Manžel chce stále sex a mňa to už nebaví

jauzneviemcoaako
9. feb 2016

Ahojte, pisem sem, lebo by ma zaujimal nazor na tuto temu od viacerych zien... alebo som len ja divna, ako vravi muz 😖 no ale poporiadku....
Sme manzelia 10 rokov, mame 4 rocnu dcerku. Viac menej je nas partnersky vztah v poriadku, mame sa radi, nepodvadzame sa (teda myslim). Co je ale obrovsky problem a pricina 9 z 10 hadok je sex... Ja proste nemam chut tak casto ako on. Predtym kym sme nemali dieta to vobec neriesil ze kedy je a kedy nie, proste tak cca 3x tyzdenne bol. Teraz ako mame dceru tak po porode kym som bola pribrata bol sex ked som chcela tj vzhladom na unavu, starostlivost atd tak 1x tyzdenne, nic mi na to nepovedal. Potom som v priebehu 1,5 roka schudla a to dost a zacala som chodit do prace a mala do skolky a tu zacalo peklo... On je totiz presvedceny za kazdy volny cas ked som doma a dcerka v skolke je urceny na to, aby bol sex... Proste on ma volno 3dni do tyzdna tak aspon aby 2x bol sex... Neda sa vysvetlit ze ja proste tym donucovanim stracam aj tu trochu chuti co popri vsetkom mam... A ano par krat som sa aj premohla a urobila to nasilu, ale citila som sa potom este horsie. Dochadza to do stadia ze zvazujem aj rozchod, lebo proste nemam naladu na to aby mi stale niekto knural za uchom, ze chce sex... problem je totiz aj ten, ze ma dobru naladu - ideme na kavu, prideme a jemu je nejak automaticky jasne, ze sex a uz ma taha do spalne a ked ho odmietnem, tak sa urazi a nebavi sa so mnou pol dna. Pohadame sa, namiesto riesenia mi zacne vykrikovat ze mame sex priemerne 1x tyzdenne co teda okolo pravdy ani nebeha... Uz som rozmyslala, ze hadam aj si zacnem znacit ako casto sexujeme lebo on ma proste ponizuje aj pred svagrom napr. ze ako malo som ochotna... Neviem co dalej, ubija ma takyto zivot... Akukolvek neznost z mojej strany bere ako pozvanku na sex, takze nemam chut mu uz dat ani pusu ani ho objat ani nic ☹ ☹

alexandramaria
9. feb 2016

@baaambulkaa ja sa tu už nečudujem ničomu. Normálne mám pocit že niektoré ženy tu pôrodom a dieťaťom doslova akoby sa začali cítiť nadradene nielen voči iným ženám tu, aj bezdetným, ale najmä voči svojmu mužovi čo majú doma. Sex je pre nich príťaž, muž a jeho potreby je príťaž. Večná únava, stále so všetkým problém, ako keby nevedeli, že sexu sa nenadarmo hovorí manželské povinnosti.
Ja si ani neviem predstaviť frustráciu muža, ktorý si bral ženu, lebo je aká je a zrazu toto. Zmena o 180 stupňov. Odhliadnuc od prirodzeným fáz vývoja vzťahu, dieťa, nevyspatosť, jedno s druhým...ale toto aby normálny muž trpel dlhodobo? Že jeho manželka povie, že nechápe ako to môže chcieť 2x do týždňa a čo by ešte nechcel?
A to som iba pozorovateľ tu....a potom témy, "má milenku, čo ďalej? Nechápem, ako sa to stalo! Veď mi pred oltárom / matrikou a neviemčím prisahal vernosť..."

papricka33
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako to je najhorse, ked za kazdym objatim, pusou... hladaju chlapi sex. je o o tolerancii a o tom aby zacal vnimat aj tvoje potreby. zena funguje trochu inak 😒

alexandramaria
9. feb 2016

@papricka33 a to je taký problém odkomunikovať to s manželom? Že okej, ale vyjdete si v ústrety navzájom? Že bude aj sex, ale že napr. ty žiadaš od neho viac nežností? Veď normálny muž (nemyslím dlhodobo frustrovaný nedostatkom sexu) určite milovanej žene rád vyjde v ústrety ...

baaambulkaa
9. feb 2016

@alexandramaria no to je problém, manžel urobil dieťa, splnil to čo mala teraz už je všetko o mne a o dieťati...bohužiaľ to tak nefunguje a potom veľa pekných vzťahov chladne a rozpadá sa......

deltaa
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako ja ti rozumiem, ono dozadovanie sa sexu je deprimujuce a detske, inak sa cudujem chlapom co sa dozaduju takto miesto toho aby to spravili ako to robime my zeny, ze si kupime eroticke spodne pradlo, nalejeme sampanske a zapalime sviecky tak ked to vidi chlap tak okamzite ho prestane boliet vsetko 😀 lenze keby toto napadlo aj tych chlapov na oplatku 😉 niektori chlapi si myslia ze ked sa im postavi tak automaticky ma nan zena naskocit 😝 mimochodom nemyslim spontanny sex ked sa dvaja dlhsiu dobu nevidia a potom si to rovno "rozdaju"

papricka33
9. feb 2016

@alexandramaria a to je taky problem, odpovedat, len ked sa ta pytaju?... 🙄

veronicka88
9. feb 2016

sadnite si, komunikujte!!!povedz mu, ze za kazdym tvojim bozkom a objatim nie je chut byt s nim...ale...musis aj ty pochopit jeho...nepremahaj sa ale skus chciet s nim byt a to ostatne pride same...ved preco by ste sa vecer pred telkou nemohli bozkavat a zrazu sa ocitnut v spalni ani nebudes vediet ako?ved porodom neskocili partnerske laskania, ci ano?dieta spi vecer, spi v noci a spi aj cez den...mozno uspokojenie jeho potreby bolo tie tri razy do tyzdna, tebe chyba neha...mozno ked ti splnis jeho tuzbu on ta zrazu prekvapi a pride sam iba tak ze ta chyti za zadok da ti velku pusu a pojde dalej😉odporucam precitat 5 jazykov lasky, poznam vela parov co im to pomohlo, vratane nas s manzelom(aj ked iba trocha ale aspon sme sa zamyslelai, ze obaja mame potreby, aj ked rozne)...vsetko je to o diskusii...sme spolu denne, vychovavame deti, rozhodujeme sa op peniazoch, vztahu, majetku, laske, zdravi atd.je jasne ze popri vsetkych povinnostiach zabudame ze su tu aj potreby ineho nie len nas samych...skus sa nad tym zamysliet....kniha sa da aj stiahnut😉

deltaa
9. feb 2016

@oldman50plus no tak toto si prirovnal tak, ze teraz ti ja poviem prirovnanie. Mam 30 (aj moj muz)a som bezdetna, mne sa na sexe paci najviac to vsetko pred sexom a este to vyvrcholenie inak samotny sex nic moc 😀

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

@alexandramaria to nieje o tom, ze sa citim nadradene ... ja sa prave citim rovnako podvedene ako ttvrdis ze sa citi moj muz ked nema sex.. sluboval mi ze s malou bude pomahat, ze si domace prace aj starostlivost rozdelime ale myslis ze sa nieco z toho udialo ? velke NIE! na vsetko som sama, rano som na celu starostlivost sama a ked uz zanesiem malu do skolky tak namiesto toho aby som mala doma pohodu na kavu a pripravu pred pracou ma on vkuse bombarduje otazkami a dozadovanim... tebe by sa to pacilo keby namiesto kavy a upravy tvare pred pracou si si len skocila ? zrejme ano podla toho co pises ...

sono2
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako koľko má rokov že je taký sexu chtivý?

karolina2131
9. feb 2016

Jaaj, co ja by som za takeho dala. Nechces ho vymenit za toho mojho? Moj ma by ta zarucene "otravoval" maximalne raz za tyzden. Tiez si myslim, treba komunikovat, popripade nejaku dohodu, ze by teba odbremenil od niektorych povinnosti, bola by si menej unavena a mozno skor nabrala chut na ten sex. No zas samozrejme mal by respektovat teba, zas kazdy den to od teba chciet nemoze. No ale teda stale sme sa nedozvedeli kolkokrat za ten tyzden to vlastne mate. Ale ono to je tak, take prirovnanie mi napadlo, teda aspon ja mam taky pocit, to je ako mat nejake oblubene jedlo, co by clovek bol schopny jest hoci aj kazdy den a zrazu v ramci nejakej diety, si mozes dat len tak raz za cas. Tak vtedy asi clovek ma o to vacsiu chut, ked vie, ze nemoze si to dat a musi cakat cely tyzden.

nyusika
9. feb 2016

problem je ten, ze VSETKO sa u nich toci okolo sexu a jej je z toho uz psychicky zle...kto nezazil, nepochopi.
ona nebude mat chut na sex, ked jej muz nepochopi, ze na nu nesmie tlacit.
a je teraz jedno, kolkjokrat spolu sexuju, dolezity je ten psychisky tlak.
Jej je jasne, ze okamzite, ako pridu z kavy, tak ju bude tahat do spalne.
pokial by si sadli k telke, naliali vino, zacali sa rozpravat...som si ista, ze hned by ona jeho tahala do spalne.

mna osobne by strasne ponizovalo taketo spravanie. a to, ze nas sexulany (ne)zivot rozobvera s kdekym, o tom ani nepisem.

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

@veronicka88 velakrat aj mam chut, aj to rano ze by som si dala povedat ale kym sa ho stihnem dotknut tak zas spusti svoju tiradu a mne to je ako studena sprcha a hned mi naskock miesto chuti nechut... asi som pripad k psychylogovi alebo co ...

alexandramaria
9. feb 2016

@papricka33 aha, tak pardon, myslela som že vo fóre môže každý reagovať na každého. Asi nechápem pojmu diskusia. 😎

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

@nyusika moc dakujem ze si ma pochopila ... presne ide o toto.. ten natlak ma zabija ... ja aj chcem ale on na mna zacne tlacit nez stihnem vyvinut iniciativu a je po vsetkom :(

alexandramaria
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako ale ja ťa chápem ,nechcela som sa ťa dotknúť. Skôr boli moje slová myslené všeobecne. Celé je to o komunikácii. Povedz mužovi, čo ťa trápi, že ten psychický tlak ti robí veľmi zle. Že ho ľúbiš a nemáš nič proti sexu, ale že nesmie naliehať. Komunikujte... iná rada nie je..

agnes9
9. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

nie si pripad k psychologovi, len to musite riesit medzi sebou 🙂 musim mu povedat, ze ta to nici ze vlastne zabija tvoju chut

veronicka88
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako komunikacia,ale cim skor!lebo to dospeje do stadia ze si najde inu(realita neuspokojeneho chlapa bphuzial)sme dospele...takze sup vecer naliat vino,porozpravat sa,prerozdelit ulohy v domacnosti a vecer pod paplon...pojde to ak nebudete ani jeden hladat vyhovorky...a hlavne:pocuvaj co hovori a popros ho nech pocuva aj on teba...

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

@alexandramaria
@agnes9 viete kolko razy som ho prosila aby na mna nenaliehal ? aby to nechal tak ze ja to predsa viem ? ale to nezabera... on mi povie ze ako inak mi to ma dat najavo, ale kurnik ved nemusi ked to viem!

mame sex 2 obcas 3x za tyzden (ked mam ms tak samozrejme nie) ale on to vzdy tak spriemeruje na cely mesiac podla dni a potom mi vykrikuje ze mame sex 1 max 2 x za tyzden ze on si to vyratal ...

emilia25
9. feb 2016

Veru aj toto je častý problem tu na mk.zeny zabúdajú ze su aj manželky chlapa odstsvis úplne na druhu koľaj ci o starostlivosti o dieťa domácnosť potom padajú na hubu a uz neni ani sila ani chut ani vôľa.a co sa časom stane no muž pôjde k inej ked má doma frigidnu ženu.kvalitný sex je velmi dolezity v normálnom fungujúcom vztshu aj pri x deťoch a navyše zvyšuje hormon šťastia co veľa ženám chýba.

agnes9
9. feb 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

povedz mu ze nech sa nauci ratat 🙂 boze nemam rada tieto typy chlapov ktori vidia furt len sex a nic ine. Akoby cely vztah a pokoj vo vztahu zalezal len od pravidelnosti sexu. Nejde o kvantitu ale o kvalitu, ci?

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

@veronicka88 a vies co je na tom najsmutnejsie ? ze ja som uz na tom tak psychicky ze mi je to jedno... nech si najde ak si mysli ze ina bude s nadsenim znasat jeho vrtochy.. mam toho plne zuby, vsetko je na mne, vsetko musi zvladat, jeho musim obsakovat a mam mu aj na prianie skakt do postele.. to je dost aj na kona ... je doma s malou a co robi ? pozera film a ona nech si robi co chce ... original nie ?

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

@agnes9 nie v pripade sexu ide jednoznacne o kvantitu...

lucijja
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako pozri, ono je to všetko pekné, radiť ti, ako ho máš chápať, a ako má právo...ALE! Ja mám za sebou presne to čo ty. Proste všetko sa u nás riešilo okolo sexu. Je to obrovský nátlak, a nikdy by som predtým nepovedala, že to môže zohrať takúto úlohu. Možno zo začiatku bola pravda, že som ho zanedbávala kvôli malej, ale keď som sa ja akokoľvek snažila on v nátlaku nepovolil. Proste všetko zlé, čo sa udialo, hocijaká hovadina vyvolala reakciu - ja som zato taký, lebo mám toho málo, a keby toho bolo viac, proste už mi bolo na grcanie, lebo všetko skončilo pri tomto. A presne ako vravíš, o mňa ako takú sa nezaujímal, ale sexovať by chcel najlepšie 2x denne - no kto by mal na to chuť? My sme to neustáli, mali sme veľa problémov, ale dnes, s odstupom času viem, že toto bol jeden z najväčších. Išli sme od seba a ja som si myslela, že sex už nikdy v živote nebudem chcieť ani vidieť, ani o ňom počuť a s terajším partnerom je to chvalabohu iné. Sme spolu 2 roky, ale tým že sa o mňa zaujíma, pomáha mi, dáva mi najavo aká som pre neho dôležitá chcem sama a veľa... 🙂 proste aj toto robí chuť.... 🙂 Takže za mňa - chápem ťa, ale poradiť ti bohužiaľ neviem. ☹

timea7
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako podľa mňa nevyžaduje nič svetoborné, ako priemerný mladý muž, aj starší majú niektorí taký apetít. Buď rada, že ho priťahuješ ty a nie iná, ja keď chápem, že ťa to niekedy obťažuje. Píšeš, že ti veľmi nepomáha, tak tu je priestor, aby si zapracovala ty. Presuň pomaličky a postupne na neho časť svojich povinností- nákupy, umývanie oblokov, uspávanie dcérky...., ty budeš viac oddýchnutá, on trošku viac unavený, možno to pomôže. Ďalej neviem, aké má koníčky, ale bolo by fajn, keby ste si našli spoločný druh športu, ktorý vás baví, kde by trochu vybil energiu. A čo je hlavné - komunikácia, prekvap ho, vrhni sa na neho ty a keď skončíte, tak mu povedz, že máš na neho veľa krát chuť, ale on ju v tebe udupe tým, že očakáva, že každú chvíľu bez dieťaťa využijete na to, aby ste skočili do postele. To už s vášňou a romantikou veľa spoločného nemá....verím, že spoločnú reč nájdete.

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

@lucijja tak :( si to napisala presne ... s nicim nepomoze, ja som mu suma fuk co ja chcem a len on on a on... a je to obrovsky problem co len rastie ..

jauzneviemcoaako
autor
9. feb 2016

@sono2 ma 34rokov .. keby takto besnel v 25 tak uplne chapem...

lucijja
9. feb 2016

@timea7 páči sa mi tvoj príspevok. Je veľmi dôležité tráviť spolu aj voľný čas...Len už je na ňom či je ochotný zapracovať aj on...ak áno - tak majú vyhraté. U nás ochota s mužovej strany nebola. Len prísť z práce a sedieť pri počítači do noci - lebo je unavený...na všetko - okrem sexu samozrejme.. 😀

lucijja
9. feb 2016

@jauzneviemcoaako je to cesta do pekla...keď ťa on nepochopí tak sa to bude len zhoršovať...zhnusí sa ti úplne...viem o čom hovorím, bohužiaľ.

eleonorcha
9. feb 2016
Používateľ eleonorcha je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eleonorcha.

typicky chlapi, ked ide o sex tak niesu unaveni :D