raz, ako sa kvôli žene bozkávali... a bolo to veľmi smiešne obidvom stranám 😉

adri266
22. okt 2013

@maria1989 a isli aj do postele? 😉

maria1989
22. okt 2013

@adri266 ako ktorí 😀 😀 😀

h0sher
22. okt 2013

pekne 😀

macamac
22. okt 2013

"Niesom rasistka cize sa stretavam aj som zenami aj muzmi.."
@ivkaruzova

čo má toto s rasizmom?
žena vs. muž? 😕

ivkaruzova
autor
22. okt 2013

ved diskriminácia rasy pohlavia vyznania
@macamac