Každý sa z nej ide zblázniť

12. nov 2022

Ahojte. Pracujem v jednej automobilke mám 25 rokov myslím si že vyzerám dosť dobre starám sa o seba aj chodím cvičiť ale nejako o mňa nejavý nikto záujem ale za to mám jednu kolegyňu za ktorou sa krúti každý muž áno aj ženatí a pritom vyzerá úplne obyčajné má čierne vlasy je nižšia a má trochu väčší zadok proste nič extra podľa mňa ani nechodí cvičiť a každý sa z nej ide zblázniť minule som fajčila vonku a keď prišla všetci muži na ňu pozreli aj kolegovia o nej hovoria aká je šupa atď s každým sa bavý s každým sa smeje stále chodí vysmiata...ako to robí?? Že každý je z nej tak na mäkko??

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ada_alica
12. nov 2022

Sama si si odpovedala, maj dobrú náladu, buď príjemná, nebuď urážliva, občas poflirtuj, obleč sa tak akurát, trošku sexi ale nie vyzývavo, príjemný parfém a obrovský úsmev to ešte len zazijes divy...... komplimenty sa len tak posypu....za mnou sa zastavia porozprávať muži z celej firmy.....od pracovníkov vo výrobe až po riaditeľa..... myslím,že ten úsmev im príjemní deň a o to predsa ide 🙂

pralinka25
12. nov 2022

presne to bude vyzarovanim a osobnostou. ale aj nizka zena s vacsim zadkom predsa moze byt sexi. muzi maju ine kriteria na to co je sexi.
bezprostrednost, pohodovost, milost, usmev, vtip, charizma, sexepil su viac ako dokonala vysportovana postava.

ada_alica
12. nov 2022

@pralinka25 hovoríš mi z duše, absolútne súhlasím

dzulli1980
12. nov 2022

Tvoj problém je povýšenectvo, absencia pokory, závisť, ego ... na tomto keď popracuješ, začneš sa na okolie i na seba pozerať inak ... pre mužov sú, do dlhodobého vzťahu, dôležité iné veci.

hsjdudhdbd
12. nov 2022

Niekedy zena nemusi byt pekna ale ma raku charizmu nieco z nej ide ze si dokaze kazdeho omotata zazila som aj ja v praci deuha kolegyna bola krasna dokonala a nic z nej nevyzarovalo ale ze nic (ja som zena a videla som to tiez) a ta prva bola obycajna ale jednoducho nieco z nej islo sama som to videla pohyby gestikulacia vsetko taky sexepil

mandarinka555
12. nov 2022

Keby si zapracovala na gramatike a netvárila sa kyslo, aj o teba by mali kolegovia záujem😝

drahomirrra
12. nov 2022

Tak vies, niekto na tu velku rit maka v posilke s ultra tazkymi vahami a niekto ma od prirody, nefer, co? 😉😁
Chlapom sa proste paci, evidentne je sebavedoma a ma charizmu, nieco z nej vyzaruje. A teda, velke zadky sa muzom dooost pacia, bolo to aj v nejakom prieskume. Stihly driek a velky zadok.

marca12
12. nov 2022

Co ty vies,mozno aj o tebe chlapi hovoria,ked to nepocujes. Ale celkovo chlapi maju radi take bezprostredne vysmiate zeny,ktore nieco vyzaruju. Zena moze byt ako obrazok krasna,ale ak nic nevyzaruje,nema ich co pritahovat.

princeznaaa12345
12. nov 2022

Ty tuším žiarliš

anushka123
12. nov 2022

Je veľa takých žien, ktoré neprídu iným ženám veľmi atraktívne, ale pre mužov sú proste príťažlivé. 🤷🏼‍♀️

jajanka31
12. nov 2022

A teraz neviem ci si tam prišla pracovať alebo hľadať chlapa...? Kašli na to a pracuj buduj si kariéru a v živote nechci chlapa z radov kolegov. Nerobí to dobrotu.. nikdy nevieš čo je za tým... mozno niektorým dala, ruztrubilo sa to a všetci chlapi su teraz z toho paf.. a aj keby nie..nikdy nevieš čo je za tým..

nekonecna_katastrofa
12. nov 2022

Mala som kolegyňu, ktorá nebola super krásna (aj keď toto je samozrejme subjektívne). Taká normálna, chudá, bez kriviek, pŕs, zadku. Ani vlasy či pleť neboli nič extra. Ale vždy veselá, usmiata, plná optimizmu. Tiež ju veľa chalanov pozývalo na obed, volali von, pokecala a zabavila sa s každým. Nikdy nebola naštvaná. Mala som ju veľmi rada a vôbec sa nečudujem, že po nej chlapi šli. Išla z nej dobrá nálada, dalo sa jej veriť. Povaha, charizma, správanie urobia veľmi veľa.

dadus_ka
12. nov 2022

Charizma.

dominikamacakova
12. nov 2022

Tiež jednu takú poznám a tiež robí v automobilke a tiež nechápem čo na nej chlapi vidia. Naozaj som sa nad tým veľa krát zamyslela 🤷 Proste ona má asi extrémne vyžarovanie a sebavedomie. Hlavne to sebavedomie 😀
A možno je to tým, že je "obyčajná" a chlapi sa jej neboja. Rada flirtuje, dokáže pohladkať chlapské ego.

jana_eyre_2
12. nov 2022

A prečo ťa to tak trápi?

pralinka25
12. nov 2022

nemusi to byt ani o sebavedomi.
ja som taka bola. chuda ani rici ani cici ako sa hovori. dokonca som jednu dobu nosila kratke vlasy. nikdy som sa nemalovala. max spirala. ani na handry som si nepotrpela. boli doby ked som nosila crop topy ale aj oversize veci a ziadne znacky ani luxusne haby. komplexov som mala ako pubiska viac ako dost ale chalanov som si mohla vyberat. a odhanat. a to som chodila von s kamoskami ktore boli z mojho pohladu omnoho krajsie. teraz roky spatne presne viem cim to bolo. vtedy som si to tak ale neuvedomovala. bolo mi to jedno ja som nechodila nikdy cielene na lov. asi aj preto lebo mi to nebolo treba.

janickacrazy
12. nov 2022

Chlapi sa na ženy dívajú úplne inak ako ženy na ženy. Mala som spolužiačku krásnu ako obrázok, ale chalani nemali o ňu veľmi záujem. Vtedy som to nechápala. Časom človek pochopí. Nie je všetko len o vzhľade, dôležité je, čo človek vyžaruje.

irusa
13. nov 2022

Možno vyzerá prirodzene a má charizmu...nie je vychrtlina s kilom omietky na ksichte, umelými nechtami a umelými 🐐...prirodzená krása ....

1gramofon
13. nov 2022

@irusa to je taky istý prístup ako ma autorka len opačne, že nie je vychrtlina...
Očividne vie zaujať aj niečím iným než je vzhľad, lebo ten nestačí. Pokiaľ je autorka nudná, zduta, arogantná, tak kto by za takou aj chodil, že áno.
A niekomu sa páčia práve tie vychrtle, niekoho priťahujú malé s väčším zadkom, niekoho malé prsia, niekto chce väčšie, ale raz keď je nepríjemna, tak môže byt aj neviem aká diva, radšej sa pozrú po inej

irusa
13. nov 2022

@1gramofon no každému sa páči niečo iné...ale treba mať na pamäti krása pominie... určite má iné kvality a tým,že ako píše autorka je ,, obyčajná,,aspoň ju nemusí nikto pozvať na prvé rande na kúpalisko 😁

yasmeena
13. nov 2022

aj ja som si na seba vselico vypocula-ze mam hrozne vlasy,pribrala som atd atd-a ze urcite musim s nimi spavat,ked sa okolo mna krutia..no-nie😂 dokonca ani neflirtujem...len som slusna,pozdravim sa,usmejem sa,ked sa mi prihovori s niecim hoci robotnik,co opravuje barak,tak mu odpoviem a neprejdem hore nosom ako kralovna vesmiru...dost zaboli,ked kvoli tomu cloveka ohovaraju,alebo to analyzuju ako ty...chcela by som mat tolko sebavedomia ako ty,ked sa zhodnotis tak kladne-lebo napr. ja ked sa niekedy pozriem do zrkadla,tak si hovorim,fuu,ty si ale skareda,stara,uz aby si sa reinkarnovala😂-/ale niekedy sa citm ako bohyna/..a po tych 5 sekundach kritiky uz neriesim-a zjavne ani chlapi😂 ..ver mi,aj ked budes vymakana ako zidekova,prsia ako schindlerova-tak pokial nebude z teba vyzarovat radost,pozitivita,zenska neha-tak chlapi nepotrebuju studeny cumak,specialne ani ti v automobilke...a treba sa vediet aj porozpravat...ale je tu aj moznost,ze si naozaj na urovni a ta slecna je prvoplanovy objekt-tam vela neporiesis..praca je praca-ked chces zaujat a byt za hviezdu,chod po praci niekam inam,v inom prostredi by si ta slecna mozno ani neskrtla 😉