Manžel sa prekecol, že sa mu páči moja kamarátka

zozo111
20. mar 2014

Ako by ste reagovali vy? Pocas beznej debaty sa ho pytam zo srandy - ,,ty jej ides vecer zase nastavit antenu? hm.. jasne, vsak sa ti Mirka vzdy pacila, muza ma dnes vecer v praci.. (zo srandy!) preco ta volava len ked nema doma muza, ha?" On ze: ,,ano paci-la sa mi, ale uz je vydata, ja zenaty, uz sa mi nepaci..." -s plnou vaznostou.... Ja ze vsak si ju spoznal uz ako vydatu a ty si bol zenaty a zacal zatlkat, teda nepacila sa mi, len je sympaticka, to som nepovedal ze sa mi pacila... Od prvej chvile ak som ich pred rokmi zoznamila, sa na nu vypytoval (a kde byva? a ko sa vola? a oni maju take auto? a hento, toto) na nikoho sa tak doteraz nevypytoval, na ziadnu zenu. Hned jak si piskne, vzdy doleti k nej, vzdy ked nema nahodou doma muza.. Zatial to dalej nezaslo, ale doteraz nikdy nepriznal, ze sa mu paci ina zena, aj ked som to na nom videla...
Navyse uplne iny typ zeny ako som ja, ona tmava bruneta, skor by som cakala, ze ta by sa mu vzivote nepacila... doteraz predo mnou take typy ofrflaval...Ked sa raz za sto rokov stretneme na ulici vsetci traja, tak som zrazu vzduch, otoci sa mi riťou a nevidi ma...
Beriem, ze sa kazdy chlap obcas otoci za inou, ale na tuto reaguje inac, lezie mi to na nervy, navyse mi za to nakoniec hystericky vynadal do pi.. ziarlivych, domyslavych, jasne ze som mu to patricne vratila slovne, ale asi mu za to stala... Aky je vas nazor?

mona22
21. mar 2014

ja som mala tiež take podozrenie ale bola to mužova kamoška z detstva chodil k nej na kávičku sice tam bola aj jej matka a jej otec bývali v jednom paneláku sa poznali odmalička. zožierala som sa stým bola som nepríjemna na neho.. časom som pochopila že nemá zmysel sa takto zožierať nechaj to aj ty tak. časom sa to ukáže čo sá má stať sa stane ked budeš milá ako tu spomínali baby viac tým získaš ako stratíš a ked ho budeš obmedzovať tak to bude na just robiť .. niekde som čítala v nejakom časopise že máš vstupovať do manželstva stým vedomím že nemusí to byť na vždy. 😉 držím palce prajem pevné nervi čo si musíme stými chlapmi vytrpeť 😀

janulabb
21. mar 2014

@zozo111 ahoj, ja to vidím takto.. žiadnu paniku, poznám takéto ženy, jedna z nich je moja kamarátka. Mňa vyslovene vytáčalo, keď sa správala tak koketne v prítomnosti mužov, ale bohužiaľ je taká, robí to tak prirodzene ako dýchanie 😀 Mužom imponuje, keď im žená dá pocítiť, že sú žiadaní, potrební atď. A hentá pitchmonda vo vašom prípade... no nedaj jej šancu. Pošli jej iného elektrikára napríklad pod zámienkou, že tvoj muž je momentálne indisponovaný 😀 A ak už chce, aby jej tvoj muž niečo opravil, choď aj ty. Teda inak mne by muž dal, keby mi domov chodili kadejakí opravári, ktovie ako sa k týmto návštevám stavia ten jej 😀

kveta
21. mar 2014

Ja teda neviem, ale pamatam si zo svojho zivota par rychloviek, kde cela navsteva netrvala ani desat minut a mala som este aj par orgazmov.. Takze neviem aka rychla musi byt ta navsteva Tvojho muza u nej, aby si mohla s istotou tvrdit, ze k nicomu nedoslo, lebo tam bol kratko..

diskutujuci
21. mar 2014

@kveta ahoj toto tvoje vyznanie pisatelku mozno nepotesi 🙂) aka si ty sikovna a co vsetko za 10 minut postihala 🙂)))

mysicka36
21. mar 2014

@kveta ahaha pobavila som sa. Pravdu máš.

diskutujuci
21. mar 2014

@mysicka36 kveta je najlepsia, mila mysicka s uprimnostou sa tu na nu ziadna nechyta, ani ty 🙂))

rora
21. mar 2014

Ja by som k tej situacii isla cez jej muza.... Zistit jeho cislo a zavolat mu, spytat sa ho ci on s tymi antenami nemoze nieco spravit lebo ti velmi nevyhovuje ked tam musi tvoj muz odbiehat.... a povedat mu ze ty si to aj so svojim muzom riesila ale on je taky dobrák nápomocný ze nevie odmietnut ked mu niekto volá o pomoc.. skrátka v klídku mu to takto vysvetlit,bez nejakych emocii 🙂 aby si ty z toho nevysla ako nejaka hysterka 🙂 myslim ze si dotycny spravi doma poriadky.

veron_dorusincova
21. mar 2014

Mna by nastvala nadávka skôr, ako by sa mu páčila moja kamoska (pokial by sa mu IBA páčila). Ja sa tiez pozriem po peknom mužovi. Ale ak chces radu, nesliedila by som. Bola by som milá, usmievavá, zmenila by som účes, chodila by som častejšie von (a aj keby som nikam nesla a prespala u kamosky, tak jemu by som povedala, ze idem žúrovať 😅).
Asi si je tebou moc istý, ked mu oci bludia 😉
A veľmi dvolezita rada - Nikdy sa nepytaj! Ani len "zo srandy". Vačšinou sa dozvies take veci, ktoré by mali ostať vo vnútri každého z nas (pokial teda toho, koho sa pýtaš, chytí záchvat úprimnosti).

ivett1
21. mar 2014

@rora tak toto bola tuším najlepšia rada🙂 ...
inak niečo podobné zažila aj moja mama🙂 ...takto nejako sa správala naša suseda - inak dobrá kamoška mojej mamy...vždy volala nášho tatka, aby jej išiel opraviť to alebo ono, lebo, že ten jej to nevie...no, mama išla vždy v tesnom závese... trošku si to striehla😀 ... inak tá susedka vždy veľmi vychvaľovala toho nášho tatka, že aký je šikovný, čo všetko vie a možno preto bol vždy taký ochotný...aj naša mama to začala hovoriť jej mužovi -nášmu susedovi... pani susedka sa vtedy len mračila a blýskala očami😀😀😀...
PS: ovšem problém bol aj v našom milom tatkovi, lebo on bol fakt dobrák od kosti a majster všeho remesla...tak bežne u nás zvonili susedia, že či im nemôže pomôcť s niečím, alebo či nemá požičať nejaký špeci zverák a... "čojaviemakéšrobováky"😀
a tiež ho vedelo vytočiť, keď si ho mama doberala, že či sa mu tá suseda tak páči, alebo čo, keď vždy ide a doma nechá všetko tak 😝 ...večne bola kvôli tomu hádka...ale raz sa aj priznal, že na vine je mama, lebo, že ona je mamina kamarátka a tak on jej nemôže povedať, že jej to neopraví....čo keby sa na mamu nahnevala?...no, skrátka, len bohvie, ako tí chlapi rozmýšľajú a či vôbec niečo majú za lubom...lebo my ženy, to hneď vidíme inak😉...
...a už som zažila, že jedna moja kamoška toľko "rýpala" do toho svojho chlapa, že to nakoniec vzdal a ušiel od nej ... a to práve k tej, s ktoru ju mal akože podvádzať...(a iskra medzi tými dvoma preletela práve vtedy, keď sa stretli všetci traja, aby si to, že konečne už raz a navždy vyjasnili...tak si to vyjasnili...)....

janinah
21. mar 2014

@zozo111 mať tvoje starosti a poslanecký plat 😉 ..ale ak vie jeden chlap svojej žene povedať,že je p..a,tak o čom je váš vzťah...toto by ma trápilo oveľa viac ako pekná kamarátka....

niki101988
21. mar 2014

Aj mne moj partner povie, že tá alebo oná žena je pekná, že sa mu páči, u nás doma sa striedajú pc jeho kolegov a kolegýň ako na páse. Ma kamarátky, s ktorými sa stretáva tak raz za mesiac dva(medzi nimi jeho expriateľka) a nikdy by ma nenapadlo riešiť to.
Občas ideme po ulici a poviem na nejakého muža že sa mi páči a pod. Nedávať si to už je iná káva, ale myslím si, že ako písali baby vyššie každá sranda má svoje hranice a Ty si hranice jeho vtipov asi prekročila.
My sa vieme doma tiež do kosti pohádať, vynadať si, ale pohŕdať ospravedlnením to mi príde ako na 1.stupni ZŠ. Týmto správaním a vyzvedaním sa zhadzuje žena sama a pre mňa by prestala byť ženou

moonlight1210
21. mar 2014

Tak toto bolo aj u nas. Kamoska tolko rypala do priatela ze ci sa mu ta ci ona paci. A ze ona si moc dobre vsimla ako henta a tato po nom pozera. Chcela dosiahnut, aby on daval najavo, ze odomna ruky prec som zadany, lahostajne chovanie voci inym babam.
Vysledok bol, ze ked sa upriamila na jednu konkretnu, tak prave tym pripominanim ze ona po nom asi ide a ci by ju chcel a pod. vzbudila v nom zaujem o nu. Ako sam povedal, citil sa dobre ked mal pocit ze je aj pre inu zaujimavy a mal to takto "potvrdene". Nakoniec kamosku opustil a dal sa dokopy s tou druhou. To dievca naozaj zaujem malo, ale kamoska jej ho doslova pomukla na zlatom podnose.

Co sa tyka tvojho muza - mas to tazke. Podla opisu je tazko platonicky zamilovany a smola takychto "lasok" je ze pretrvaju dlhsie nez tie bezne. Lebo odznievaju velmi pozvolna. Ale odzneju ako kazda ina. Treba tomu nechat cas. A trochu obmedzovat tie jeho navstevy u nej, ak sa da. Alebo povedat ze vsak zabehnes na kusok reci aj ty, kym to spravi.
Nic nasilu a razne. Platonicku lasku tym neuhasis, iba co si bude viac uzivat potom kazdy vzacny moment s nou.
Uz ho otazkami, na ktore netuzis pocut pravdivu odpoved, neprovokuj. Radsej mu iba povedz, ze ty mu doprajes. Ak po nejakej inej tuzi, nech mu to s nou vyjde. Lebo to iste by si dopriala aj sebe s novym chlapom. A je fer zelat jemu to iste a kedze ho mas rada, tak mu nechces zle.
Ani netusis ako toto postavi chlapa viac do pozoru nez vsetky vyhrazky a sceny. Vacsina si totiz domysli hlavne jedno: kurnik, ona ma snad zajacie umysly. Mozno ma niekho vyhliadnuteho. A to teda nie! (a domyslia si to aj ked to hovoris uprimne, dobracky, nikoho nemas a vztah koncit nechces - Lebo prajuci sme zvycajne ked uz bud mame zadne vratka alebo na vztahu nezalezi. Dovtedy si zvykneme zubami nechtami hajit teritorium a ziarlit. - take je bezne ludske zmyslanie, preto za tym hladaju iny vyznam a ked uz nic ine, nakopne ich to viac sa zaujimat co sa deje doma nez u susedov.)

adri266
22. mar 2014

@moonlight1210 len ten plan ziarlenia nemusi vyjst na 100 %...niekedy je to prave naopak, ze tym moze chlap dostat pomyselnu zelenu naozaj ten jeho vysnivany novy vztah zacat...

malinkaaninka
22. mar 2014

nuž naplanuj prerabku kupelky,nové stierky,podlahy..zamestnaj muža,nech nema čas na sprostosti.a ako tu neiviem ktorá napísala super pripomienku,chod manželovi za patami.tých desať minut to tam vydržíš.

moonlight1210
23. mar 2014

@adri266 vsak to je riziko vzdy, nie?
Rozdiel je ked tie zelania myslis uprimne a ked ich iba predvadzas. Ak to niekto nemysli uprimne, tak vzdy nakoniec pohori.
Ja som to myslela tak, ze mu to ma pozelat uprimne. S vedomi ze moze podakovat a ist.
No ale to by casom siel aj tak. Bez pozehnania ci s nim.
Tu ide skor o to, ze co zelas inemu tebe sa splni. Ked odchadzajucemu chlapovi zelas riadnu harpiu aby si "uvedomil" co v tebe stratil, sama mozes lutovat.

No a hoci niekomu uprimne zelas vsetko dobre, paradoxne ho to zvykne nakopnut k podozrievaniu. My ludia sme uz taki. 🙂

mmaatt
23. mar 2014

ja si myslím, že zbytočne si to komplikuješ, dávaj si na muža pozor, ale neprovokuj ho takýmito otázkami...Môjmuž rád hovori, že SĽÚBIL SOM TI VERNOSŤ, NIE SLEPOTU....a tak neriešim, že sa pozerá po druhých. Ale zas na druhej strane, ty si musíš poznať muža, aká je povaha....

elize
23. mar 2014

zozo111 tiez som riesila nieco podobne ... Bola som trapna ziarlivka a stihacka a co ja viem co. Po mnohych rozhovoroch sa mm nakoniec priznal, ze ho dotycna velmi pritahuje a asi k nej nieco citi, ale nevie to definovat. V podstate sa mi potvrdilo to, co som uz davno vedela 😒
A ako to dopadlo? Dala som mu ultimatum bud ja alebo ona. S dotycnou sa prestal stretavat a kontaktovat. Nebolo to jednoduche, kedze dotycna o tom ultimate nevedela a sama sa s nim pokusala niekolkokrat kontaktovat. Vedel o co vsetko by prisiel, keby s tym neprestal.
Keby som vtedy nepocuvala ten tichy hlasok, ktory mi hovoril, ze to ich "kamaratstvo" nie je uplne OK, tak by sme uz mozno neboli spolu.

Dolezite je, aby tvoj mm nerobil veci, ktore ti ublizuju. Ved co je pre neho dolezitejsie? Pokojna domacnost a stastna manzelka alebo kamaratka, ktora si na pomoc moze zavolat dalsich x ludi?

adri266
23. mar 2014

@elize Tvoja odpoved si nejako odporuje, na jednej strane pises, ze si bola trapna stihacka, na druhej, ze keby si to nebola spravila, tak nie ste spolu...nemyslim si, ze si bola trapna ziarlivka, ak to bola pravda...
Tak ci tak, som rada, ze to u vas dopadlo dobre 🙂

andrylm
23. mar 2014

@zozo111 nechapem,ked je to tvoja kamaratka preco vola len tvojho muza,mala by zavolat obidvoch ,vy si pokecate ,date si kavu a on zatial urobi svoju robotu,ja si myslim,ze to by bolo asi kazdej podozrive ,keby sa to stalo raz, dobre, ale tolko krat,je to divne

tinach
23. mar 2014

Žiadna panika 😀 ja som sa raz cez MIssion impossible prekecla, ze Tom Cruise by akože fakt stal za hriech a ze sa mi nenormálne páči , tak mi to vypol a bolo 😅 aby nebol na očiach, "vypni" ju aj ty a hotovo 😠 si takých kamosiek nájdeš!

elize
26. mar 2014

@adri266 trapna stihacka a ziarlivka - to boli vtedy slova mojho manzela. Bol to boj a vyhrali sme 😉 Spustacom boli problemy v komunikacii, ktore sme vtedy mali. Vacsinou za takym spravanim nieco je ... treba to najst, pomenovat a riesit. Ak chcu obe strany, tak sa to da.

Drzim palce vsetkym, ktori niecim podobnym teraz prechadzaju 🙂

natuska87
26. mar 2014

Pokial samu iba paci, asi je to v poriadku, je zdravy chlap...ruku na srdce, Ty sa neotocis za peknym chlapom?Pokial si plni povinnosti v rodine, nic sa nedeje.Hlavne sa "nepredved" ako ziarliva, hystericka....to odradilo nejedneho muza...

ajana
26. mar 2014

NO...chlapi radi povedia presne naopak, ke´d do nich hustíme, ale ask tam naozaj aj realne chodí,čo stým,...
no buď sa načančať byť milá tak zo dva dni a potom mu jednoducho s úsmevom zahrať na city, že ani ty nikam predsa nechodíš a že ak chce tam íšť nech ide, ale len ak aj on súhlasí, aby sisi vyšla rovnako často na podobnú akciu:OD.

No aspoń uvidíš aký charakter má tá jeho návšteva...ako sa hned v tom momente zatvári,
A potom...
A navyše ku milej a peknej manželke sa isto vráti rád a ak nebude mať doma málo toho, čo do manželstva patrí 😉 , prečo by chodil robiť vola ešte niekde.
A aj to sa mu dá povedať, že ho tá osoba využíva, ak tam ozaj aj niečo opravuje.
A aj ísť tam s ním sa dá.ked sa aj s nou poznáš...
A aj mu dať doma tolko opravovania, že nebude kedy chodiť ešte aj inde, ale vždy veľmi milo...
teplu večeru,úsmev nehu každého druhu zohriate papučky aj posteľ... a atď.

adri266
26. mar 2014

@elize prepac, nepochopila som to vtedy 🙂
Ale som rada, ze sa u vas vyplatilo bojovat

liana111
15. apr 2014

ja by som im to vysvetlila obom polopate!

aneri66
15. apr 2014

no a ??? mne sa páčia tiež niekotrí manželovi kamaráti....

mata95
19. apr 2014

@zozo111 môj názor je taký že bud si berieš ozaj všetko priliš vážne a si domyšlava viac ako treba,alebo maš pravdu a vtom pripade by som sa snim normalne porozpravala, že sa mi to nepači a že je to tak a tak,ked sa to nezmeni môžeš si byť istá že ťa intuicii neklame-viem očom hovorim, toto som zažila. ... alebo ked chceš radu, tak - daj mu tiež dôvod žiarliť a uvidiš čo bude, najhoršie je chlapovi ukazať že ťa nanom niečo štve .................... ostatne komentáre som nečitala

mimik3
19. apr 2014

Mne moj chlap tiez niekedy povie, ze sa mu paci ta alebo ta. Aj ja ho sem tam upozornim na nejaku peknu zenu, ked sme spolu vonku. Vzdy je to len o pozerani.
Ale keby jej mal chodit "pomahat", tak to by mi naozaj vadilo. Asi by bolo dobre sa porozpravat s obomi.

mariuskaa
20. apr 2014

/