Muž ma podvádza s kolegyňou a zistila som, že som tehotná

8. aug 2022

Ahojte, pred týždňom som zistila ze muž ma podvádza s kolegyňou , plánovala som odchod,rozvod..a dnes som zistila ze som tehotná.

Bojím sa mu to povedať,po treťom dieťatku som velmi túžila ale toto zistenie ma zabilo. Nikdy mu neodpustím neveru. Co mám robiť ☹️

nyusika
8. aug 2022

@martinkatinka keď plánujem odchod a rozvod, nesexujem "naplno"

mondolina
8. aug 2022

časovo to nesedí, ale že vôbec, pred mesiacom ste mali sex, to znamená, že pred menzesom, vtedy máš plodné dni? alebo ti koľko teda meškali keď si si robila test?
týždeň vieš o nevere a si ticho? 🤣🤦‍♀️

lubkavargova1
8. aug 2022

Bjiš sa žiť v nefunkčnom vzťahu....ty ho už davno maš... čo myslis preco ta manzel podvadza. No daj dalsiu perlicku moja zlata....

autor
8. aug 2022

@mondolina ježiši kriste to tu mam ešte riešiť aj svoj cyklus?! Ste na hlavu ženy..

Ano mala som menštruáciu a za nou mavam hned ovulaciu... Test mi vysiel pri oboch,teda aj pro treťom pozitívny este pred očakávanou ms. Edte nejaké otázky ?

Ze som sem vôbec písala, čakala som nejakú podporu keďže moja psychika je na nule.. ale vidím ze sa to tu akosi zmenilo a su tú samé konšpirátorky.

zmrzlinka2021
8. aug 2022

Porozprávajte sa s manželom

mondolina
8. aug 2022

manžel o ničom ešte netuší, ale už to vie celý koník.

autor
8. aug 2022

@mondolina mal by to akože vidieť uz na mne alebo co?? Si trápna

mondolina
8. aug 2022

nepíšem o tehotenstve, ale o tom čo tu riešiš, jeho neveru, prečo si teda ticho?

autor
8. aug 2022

@mondolina lebo viem ze keby poviem zeto viem tak by ma presviedčal a zmotaval ,balamutil...chcela som si to nechať ustáť v hlave a plánovať ako co bude,az potom mu dať karty na stôl.. je divné akože ze som hneď nevybuchla a nenakricala nanho ci co ? Niesom taká, dusim to v sebe

alguno
8. aug 2022

Dieťa si nechaj, rozveď sa, a nech manžel platí výživné na 3 deti!

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. aug 2022

@mamula20 tak kazda sme iná.jedine príznaky mam tocenie hlavy a zmena chutí

denisa0504
8. aug 2022

Autorka, tieto "múdre" ženy, čo každú diskusiu len označujú za vymyslenú si nevšímaj. Ako som už písala inde podobne inteligentným, to, že ony majú nudný a nezaujímavý život neznamená, že ho taký má každá žena. Je možné, že sa témy opakujú, veď takých blbcov chlapov je na svete kopa. Opakujúce sa tehotenské testy a recepty im zjavne nevadia. Sú to ženy, čo nemajú nič zaujímavé na práci, len hľadať príspevky ktoré môžu označiť za výmysli 🤦
K téme- verím, že to je pre teba ťažká situácia a úplne chápem, že si o všetkom potrebovala premýšľať a aj teraz nevieš čo ďalej. Najskôr hlavne kvôli veľkým deťom a teraz aj kvôli tomu malému. Nevera je niečo, čo by som ja netolerovala nech by sa malo diať čokoľvek. Viem, mne sa to možno ľahko vraví, no tiež mám 2 deti a ďalšie na ceste a keby teraz zistím, že ma môj podviedol, tak idem hneď k rodičom a je koniec. Áno potom súd, alimenty, sťahovanie atď atď. Bolo by to ťažké ale kaziť si zvyšok života s debilom ktorý za to nestojí, to nie.. ale to som ja. Čítala som tu veľa takých diskusií a niektoré ženy v takom vzťahu pokračujú. Niekedy muž zistil čo doma má a už to (asi) nespravil. Boli aj taký, čo podvádzali opakovane. Nech sa rozhodneš akokoľvek, držím palce a želám veľa síl.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. aug 2022

@denisa0504 ďakujem 💓💓

mondolina
8. aug 2022

@mamula20
potom by hádam nechcela tretie dieťa nie? 🤔

autor
8. aug 2022

@mamula20 ja neviem co stále riešiš... Tabulkujes ženy, bože každá rieši veci inak. Asi som teda divná no

veltraud
8. aug 2022

ja tieto utoky na fake temy nechapem. Jasne, je ich tu milion vymyslenych. Ked sa mi nieco zda vymyslene, nereagujem. Ak je len promile moznost, ze to vymyslene nie je (co nikto nemoze vediet), tak ako sa ma citit zena, ktora pride po radu, mozno z poslednych sil, a najde tu najmusdrejsie zeny, ktore ju este daju uplne dole...hrdinsky spochybnovat takmer kazdu temu a bit sa do prs, ze som najlepsi detektiv...pritom to vie spravit omnoho viac zla, ako reagovat normalne aj na vymyslenu temu (pripadne nereagovat vobec). ach

autor
8. aug 2022

@denisa0504 ja práveže neviem ako ďalej,bola som zmierená s rozchodom a aj som, lenže myslím ze teraz sa to proste cele predĺži. Nemam kam ísť,mala som v hlave plán,ze počkám rok a najdem prácu a odídem az potom,.. pretože zobrať sa kdesi pod most v afekte, neprichádza do úvahy.. lenže tehotenstvo je opäť kolotoč a pokazilo mi to plány..

bessie12
8. aug 2022

@autorka nemas rodicov ? Alebo nejaku kamaratku ci znamych, ktori by ti pomohli aspon na zaciatok ?

bluka2
8. aug 2022

Sama na 3 malé deti, vek 2 roky, bábätko a ešte ďalšie bez domu, bez práce? Vidím, že sa tu hlavne zišli optimistky...
Niežeby som radila odpustiť neveru a pokračovať v takom manželstve, ale 3 deti v takomto settingu tiež asi ťažko

autor
8. aug 2022

@bluka2 ved toto,ja si to uvedomujem,to tretie babo velmi zamiesalo karty .. a proste ine riešenie ako odpustiť a tváriť sa ze nič nevidím..pre moje dobro, aspoň zatiaľ

bluka2
8. aug 2022

Neviem, či sa ti to oplatí, žiť v sebaklame je tiež náročné na psychiku a tvoje 2 deti by potrebovali skôr mamu v pohode. Sama musíš zvážiť

jjanulienka
8. aug 2022

A dokedy sa budeš tváriť, že je všetko v poriadku? Budeš doma sedieť tehotná a ďalšie tvoje deti a čakať kym tvoj muž dosulozi a ty ho budeš čakať doma s úsmevom?
Rovno by som mu jebla panvicu o hlavu išla na potrat a riešila čo ďalej🤦‍♀️

autor
8. aug 2022

@jjanulienka išla by si na potrat? Ja si neviem predstaviť tie výčitky potom..

autor
8. aug 2022

Inak s ostatným súhlasím, nenávidím ho za toto

lily246
8. aug 2022

Nerozumiem ako dokážeš ticho sedieť a tolerovať mu to...jednoznačne rozchod a odchod, na čo priviesť tretie dieťa do rozbitého vzťahu? Dobabreš život trom deťom aj sebe.

miroslava21
8. aug 2022

A to si si ako predstavovala rok zit s muzom a planovat odchod? A nepovedat mu to? Ved to je ciste peklo tvarit sa ze o nevere nevies

jjanulienka
8. aug 2022

Samozrejme, že by som v tomto prípade išla na potrat o inom by som ani neuvažovala. Nemáš kam ísť s dvoma deťmi kam pôjdeš s troma? Výčitky sú jasne ale mysli na seba a svoje deti. Aký príklad chceš dať svojim deťom? V com budú vyrastať?
Nie som extra za potraty ale keď nie je normálna ina cesta tak by som do toho išla...

mondolina
8. aug 2022

len taká podotázka... túžim po 3 deťoch, dve už mám...a keď mužovi hrabne tak zostanem bez ničoho? 🤔
a budem držať bobríka mlčanlivosti?