Muž ma podvádza s kolegyňou a zistila som, že som tehotná

8. aug 2022

Ahojte, pred týždňom som zistila ze muž ma podvádza s kolegyňou , plánovala som odchod,rozvod..a dnes som zistila ze som tehotná.

Bojím sa mu to povedať,po treťom dieťatku som velmi túžila ale toto zistenie ma zabilo. Nikdy mu neodpustím neveru. Co mám robiť ☹️

eva112014
10. aug 2022

@lily246 Nemáš pravdu Lili! Milenka chce chlapa iba pre seba. Chce mať jeho voľný čas, jeho peniaze, jeho prítomnosť, jeho pozornosť. Muž je na sex namotaný a milenka (ako väčšinou všetky ženy) je namotaná asi aj citovo.
Nuž tu strašne veľa závisí, že ako sa bude chovať manželka. Keď bude vystrájať, robiť cirkus, chlap si zbalí veci a vypadne k tej milenke. Najťažšiu úlohu má manželka teraz. O rok, či neskôr, padá na hubu muž.
Pretože začne vystrájať milenka, že kedy sa rozvedie. Začne na neho tlačiť a on sa začne vo vzťahu dusiť …
A čo si myslíš, že koľko mesiacov trvá, kým človeku padnú ružové okuliare z nosa? Koľko trvá, kým sa sexuálne človek “nabaží” toho druhého? Rok?
Ona o rok pôjde do práce a začne sa osamostatňovať finančne od neho.
Muž zostáva medzi dvoma stoličkami. Milenka ho nechce, žena ho nechce.
Opakujem, všetko závisî od manželky!

eva112014
10. aug 2022

@lily246 Ešte doplním. Moja reakcia je k tomu, kde máš koment, že manželka bude zahanbená …..

lily246
10. aug 2022

@eva112014 no to bolo ale myslené tak, že manželka tam zo seba urobí chuderku, keď bude hrať divadlo ako pred všetkými dobehne za ním s tehotenským testom. On by vôbec nemusel pozitívne zareagovať a do toho ak tam všetci vedia, že ju podvádza, je to hrozne ponižujúce. Všetky ste predpokladali ako by to tam autorka hrdinsky natrela milenke, ale dopadnúť by to mohlo v skutočnosti dosť trápne. O takom zahanbení som písala. A čo sa týka toho ostatného čo píšeš, pre mňa je absolútne nepredstaviteľné zostať s neverným chlapom, to s ním plánuje ďalej sexovať? Mojkať sa? Tváriť sa že všetko je ok? Variť mu, starať sa o neho? Ja som asi z inej planéty ako vy ženy. Je smutné, že sa do tej pozície dostala sama a nemá nič, ani peniaze, ani nehnuteľnosť a hneď deti rodila, potom tu je milión tém o tom istom ako nemajú za čo a kam odísť od hoväda.

bombulka1987
10. aug 2022

@lily246 S tým tehotenským testom je to podľa mňa tiež blbosť, ale stačí ak sa "náhodou" tehotná manželka s bruchom zastaví v manželovej práci z nejakého normálne znejúceho dôvodu, to už by milenku mohlo na*rať

bombulka1987
10. aug 2022

@lily246 Tiež aspoň čo som ja písala nie je o tom získať neverného muža späť, resp. sa zbaviť milenky, ale len získať čas na postavenie sa na vlastné nohy. No ako za to obdobie riešiť intímnu oblasť.... neviem, buď by som priznala že všetko viem a že sa mi hnusí, alebo by som sa vyhovárala na tehotenstvo, že mi je zle a bla bla bla....

betulinka1
10. aug 2022

Uz to tu bolo napisane ale mne to tiez pripada, ze ju ma len na sex. Aj z tej spravy co si nasla. Ked to tej milenke nevadi, ze ju maximalne oprie o stol pripadne si necha vyfajčil, tak to jej teda gratulujem 🤣🤣🤣. Osobne by som muzovi povedala, ze viem o milenke a chcela som aj odist ale zistila som, ze som tehotna. Raz k tomu aj tak pride ale ja sa nerada trápim a toto by ma ubijalo to v sebe drzat. Kazdopadne cas to vyrieši. Držím palce.

eva112014
10. aug 2022

@lily246 Sexovať by ani nemusela s ním. Povie, že zlatko lekár neodporúča sex kvôli bábätku. Potom je šestonedelie …. Muž bude chápavý, lebo má milenku 😅 Ona má čas rozmýšľať dovtedy.
A pozor, manželka si môže aj na seba žiadať výživné !☝️
Chudera? A prečo? Nie je ona neverná, práve naopak. Všetci začnú súdiť toho muža. Si predstav situáciu, že vidíš neveru na tvojom pracovisku. Príde manželka toho neverníka,že je s ním tehotná. Čo si pomyslíš? Ja by som si pomyslela, že ten je riadny ko*ot! Má zdravé pekné deti, dom, majú všetko … Sexuje s jednou aj s druhou 🫣
Jednoznačne by ma nenapadlo “súdiť” jeho ženu. Veď ona o ničom nevie.
A potom by napadlo, že hentá je taká trápna. Chudera si nevie nájsť seberovnéjo chlapa. Slúži mu iba na jedno ….

mandarinka555
10. aug 2022

Mne netreba, veď prečo? To bola len taká moja úvaha, že ostaneš sama, s troma malými deťmi....ako ich uživíč, keď nemáš prácu, nemáš peniaze....nemáš kde bývať....

elizabeth175421
11. aug 2022

@nyusika čítaj s porozumením. S manželom mala sex, až po tom sexe zistila, že ju podvádza a až potom zistila dôsledok sexu - tehotenstvo. Akože čo má zobrať časovrat a po zistení nevery ho pretočiť a nesexovať s ním? :D alebo si myslíš, že má vešteckú guľu, pozrie a vidí, že ju chlap podvedie, tak nebude preventívne sexovať? Nikde sa ani slovom nezmienila o tom, že po zistení nevery mala s ním sex. Dokonca ani nikde nepíše, že s ním pred tým plánovala rozvod. Toto celé prišlo až po odhalení nevery...

Pre ostatných - či je téma vymyslená alebo nie nemáme ako vedieť. Chcela by som vidieť, ako by ste sa cítili vy, keby sa to stalo Vám a ešte by Vám niekto niečo takéto písal.. to, že to rieši na MK je jej vec, nie naša. Ak viem poradiť, tak radím.ak nie, listujem ďalej. Čo sa týka mlčania, poznám voacero žien, ktoré vedeli o mužovej nevere a nepovedali mu to. To automaticmy je výmysel, tak som ticho? To ako naozaj.? 😆 Najlepšie sa takto vyjadriť keď nie som v tej koži... Potrat za mňa nie, to dieťatko za to nemôže..

nyusika
12. aug 2022

@elizabeth175421 ty čítaj s porozumením - ROK plánuje, že ide neho odíde

autor
12. aug 2022

Aky rok ??
@elizabeth175421 to pochopila správne, všetko sa zacalo az po prevalení nevery.. Dovtedy som zila s ružovými okuliarmi. Týždeň som vedela o nevere a za ten týždeň som si v hlave premietala nasledujúci rok , rozmýšľala som ako odidem do budúcna.. keďže som nevedela ze som.v tom, predstavovala som si ze este cca tento rok budeme zit tu snim , postupne nájdem prácu a potom odídeme do podnájmu. Lenže zistila som ze som v tom a to mi plány pokazilo..

Muz odišiel na služobku včera rano,dnes ma prísť večer, tak je doma kľud a ja stále rozmýšľam, či povedať,ci nie..

autor
12. aug 2022

@elizabeth175421 ďakujem ❤️

autor
12. aug 2022

@betulinka1 Presne, je to chudera ak ju ma len na to, je mi z toho zle..aj ak to vo firme vedia a toleruje sa to tam. Nechutné.

Ale to je tak,ja som konzerva v týchto veciach,oral anal nemusím,zato on to vyžadoval,casto mi to navrhoval ale ja som.odmietla...

Tak mam co som chcela, našiel si takú, ktorá mu otrci aj z boku ked si zaziada

h2
12. aug 2022

@nyusika Ten rok si si tam primyslela, teraz som kvôli tomu spätne ešte raz prečítala všetky autorkine príspevky, o žiadnom roku ani stopa.

denisa0504
12. aug 2022

@nyusika by sa mala najprv naučiť čítať a potom komentovať 😀🤦

elizabeth175421
12. aug 2022

@nyusika nie rok, ale že plánuje odchod, ale nie hneď, ale tak o rok.. a nie že to má už rok v pláne

betulinka1
12. aug 2022

Autorka ale ty vobec neries ci to niekto vie alebo nie. Nikto nepride za kolegom a nepovie mu, neblazni mas rodinu. Proste tvoj muz je taky typ chlapa a on sa nikdy nezmeni. Preto ja by som necakala s nejakou informáciou ale otvorene by som mu to povedala. Nech si spravim plan s otvorenými kartami a nie byt v neistote.

bombulka1987
12. aug 2022

@autorka Pokiaľ Tvoj muž nerešpektuje Tvoje sex. preferencie (že Ti anal aj oral vadia) a nájde si kvôli tomu druhú, je to chudák. Keby si Ty chcela a on nie, tak si predsa nenájdeš druhého chlapa na to. Držím Ti palce aby sa Vaša situácia rozmotala a dopadla dobre (pre Teba a detičky 😉 )

danyelia
12. aug 2022

Ahoj, ja Ti napíšem len to, čo by som robila na Tvojom mieste ja. Bábätko by som si určite nechala, rozviedla sa, žila s deťmi, na neho sa vykašľala, nech si ide...

malinda141920
15. okt 2022

Ahoj, ako to dopadlo? Povedala si mu, že vieš o nevere?

kamatopo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ankare
22. jan 2023

Ako sa máš?

mandarinka555
2. aug 2023

Ako to vlastne dopadlo?

andigab
3. aug 2023

Preboha, žiaden potrat! Dieťatko za hajzla nemôže. Moje takéto dieťatko skončilo Bc. na informatike a ide ďalej. Som vďačná za to, že som hlasy o potrate pred mnohými rokmi ustála!!! Vy, čo jej to radíte, choďte do kelu, ste slabé vziať život do vlastných rúk tak, ako sa vyvinul a sexovali ste s vedomím, že sa to vždy môže stať a teraz vraj na potrat!

h2
3. aug 2023

@andigab Diskusia má pomaly rok, čiže dieťa je už, dúfam, dávno na svete. Ale asi sa už nedozvieme, ako to celé dopadlo.

andigab
3. aug 2023

@h2 škoda, čítala som ako tému a nevšimla si dátum. Tak verím, že dieťatko je na svete

lucuass
20. feb 2024

Ahoj autorka si tu ?? Vieš nám dopovedať ako to dopadlo ??