Môj manžel uprednostňuje koníčky pred rodinou

ivkake
14. sep 2012

Ahojte moj manžel uprednostnuje konicky pred rodinou, uz mi to lezie nenormalne na nervy cele leto sme nikde neboli lebo cez tyzden pracuje ale cez vykend nemoze ist lebo jeho zieratka mu to nedovolia ani okolo domu nepomoze stale uteka k svojim vtakom :( a nedela toto iste cele leto a ja nech idem sama s detmi.Uz som mu to asi 1000000000 x povedala ze mi to vadi ale on stale svoje ze mu neprajem a ze nech som rada ze nechodi do krcmy a take blbosti ma tu nejaka podobný problem ci to len ja mam takeho muza doma? mne b mozno ani nevadilo keby od nas odisiel no neviem ja ho este asi stale lubim on mi ako aj stale tvrdí že ma miluje ako nikto iny len ta samota ma zabíja ☹ aj teraz je 21:00 a jeho nikde a to sa opakuje stale ked pride domov z prace hned uteka

ejuska79
15. sep 2012

@ivkake aka výstižná téma pre mna..to iste...sport, sport, pc hry a kamarati.... tu by som mohla aj roman napisat...

ivkake
autor
15. sep 2012

ja som asi až velmi tolerantna ale hovorim dnes rano to uz bolo privela ale co uz aj tak je tam uz od rana, a doprosujem sa lebo velmi chcem byt s nim ale uz nebudem nech sa spamata a hotovo teraz ja budem ta co sa uraža

ivkake
autor
15. sep 2012

@ejuska79 no mi povedz naco sa ti chlapí ženia ved nie my sme ich poziadali o ruku ale oni nas no nie?

majusa4444
15. sep 2012

joj maminky ja som si tymto presla u muza 😀 kym som nespravila razny krok tak som sa nicoho nezmohla 😠 az som sa uz nastvala urobila som co som urobila a vsetko sa chvalabohu zmenilo... 😎 uz mam muza co ma samozrejme svoje konicky ale uz vie a chape ze ma aj rodinu 😉

ejuska79
15. sep 2012

@ivkake nato aby mali full servis-navarene, opravte, ozehlane, upratane a o deti postarane..a co by robili? ved maju kopec casu potom a chudiatka chodia do prace a musia sa zrelaxovat..

ivkake
autor
15. sep 2012

@majusa4444 a co si podnikla ze sa zmenil?

ivkake
autor
15. sep 2012

@ejuska79 ved hej oni potrebuju relax , ale co oni si potrebuju oddychnut aj od nas? toto ma naviac nervuje ☹

majusa4444
15. sep 2012

no jednoducho som sa zbalila a odisla k mame na mesiac.. ani nevies ako to pomohlo a ako sa spamatal... uz som inak ani nemala naplane sa vratit uz som bola rozhodnuta ze budem radsej sama ako s niekym kto sa venuje radsej konickom a vraza tam peniaze ako o nas.. po odchode plakal prosil vsetko mozne... bolo to presne pred rokom.. a tak som odolala a vratila sa.. nemozem si ho vynachvalit .. venuje sa detom a aj mne .. ale neni perfektny ma svoje chyby ako aj ja ale rozhovor a kompromis z oboch stran urobil svoje.. lebo styri roky som sa snazila prosila nech sa snazi a nepomohlo.. tak som spravila razny krok a pomohlo.. milovam ma preto to pomohlo..keby nemiloval vykaslal by sa na nas 🙂

lilysk
15. sep 2012

@zuzulienka1973 Ahoj
Hej mam zmysel pre humor -len zial doma to nikto neoceni 🙂)

hradnapani
15. sep 2012

@ivkake no, mas moj obdiv, ze si to vydrzala tie dva roky ci kolko. Mna az trasie pri predstave, ze by ma muz aj s detmi vymenil za holuby.
My sme mali doma obdobny problem, ale podarilo sa mi to zarazit uz v zaciatkoch. Moj vtedy este len priatel vecne sedel nad rozobratym pocitacom, a hoci sme boli v jednej miestnosti, citila som sa totalne sama. Ja som mu sice nevytrhla kabel zo steny ako tu niekto spominal, ale rovno rozbila monitor 😀 s otazkou, ci ma uz bude konecne brat na vedomie ,potom som tresla dvermi a odisla von. A on ze to tak nemyslel a je mu so mnou super a vsetko je v poriadku. Ono ti muzi obcas naozaj asi potrebuju ovalit po hlave. No s tymi holubmi, to neviem ako poriesit. Jedine, asi naozaj zmiznut z domu, aby nemal navarene, popratane, ved nech mu holuby vycistia dlazku a preberu zrno, nie? A mozno sa spamata.
Je to fakt nefer, ak si chlap mysli, ze staci zene povedat, ze ju miluje a tam to konci. A este sa tvarit, ze co viac vobec chce.
Konicky maju mat partneri bud spolocne a ked nie, tak sa im treba venovat v takom rozsahu, aby ten druhy netrpel. Lebo potom sa uz neda hovorit o partnerstve ale o utrpeni.

janinah
15. sep 2012

@ivkake to fakt sa muža pýtaš,či smieš psíka do vášho domu? ja by som si domov mohla doviesť aj dinosaura a ani by ma nenapadlo pýtať dovolenie,nie som decko 😒 ako som ti už radila,použi ženské zbrane = ak niekto z rodiny tebou poučený donesie psíka dieťaťu na narodeniny,tak kto toho psíka dá preč? hádam nie ocko? 😉

ivkake
autor
15. sep 2012

ja odist nema kde byvame u mojich rodicoch, a ked mu aj poviem ze ked tak miluje tie holuby tak nech sa zbali a nech ide k nim a on nic nechce odist ja neviem mozno aj keby som vymenila zamok na dome tak by cakal pri dverach on je ako lepidlo aj keby som chcela tak sa ho nezbavím 🙂 ja som aj rada ze nechce odist no co by sme robili bez ocina hlavne deti nechcem aby trpeli aj on ich ma velmi rad to vidim ako sa knim chova a tak on ma aj pusti vecer von s kamoškami len mne sa nechce ja chcem lezat pri telke amojkat sa ja nechcem aby sedel pri mne od rana do vecera len potrebujem aby aspon jeden den prisiel z roboty domou a uz nesiel k holubom nikdy som nerozmyslala zemi zviera tak dokaze nicit zivot a zivot deti. ☹ a o tom psiku som rozmyslala ze to dostane mala pod stromcek a nech si vravi co chce ved on co chce to ma tak preco nie my

mystery1
15. sep 2012

@ivkake ti poviem ze aj svagor ma holubov a uz dospele deti a svagrina na infarkt stale 🙂 ziadne dovolenku len kupalisko a holuby predavat kupovat burzy krmivo... jeho mama-svagra jeho otcovi potrovila holuby a jeho otcovi z toho uplne preplo. Toto je taky konicek...ktorym trpi rodina ved nech si to nakrmi rano vecer nech im upravi pirky nakremuje nozicky a urobi nejake krmitka nech sa im to samo sype a normalne mu vymedzis hodiny kedy bude vami a kedy s holubami resp ze 2hodiny denne mas na holubov- lebo deti ta nebudu poznat 🙂 nie je to vtipne ale...treba tak

ivkake
autor
15. sep 2012

@mystery1 je to fakt tazke kazda zena co ma holubara je na nervy tam presne krmivo burzy a tak a este aj do financií to ide nenormalne , ja uz som aj nad tym rozmyslala ze mu ich otravim alebo odplasim prec ale neviem ako by to vzal presne toho sa bojim ze sa zblazni

froschka
15. sep 2012

@ivkake nemyslim ze je to iba v jeho hobby zvieratkach, skor ma to zvieratko dve nohy, dve ruky a veeeelmi hladny rozkrok... Nie je totiz normalne aby jedna rodina nemala spolocne zaujmy a jeden si robil uplne co chce a ten druhy sa mu ma akoze na 100 pro prisposobovat.... Drzim palce v objasneni zahady

mystery1
15. sep 2012

@ivkake no to urcite nerob houbari su na kasta divni- neurazam dufam ze sata to nedotkne a svagor vyhral asi 1000 sutazi v okrese na slovensku v zahranici...a stale pokracuje je to na cely zivot...vacsinou...aj mu ponukali zekupia jeho chov cely kedysi za milion kurun vtedy to bola ina hodnota ako teraz a nepovolil vobec no ako...hotovo ujasnite si to si normalne sadni s nim a vymedz mu na to cas napr 2hodiny a finito drahy a sobotu nech je s vami ked v nedelu su burzy...a tak normalne ked su mu holuby prednejsie na co sa zenil..ale nie moja isto ho lubis aj on teba aj deti len mu otvor oci nech sa pamata lebo deti vyrastu a aby ked ich on bude stary potrebovt aby mu nepovedali ze nech ti pomou holuby

mystery1
15. sep 2012

@ivkake jaj a co na to tvoji rodicia? ved rodicia sa vzdy miesaju do vztahov deti oni nic na to? alebo pokial nepije a je v pohode tak je vsetko ok?

ivkake
autor
15. sep 2012

@mystery1 moji rodicia? no vedia ze nieje dobre ale oni sa nechcu miesat aby nebolo este horsie on nieje pijan ako to pivko si vecer to mi nevadi a aj ked sa z casu na cas opije tak v pohode ako take male dieta pride okupka sa a hajde do postele on ani nekrici po nas a ani deti nebije len ten cas travi s holubmi a nie s nami

mystery1
15. sep 2012

@ivkake ano ja viem mozno nie je zly len ho trosku treba usmernit 🙂

prdelinka12
15. sep 2012

ja asi tomu mojmu rozbijem traktor :-P

andy1978
15. sep 2012

@prdelinka12 velmi dobre poznam :D, som rada, ze aj niekto iný má rovnaký problem 🙂

prdelinka12
15. sep 2012

@andy1978 aj ty mas traktoristu ? 😀

andy1978
15. sep 2012

@prdelinka12 ano, hotová diagnoza :D

amalka72
15. sep 2012

ja tomu nerozumiem, na jednej strane nie je s vami, nevenuje sa a na druhej je dobrý otec a deti ho milujú? kedy a kde stihli vybudovať vzťah? akú rodinu to vlastne zachraňuješ? ja s mojou povahou by som videla len jedno riešenie- poslať ho čo najskôr kade ľahšie, kým pri ňom nestratím nervy, mladosť a sebaúctu, veď nie je jediný na svete... prípadne, ak si od neho finančne závislá, začať si žiť svoj vlastný život, neprosiť, ignorovať, nedať mu jedlo ani sex, by sa zbadal chalan

lenkove
15. sep 2012

@ivkake To pises o mojej rodine? 😀
Moj otecko holdoval tomu narocnemu konicku... Mamina tym velmi trpela, presne pre tie veci, o ktorych pises.. Nikdy sme nemohli ist spolu na dlhsiu dovolenku, lebo holuby. Na spolocne vikendy - zabudni - lebo holuby.. Mamina to velmi tazko niesla nezabudla nam to obcas (mozno castejsie, ci prilis casto) pripomenut.. Ze ma otec ine priority, ze ho nezaujima nic len holuby, ze spolu nechodime na vylety atd... A to je to najhorsie co moze matka a manzelka robit 😔 stavat deti proti partnerovi, robit si z nich spojencov... V detstve som sa kvoli maminym vycitam na ocka hnevala a az v rannej dospelosti som pochopila, ze aj mama na tom mala svoj velky podiel viny... Dlho mi trvalo kym som to spracovala a napr. moj bracho to nespracoval doteraz a s maminou maju nastrbeny vztah... Nehovoriac o tom, ze ocko uz nie je medzi nami 😔
Ked si to tak pozriem spatne, aj s holubmi sa da zazit plno zabavy!
Otec kupil brachmo pusku (vzduchovku) aby krdel chranili pred jastrabmi a ucil nas strielat...
Kazdu jesen sme majstrovali sarkanov a plasili jastrabov. Jastraby boli celkovo oblubene (vymyslene) nebezpecenstvo pre jeho holubov. Zostrojili sme klietku na ulovenie jastraba 😀 V nedelu ked mama nebola doma a nerobila dusno a nechala nas otcovi, vytiahli sa deky a cakali sme na prve holuby, co sa vracali zo sutazi. Kto uvidel najviac holubov dostal cokoladku... Potom sme studovali atlasy, ze ako leteli... Braval nas na schodze, tam sa zabudal a my sme sa mohli dlho hravat. Potom nas vytahoval z priekop spinavych a stastnych 😀 Neboli sme na dovolenke, ale teraz ked som dospela viem, ze je jednoduchsie dietatu sa venovat pocas dovolenky ako doma.. Kazdy den. Ked ti lezie do tvojich veci {holubnika}, je nemotorne a nevie aku ma silu - neraz sme holubkov otcovi nechtiac postiskali a udusili 😲 ... Aj s holubmi si mozu tvoje deti vybudovat krasny vztah s ich otcom a mat super spomienky na detstvo. Ale hlavne v tom vsetkom musis byt v pohode ty... Bez teba to nejde, ty si zaklad... Skuste sa porozpravat, ak ta ma rad, tak pomalicky pochopi co od neho chces.... Je to o kompromise a nie o buchani do stola (podla mna)... Drzim palce...

prdelinka12
15. sep 2012

@andy1978 to je na psychinu uz,...kupil novy traktor za 2400 eur,nema peniaze,ale uz dokupil svetla a zrkadla a nejake debilinky za 120 eur....aj tvoj je taky psycho ??

ivkake
autor
16. sep 2012

@prdelinka12 a co ako robí s traktorom?

ivkake
autor
16. sep 2012

@amalka72 Deti ho miluju ved dcera ma 4 a syn 8 mesiace take deti si neuvedomuju to ze cas travi malo s nami ale ako som pisala v neviem kt. vete malu brava so sebou ako ked pride da ju svojej mame aby on spokojne moohol okolo holuboch porobit co treba ale urcite je s nim na dvore. A ja nechcem ho vykopnut jednoducho ja to radsej pretrpím aj ked cely zivot ked nie kvoli sebe ale hlavne kvoli detom . pre deti je velmi tazke ked sa rodicia rozdelia a dcera je velmi citovo naviazana ona by urcite chcela ist s nim a to by som neprezila sme rodina budeme spolu v dobrom aj v zlom su horsie pripady kedy muz tyra zenu a deti ja som sa len chcela porozpravat ale o rozchode som nikdy nerozmyslala

ivkake
autor
16. sep 2012

@lenkove Ahoj Lenka ja deti netlacim proti nemu ani sa nehadame pred detmi on je taky isty rodic ako ja a podkopavať ho pred detmi toto nie :( len ty si nevies predstavit co tvoja mamka v nutri prezivala to clovek musi zazit aby vedel ako to boli. Debata holuby ja ho vypocujem ja nemam problem ale ked chcem nieco ja tak mi povie ze ho to nezaujima ale ja mu to nechcem povedat aby sa netrapil :( ale je pravda ze som povedala ze ked 1 dieta bude chciet chovat holuby ziadne peniaze odomna nedostane ani cent takto si nicit zivot a este moje vlastne dieta nie 🙂 moj svagor sa kvoli holubom ani neození a to myslím vazne

prdelinka12
16. sep 2012

@ivkake sklada si ho,opravuje...hra sa 🙂