Mám divného muža?

tvaroztek
28. apr 2013

Ahojte, prosím pomôžte, už som zúfalá. Je toto normálne? Môj muž bol na začiatku úplne super, sadli sme si a dobre sme si rozumeli. V poslednej dobe sa u neho ale prejavila divná vlastnosť, a to že nemá rád moje ponožky. Asi to znie ako vtip, ale je to fakt tak. Úplne ma to vytáča, je to normálne? Vkuse mi nadáva, že si mám dať dole ponožky lebo majú kriklavú alebo škaredú farbu. Začalo to asi pred pol rokom keď som si kúpila sadu takých trochu kriklavých ponožiek. Najskôr to hovoril tak polovážne ale teraz sa s ním už nedá vydržať. Stále mi hovorí že si mám vyzliecť ponožky lebo majú hroznú farbu. To mám stále nosiť pančuchy alebo chodiť na boso? Mám ho dať vyšetriť? Nie je to príznak nejakej psychickej poruchy? Máme už spolu dieťa, nechcem sa s ním rozviesť.. ale keď to inak nepôjde

janinah
28. apr 2013

vymyslené

sisaha
28. apr 2013

ano, odporucam rozvod. A ako dovod uviest - "neznáša moje ponožky" 😀 😀 😀 😀 😀. Budete rozvedení na prvom pojednávaní..

pepa10
28. apr 2013

Rozvod kvoli ponozkam :D To akoze je nejaka sutaz s Tento, kto zalozi najtrapnejsiu temu?

diusik
28. apr 2013

@tvaroztek ja viem ze to tu moze zniet inym vtipne,ale ja som sa tiez stretla s takymito pripadmi,ak sa ti to zda fakt uz prehnane,tak to moze byt kludne aj nejaka obsedantna porucha,nieco to unho mohlo spustit,nejaky problem pod povrchom,nechces sa s nim rozviest,no keby si ho skutocne milovala,tak by ta toto asi ani nenapadlo,prepac,ale takto to vidim... urcite za tym je nejaky vnutorny problem...

mata1001
28. apr 2013

a ked tie ponozky nemas tak je uplne normalny?ak ano tak ich prestan nosit a hotovo...kup si len cisto cierne ci biele a je po probleme...

mata1001
28. apr 2013
sisaha
28. apr 2013

@tvaroztek a mozno mozes manzelstvo zachranit, ked neonove farby vymenis za decentne cierne 😀

simca06022011
28. apr 2013

no neviem, co takto kupit si ine ponozky a neriesit hluposti? tak ked sa mi nepacia tak sa nepacia... boze.. hroza... len aby sa nerozviedol skor on ... ak sa mu nebudu pacit ani obycajne, tak ho posli niekam a ignoruj debaty o ponozkach 🙂))) kiez by sme mali iba ponozkove problemy 🙂))

0550
28. apr 2013

to je dáky vtip nie 😀 😉

danjelca
28. apr 2013

😀 😀 😀 čo ho mučíš šak si tie ponožky vyzuj už konečne 😀 😀 😀

tvaroztek
autor
28. apr 2013

dakujem za tolko odpovedi tak rychlo, vsetkym, je to naozaj pravda, ale s tym rozvodom som to zle napisala, jasne ze sa k voli tomu nechcem rozvadzat ale mam strach ze co to ma znamenat. je strasne tvrdohlavy a tak a nikdy som nepocula o nikom komu by tak vadili zenine ponozky, ja neviem

irriss
28. apr 2013

@tvaroztek

..a kdyz si sundas ponozky, co s nima dela? ..nejde s nima pryc? ....Pokud se s nima schovava do koupelny a "cucha"..okamzite ho nech vysetrit.. 😉

trish31
28. apr 2013

@tvaroztek Toto sú ozaj problémy....

irriss
28. apr 2013

@diusik @tvaroztek
je mozne, ze je nesnese v posteli..a nejde vubec o barvy..ale o to, ze pod perinou pri dotyku citi teplo ponozek a ne teplo tela, po kterem touzi a dochazi ke zkratu a impulsu.... 😎
A nebo Te nuti si sundavat ponozky i v obchode,,na prochazce...?

tvaroztek
autor
28. apr 2013

@irriss iba ked sme doma a sedime na sedacke alebo tak, stane sa to tak raz tyzden

irriss
28. apr 2013

@tvaroztek raz za tyzden? a mas na sobe stale stejne ponozky? jako ze mu vadi jen nekdy??..mozna "smrdis" 😉..a nevi jak ti to ma rict.. 😅

danjelca
28. apr 2013

@tvaroztek ešte ma napala taká praktická ve c že či sa tiv nich nepotia nohy, ono to nemusíš ty vnímať ale niektorý ludia su velmi citlivý. prípadne ho zober na nákup nech ti vyberei ponožky ktoré mu nevadia 😀 a ked mu začnú aj tie možeš mu ich oplieskať o hlavu spokojne 😀

irriss
28. apr 2013

To jsou ony?? 😉

irriss
28. apr 2013

???

danjelca
28. apr 2013

@ irriss 😀 😀 😀 😀 😀 😀
chechtám sa tuuu

tvaroztek
autor
28. apr 2013

@irriss nie prosim ta take ponozky by som si nikdy nekupila!!! su to obycajne ponozky z peek a clopenburgu, pacili sa mi ze maju take nestandardne odtiene. vravi mi aj ze mam velku nohu

danjelca
28. apr 2013

toto je fakt milá téma🙂))

tvaroztek
autor
28. apr 2013

@danjelca nerob si zo mna srandu prosim ta, nohy mi nesmrdia, umyvam sa

danjelca
28. apr 2013

@tvaroztek prepáč...ale neviem si to predstavit...to s vážnou až nahnevanou tvárou ta buzeruje za ponožky? a ešte za niečo? lebo ked čítam niektoré témy začne to ponožkami a postupm času sa vyjaví že sú tam aj iné velké problémy ako napr. život s manipulátorom.

p.s.: a neodfotíš nám sem tie nohy nech posúdime? 😀

katka1981
28. apr 2013

@tvaroztek, neviem kde som citala, ze ludia sa hadaju kvoli zle polozenej paste a podobnym nezmyslom. Ale ozaj mi to nejde do hlavy. Keby ti smrdeli nohy, pochopim, ale s tymi ponozkami je to totalna kravina. Nechce sa mi tomu verit. Ale ked si spominam, kedysi si moj muz kupil tenisky a boli cele strieborne ako z Marsu, este sme spolu chodili kratko, tie sa mi ozaj nepacili, aj som mu to povedala, no nastastie dlho nevydrzali. Ale aby ma to nejak drazdilo? To nie. To mi skor vadi zla vonavka, ale ponozky? Inak ja som si kedysi kupila take ponozky pasikave (ruzova, cervena, biela, tyrkysova farba) vsetko kriklave a ste su aj prstacky, uplne peckove. A ver, ze ked si ich obcas doma dam, nikomu to nevadi, dcerke sa velmi pacia 🙂

martina00707
28. apr 2013

s manzelon sa tu trosku chechtame,ze ponozky a k tomu velka noha.... 🙂 moj mn povedal, ze to snad neni ani pravda, ze takato tema to je urcite vymyslene 🙂

danjelca
28. apr 2013

@katka1981 moja polovička raz prišla na rande v kvetovanej košeli a tigrích okuliaroch...všetci sa za ním obzerali...ach hanbila som sa jak pes 😀 😀 😀

katka1981
28. apr 2013

@tvaroztek, jaj tak ho potom stve cena

tvaroztek
autor
28. apr 2013

@danjelca ved to ze je to strasne divne, zo zaciatku som sa smiala a brala to ako vtip, on je totiz velky vtipkar a tak, ale uz to prestalo byt smiesne a uz to ani nehovori ako ked zartuje. neviem co si o tom mysliet, kazdemu komu to poviem sa mi len smeje, ako tu...

katka1981
28. apr 2013

@irriss, to mi pripomina prezliekanie v satni pred hodinou telocviku. Jej ty mas tyzdnove nohavicky? Nie! To mam dnesne. (tie s popisom pondelok, utorok,......)