Muž nechce ísť na dovolenku, pretože sa hanbí za svoju postavu

17. aug 2022

Ahojte ani neviem prečo píšem asi ani nechcem radu skôr sa len vykecat . Ide o to že už pred letom sme plánovali s manželom že na konci leta pôjdeme niekde na dovolenku . Keď som včera otvorila tému tak zacal výhovorky že tento rok nie pretože ideme kupovať nové auto atd , pritom vedel už v zime že po lete auto kúpiť musíme a aj napriek tomu dovolenku sľúbil . Nakoniec sa priznal že nechce ísť na dovolenku koli tomu že ma komplexy pretože je dosť pribratý . Čo ma ale naštvalo je jeho sebesckost , dosť pribratý je už 2 roky a hlavne vedel už od začiatku leta že v septembri sme plánovali ísť na dovolenku a mohol už dávno pre to aby nebol pribratý niečo robiť . Dosť som na tu dovolenku čakala pretože žijeme ďaleko od rodín len my dvaja , nemám žiadnu pomoc doma som zatvorená sama s dieťaťom … ten istý kolobeh , domácnosť , dieťa vyčerpanosť atd . Neľutujem sa , len chcem poukázať na to že tu dovolenku naozaj potrebujem, potrebujem vypnúť a oddýchnuť si. Rozmýšľa som že pôjdem aj sama ale to by sa tým pádom pre mna dovolenka automaticky skončila a zas samej by mi ľúto bolo ísť keď viem ze mám kompletnú rodinu a aj vzťah ok až na tuto jeho ľahostajnosť . Strašne som naňho nastvana za to , že absolútne ho nezaujíma to čo potrebujem ja a pritom vedel že tu dovolenku mi sľúbil a on koli takejto hovadine tam nechce ísť . Áno že je pribratý a že sa hanbi kvitujem , aj keď mne je to suma fuk ako vyzerá pre mna to nie je najdôležitejšie no mal dosť času na to , pre seba niečo robiť . Tak pýtam sa len vás nezainteresovaných, mám pravo sa naňho hnevať ? Ak by ste sto s nim riesili ? Dotlačili by ste ho do dovolenky alebo nemali už ani záujem s nim ísť ?

lulu0123
17. aug 2022

Mne to zas pride ako vyhovorka.Toto ze by riesil dospely muz.Tiez sme prave na dovolenke a absolutne neriesim postavu ostatnych ludi.Je mi to uuuplne jedno ci ma niekto 50 alebo 100 kg.

katkami123
17. aug 2022

Mna tato tema ma zaujala, lebo po pravde som si najskôr myslela či tu nepise moja suseda. Ten istý problém, len on bol široký vždy. 8 rokov ma jej chlapec a do teraz neboli nikde, ak nerátam výlet s nami na 3 hodiny do aquaparku, maly sa vtedy tešil ako šialený a od vtedy zas nič. Aj to sme sa dozvedeli, ze nechce ísť kvôli svojmu výzoru od susedy, lebo aké rodeo urobil, ešte do toho zatiahol aj mamu, aj svojho otca, nech mu podržia stranu. Pár krát bola ona bez neho na kúpalisku. Ja na tvojom mieste ho prinútim ísť, ten chlap musí vyjsť zo svojej konfortnej zóny. A buď sa uvedomí a začne niečo so sebou robiť, alebo na silu, deti potrebuju aj otca, nechápem, prečo by mali dovolenku tráviť bez neho. Vybav, pories a jemu iba oznam - ideš. Určite ho neuč, ze budeš chodiť bez neho, to co sú potom za rodinne výlety?

cacianka
18. aug 2022

@mandzula občas mám stavy, že by ho aj mohli ...
Hmmm, často
🤫🤣

mladena
18. aug 2022

Na dovolenkách je kopec ľudí ako on, je normálne že potrebuješ vypnúť a zmenu so stereotypu, určite bude aj on rád, keď sa nebude musieť dívať na tvoju nahnevanú tvár, le preto, že ste nešli 🙂 tak verím že mu to vysvetlíš, že pre teba je to dôležité

stanulienkat
18. aug 2022

Nechaj mu dieta a chod s kamoskou. Ja nechapem tieti lepidlove vztahy. Ked nejde on, tak nikto, lebo ste manzelia? Ved nie ste siamske dvojcata.
Apropo, na plazach vidim vacsinou len prasiatka od 80-90 kil vyssie. Mam pocit, ze uz malokto ma normalnu postavu. Takze by si ho nikto ani nevsimol.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkami123
18. aug 2022

Ale on sa do tohto stavu dostal sám, prečo by kvôli nemu malo trpieť okolie? Ja absolútne nie som zástankyňou lutovat obéznych a vychádzať im v ústrety. Prečo by mali byt ich deti ochudobnené o zážitky, len preto, lebo on má mindraky? Prečo by mali sedieť doma na zadku pri ňom a ona má ísť sama? Alebo prečo, keď je celé dni sama na materskej, ma byt ako slobodna mamička ešte aj na dovolenke? Veď má muza. Prečo by stále on mal byt vo svojej konfortnrj zóne? Buď nech ide, alebo mal schudnúť, keď mu to vadí. Prečo ide obmedzovať druhých ľudí?

katkami123
18. aug 2022

Bude sa mu neustále len vychádzať v ústrety a chlap bude rokmi už iba širší a širší. Tam, nech sa problému postaví čelom a nie sa doma schovávať.

elizabet173
20. aug 2022

@katkami123 nerozumiem, prečo je tvoja susedka so synom doma, prečo to, že jej muž sa pre svoju váhu hanbí niekam ísť, má odskákať to dieťa. Nechala by som ho doma, nech sa prežiera ďalej, chodila by som na dovolenky, výlety so synom bez neho.

katkami123
20. aug 2022

@elizabet173
Áno, lenže na tej dovolenke zas len s tými deťmi bude sama a natahovat sa bude s nimi sama. A on vypapkanec ostane doma, ďalej si tlstnúť, bude mat svätý pokoj od deti a čas len pre seba, to ti príde fér? A ona ho bude mat kedy? Lenže jej starší syn ma aj ZŤP, ona je okolo neho v jednom kolotoči.