Manžel si píše s inou

anjeli_k
24. feb 2016

Ahojte mamicky. Viem, ze taketo diskusie tu vznikaju denne, ale tak mozno sa zapojite. S manzelom sme spolu sest rokov, z toho sme manzelia takmer rok a mame 16mesacneho synceka. Lenze, pracuje vo velkej firme a na fb si vkuse vypisuje so svojou kolegynou o kadecom. Su to take flirtiky, on jej pise, ze by chcel vidiet jej jazyk, v ktorom ma piercing, ona mu napr. napise, ze je jej zima a on na to, ze hned by jej uvaril teply cajik. Raz sa stalo, ze neprisla do prace a on jej hned napisal, ze preco nebola a ona ze jej bolo zle a on ju zacal lutovat, vkusr sa jej pytal, ci uz je jej lepsie a tak. Proste sa mi to nepaci, ze sa stara a lutuje inu babu. Mne aj ked je zle, tak si to ani nevsima...ked som bola po sekcii, tak som mala este mesiac bolesti a vobec to s nim nepohlo, ani s malym mi vtedy nepomahal. Vidim, ze to nie je v poriadku. Vcera som si precitala, ze uz spolu planuju oslavit jeho narodky, ktore bude mat azv septembri. Kvoli nej si predo mnou zmenil heslo, aby som si necitala, co si s nou pise. Strasne smw sa vcera pohadali kvoli tomu. Mate podobny problem? Ako by ste to riesili? Mne to hrozne vadi, pripada mi to, akoby som bola v jeho hlave aj srdci odsunuta na vedlajsiu kolaj.

stanusa89
25. feb 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

placom sa nikdy nic nevyriesi to som si ista 🙂

mikema
25. feb 2016

@kloranebb No jasne, treba hladkat po hlave, ked chlap robi sprostosti! Pekne mu za to varit a chvalit ho. Prepac ale rovnocenny Partner sa takto nesprava. Vztah je o davani, ale aj o prijimani a ked by mna moj muz takto ponizoval tak by som ho teda nechvalila a nevtierala sa mu. Vies preco? Lebo ked som ja vo vztahu nespokojna,tak to mojmu muzovi poviem, porozpravame sa a spolu hladame riesenia a nevypisujem s inymi muzmi! A to iste cakam od mojho partnera. Ked je nespokojny, ma mi to povedat a nie pouzit to ako ospravedlnenie za to, ze sa ku*vi!!!!!! Keby ma muz takto sklamal, cakala by som ze on bude bojovat o mna a nie robit zo mna hlupanu!!! A ja by som onho urcite nebojovala. Chcela by som vediet, kolki muzi by bojovali o zenu, ktora z nich urobila hlupaka.

evicka547
25. feb 2016
Používateľ evicka547 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.

@stanusa89 Ale niekedy plac pomoze 😉

barnica
25. feb 2016

@simonka77 jaaaj som si to predstavila teraz a normalne sa smejem jak by pozerala slecna ze coze??? Hahahah a on by tiez asi dobry preplesk dostal. Navyse by som sa citila neskutocne dobre

bmuller
25. feb 2016

@mikema ale ved sa mu nema podlizovat a ofukovat, prave naopak, byt pohodova a vesela, ale kvoli sebe, nezavisle od jeho spravania, robit si vlastny program a aspon sa tvarit, ze ona sa ma fajn - proste mat dobru naladu vseobecne (alebo aspon hrat, aj ked to akurat neciti), nie ze je unesena z neho.
ako sa vravi "Dobrá nálada nevyrieši všetky tvoje problémy, ale naserie toľko ľudí, že sa oplatí si ju udržať." tak aj muzicka by take spravanie zneistilo a asi by chcel byt sucastou jej pohody. proste toto je chlap typu "ked je somarovi dobre, ide sa na lad smykat" - mal vsetko automaticky a zabudol, ze mu je tak dobre vdaka jej starostlivosti, kvoli ktorej ona mozno zredukovala svoje zaujmy a starostlivost o svoje potreby (vdaka ktorym mozno prave na zaciatku pritahovala).
ved on vidi, ze zo seba nenecha robit hlupanu, vie o jeho aferke a chce od neho, aby sa spamatal, boli hadky, prosby aj slzy - a co to dosial pomohlo? 😠 tak by mu mala dat najavo, ze jej pohoda nezavisi od toho, ci si on pise s dakou pipkou. to je hrdost, a nie ho hned spakovat a vyhadzovat.
autorka by mala bojovat za seba a ich vztah, nie proti muzovi. ze je to blbec, o tom potom, ale ide o manzelstvo, takze rozvod kvoli pisaniu pletiek s niekym je, ehm...

xenia2
25. feb 2016
Používateľ xenia2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od xenia2.

a o com si pisu?

moonlight1210
25. feb 2016

@guinevre obcas taka scenka s milenkou na verejnosti vypali celkom necakane. ja zas poznam to, ze zena si za milenkou zasla rovno do roboty, naziapala na nu sprsku vulgarit, vykvakala za vlasy, vyfackala, sotila na zem, aj kopla. chlap milenku zapudil, ostal so zenou a milenka, hoci je to uz par rokov, je este stale oznacovana ako "ta XXX, ved vies ta, co ju zena jej milenca dokopala na zemi v kancelarii". dodnes ma z hanby kabat. a to je uz vydata, ma deti.

guinevre
25. feb 2016

@moonlight1210 Haha, no ja si neviem prdstavit, ze by som take nieco urobila. Hlavne, keby ma muz podvadzal, otocila by som sa o 180 stupnov a cau, nie to ze by som sa ponizovala pred ostatnymi.

timea7
25. feb 2016

@moonlight1210 ja to zase poznám opačne, podvádzaná žena vyštartovala vytočená za mužom do práce, jasné, že sedel za stolom s milenkou, práce obedovali - ako dve hrdličky. Tak im obom vyliala polievku na hlavy a urobila tam cirkus na celú jedáleň. On ale dodnes s tou milenkou žije, napriek tomu, že je staršia od neho o deväť rokov....ja by som sa nikdy k tomuto neznížila, vlastne by som ani nemala prečo, u mňa nevera znamená koniec vzťahu.

guinevre
25. feb 2016

@timea7 @moonlight1210 Moja kolegyna je s muzom uz 25 rokov, ale on bol zenaty ked sa zoznamili, manzelstvo nefungovalo, aj ked daval tomu milion sanci kvoli dietatu. Potom sa rozviedol, a do pol roka si zobral kolegynu. Maju krasne manzelstvo, dve deti, aj to z prveho manzelstva ma pekny vztah s otcovou zenou. Byvala tiez robila cirkus, vyvolavala, chodila aj jej rodicom, sceny v robote blabla, kecy, ze urcite aj ju bude podvadzat, ze urcite im to nevydrzi, no vydrzalo im to ovela dlhsie, nepodvadzaju sa, a dokonca on je z nej aj po 25 rokov hotovy, proste si sadli. Preto nikdy neodsudzujem pokial neviem vsetky okolnosti, a nerada sa trepem niekomu do vztahu, nie je to predsa moj zivot.

maria1989
25. feb 2016

@moonlight1210
@timea7 no ženy, toto by som neradila veľmi... keby som na mieste milenky bola ja, a nejaká by ma prišla biť alebo čosi... určite by som jej to vrátila, a to by nebola sranda.

timea7
25. feb 2016

@maria1989 veď ja to neradím, ja to odsudzujem!

bmuller
25. feb 2016

hej, zeny, myslim, ze by ste mali autorke radit konstruktivnejsie, lebo ved zatial si s tou zenskou jej muz snad len pise. jasne, ze nie je vobec v poriadku, aby take daco manzel robil, ale nie je tam fyzicka nevera, ktora by bola fakt uz neunosna a normalny argument na dramu.
pri dnesnej vseobecnej "moralke" s xy neverami a rozvodmi, keby manzelka prisla do roboty a vyliala im polievku na hlavu z dovodu, ze si pisu, tak by ona bola ta psychicky chora, netolerantna, hystericka a neviem co. este by ludia lutovali toho jej hajzlika a koketku, a nie ju. takze trochu brzdite o tych cirkusoch...
treba daco pragmaticke a rafinovane, aby si ju on zacal vazit a nie aby sa muz hnusila 😠 a po dalsie, ona v principe potrebuje ozivit a zachranit ich vztah, aby mali funkcnu rodinu, a nie sa komusi pomstit z falosnej hrdosti 😝

timea7
25. feb 2016

@bmuller my sme jej radili, nečítala si? Mimochodom cirkus v práci som odmietla už včera a cirkus s milenkou dnes. Inak pochybujem, že takýto muž si ju niekedy v živote bude vážiť 😒 😒 😒 jedine, keby si ona začala viac vážiť sama seba a dala mu jasne najavo, kde sú jej hranice. Že ho má rada a je ochotná o ich vzťah zabojovať, ale jedine za presne stanovených a dodržiavaných pravidiel.

majulka0509
25. feb 2016

Tiez by som sa neponizovala pred "kolegynou" a ani v robote by som nerobila cirkus..naco by to bolo dobre? Neviem si to ani predstavit..toto by bolo pod moju úroveň..treba si urobit poriadok doma..

bmuller
25. feb 2016

@timea7 to som skor myslela pre tie amazonky, samozrejme 😝 aj ja by som radila vyuzit uplne ine "zbrane".
jasne, ze veci je lepsie riesit s chladnou hlavou nez s horucou polievkou 😀

moonlight1210
25. feb 2016

ale baby, klud, len som napisala, ze aj toto niektore zeny urobia a nedopadne to hned hanbou na hystericku stihacku.

ale zeby som to niekomu radila, to som nepisala.

kazdy ma svoj rozum.
co chce urobit, to urobi.
za ruku ho pritom drzat nebudeme.

mandala77
25. feb 2016

takéto vypisovanie rozbilo nejeden vzťah. Dnes tu koluje ďalšia podobná téma. Ono to je dáke teraz moderné. Mne sa takto ozval môj prvý chalan, je to lekárnik v Prahe, ženatý, má dvoch synov a také srandičky, no som ho poslala kade ľahšie, ale skúšal opakovane. Doteraz som nepochopila o čo mu išlo.

No ja by som jej ani neradila aby sa dáko snažila zachrániť vzťah. Veď ona si s nikým nevypisuje a pre neho je to vypisovanie ok a aký je starostlivý k tej babe. A z práce si ide do posilovne. A ona sa má snažiť dáko sa zmeniť aby bola pre neho viac žiadúca? No ja neviem...

juhseverzapad
25. feb 2016

@mandala77 Vyskúšať to môže, ale tiež si myslím, že to nepomôže.

alexandramaria
25. feb 2016

@maria1989
@moonlight1210
@timea7 baby ja poznam lepsie. Podvadzana manzelka si milenku vystriehla, nalozila si kabelku plnu kamenov (!!!!), a tou kabelkou parkrat mladu trepla. 😀 mlada skoncila na pohotovosti, jej hlavu museli zasivat ci co 😀 a to bola prosim pekne tiez vydata zena, ta milenka. 😀
Proste manzelka mala styl! 😀

mandala77
25. feb 2016

@juhseverzapad áno, vyskúšať to môže. Kvôli pocitu, že urobila všetko preto aby vzťah zachránila.

No ale také týpky ako on, to je v ňom. Jemu na nej skutočne nezáleží. Lebo ak nám na druhom záleží, tak skorigujeme svoje správanie, ktoré sa druhému nepáči.

timea7
25. feb 2016

@moonlight1210 no mňa tvoj príspevok veľmi prekvapil, ja ťa považujem za najväčšieho odborníka na ľudské vzťahy na MK.

juhseverzapad
25. feb 2016

@mandala77 Presne. 🙂

bmuller
25. feb 2016

@mandala77 hej, take typky su typ "ked je somarovi dobre, ide sa na lad smykat" a "susedova trava je zelensia" = svoje uz poznam a mam iste, vidim, ze manzelka ma miluje, ale uz je to pre mna obohrata platna, ta baba je mi sympaticka, krajsia, pomastim si svoje ego, proste lovec.
takze autorka by sa nemala snazit byt atraktivna kvoli nemu, ale kvoli sebe a svojmu sebavedomiu, ktore je teraz asi dost udupane - aby chlapec pochopil, ze jeho zienka by mohla byt hodna lovu napriklad pre inych (jasne, ze v cisto teoretickej rovine, ale ak by sa mu ukazala v novom sebavedomom a nezavislom svetle, toho lovca, ktory stoji o nu by zas mohla prebudit a na inu trubku by zabudol).
aspon za pokus to stoji a urcite by to autorke pomohlo viac ako hadky a slzy. aj jej dusi, aj jej vztahu. a ked by to nevyslo, aspon bude mat bonus v podobe svojho atraktivnejsieho ja.

mihula
25. feb 2016

@kloranebb no,navarit,oprat a este sa z neho aj posrat,ci?

mandala77
25. feb 2016

@bmuller súhlasím s tým, čo si napísala. Byť atraktívna pre seba a nie pre neho. Ešte mi napadá, že muži hlavne reagujú na činy, nie na reči. Vtedy začne žena hovoriť ich rečou 🙂

anjeli_k
autor
25. feb 2016

@kloranebb dobry vecer. My necakame dalsie babo, neviem kde ste si to precitali.mame 16mesacneho synceka, ten zatial staci.vobec nepatrim k tym mamickam, ktore zanedbavaju svojho manzela, kvoli tomu, ze maju dieta.my mame dobreho synceka, pri ktorom sa dokazem plnohodnotne venovat manzelovi.niesom mamicka poznacena materstvom a nepouzivam v kazdej vete zdrobeniny. Vobec nepatrim k zenam, ktore chodia neupravene, myslim, ze od zanedbanej maminy mam daaaaleko. Skor by som sa zamyslela nad tym, co vy pisete, lebo vase vety smeruju k tomu, aby zena podriadila cely zivot chlapovi.ja ho chvalit nebudem, lebo si to nezasluzi. Mam byt usmievava, ked robi prieky?

timea7
25. feb 2016

@anjeli_k presne tak, ja sa k tým jej príspevkom radšej nevyjadrujem 😠 😠 😠 😠 😠 , že čakáte ďalšie bábo si myslela, asi preto, že ti svieti čakáme bábo a rok si nevšimla.

anjeli_k
autor
25. feb 2016

@mandala77 dobre si to vystihla...ja proste ani nemam sancu dostat sa niekde bez maleho, lebo on nechodi domov rovno z roboty, ale konci o 2a dojde domov okolo6vecer.a co ja? A kebyze mu poviem, ze nema tolko chodit do posilky, tak uz by mi vycital ako je on pod papucou. Coz takeho chlapa? On jednoducho nic nechape alebo nechce pochopit

anjeli_k
autor
25. feb 2016

@timea7 jaaaaaj panecku uz si to musim zmenit😄...cista katastrofa, to ze on mi robi prieky a vsetko proti mne, stara sa o inu zenu a chvali inu tak ja mam chvalit jeho? A zaco? Myslim, ze ta zena, co toto radi, je uz takmer celym svojim telom v manzelovom sedacom svale