Muž sa s nami nudí

nissank
17. dec 2016

Ahojte. Potrebujem sa troska len vyrozpravat. A precitat nazory.
S muzom sme spolu 8 rokov. Mame 3 rocneho syna. Problem je tam,ze sa nám nevenuje. Pride domov a pred pocitacom sedi alebo v mobilom v ruke alebo spi. Ja chapem,ze chodi do roboty. Ale aj tak. Najviac ma štve,ze s malym sa nikdy nepohrá, nechodi s nami na prechadzky(nechcem aby stale chodil),ale sem tam ako rodina by ma to potesilo, ked ho volam neide lebo ho stale nieco boli..nechce sa mu, proste sa vyhovara. Mám pocit, ze sa s nami nudi. Syna mame troska ziveho, co neobsedi a je nervozny ked sme s nim vonku, ked neposlucha.My zijeme vedla seba len ako spolubyvajuci, taky mam pocit. Hovorila som mu o tychto veciach,ale ziadna zmena. Rozviest sa nechcem, ale neverim,ze sa to zmeni. My dvaja ani neviem kedy sme boli vonku spolu naposledy. Hovoril mi,ze naco pojdeme von ked mozme byt aj doma. Je mi z toho smutno. Je niekto v podobnej situacii?

dancez
15. dec 2018

@nissank
@svadba30.maj ja mám to isté doma ženy a neviem do kedy to vydržím mňa to už fakt nebaví, a to mi ešte povedal že už rok sa snaží zmeniť k lepšiemu, no stále je rovnaký. Keď mi natankuje do auta pýta odomna ešte peniaze, tiež mi nedáva žiadne peniaze , že veď mám ja na účte svoje, no ale za chvíľu tam nebudú žiadne 😒

ivussa24
27. apr 2019

@nissank to nie je že " manžel sa s nami nudí" aké skor manžel nás nudí 😂 to poznám doma mám tiež takého domaseda manžela ...tak som to vyriešila tak že program si urobím sama s deťmi a in nech si sedí doma....zozaciatku ma to hnevalo, ale teraz som rada...urobím si program aký chcem a nikto mi do ničoho nekeca ....😊😁👍👍👍

ariana_30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nezabudkaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olusik112
24. feb 2023

Nikdy nechci zmeniť muža to sa nedá. Zmeň saba. Namaľuj sa náhod sa pekne výraz von s kamoškami. Zabav sa aj bez neho. Nájdi si maminu s rovnako starým dieťaťom. Chod veľa von aj keď bez neho. Sem tam večer na vinko s kamošmi a jeho doma nechaj s dieťaťom. Vzbud v ňom zvedavosť o to čo robiš kde si bola. Bud pre neho nová výzva nedostupná. Skús ha naučit že nič čo pre neho robiš nerobiš len tak zadarmo. Keď chce oprať musí požiadat a poďakovať a taktiež s upratanie varením. Taktiež ty keď niečo potrebuješ popros o to a poďakuj.
Skús aspom 1x za tyžden vypadnut z domu aspom na 5/6h bez toho aby si mu niečo povedala kam idete a telefón mu sem tam nedvihni. A aspom 1x za mesiac dva aj na celý víkend. K máme kameške niekam na chatu niečo vymyslí. Ak ani tak v ňom nevzbudiš záujem aby dvihol rit od Pc mobilu tak je to stratený prípad. Buď si zvykneš alebo aj nie. Potom už budeš riešit čo dalej

nezabudkaaa
24. feb 2023

@olusik112 Toto čo píšeš na môjho absolutne neplatí.

nezabudkaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olusik112
24. feb 2023

@nezabudkaaa ak si toto už vyskušala a nič 0 bodov tak načo čakaš? Nezmení sa nikdy! Ibaže ti to stači.

nezabudkaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrykonik33
24. feb 2023

@nezabudkaaa prečo máš s ním až 3 deti?

monane
24. feb 2023

človek koľko krát čaká že sa to zmení, mnohí si spravia ďalšie dieťa v domienke, že to pomôže, no podľa mňa je to to najhoršie možné riešenie krízy, lebo celé sa to mnoho krát proste ešte viacej zamotá

zuzuliennka1
24. feb 2023

@nissank a nebol nahoodu taky domased odvzdy?

nezabudkaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz