Manžel a jeho sestra

19. feb 2022

Je normalne, ze pocas rodinnych oslav si moj 36 rocny manzel necha masirovat kremom svoje nohy jeho 33 rocnou sestrou? Trpim to uz zopar rokov a zda sa mi to negustiozne, ked sme vsetci v obyvacke a sme tohto hnusu svedkami. Dnes som mu to povedala, ze si to buduce razy nezelam.

petulela
19. feb 2022

Vekovo sú ako ja s bratom, napriek tomu, že mám dobrý vzťah s bratom, jeho nohy nemám chuť masírovať...

bmuller
19. feb 2022

jeho sestra ma nieco s masazami, ci to je len taka laicka zabavka? ved existuju salony, kde mu nohy vymasiruju bez hlupej pachuti.

ailiba
19. feb 2022

No a ty mu masírujes nohy? Asi je to taky ich zvyk... No, ale v obývačke, pri rodinnej oslave je to také trochu negustiozne. A ešte keď je to každý krát. Spýtaj sa ho, prečo to tak majú.... A povedz mu, že je ti to nepríjemné... Co na to povie.

0kristina0
19. feb 2022

Ved daj este nejake pikosky, co este zvyknu robit?

janetinka27
19. feb 2022

ak by islo iba o samotne masirovanie noh,nic zle na tom nevidim.my sme boli odmalicka doma skrabkane po chodidlach, dlaniach, kreslili sme si prstom na chrbat a hadali, co je tam "nakreslene". moj muz sa casom tiez naucil steklit mi nohy. ja to milujem,alebo ked mi skrabka vo vlasoch. ked sme u nasich, sestra je unavena z deti, sedime na gauci a ja jej pomasirujem, posteklim nohy. ked nahodou u nasich kukame film, tiez mame nenapadne podstrcim nohy na skrabkanie. naucili sa to uz aj deti,tiez to maju rady a pes sa tiez pcha pod ruku a pyta skrabkanie

ljzozv
19. feb 2022

Tak isto ako @janetinka27 to vnímam.
Plus u nás , keď ideme gratulovať všetci ostatní známi, keď to spomeniem, tak to nazývajú, že ideme na oslavu. Ale pre mňa je to vlastne len zagratulovanie pri nejakom sviatku a inak je to úplne rovnaký deň, ako inokedy, keď tam prídem na návštevu. Alebo oni ku nám.

conquestor
20. feb 2022

@asia83 toto ma od pekného vzťahu ďaleko... Je to chorý vzťah.... Ako co je pekne na tom ze ľudia v meste ju varovali ze sa chovajú ako incest.?! Ja mam s bratom pekný a dobrý vzťah, pre boha ale nohy mu nemasirujem ani nič iné... Ved by jeho žena kukala ci mi nedrbe a môj muž detto.... Akože ani mužovi by som nezačala nohy mazlat len tak pred svokrovcami🤮🤮🤮🤮 ale sak každému sa iné paci no....

autor
20. feb 2022

@conquestor Suhlasim, dakujem za vyjadrenie a podporu ❤

janetinka27
20. feb 2022

inak divna tema. pises,ze sa o nich suskalo, ze je medzi nimi incest... preco si teda o takeho chlapa zakopla? aby ta cela dedina ohovarala? alebo si chcela vypatrat, co medzi nimi je, ci co?
pises,ze o niecom (o com?) vedia svokrovci, ale nechcu im to povedat.
akoze hovoris,ze je tu milion inych veci,ale napises o nohach? tak a ake su tie ine veci? to by ma teda skor zaujimalo.
co ma masaz noh spojene s incestom?
sorry, mne to tu pride uz ako z "jedneho pera", jedna tema blbsia ako druha.

jana_eyre_2
20. feb 2022

@asia83 ja mám s mojím bratom pekný vzťah, ale teda nôh by som sa mu nechytila 🤣 vravíš akoby pekný vzťah bol len vtedy keď sa súrodenci masírujú..
Aj môj muž má dve sestry, rozumie si s nimi, sme s nimi v kontakte ale ich maximálny dotyk je objatie cca raz do roka, keď sa to hodí (teda napr. Si gratuluju)

Aj ja budem šťastná keď si moje deti budú rozumieť aj v dospelosti.. ale nemyslím že dobrý surodenecky vzťah sa preukazuje len takto..

zdena1990
20. feb 2022

Je to choré... Poznala som jedného čo spával .... S vlastnou mamou A tvrdili že je to normálne že vraj čo ! Veď len spolu spia v jednej posteli ... Mama slobodná mamička 2 vzťahy mu rozbila

aurora33
20. feb 2022

Tiež by ma zaujímalo, že čo také ešte robia. Ale už len ta masáž nôh na olmslave je otrasná. Ja by som pri nich nevydržala sedieť.

u2jana
20. feb 2022

@asia83 ehm, mam dvoch bratov, mame normalne vztahy ale, ze by som im nohy masirovala, tak to teda nie…

asia83
20. feb 2022

@marisoul A čo? Veď nie sú v pozore nad tortou celú oslavu. Keď už bola voľná debata, predpokladám, každý sa uvoľní.

asia83
20. feb 2022

@u2jana Vy nemusíte. Každý má neosobný vzťah so súrodencom? Zrejme sú na to zvyknutí. Možno nejaký zvyk, ktorý máte vy s bratmi, by ostatní považovali za čudný. Iba preto, že niečo ja nerobím, neznamená, že to nie je normálne.

marisoul
20. feb 2022

@asia83 ja som na rodinných oslavách tiež uvoľnená, veď je to rodina, mame super vzťahy, ale sú veci, na ktoré sa človek fakt nemusi pozerať a toto považujem za jednu z nich.

mariejenka
20. feb 2022

Manželovi by som co najkludnejsie a tak citlivo,ze mna to uráža, ponižuje ked oni dvaja na rodinnej sešlosti,uplne odignoruju ostatných a on si nechá magat chodidla, skrátka nech to uz nedopusti,ze ho veľmi prosíš o to. Aj to,ze ty u svokrovcoch by si mala byť návšteva,a nie tam riadiť a oni "deti domácich" sa chovajú ako teliatka. Ešte raz by sa to stalo,ze vy prídete k svokrovcom a aj švagriná tam príde,a zrazu ona vyzve brata...daj sem fetky! Hneď na mieste si to vybavim inak ako mierne jak s mužom,tak s ňou. A nech sa nevaju, koľko chcú. A ona masíruje jej priateľovi chodidlá?

zdena1990
20. feb 2022

@mariejenka hej to aj mňa zaujíma ako to berie jej partner či mu to tiež nevadí

bona_dea
20. feb 2022

@janickacrazy vzťah brat-sestra asi nebude uplne tp iste ako svagor-svagrina

bona_dea
20. feb 2022

Mne je ta normalne luto.
Aka si zakomplexovana chudera.
Lebo to co robi tvoj muz je jedna vec ale tvoje vyjadrovacie schopnosti su uplne ina kapitola.

nikyball
20. feb 2022

Fuu tak ty si chorá a podľa mňa 80% tých čo ti tu pritakavaju. To naozaj vám vadí toto a je to na rozvod ? 🤣🤣Keď ma tepláky, asi je to taká domáca oslava v kruhu najbližších ,súrodenci, ich partneri a rodičia. Nepoviem ak by to bola oslava niekde v reštike, bolo by to nevhodné.
Ale žiarliť na sestru? Mala by si sa liečiť !

ljzozv
21. feb 2022

@nikyball k tej oslave mám rovnaký názor. Nie je oslava ako oslava. Zagratulovať a dať si doma pečený koláč je pre niekoho tiež oslava. Ja to tak nevnímam. Pre mňa je oslava v nejakej reštaurácii, alebo teda aspoň oslava s formálnym oblečením. Pri takej príležitosti pochybujem , že by si toto dovolili, čo opisuje autorka.