Muž mi povedal veľmi škaredo. Ako sa mám zachovať?

23. nov 2022

Ako sa mám zachovať ked mi muz dnes povedal veľmi škaredo... Poslal ma do p...

Potrebovala som niečo súrne, nepochopili sme sa a ja som sa mu potom v úvodzovkách ,,poďakovala za ochotu,, a on mi na to povedal nech sa strcim do p..

Normálne takto to napísal bez cenzúry. Stalo sa to prvý krát takáto reakcia.. neskôr som mu písala ze toto pokaslal, on ze som si to zaslúžila... Vôbec si neuvedomuje ze taketo vyjadrovanie je cez. Žiadna úcta?ani sa mi neospravedlnil,ani to nečakám..on je totiž este urazený na mna ze som na to nahnevaná.

Ako by ste teraz ďalej postupovali?

pipistrel13
23. nov 2022

ja ked som chora,ocakavam od manzela,ze bude s dietatom a je teda velmi pracovne vytazeny,ale nikdy nepovedal nie a naopak...a to,ze manzel to neberie ako beznu prax je dost smutne a este ta posle aj do p...nie nie je to spravne

stanzi
23. nov 2022

Tak to je sila…autorku jej muz posle do p…., este ked je dokonca chora, a vy jej tu pisete, ze “prehana”, “chce byt ofukovana”, alebo ze “ju by ste za zenu nechceli” 😳 Ja fakt cumim…

Autorka, muzovi by som jasne vysvetlila, ze je to on, kto sa tu ma ospravedlnit. A pokial to neurobi, nech si laskavo vari a perie sam…

mrva
24. nov 2022

normalne si toms nim vydebat, ze necj si taketo reci necha pre kamaratov a kolegov. Ty si jeho zena a neprajes si to. Vybavene. Tiez mame nastavene taketo hranice. Ked kedysi byvali extra vyhrotene situacie, toez sme obcas obaja hranice prekrocili. Ale v extremnych situaciach dokonca aj ja nadavam. aa to za normalnej prevadzky odomna nadavku nepocut. Zas netreba byt extra jaklivy. Extremne situacie si pytaju extremne riesenia. A obcas to proste ujde. Ale nastavte si to tak, aby vam to vyhovovalo. Hlavne si to povedze.

fineta
24. nov 2022

Vulgarizmy do pekného vzťahu, v ktorom majú dvaja k sebe úctu jednoducho nepatria. Zvláštne, kolko ľudí to má teraz už asi inak a su im možno aj súčasťou bežnej komunikácie. Potom niet divu, aky slovník majú niektoré deti už v škôlke.

Podľa mňa musel byť hrozne z niečoho "naštartovany" v robote v tom danom momente a nerozlisoval. Dokázala by som mu to odpustiť, jasné, že áno, ale po úprimnom ospravedlnení hneď ako sa s Tebou stretol. To sa, zial, nekonalo. A to ešte mohol po ceste z roboty aj ružu kupit, ze ho to fakt štve. Hadam ho osvieti, vráti sa k tomu a vážne sa na túto tému porozprávate. Nech sa nestane, ze včera Ta poslal do pi*ce a o týždeň Ti povie, ze si p*ca. Zastavte to hneď na začiatku, nech sa takéto správanie nestupnuje.

tamvtme
24. nov 2022

Ja som celkom prekvapena, co tu zeny pisu....nebudem tvrdit, ze sa s manzelom nehadame, mali sme blbe obdobia, kedy boli hadky ci vycitky ma dennom poriadku, nadavky pocut aj z nasich ust ale nikdy voci sebe...nikdy za tych 18 rokov, co sme spolu, sme sa neposlali do p. , ani do riti, ani si nenadavali do pi, ko ci idiotov alebo podobne...proste nikdy...keby ma poslal do pi ako teba,u mna by to bolo hooooodne cez ciaru....ale zeny, co tu oisu, ze si ho vyprovokovala, asi toto pocuvaju casto, ked im to pride ok, inak si to neviem vysvetlit🤷‍♀️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
24. nov 2022

@autorka

Neuraz sa, ale pravdepodobne tvoj manzel bol vzdy hovado. Vyjadrovanie, sposoby reakcie, nezaujemo vlastne dieta....a myslim, ze by sa dalo pokračovať.
Ty si ho na zaklade toho uz tiez nevazis...

Ironia, sproste rečí do vztahu nepatria. Partneri si musia jeden druheho vazit a komunikovat spolu uctivo, slusne - ved mame prezit po zvysok zivota... nepotrebujeme zit zle vztahy

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. nov 2022

@zoro9836 uz mi prídeš s týmto trápny, pretože toto he verejné forum založené na diskusiách, čiže ked sa niekto potrebuje poradiť alebo vykecat, napíše sem. Moja tema nwvola o tom že ,, môj muz je kkt a povedzte ze nie...,, Ale pýtala som sa na radu,ako sa mám zachovať v danej situácii dalej...

Týmto stebou debatu končím a uz na teba reagovať nebudem.

autor
24. nov 2022

@zmrzlinka2021 mas pravdu

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdeenko19
24. nov 2022

@zoro9836 ty sa musíš strašne nudiť, Zorro pomstiteľ 😀D načo v kuse do nej rýpeš? Má problém, chcela sa poradiť, je to diskusné fórum, tak kde je problém.

autor
24. nov 2022

@zoro9836 jedna vec pýtať sa na názor osobne a tam vyznačiť hranice a druhá vec verejné internetové fórum. Ako tu chces určovať hranice ? 🤦‍♀️

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. nov 2022

@zoro9836 keby píšem v mene chlapa o žene ,kto vie co by si poradil 🤔

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristiii
24. nov 2022

Keby to písal chlap, pomstiteľ by ti vysvetlil, že uctiva slušná žena by sa takto o svojom milovanom manželovi vyjadrovať nemala, že sa to nepatrí a mal by sa zamyslieť, či sa naunahlil pri jej výbere (či skontroloval pred začiatkom vzťahu, že nemá piecingy, farebné vlasy, nedajbože tetovania...), ak áno bol to pravdepodobne jeho zlý výber partnerky.. ale nevadí...on ako muž má predsa právo sa zmýliť a tak má právo aj na ďalšiu šancu od života a teda skúsiť pohľadať ďalšiu ženu, ktorá je samostatnejšia, vie sa o seba a o dieťa postarať sama, v zdraví aj v chorobe, a to samozrejme aj v prípade jeho odchodu 😉 Inak autorka, ako to dnes ide? Už je ti lepšie?

autor
24. nov 2022

@kristiii jaj tak, vidim ze ho poznás zrejme 😀

No zdravitne jw to onicom ale liečim sa a inak nič,muz v práci,nekomunikujeme. Ale uz som kľudná,vychladla som.. takže uz mi to žily netrha tak veľmi ako včera

lenkadenisa
24. nov 2022

@autorka nebuď precitlivelá, pošli ho do <> aj ty a vybavené... keby si vedela, ako sa my s manželom bavíme 😂 ale tak my sme na jednej vlne

autor
24. nov 2022

@lenkadenisa ale ja si neprajem takto komunikovať a keď by som ho poslala do p aj ja,len by som otvorila dvere takéjto komunikácii do budúcna

kristiii
24. nov 2022

Je to tu známa firma, neber si ho k srdcu, bežne sa tu na ňom 99% koníka bavíme 😆
To je fajn, ono nič sa neje také horúce ako sa navarí..ale viem ako vedia podobné slová zraniť, keď nie si na takúto komunikáciu zvyknutá. Ale skôr ako tá veta by mi vadilo, že sa ešte on tvári urazený 🙃 a že ťa nechal v stichu, lebo akosi neverím, že ťa večer zle pochopil ( čo sa na Tom dalo zle pochopiť?) Musí byť ťažká povaha a ešte ťažšie musí byť pre teba takéto nálady ustáť. Ja by som s takým človekom asi fungovať nevedela, ale ty si si ho pre niečo zrejme vybrala a predpokladám, že aj teraz budeš musieť urobiť prvý krok. Ale večer, keď bude doma to skús, lebo to dusno medzi vami musí byť horšie, pre všetkých troch ako nejaká výmena názorov, ktorá vás zrejme aj tak neminie.

derdia
24. nov 2022

Problem mate asi taky, ze tvoj drahy muzicek, nechava celu zodpovednost na teba, lebo vie, ze ty sa postaras.
V tebe sa to kopi, dieta je ako keby v ich ociach majetkom matky, takze on si to moze dovolit....sprav mu to, ze odides do roboty ty skor. Nehnevaj sa ani nic. Ale vrat mu to. Lebo je to presne tak, ze sa spolieha na teba.

katkati
24. nov 2022

Nečítala som úplne všetky komentáre, lebo hneď na prvej strane som ťa ľutovala, nie len preto, že máš drzého muža, ale aj za reakcie niektorých žien, ktoré sú ideálne, za každých okolností slušné, nikdy svojim partnerom neodpovedali ironicky, lebo to je niečo hrozné a taká žena, čo sa opováži podpichnúť muža, že sa niečo pokašlalo, si nezaslúži nič iné. len poslať do p... Tvoj muž by sa mal ospravedlniť za prehnanú reakciu.

marekpa
24. nov 2022

Mne žena roztala päsťou čelo keď som si zo synom písal domáce úlohy 😁a ty tu riešiš toto?

srdeenko19
24. nov 2022

@marekpa Čo je ste ju napísali s chybami? 😀 ale nie, to je už riadne cez. Ešte stále je manželka?

marekpa
24. nov 2022

@srdeenko19 byvame spolu a píše sa po mne ale tam to končí

zuzka1117
24. nov 2022

Ženy som v šoku, že niektoré ešte obhajujete jeho správanie, ale keď si tu vlastne čítam fórum tak každý piaty príspevok je o tom, že muž sa správa k žene ako k handre, tak asi je to pre vás prirodzené.
Autorka: neurobila si vôbec nič zle, manžel sa ti má ospravedlniť za niečo takéto.

momoftwo
24. nov 2022

Preto som sa pytala ci tam boli z tvojej strany nejake injektiva na adresu k nemu lebo ak neboli, tak toto je z jeho strany absolutne neprimerana reakcia, nezasluzila si si to to kde sme aby ta posielam do p?? Co to je za komunikacia? No u mna by si to teda pan dotycny teda pekne posral!

lavinis
25. nov 2022

Ty si bola pasívne agresívna,, on je hulvat.
Takže sa k sebe hodite