Manžel sa hanbí za to, že si ma vzal

20. jún 2021

Máme pekný vzťah,som šťastná a v podstate mi nič nechýba.Ale,trápi ma vec,že manžel ani rok po svadbe o tom nepovedal svojej rodine.Vraj by si mysleli,že idem po jeho majetku,celkovo oni nemajú extra vrelý vzťah.Ja som druhá manželka,mám aj nevlastného syna,s ktorým veľmi dobre vychádzam.Chlapcova mama sa bude teraz vydávať a on sa otca spýtal,kedy aj mi dvaja budeme mať svadbu.A muž zahlásil,že načo,prečo by si ma mal brať.Začula som ich rozhovor náhodou.Veľmi mato zamrzeli

katkamatka7
24. jún 2021

@cacianka Na oblohe? Dnes ružový spln 😉

mpg
25. jún 2021

Možno to povedal synovi len preto, aby si nemusel komlikovať život s rodičmi a aj s ním, niektorým ľuďom nevysvetlí, že takto je to pre neho lepšie. Ja by som to nechala tak, teraz je skoro jedno, či má svadbu alebo žijú spolu bez papierov.

cacianka
25. jún 2021

@katkamatka7 tu v diskusii

kassandra25
25. jún 2021

Preco od kacice? Ked som sa vydala, vsetci o tom vedeli a nebola som ukryvana. Ty si tak do toho sla a teraz vidis realitu, ze sa vsetko len zhorsuje aj po case a nic sa nevylepsuje. Ani jeho vlastny syn netusi, ze si otcovou manzelkou. Hmmm, preco asi? Nemusis byt hus, mozes byt aj kacka - ako si sa nazvala. Muselo ti docvaknut, ze pred byvalou manzelkou chce stale posobit ako nezenaty muz. Sama v podvedomi vies odpovede, len tu sa hlupo pytas a hladas pomoc od cudzich ludi, ked od tvojho najblizsieho vobec ziadnu nemas....

autor
25. jún 2021

@kassandra25 kačkou som nazvala teba,keď ty mňa husou. Trošku si drzá na to, že nemám ani šajnu kto si. Nehľadám tu pomoc, nemám úraz, pýtala som sa na názory,to je rozdiel.Ak nemáš nič k téme iba urážky a potrebuješ si na niekom dvíhať pošramotené ego,nech sa páči daj pokoj a nevšímaj si diskusie čo ťa iba zbytočne rozčuľujú. S mužom mám napriek udalosti celé roky pekný a nekonfliktný vzťah,ako k žene sa ku mne správa úžasne a takisto s jeho synom mám bezproblémový vzťah.Nemyslím si,že to tají kvôli prvej manželke.Keby som mala pochybnosti o našom spolužití tak s ním už nie som.Ale to tebe nie som povinná vysvetľovať.Roztiahni krídla prosím ťa a odleť niekam nabrať trochu pozitívnej energie,evidentne ti jej dosť chýba

ivanka12311
25. jún 2021

Nechápem načo si si takého blbca vobec vzala... neviem si predstaviť mať svadbu bez rodiny🤷

autor
25. jún 2021

@ivanka12311 ja si zas neviem predstaviť veľkú svadbu a kopu hostí.Chceli sme iba obrad so svedkami a off.Mimo témy,nechápem potrebu žien používať nadávky asi skoro v každej diskusii čo tu je.Ja si nedovolím napísať cudzej žene, že niekto z jej rodiny je blbec,keby aj bol

kassandra25
25. jún 2021

Nemam posramotene ego. Pisem iba, co si myslim. Nemam na jazyku med a v srdci jed. Napisala som ti z mosta do prosta, co si ozaj myslim o tebe a celej situacii a vela ludi si mysli nieco podobneho. Sama to vies, len teraz sa tu obhajujes, jeho obhajujes a zachranujes to tu. Ak by bol co k comu, este Pred Svadbou by bol povedal: paci sa vsetci: toto je moja nova nastavajuca nevesta, ideme mat skromnu svadbu, odteraz budeme novi a skromni manzelia. Ale ty nie si jeho manzelka! Nazyvas sa Len: naco si taaaa brat?

autor
26. jún 2021

@kassandra25 neobhajujem seba ani jeho ani situaciu, citam si tu nazory a reagujem ked tak na sposob podania tych nazorov. A to co čítam aj inde po tebe je jedna negativna smršť s divným slovosledom

kassandra25
29. jún 2021

No prepac ze som ta urazila. Moje prispevky nech si kazdy vezme ako len chce. Dostavam vela post kde mi dakuju, kde mi posielaju svoje problemy a chcu rady. Tebe vsak nemozem nic ine zial napisat. Pri tebe sa to neda.

lubkavargova1
29. jún 2021

No, skoda, ale tak nechce ta oficialne priznat. Uz ked pred rodicmi to nechce, tak to tam nieco nehraje od zaciatku. Pises, ze ta beru ako jeho partnerku no neviem. Muz co by bol stastny a fakt hrdy na svoju lasku, tak to prizna. Evidentne to asi tak nebude aj keby sa ozenil aj 5-6 aj 100 krat.

stanno
29. jún 2021

nezvyknem písať, ale nekazil by som si pekný vzťah. Pre Tvojho muža je to ťažká situácia. Musí zabezpečiť kľud v rodine. To že o Teba stojí, ukázal tým, že svadbu navrhol a aj si Ťa vzal. Možno by som pri vínku s ním o tom pohovoril, že si ich počula sa rozprávať so synom a že Ti môže kľudne bez akýchkoľvek obáv a výčitiek povedať, prečo je pre neho ťažké/neprijateľné to zoficiálniť. Že to chceš iba pochopiť. Ale skôr by som to celé otočil viac na srandu.. a on Ti potom položartom možno povie pravdu. Často sa najväčšie pravdy hovoria ako vtip, ktorý nikto neberie vážne ;)

autor
29. jún 2021

@stanno parkrat sme sa o tom bavili ale iba tak okrajovo,lebo som citila,ze mu to je nepríjemné.On mi to podal tak,ze jeho rodina proste by mala blbe reci a on nechce stale dokola pocuvat ako pokaslal prve manzelstvo a synovi zivot.Asi ma skor zabolelo,preco chlapcovi neodpovedal,ze mozno raz a casom by sa to povedalo a bol by pokoj.Asi moja urazena zenskost.Ja citim,ze ma lubi,urobi pre mna vsetko,iba toto ma tak zaraza,na druhej strane som rada,ze mame klud bez hlupych komentarov

autor
29. jún 2021

@kassandra25 neurazila si ma. Ale neverim,ze tebe niekto len tak ako cudzej osobe pise sukromne spravy a ziada ta o rady do zivota. Precitam si hodnotenia po tvojich inzeratoch a staci mi.

andreatytler
29. jún 2021

Takze si mu o tom nepovedala? Mas v plane mu o tom povedat?

slovakboy
29. jún 2021

Ja si myslím že sa iba vyľakal chlapcovej otázky a keďže nebol na ňu pripravený tak tresol takú hlúposť. Nemyslel to tak. Povedz mu čo si počula a čo ťa trápi určite ti to vysvetlí.

stanno
29. jún 2021

anonym..podľa mňa spanikáril.. nečakal tú otázku od chlapca a len tak vyšplechol..nerozmýšľal nad tým..ale to vie len on