Kto žije v domácnosti so svokrom?

wewerka01
5. sep 2021

Všade sú diskusie o svokre. Nájde sa tu osôbka, ktorá žije v spoločnej domácnosti so svokrom? Ako sa žije?Mňa to čaká.

danielahamar
5. sep 2021

@sasa1310 ja osobne nepoznám nikoho, kto by nemal hypo, z mladých myslím, ale každý to ma len na bývanie, nie zisk. A za mňa osobne, nie je ľahké dostať hypo v určitých krajoch a s určitými platmi. Tiež sme mali plány, ale tam ten hore plánuje za nas😁 tak hádam raz, skôr ako všetko padne na cene/hodnote stihneme aj investovať a hádam to bude skôr, ako nám všetky deti vyrastú, a ak by všetko išlo ok, tak za 7r. realna inevsticia

siska1313
5. sep 2021

@wewerka01 nikdy viac, vydržala som 10 rokov,ale už dokončujeme vlastný dom a budem utekať,akoby mi horelo za pätami. S deťmi nepomohol,roky trvalo, kým ma vôbec pozdravil (nebola som podľa jeho predstáv,chcel spájať majetky a ja som žiaden nemala). Čo urobí on,je najlepšie, všade bol, všetko vie. Len rozkazuje, najradšej robí"hubou" a ostatní makajte. Má hospodárstvo, zvery, skleník. Aj keď zo začiatku som sa snažila,aj tak bolo všetko zle. Tak už nepomáham. Do všetkého sa stará. Už ani neviem, čo je to súkromie. Neodporúčam. Radšej vydržať,ale ísť do vlastného. Držím palce.

darina77
5. sep 2021

@wewerka01 dobre robíte, keď vidím koľko starých ľudí žije samých, strašná doba. Voľakedy vždy jedno dieťa zostalo žiť s rodičmi

sasa1310
5. sep 2021

@danielahamar veď áno, aj my sme skúsili len pár rokov dozadu. Zo začiatku tiež to bolo nevyhnutné len na bývanie.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wewerka01
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wewerka01
autor
5. sep 2021

@elizabet173 tak ho vyhodíš alebo ako to mám chápať? Keď nebude chciet odísť?

darina77
5. sep 2021

@elizabet173 to hovoríš teraz kým máš partnera, manžela.

slecnalemonova
5. sep 2021

@elizabet173 ja mam ten istý názor. U nas je bohuzial take zaužívané mat deti “aby sa mal kto postarat.” Ja deti nebudem držať pri sebe ci budem s muzom ci sama. Maju právo mat vlastný zivot, nebudem ich privazovat k “rodnej hrude” a citovo vydierať len preto aby som nedajboh nebola sama. Ako to vidim v mojom okoli.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wewerka01
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz