Mám urobiť prvý krok, aby sme sa k sebe vrátili?

sunny345
13. apr 2016

Ahojte, píšem po druhým nickom, dosť ľudí ma tu pozná a toto je taký osobný problém. Začnem od začiatku, som takmer 3 roky rozvedená, mám dve deti, mala som priateľa - boli sme spolu takmer 2 roky. Problém je v tom, že pred dvoma týždňami sme sa rozišli z môjho podnetu, pričom ten problém nebol ani taký akútny. Bola som nahnevaná, tak som vybuchla a ukončila to rozchodom. Náš vzťah bol síce komplikovaný a už aj predtým sme sa raz rozišli ale potom sme sa vrátili k sebe a všetko bolo v poriadku. Ide o to, že momentálne ma to čo som urobila veľmi mrzí a chcela by som to vrátiť. Nie preto, žeby bol jediný chlap na zemi - o nápadníkov núdzu nemám, ale preto, že som si uvedomila svoju chybu a veľmi ma to mrzí. Chcem si dať od vás poradiť, mám sa mu ozvať prvá - zavolať, prípadne napísať na FB alebo e-mail a tam mu to všetko vysvetliť? Viem, že tým dám svoju hrdosť úplne nabok, ale momentálne mi je tá hrdosť ukradnutá. Alebo by ste to nechali tak a mám sa pokúsiť zabudnúť? S ex-priateľom sa ešte aj tak musíme raz stretnúť - musíme si vrátiť nejaké veci, ktoré sme si požičali navzájom, takže nechať to až na toto osobné stretnutie... alebo...
Možno tento celý príspevok vyznie dosť chaoticky, ale dúfam, že ste ma pochopili. Ďakujem za vaše názory, budem rada, ak sa mi ozvú aj rozvedené ženy, ktoré to vnímajú celkom inak ako vydaté.

valentinkaa
13. apr 2016
Používateľ valentinkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.

@sunny345 nie je nic horsie ako vybuchnut a ukoncit vztah. S horucou hlavou by sa taketo veci nemali riesit. Skus sa ozvat ty.. podstatne je aby ste si nad to sadli a porozpravali sa o tom preco si vybuchla co sa stalo a podobne.

pribinak
13. apr 2016

Napisat na FCB? Co mas 14 rokov? Vsak bud úprimná voči sebe aj voči nemu a normalne sa mu ozvi
Ved mate dve deti, tak sa treba k zimu patrične aj správať
Drzim palce, aby si ti zvládla

sunny345
autor
13. apr 2016

@pribinak ďakujem, myslíš, že mu mám zavolať a cez telefón mu to vysvetliť - alebo ho požiadať o stretnutie a tam to prebrat

sunny345
autor
13. apr 2016

@sunny345 tie deti nie sú naše spoločné, to sú moje deti z predchádzajúceho manželstva, on má tiež dve deti s ex-manželkou

sunny345
autor
13. apr 2016

@pribinak tie deti nie sú naše spoločné, ja mám 2 deti z predchádzajúceho manželstva a on takisto dve z ex-manželkou

lalinko2010
13. apr 2016

@sunny345 normálne mu zavolaj že sa chceš stretnúť. on ťa nekontaktoval?

sunny345
autor
13. apr 2016

@lalinko2010 nie, zatiaľ nie, asi mi chce doniesť vrátiť tie veci, až keď sa trošku upokojí - myslím, že ho to tiež dosť vzalo

alaguema
13. apr 2016

@sunny345 a on sa Ti počas tých dvoch týždňov neozval vôbec? Je možné, že mu to takto ako to je, vyhovuje? Asi by som si prípadný preslov nechala na to osobné stretnutie. Tam skôr vycítiš, či o to vôbec ešte stojí.

sasa1983
13. apr 2016

Akoze klobuk dole, deti mam s exmanzelom,on ma deti s exmanzelkou (partnerkou..), rozchadzame sa a schadzame ako na klavir, komunikacia cez fcb..ustalenost, daka harmonia vo vztahu nic? Asi sa Ti to nebude pacit, je to len moj nazor. Inak, myslim si, ze hrdost je sialene zla vec, ak chces muzovi nieco povedat, normalne mu to polopate povedz, a uvidis. Vyhnes sa natahovackam a tomu, ze co ak to zle pochopi, alebo nepochopi. Ja sa vzdy vyslovim a neriesim, ci sa nahodou nenukam a ako to moze vyzerat...

sunny345
autor
13. apr 2016

@alaguema nie neozval, ale ja ho už poznám, on musí ako sa povie "vychladnúť", ale možno máš aj pravdu, že možno o to ani nestojí a budem trápna, ale keď neskúsim nebudem vedieť, na čom som

sunny345
autor
13. apr 2016

@sasa1983 ďakujem ti za názor, vieš, ono to tak už u rozvedených chodí, že väčšinou majú záväzky z predchádzajúcich vzťahov, na tom nie je nič zvláštne, áno, máš pravdu, hrdosť občas musí ísť bokom, čiže ako tak vidím, takmer všetky mi radíte ozvať sa telefonicky

alaguema
13. apr 2016

@sunny345 tak dva týždne je pomerne dosť dlhá doba na vychladnutie...Veď ak mu chceš volať, tak stačí vziať do ruky telefón 😀 Pýtala si sa, ako by to robili iné. Ja by som počkala na to osobné stretnutie. A ak by bol ochotný prijať moje ospravedlnenie, dala by som si sakra pozor na jazyk pre budúcnosť. Muži nemusia tieto scénky s rozchodmi, ktoré nie sú myslené vážne a slúžia len ako náhrada vzrúša, alebo ako nástroj k manipulácii. Na tretí krát ťa už môže poslať do teplých krajín on a definitívne.

pribinak
13. apr 2016

@sunny345 o stretnutie, ak je to normalny chlap pride rad

ruthike
13. apr 2016

@valentinkaa ty valentinka, vies, ze mk ta ma za nedoveryhodneho uzivatela:D pozrela som si tvoje prispevky, neprides mi teda o nic nedoveryhodnejsia nez ine;)

sissy27
13. apr 2016

@sunny345 uhm nie raz ste sa rozišli "ale potom bolo všetko v poriadku" - no asi nebolo keď ste sa rozchádzali opakovane... Prestaň klamať sama sebe, na tom vzťahu je dobrý akurát tak sex a nejaký adrenalín z toho, že nemáte v sebe istotu... K praktikám ako že dvaja dospelí sa uzmierujú cez sociálne siete a podobné vychytávky sa ani nevyjadrujem radšej...

mondolina
13. apr 2016

Sunny345
Kludne ten prvy krok urob ked to tak citis,a kludne aj cez Fb,uplne v pohode komunikácia, a na premudrele dokonale pizdy v tejto teme kasli.Rob ako CITIS,hlavne že sa ti ulavi.držím palce 🙂

sunny345
autor
13. apr 2016

@mondolina ďakujem za povzbudivé slová 🙂

jeannna
13. apr 2016

Suhlasim s nazorom @sissy27 Naco predlzovat tuto agoniu? Ked sa schadzate a rozchadzate tak sa ocividne k sebe nehodite a nic nie je opat v poriadku, to je len tvoje zbozne zelanie.

misel0806
13. apr 2016

@sunny345 hnev je zly radca. Clovek vybuchne a povie veci ktore rania.. Ak chces sprav ten prvy krok porozpravajte sa ale najlepsie by bolo face to face.... Povec mu co mas na srdci co ta tazi nech uz dopadne akokolvek nebudes sa citit previnilo drz sa hlavu hore😁

sunny345
autor
13. apr 2016

@misel0806 ďakujem, máš pravdu, aspoň sa nebudem cítiť previnilo, nech už to dopadne akokoľvek

nell77
13. apr 2016

Ak ti je luto ze si vybuchla treba mu to povedat,a uvidis reakciu,odpustit a ulavi sa aj tebe aj jemu...sme tu kratko aby sme zili v hneve,nech to dopadne tak ci tak.drzim palce

ena70
13. apr 2016

@sunny345 ja by som to radšej riešila osobne...to čo je že cez FB??? veď tak komunikujú decká...puberťáci, ale nie dvaja dospelí zrelí ľudia... nič nie je lepšie, ako si povedať veci z očí do očí...ani nie cez telefón lebo nevidíš ako sa ten druhý tvári...

mondolina
13. apr 2016

Cez Fb môže urobiť prvý krok,ved to je ako sms,nie vyriešiť problémy vo vzťahu,to je snáď pochopiteľne

nyusika
13. apr 2016

Napísala by som správu, je jedno, cez čo. Že by si sa s ním veľmi rada stretla a porozprávala.
Nehraj to ma hrdosť, žiadne hry "kto z koho".
Buď to vyjde, alebo nevyjde ☺
V láske a vo vzťahu je dôležitá úprimnosť. Nie pózy.
Držím palce ☺

ena70
13. apr 2016

@mondolina a kde má záruku že on pôjde na FB? ja tam teda chodím len sporadicky...

valentinkaa
13. apr 2016
Používateľ valentinkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.

@ruthike vsimla som si, tiez to nechapem.. Zachvilu to tu bude uz pomaly ako v komunizme. Zachvilu clovek nebude moct ani vyjadrit svoj nazor a uz vobec nie niekomu s dobrym umyslom poradit, ale tak budis..

sunny345
autor
13. apr 2016

@valentinkaa nechápem ani ja, prečo ťa dali za nedôveryhodnú, tiež som si prezrela tvoje príspevky a nič zvláštne na nich nie je a ďakujem ti za tvoj názor

mihula
13. apr 2016

ak si si priznala chybu,tak si myslim,ze by si nemala mat problem sa ospravedlnit,ale nic viac.Je to predsa slusnost kazdeho z nas.Napisal by som sms a viac neriesila.Hlavne ak nemas nudzu o napadnikov ako pises.A stat o vztah,kde sa rozchadzate a schadzate,nestoji za nic

valentinkaa
13. apr 2016
Používateľ valentinkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.

@sunny345 no po pravde tiež by som rada vedela, čím som sa previnila, ale to sa asi nedozviem. Za malo, len dobre moj nazor zvaz, ci mu mozes verit ;) ked uz som nedoveryhodna.. Ja len pevne verim, ze vsetko dobre dopadne. Hlavne aby si bola stastna..!

sunny345
autor
13. apr 2016

@valentinkaa ďakujem 🙂