Muž ma miluje po prvom stretnutí

maria123a
2. jan 2021

Ahojte.. Mam takú asi hlúpu otázku ale ja sa v tých mužoch nevyznám, som slobodná mamička a bola som na rande.. S 35 ročným mužom a ten mi po prvom stretnutí povedal ze sa do mňa zamiloval.. Stále v tom pokračuje ešte sme spolu nič nemali, dnes mi kúpil ružu a tak snaží sa, je ku mne milý...nieje ro ten typický suknickar. M teda aspoň sa mi tak javí.. Tvrdí ako nás zoberie k sebe bývať a plánuje spoločnú budúcnosť.. Písali sme si dlhšie asi mesiac.. Ale neviem neplánujem a nim ani najbližšie spať, niesom taka, ani neviem ci na niečo ako láska na prvý pohľad veriť, často mi vpla
vola a zaujíma sa o mňa.. Co si o tom myslite?

nenne27
3. jan 2021

Baby preco hned pisete ruky prec? Vcera tu bola tema kde sa autorka stazovala ze chlap sa odmlcal a ozval.sa po roku,namota ju a zase sa odmlci.
Mozno sa naozaj zalubil, moj chlap sa so mnou stretol prvy krat v spolocnosti a hned sa dal so mnou do reci, isiel ma odprevadit, vypytal si cislo a odvtedy " otravoval" kazdy den a tiez hned hovoril ze sa zalubil ( nespali sme spolu) a sme spolu 23rokov.
Takze tazko povedat, ci ta namotava alebo sa proste zalubil.Ved s nim randi ( sice neviem ako cez pandemiu) a skumaj. Bud opatrna, drz si v srdci odstup aby ta nezranil, ale zase daj mu sancu ked sa ti paci. A spat s nim nemusis, ked ta naozaj chce, tak si pocka.

susedka
3. jan 2021

@maria123a zivot mame jeden, nehadzme vsetkych a vsetko do jedneho vreca.... nikdy nevies ako to mysli kym to neskusis.... s mojim uz manzelom to tiež malo velmi.rychly spad.... tiez mi asi na 2 rande povedal ze sa do mna zamiloval, na asi 3 rande sa ma opytal ci by sme spolu nesli zit a o 2 tyzdne sme uz spolu byvali. Sme manzelia 5 a pol roka s nemenila by som nikdy ;) otec mi raz povedal.neskusis neuvidis vratit sa mas kde a mladsia uz nebudes :D a vtedy som mala asi 26 rokov 🙂 to neznamena ze ak mal.niekto zlu skusenost musis ju.mat aj ty a aj keby ano tak mas zivotnu skusenost ...ja by som si to na tvojom mieste uzivala jeho iniciativu, pozornost, lasku

kittykat22
3. jan 2021

@maria123a ja som sa tiez zamilovala do svojho muza na prvom stretnuti - laska na prvy pohlad. A on do mna nie 😅 Dodnes sme spolu a nase dieta uz chodi do skoly.

vierocka888
3. jan 2021

@maria123a s mojim manželom sme si písali 3 dni, stretli sme sa, na druhy deň znova a začali sme spolu chodit. Od toho dňa sa milujeme. Uz je to 13 rokov.... nie vždy to musí byť zle, občas je ozaj laska nevyspytateľná😊 drzim palce, az je to tento prípad aj u vas♥️🙏

baccio
3. jan 2021

@maria123a tak možno to prvé stretnutie ho úplne dostalo po Tom vašom písaní 😏. Nikdy nevieš kedy a kde nájdeš chlapa s ktorým zostarnes .Či ho budeš poznať celú večnosť či len pár týždňov.Kludne môže byť ten pravý. Pozri moja sestra dlho nikoho nemala a zrazu došla s chlapom čo ho poznala asi týždeň...zalaskovana až po uši ..a do pol roka povedali že sa chcú brať...a nie dieťa v tom nebolo...teraz sú spolu už 13rokov...majú kopec deti,domček a pekne si žijú. Ja zas keď som mala 15 spoznala som chlapa čo mal 24..jasné že veľký rozdiel ...len som pozerala a snivala...ale dodnes si pamätám že keď som ho uvidela prvýkrát povedala som že ho chcem za muža 😁 😏 a čuduj sa svete v 20tke sme sa dali dokopy...poznali sme sa roky...každý si prešiel nejakým vzťahom nikdy nič medzi nami nedolo len priateľstvo a zrazu sme pochopili že hľadáme niečo čo máme hneď vedľa seba...keď som mala 21 vzali sme sa...sme spolu už skoro 16 rokov tiež máme kopec deti a všetko je ako má byť.Preto vravím on sa zalaskovat kľudne mohol....otázka je skôr čo ty? Nič neuponahľaj ale nezatracuj hneď na začiatku.Držim palce a želám šťastie 😊

eskop
3. jan 2021

No ja s mojim manzelom uz tiez po prvom stretnuti sme vedeli, ze k sebe patrime a ostaneme spolu 😃 ale tak to bolo vzajomne..

paulinka17
3. jan 2021

Moj priateľ to mal tiež tak podobne. Spoznali sme sa v škole a láska trvá dodnes, už 5 rokov. Prvýkrát sme sa “stretli” tak že mi podržal dvere keď som vchádzala do školy, ja som sa na neho usmiala a poďakovala. Odvtedy mi začal písať, po týždni sme sa stretli a tiež mi na prvom rande vyznal lásku.

anita6666
3. jan 2021

Chlap je jednoduché stvorenie a zaľúbit sa môže,ale najskôr po sexe, nie po prvom stretnutí. Treba zapnúť kontrolku a poriadne 😁

hopsadobrandejsa
3. jan 2021

Vsetko pekne po poriadku. Hovorit niekomu koho poznas len velmi kratko, ze ho lubis je skor prehnane. Stretavajte sa dalej, spoznavajte sa a casom uvidis ci su to len sladke recicky alebo to mysli naozaj vazne.

Podla mna skutky hovoria viac nez sladke recicky. Ja osobne zenam na prvom rande nerozpravam, ze ich milujem.....jednak je to priskoro a za druhe dotycnu skor len odplasis pretoze vzbudis dojem, ze sa veci hybu prilis rychlo.

lienka9
3. jan 2021

@h2 suhlas.
@maria123a byvat s nim ved nemusis,ale ukoncit komunikaciu len za to,ze sa tvari ze ta ma naozaj rad, je trocha pochabe.pisat a stretavat sa mozete a ak ti to nebude vyhovovat tak to ukoncis aj neskor..

lubiss
3. jan 2021

@maria123a to bude nejaky psychopat :D toto keby mi nejaky povie po prvom stretnuti ze ma miluje tak uz sa mu nikdy neozvem...:D nemam rada takych reťkov

thoughtfulweirdo
3. jan 2021

Ja zatiaľ nevidím nijaký problém. Veď pokračuj ďalej takým tempom, aké ti vyhovuje. Nemusíš mu ani opätovať lásku, ani s ním mať sex, nemusíš vôbec nič. Pokiaľ ti je s ním príjemne, ďalej sa s ním nezáväzne stretávaj, píš si, kľudne aj rok len tak, proste ako je tebe vyhovujúce. Nikam sa neponáhľaj a uvidíš, či sa na ňom časom vynorí niečo divné, podozrivé. Zatiaľ nič také nevidím, prečo by si musela okamžite utekaj. Do ničoho sa nevrhaj, ale inak všetko ok. Ak ťa naozaj miluje, bude trpezlivý aj pri pomalom tempe.

kubkovamama
3. jan 2021

@maria123a ide na to asi dosť hrr,ale zamilovať sa mohol,veď prečo nie?Bola som na tom podobne ako ty, rozvedená a dve deti.Moj teraz už manžel mi tiež tvrdil,že sa do mňa zamiloval hneď prvý krát ako ma uvidel.Len vtedy mi to nepovedal takto hneď.Tiez mi bolo strašne veľa veci podozrivých,obracala a zisťovala som zo všetkých strán,no stretávali sme sa asi rok aj s deťmi aj sme spolu pracovali až potom začali "randiť".Pre mňa bolo veľmi dôležité ako reagujú deti, lebo malé dieťa si nekontroluje reakcie a emócie.A tiež mal podobné reči ako tvoj potenciálny priatel-byvsnie,rodina,ďalšie deti.Velmi rýchlo ma zoznámil s celou jeho rodinou.Potom už som si bola istejšia a postupne prišla dôvera..no ale viem,že iný chlap by asi nemal na to trpezlivosť tak dlho čakať.Bud veľmi opatrná, nežer mu všetko,časom sa ukáže či je to naozaj tak z jeho strany

fiafia
3. jan 2021

Nezatratila by som to hneď a dala mu šancu. Pekne, pomaly. Dať si rande, večeru atď. Možno by som mu povedala,že sa necítis na reči o budúcnosti a,že máš z toho strach. Ak má o teba záujem tak pôjde na to pomaly. Ak nie mesiac zo života, nieje až tak veľa a treba hľadať ďalej

kassandra25
3. jan 2021

@maria123a myslim si, ze mas postupovat svojim tempom.

mnamko
3. jan 2021

Mne nevadi,ze tvrdi ze sa do nej xalubil ale ako vsetko rychlo planuje,byvanie,dieta,hned ukazoval foto mame,podla mna za tym rozvodom bude nieco vaznejsie

kaki3
3. jan 2021

Neviem ja panika hned ako mi toto chlap povedal na moj vkus hned skoro, pretoze tak rychlo jak sa zamiloval, tak pravdepodobne aj vytriezvie 😉

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nada847
3. jan 2021

zalubit sa mohol, na tom nic nie je ani nic zle na tom nevidim 🙂

anita6666
3. jan 2021

@elizabet173 veď nech sú,ja hovorím svoj názor...ja som žena,ale zaľúbit sa do chlapa by som sa bez sexu nedokázala nikdy....

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natyreggae
3. jan 2021

Mne bývalí priateľ po 3. stretkách povedal že ma miluje.. nič sme dovtedy spolu nemali.. A po 4 mesiacoch sme sa rozišli lebo sme sa dali do vzťahu keď sme skoro nič o sebe nevedeli a bolo to hoooodne skoro....Napríklad s terajším priatelom som si písala a ako kamoši sme sa stretávali rok v kuse kým sme sa dali dohromady.. A je to dobré, nelutujem že až po takej dlhej dobe.. Lebo viem aký je, takmer všetko som sa o ňom podozvedala za ten rok takže viem čo neznáša, čo ho rozčuluje, a aj čo úplne miluje.. Takže zamňa sa niet kam ponáhľať 🤗Najskôr ho poriadne spoznaj😉

eviann
3. jan 2021

@maria123a No, mna takyto strasne zamilovany, co so mnou chcel byvat, starat sa o moje dieta, mat so mnou dalsie pred dvomi mesiacmi uplne prestal kontaktovat. Oblboval ma rok. Bola som najvacsia laska jeho zivota od prveho rande.

macekovam
4. jan 2021

@maria123a aj tak ruky prec

vroni
4. jan 2021

No, mne tiež muž povedal na prvom rande, že sa do mňa zamiloval. A ze ja som rodený šarm, tak som len prevrátila oči a opýtala, či so žiadosťou o ruku počká do zajtra 🤣 No, čo už. Prežil to. A už sme spolu sedemnásť rokov 🤷‍♀️ Chlapi môžu byť impulzívni, vždy lepšie, ako studené cumaky, ale keď sa aj zamiloval, nemusis hneď baliť kufre a sťahovať sa k nemu. Ani vzťah netreba uháňať, uži si fázu prvej zamilovanosti, spoznávania a až potom začni uvažovať o sťahovaní (o dieťati až ďaleko, ďaleko neskôr)

jana_eyre_2
4. jan 2021

Aj keby existovala láska na prvý pohľad, nikdy by som neverila chlapovi co také čosi vysloví tak skoro.. je mi to nesympaticke..

millky
5. jan 2021

@maria123a ja by som to nechala nech sa to časom vyvinie. Možno je fakt extrémne len zmotaný na teba. Nechaj to plynúť.... Uvidíš čo bude ☺️ ruky preč? 😂 A prečo pre boha, čo by niektoré dali za to, aby sa im podobné stalo. Ja keď som svojho muža spoznala, som sa po týždni písania zaláskovala doňho a na nič iné som ani myslieť nevedela len naňho 😂 a na prvom rande som už bola totalne odrovnaná z neho. A zúfalá som teda nebola 😉 proste som sa zaľúbila a doteraz sme spolu...je síce pravda, že on bol prvý kto mi pobedal že ma ľúbi, ale proste tebe radím len, aby si tomu dala voľný priebeh, ak budeš cítiť ze na teba tlači, povec mu to. Ak je to dobrý chlap, pochopí to ☺️

elenita
4. sep 2021

@maria123a no ako ste dopadli? 😊

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modrykonik33
20. júl 2022

@maria123a ahoj, ako to nakoniec dopadlo?? 😊