Máte doma stereotyp?

lady511
28. júl 2014

Ahojte,,chcela by som vediet ako je to u Vás doma,,teda ked chcete píšte 😉 lebo ja mám pocit že sa ku mne partner správa skor ako k partakovi z roboty ako k nežnejšiemu pohlaviu ☹ ..tea je to užasný otec..je velmi k malej pozorný ale akosi mne ta pozornosť chýba ☹ ☹ ...ako velakrát sa stane že mi kupi niake zakusky,,donesie kvietok..pomože v domácnosti..ale neviem niečo doležité tomu chýba..niaky taký impulz 😒 aj u Vás je to tak?..máme skoro 3 ročnu slečnu a ja sa cítim ako 3koleso,,chcela by som len také obyčajné večerné objatie,,počut že ma ešte lubi,,neviem Vám to tak presne opísať,,ja mu vravím že potrebujem pohladenie,, a keby mi tak sam od seba povedal že napr som rad že ta mam..ja mu to hovorím skoro denno denne,,,prídem za ním ..pobozkám ho,,vystískam si ho..ale stále len ja a ja,,ja stále prvá on to neurobil pekných par rokov..cítims a v tomto vztahu taká prázdna ☹

misaelka
28. júl 2014

lubi ta dokazuje ti to cinmi, skutkami a na sladke recicky asi moc nie je. skus si precitat 5 jazykov lasky.

danielahamar
28. júl 2014

mali sme, mali, aj som sa ozvala a zlepsilo sa to..... nememu ani vlastna mat nerozumie sa hovori, takze mu to povedz

mima4
28. júl 2014

@lady511
velmi ti odporucam kupit si knizku Pat jazykov lasky. Podla mna tvoj jazyk lasky je odlisny ako manzelov. Ty mas rada pekne reci, telesnu blizkost, objatia (ja taktiez 😉 ), tvoj manzel preferuje skutky, ze ti pomoze s niecim, co je v tvojej kompetencii, kupi ti krasny darcek - toto je zasa jeho jazyk lasky.
Dolezite je vsak poznat navzajom svoje jazyky lasky a snazit sa hovorit aj jazykom toho druheho. V tej knizke je to pekne rozobrate, precitajte si ju s muzom a porozpravajte sa o vasich jazykoch lasky, potrebach... My sme ju spolocne tiez s muzom citali...

Kazodpadne neber to tak, ze tvoj manzel ta nelubi. Lubi ta, len ti to hovori svojim jazykom lasky.

A vezmi ho na fajn rande, dobry koncert jeho naj kapely, ci hokejovy zapas, pivecko, vinecko, pizza... sex v aute 😀 ... proste tes ho v jeho zivote! 🙂

lady511
autor
28. júl 2014

dakujem za velmi povzbudivé slova ..pozriem si tu knihu na nete..a objednám.. 🙂 asi mi treba čosi prečítat 😀 🙂 .. viete ono je to tažké napísat do par riadkov..ked sme sa spoznali asi rok ma dobíjal,,sladké rečičky bolo jeho druhé meno,,ale nenechala somsa tak lahko zlomit,,,ruže boli na denno poriadku,,aj dieta stále uprednostnuje,,ako to mam napísat ja mam pocit že on ani nechce chodit somnou von bez malej,,ja neviem akoby sa somnou nudil..ked mu poviem či pojdeme von ked príde mamina k malej tak povie že nooooo dobre ..proste žiadne nadšenie ☹ ..mam 23r a nechcem takto žit ☹

comatsu
28. júl 2014

Ak to pomoze-z pohladu muza to berie uplne normalne a netreba za tym nic hladat.
Ani ja a myslim ze aj vela kamaratov nevravi ,,sladke reci,, proste muzom to pride divne.
Ako sa vravi-chlapa robia ciny.
Vyzera to ze je v pohode,tak naco do toho rypat ?
Co by ine za takeho dali...

mima4
28. júl 2014

@lady511 povedz mu, v com si nespokojna!
Ono tieto veci su prirodzene, ludia sa spoznavaju cely zivot, cely zivot riesia nedorozumenia... problem by bol, keby ste nevedeli spolocne komunikovat, zdielat sa... Uplne narovinu sa s nim face to face porozpravaj, necakaj ze sa dovtipy... ani nebud pre neho zadanou utrapenou princeznou 😉 Nie si manuela 😀

lady511
autor
28. júl 2014

@mima4 že manuela 😀 😀 😀

lady511
autor
28. júl 2014

@comatsu mužský názor nikdy nieje na škodu a hlavne v tejto téme...dakujem..asi som už dlho doma 😀 ..mi ženy sme také,,no nežnostky a sladké reči,,no ja som taká a chýba mi to,,ked mu to poviem vtlačí mi bozk na usta a povie že sa nič nedeje,,

daniella224
28. júl 2014

@lady511 moj je napriklad presny opak vela sladkych reciciek a malo cinov🙂))))) ale vypocujem si toho dost a ja mu zas hovorim ze na reciciky sa vykaslem lebo dolezite su ciny...vidis tak vsade sa najde nieco ....nikto nieje dokonaly bud rada ze je aky je, len si to skuste nejak trosku spestrit ...vecernou prechadzkou, doma dobre vinko jedlo alebo niekde mimo domu aaaaaaa dobryyyyy sex to vzdy zaberie :D my sme nazelia 5 rokov tiez som si niektore veci inak predstavovala ale realita je ina...bezny zivot je stereotyp a cloveka to ubija hlavne nas co sme doma na materskej:( ale vzdy si poviem ze mam byt rada lebo mi nic nechyba - aj ked clovek rad sniva a vzdy tuzi po niecom co nema alebo vidi inde...

lady511
autor
28. júl 2014

@daniella224 máš pravdu hlavne s tou poslednou vetou,,ale nebude na škodu si kupit tu knihu čo písala
@mima4 vyššie ..rada čítam a možno naozaj pomože,,moj chlap to zachranuje darčekmi,alebo že kup si niečo,,tu máš peniaze kup si niečo pekné,,urob si radost,,

hradnapani
28. júl 2014

@lady511 jooj, bud rada, ze mas muza, ktory lasku dokazuje cinmi!
kolko muzov ma sladke reci a skutek utek, z toho sa naozaj ziadna "nenajedla". Viem, ze chces mat oboje, ale tak mas uplne normalneho, ktory tie objimacky a slova vie pouzit najma vtedy, ked bali, potom uz nastupuju skutky 😉

cvoky8
28. júl 2014

@lady511 u nás je to trošku naopak... ja zasa polovičke každý deň poviem aj niekoľko kráť, lúbim ťa, milujem ťa, nikomu ťa nedám.. no vždy to skôr poviem len ja...a prvý.. z jej strany ako prvej to nikdy nepočujem..čakáme teraz prvé dieťatko (dcérku), moc sa tešíme.. Neviem čím to už som jej to aj viackrát hovoril že či je všetko ok a či ma stále lúbi tak ako predtým a vždy mi povie že ano že stále, ale jednoducho to od nej tak úplne necítim. Sme spolu cez 10rokov. Každý spoločný telefonát končím slovami Milujem ťa, odpôovie že aj ja teba a ja nato "ja teba viac".. a to je koniec rozohovoru... neviem ale ja som vždy cítil že žene musím a chcem takto prejavovať svoju lásku aby vždy vedela že som tu pre ňu a že somnou môže vždy počítať.. občas ju to v noci tak prebudí a spýta sa ma či ju stále tak lúbim a ja že ano ved vždy a stále.. a preto nechápem ked sa potom rozplače...
takže tvoj pocit poznám..a to jej tiež z času na čas kúpim kvietok, donesiem niečo dobré, aj ked pravda je že občas aj zabudem na niečo čo som slúbil.. a to mi vždy dá pekne "vypiť" 🙂 🙂 🙂 takže chápem ťa a skús mu povedať nech ti to aspoň občas povie aj ked ste aspoň sami ak sa hambí takto prejavovať svoje city medzi ostatními 🙂

lady511
autor
28. júl 2014

@cvoky8 juuj takého chlapa chcem 😀 🙂 ..tak ja si vážim všetko čo pre nás robí,,a nieje toho málo,,ale občas ked si sadne namiesto počítača ku mne bolo y to krajšie,,chcem len každý večer aspon pol hodku aby sme ležali pri sebe,,a len tak klábosili,,

cvoky8
28. júl 2014

@lady511 tak potom popravde len mu večer toto presne povedz.. že chceš aby sa trošku venoval tebe,, aj ja si rád sadnem za Pc a potom mi ženuška pohundre že či aj zanou pôjdem.. a tak sa to snažím rýchlo vypnúť, natiahnem sa k nej na gauč, pritúlim ju k sebe a hned je lepšie...máme radi dobré vínko a tak sme si občas v piatok či sobotu vždy otvorili flaštičku.. na od kedy sme sa snažili o dieťa a teraz ked je tehotná tak nám ostáva už len to túlenie 🙂 🙂 🙂 ... ale presne tak skús si sním otom naozaj vážen pohovoriť.. nech sa ti pozerá do očí a naozaj mu povedz ako by si čo rada... moja to tak robí a vtedy sú také debati najúčinejšie.. aj ked to treba niekedy potom opakovať.. lebo my "chlopy" aj tak zabúdame 🙂

lucysl
28. júl 2014

Ja mám doma tiež takého, a tiež som ako ty, že idem a vynútim si objatie, pusu a podobne 🙂 Sem-tam by bodlo, aby to urobil prvý on, ale už som si zvykla a naozaj viem, že ma má rád, pretože si všíma, ak mi niečo je, ak som unavená, tak sa postará o decká, ak ma vidí niesť niečo ťažké, tak mi to vezme a podobne.....a toto je ozaj dôležitejšie ako tie rečičky :- )🙂 Ak mám byť úprimná, mne by asi taký "sladkorečičkový" chlap aj vadil 🙂

lady511
autor
28. júl 2014

@cvoky8 opakujem to pomaly pol roka,,ako on si ma prituli ale nieje to také to mojinkanie ako kedysi,,hlavne ked pozerá film a ja chcem počut od neho niake tie lichotky tak mi vraví že pozerá film že zachvílku,,potom ma pošteklí aby som nebola taká vážna a ked sa smejem (lebo ma teda šteklí) tak mi povie vidíš už sa smeješ 😀 😒 ach ty chlopi

cvoky8
28. júl 2014

@lady511 tak to poznám.. aj ja sa občas zapozerám.a poviem psst.. teraz nie.. a presne potom robíme toto šteklíme sa.. ona to tak nemá rada.. začne sa strašne smiať.. a ja hned nato.. vidíš.. ved je dobre.. smeješ sa.. 🙂 ale hned nato idú pusinky, hladkanie a túlenie sa 🙂

svetluska82
28. júl 2014

@lady511 bojujem so stereotypom. Objednavam romanticke pobyty, masaze, planujem vylety... Ak tivita ide najma z mojej strany, pretože muz je max. pohodlny, ale zucastnuje sa tychto aktivit. A celkom rad.

sense
28. júl 2014

aj moj bol taky az do doby kym som objatia a slovne vyjadrenia neobmedzila ja, potom par krat ze co sa stalo a ked som mu povedala ze nic, tak sa zbadal....

lady511
autor
28. júl 2014

tak začnem malinko ignorovať uvidíme,,kde sa dopracujeme

rhoy
28. júl 2014

@lady511
Skúste spoločný víkend bez malej, ak to malá bez Vás trošku vydrží. A tiež to skúste povedať aj jemu, nielen fóru. Nadiktovať mu to síce nemôžete..., ale ak sa vo vašom vzťahu nedeje nič vážne, ak na Vás nemá ťažké srdce pre niečo..., dialóg vždy zaberie a neurazí ho..., ak to nebude štýlom... mal by si robiť toto, tamto, hento...

lady511
autor
28. júl 2014

@rhoy trošku je to komplikované,,mám rodičov dost daleko a svokra v inom štáte,,ale mamina by mala príst niekedy v auguste..tak vyrazíme niekde škoda že to nieje častejšie,,aspon raz za mesiac by som chcela,,ale ked takto ideme po dlhšom čase ešte vaic si to užijeme

bibika55
28. júl 2014

@lady511 Každy hľadá to čo nemá,a keď to nájde príde aj o to čo mal predtým a nevážil si to.To znamená,že máte síce pravdu,ale sú chlapi ktorí nedokážu žene prejaviť to po čom prahnete.Skúste zmeniť voči nemu taktiku inú.Nejdem vám dávať návod,pretože si muža poznáte a sama najlepšie viete čo na neho zaberie.Možno je zvyknutý na to že začínate prvá vždy vy.Jemu to takto asi vyhovuje.Tak teda troška zmeny neuškodí,.ženskou intuiciou prídete ako na to, aby sa prejavil a snažil aj on.

loknicka
28. júl 2014

Mame rocnu dcerku. Priatel pride domov a malej sa povenuje tak 15 minut. Inak sedi za pocitacom. Malu neokupe nenakrmi-ani nevie co zje, neprebali ani von s nou nejde. Na mna vzdy ustipacne ze co som robila cely den a ked sa cosi postazujem tak ved som na materskej. Ked mam sviatok som rada ze dostanem cokoladu.. Cez vikend spi doobeda. Vstane - daj mi jest, urob kavu a zase na nete do noci... ☹

janickacrazy
28. júl 2014

@lady511 Moj byvaly bol taky a mne to vadilo. Snazila som sa to zmenit ale velmi to neslo. Nie kazdy chlap je taky ze dokaze zene stale lichotit Nastastie moj muz je v tomto uplne idealny. Kazdy den mi povie ako ma miluje a ze som uzasna ja to proste potrebujem pocut som jednoducho taka inak nie som uplne spokojna.

cvoky8
28. júl 2014

@lady511 to s tým redukovaním s iniciatívnej strany som skúšal.. sám som sa neudržal.. a nevdržal som viac ako dva dni NEPOVEDAŤ lúbim ťa alebo Milujem... tažko sa mi to NEHOVORI

lenka1208
28. júl 2014

ja som s mojim ´len´ dva roky, za tento cas mi povedal ze ma lubi (sam od seba) asi raz...ked som sa ho na to pytala preco mi to nepovie sam od seba, tak povedal ze on na taketo reci nie je, ze radsej mi to ukaze cinmi...sam od seba mi kupi moju oblubenu cokoladu, urobi mi kazde rano ranajky atd, potom som si uvedomila ze ozaj, naco mat reci ked skutek utek...to moj byvaly mi zase kazdy den hovoril ze ma lubi a podvadzal ma, bol stale v praci..tak si vyber co by si chcela radsej :D neries taketo veci, chlapi to vnimaju ozaj inak 🙂

lady511
autor
28. júl 2014

@loknicka tak ked otto čítam tak som vpodstate štastná žena..no moj je na pc len večer aj to tak max asi fakt len pol hodinku,,až ked je mala v posteli,ked príde z roboty blázia sa na dvore,,smeju,,hraju sa s loptou,,tak ja som taká že aj ked bol chorý starala soms a o neho ako o bábätko...proste si ho rozmaznávam,,lebo mi to nedá

loknicka
28. júl 2014

@lady511 preto som to napisala ze nie vzdyvje to take zle...

lady511
autor
28. júl 2014

@lenka1208 tak ked budeš doma s dietatom pomaly nonstop bude ti to chýbat,,lebo aj som taka že také milo objatie,,niaka ta lichotka,,,vpodstate tu mam velmi malo kamarátok ,,tu v dedine žiadne,,často volám síce s maminou ale ja som sa s ním velmi rada rozprávala,,o kadečom,,akosi etraz nieje čas,,lebo sa bláznime s malou a akosi nam uniká partnerský život,,ako naozaj si to snažíme vychutnat ved deti rýchlo rastu,,asi mi tu chýba niekto kto by mi ju postrážil aby sme si spravili program