Manžel a jeho sestra

19. feb 2022

Je normalne, ze pocas rodinnych oslav si moj 36 rocny manzel necha masirovat kremom svoje nohy jeho 33 rocnou sestrou? Trpim to uz zopar rokov a zda sa mi to negustiozne, ked sme vsetci v obyvacke a sme tohto hnusu svedkami. Dnes som mu to povedala, ze si to buduce razy nezelam.

dskjhfdlkdjhl
19. feb 2022

A pred svadbou si nic taketo nevidela? Lebo teda ja by som si take nieco na krk neuviazala. Zbytocne pises, ze sestra je iniciatorka-keby on nechcel, mohla by iniciovat do zblbnutia. Normalny chlap by ju uz davno zarazil.

portret7
19. feb 2022

Rozvod este odloz, ak nemaze ine problemy…ak manzel odmieta na tuto temu diskutovat, spytaj sa jeho rodicov pred nim a jeho sestrou, ci to robia naschval, kedze si muzovi povedala, ze ti to je neprijemne a pokladas to za nevhodne, nezabudni zdoraznit, ze si o nich ludia roky suskaju…ano, mozno budes najhorsia, ale mozno sa rodicom otvoria oci a sestre razne dohovoria… krd to nepomoze, dala by som mu na vyber a az potom rozvod…drzim palce, skutocne nelahka situacia😔

autor
19. feb 2022

@dskjhfdlkdjhl Vsimla , nechcela som to vidiet a teraz trpim. Je to nevydrzim tolerovat cca 10 rokov. On chce, coze by nechcel, sestra je slabost pre nho. Ja som ta konfliktna a cierna ovca rodiny. Takto sa zit neda.

autor
19. feb 2022

@portret7 Svokra o tom vie, neraz ma potajomky podrzala. Len svokrovci sa do toho nechcu miesat a dohovarat, lebo sa boja, ze sa s nimi prestanu bavit vlastne deti ( moj manzel a sestra)

dskjhfdlkdjhl
19. feb 2022

No, tak ale vies, ked si to vedela, tak bola chyba si ho brat-to asi citis aj sama. Ako ja vravim, pred svadbou treba mat oci otvorene poriadne, potom ich radsej obcas trochu aj privriet-ale nie nad takymto niecim. Ja by som nechcela, aby si moje deti mysleli, ze toto je norma. ja by som asi v takejto chvili vstala a z oslavy odisla a bolo by mi jedno, ci tam ten ony ostane, alebo pojde so mnou.

portret7
19. feb 2022

Tak to je ale “dobra” sprava, porozpravaj sa s nou ako so zenou, ze uz dalej nevladzes a potrebujes jej podporu, lebo ine vychodisko ako rozvod z tejto situacie nevidis… chces ale este skusit co sa da, pre zachranu manzelstva…

lesana25
19. feb 2022

Ja len otázočka, koľko rokov to toleruješ (prečo, to sa pýtať nebudem, na to rozumná odpoveď nebude) a koľko rokov má to vaše dieťa?

haanovajana
19. feb 2022

Máš pravdu,je to nechutne.No najlepšie sa porozprávať s mužom,že si to neželaš.

autor
19. feb 2022

@lesana25 Tolerujem to 3 roky, dieta ma 2 roky.

hesloveslo
19. feb 2022

Nechápem čo je na tom divne? Ja som tak masirovala svojho švagra a koľko krát sa aj vyzliekol. Ja som mu masirovala krk on mne nohy a nikto nikdy nemal proti tomu nič. On mal 34 Ja 18

mery333
19. feb 2022

Toto je normálne na anulovanie manželstva. Uff ... choré, des.

kamlicek
19. feb 2022

Tak toto si neviem predstavit, asi by som mu o tom povedala, ze ci mu to pride normalne akoze na nejakych oslavach a tak. Toto su veci co tam nepatria 🙂

poopsie
19. feb 2022

🤣Tak to som veľmi rada, že ten môj tu svoju sestru vôbec nemá rád....

lesana25
19. feb 2022

Tak potom si divná aj ty, keď si si od neho nechala urobiť dieťa a pritom si vedela o ich vzájomnej úchylke.

portret7
19. feb 2022

@hesloveslo mozno vam to iba nepovedali😉

poopsie
19. feb 2022

Aj u nás na sídlisku sa šuškalo o jedných čo mali takúto chorú lasku medzi sebou 🥴vraj ich videli sa aj bozkávať

drzaopica
19. feb 2022

@kamlicek oslava myslela asi, že tam sú len oni a rodičia, takže sa cíti ako doma a toto mu pravdepodobne robila od detstva.Nie je to štandardné, ale ja by som nerobila z toho drámu.

autor
19. feb 2022

@drzaopica Ano,ona j.....ta to mysli asi tak, ale je to neucta voci mne. Neviem sa s tym zmierit a stotoznit. Ja tam beham ako ....., obsluhujem, varim a oni sa tam masiruju. Je to jedno s druhym, 100 ludi - 100 nazorov. Jedno viem, ze tento surodenecky vztah je "cez".

zdenkastanka
19. feb 2022

Uff, silna kava... to si ani neviem zivo predstavit ... 😳😳a to na kazdej oslave?boze ved sa to vobec nehodi😵 A ked pride sestra len tak na navstevu tak nic?alebo vy u nich/u svokrovcov ked sa stretnete?

zmrzlinka2021
19. feb 2022

preco ty behas, varis a obsluhujes?
To sa tvoj muz nehabi, ze on neparticipuje taktiez na tom?

Toto nikdy v ziadnom vztahu / nevztahu nerob - zena NEMA robit sluzku. Ked je party doma, vsetci dospeli v domacnosti obsluhuju, varia, snazia sa.

zdenka11081983
19. feb 2022

Bola som si spraviť kamilkovy čaj, vzala k tomu dupetky, deti kukaju Pottera. Nenapíšeš ešte dačo co ti dvaja dorabaju, príde mi to celkom fajn sranda na večer 🙂

drzaopica
19. feb 2022

Tak si ho mala zapriahnut🙂

asia83
19. feb 2022

Sestra masíruje bratovi chodidlá? A čo je na tom? Ja by som bola rada, keby moja dcéra a môj syn mali taký pekný vzťah v dospelosti. Jajkáte tu akoby mu masírovala niečo iné.

marisoul
19. feb 2022

@asia83 ale na oslave??? Keby v súkromí, no dobre. Ale na oslave?? To naozaj?

anonymgirl
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janynyna
19. feb 2022

Jaj moja ja by som s tebou napísala knihu na pokračovanie. Mala som tu cest mat niečo podobné ale k sestre patril ešte brat. Dokonca mu kupovali aj veci a topanky. Už je ex.

hrabovo
19. feb 2022

Prepáč, ja sa musím strašne smiať 😂😂😂

zdenkastanka
19. feb 2022

@asia83 ale na oslave??akoze mňam ozaj... ze naklonim sa po chlebicek a tam niekoho nohy... a celkovo jest, debatovat, oslavovať a niekto mi pod nos otrca chodidla... no mnam... esteze moj muz ma len brata 😄😄😄

laska86
19. feb 2022

Ja by som im pekne obom vycistila zaludok aj pred frajerom tej primitivky😂otvorene na drzovku..a nech si myslia co chcu..

laska86
19. feb 2022

A ked nepomoze tak.im odporucit psychiatriu..tam budu spolu a mozu sa masirovat...no primne by si to nedovolili..uz by bolo po oslave aj po manzelstve jak sa poznam😁