icon

Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?

Včera o 10:27

Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.

Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.

anonym_763313
Včera o 12:48
@anonym_autor

Už mi ani na spravy neodpoveda. Podla mna ich ta potvora maze aby sa k nim nedostal. Keby som odpadla tak kto to zisti?

@anonym_autor ty mas opiciu lasku,kukni si google,pouzivat ho hadam vies ked si nasla modry konik.

avatar
hviezdicka002
Včera o 12:48

Ty v hlave máš ako keby si sa chcela za svojho syna vydať. Toto nie je materinská láska ale chorobná

avatar
1sally12
Včera o 12:49

Zas vymyslená téma na rozprúdenie?🙄 kebyže si s ňou nespokojná napíšeš hneď po svadbe a nie až po 9 rokoch.

autor
Včera o 12:49
@anonym_763313

@anonym_autor ty mas opiciu lasku,kukni si google,pouzivat ho hadam vies ked si nasla modry konik.

@anonym_763313 Takze vlastne ja som ta zla ano? Po vsetkom co som pre neho urobila.

avatar
stellarstar
Včera o 12:50
@anonym_autor

@anonym_763313 Takze vlastne ja som ta zla ano? Po vsetkom co som pre neho urobila.

@anonym_autor ešte prezraď kto si 🤣

avatar
bomba36
Včera o 12:50
@anonym_autor

@anonym_763313 Takze vlastne ja som ta zla ano? Po vsetkom co som pre neho urobila.

@anonym_autor ano

anonym_e77447
Včera o 12:50
@anonym_autor

@anonym_763313 Takze vlastne ja som ta zla ano? Po vsetkom co som pre neho urobila.

@anonym_autor Vieš, že čo znamená nezištna láska.Tu by mal rodič prechovavat voči svojim deťom

autor
Včera o 12:51
@stellarstar

@anonym_autor ešte prezraď kto si 🤣

@stellarstar Ja som vlastne nikto ako som zistila aj tu. Uplne zbytocny clovek na odpis.

autor
Včera o 12:51
@anonym_e77447

@anonym_autor Vieš, že čo znamená nezištna láska.Tu by mal rodič prechovavat voči svojim deťom

@anonym_e77447 A laska kk rodicovi?

avatar
crazy_cat_lady
Včera o 12:52

Uz sa tu viac nestrapnuj a chod robit nieco uzitocnejsie

anonym_e77447
Včera o 12:52
@anonym_autor

@anonym_763313 Takze vlastne ja som ta zla ano? Po vsetkom co som pre neho urobila.

@anonym_autor Ešte sa tu tlačí otázka podľa tvojej logiky: Aká si bola ty dcéra, keď si si dovolila mať vlastnú rodinu

avatar
stellarstar
Včera o 12:52
@anonym_autor

@stellarstar Ja som vlastne nikto ako som zistila aj tu. Uplne zbytocny clovek na odpis.

@anonym_autor myslela som na tvoj nick tu na mk 🙈

anonym_51870f
Včera o 12:58
@anonym_autor

@anonym_e77447 A laska kk rodicovi?

@anonym_autor ty už pochop ak nie si troll že dieťa na tento svet privedieš dobrovoľne. Ono sa tu ocitlo vďaka tvojmu rozhodnutiu. Ako rodič si povinná dieťaťu utierať zadok, starať sa oň, dávať mu lásku a živiť ho. To, aký bude mať vzťah rodič s dieťaťom na 90% stojí a padá na rodičovi. A nie dieťati. Svojich rodičov milujem, som s nimi niekoľko krát do týždňa. Lebo mi nepindajú ako umývam riady, akého mám muža a nesedia medzi mnou a ním aby sme sa nemohli dotýkať. A pre svokru taktiež nie som zlatokopka za to, že ma na rodičovskej živí jej syn. Preto mám s nimi vzťah a preto ty vzťah so synom nemáš. I keď som si na 99% istá že je to troll, tak mám kamarátku s takouto svokrou, narcistická porucha,ktorý si nikdy neprizná chybu. Ty si taká istá. Bolo v tvojich rukách aký budeš mať vzťah so synom, ty si to celé zahodila lebo sa sústavne miešaš do jeho života. Jeho rodina je teraz manželka a deti. Ty si tá dobrovoľná súčasť jeho života. Ešte raz. Tvoj syn ti nič nedlží.

autor
Včera o 13:00
@anonym_51870f

@anonym_autor ty už pochop ak nie si troll že dieťa na tento svet privedieš dobrovoľne. Ono sa tu ocitlo vďaka tvojmu rozhodnutiu. Ako rodič si povinná dieťaťu utierať zadok, starať sa oň, dávať mu lásku a živiť ho. To, aký bude mať vzťah rodič s dieťaťom na 90% stojí a padá na rodičovi. A nie dieťati. Svojich rodičov milujem, som s nimi niekoľko krát do týždňa. Lebo mi nepindajú ako umývam riady, akého mám muža a nesedia medzi mnou a ním aby sme sa nemohli dotýkať. A pre svokru taktiež nie som zlatokopka za to, že ma na rodičovskej živí jej syn. Preto mám s nimi vzťah a preto ty vzťah so synom nemáš. I keď som si na 99% istá že je to troll, tak mám kamarátku s takouto svokrou, narcistická porucha,ktorý si nikdy neprizná chybu. Ty si taká istá. Bolo v tvojich rukách aký budeš mať vzťah so synom, ty si to celé zahodila lebo sa sústavne miešaš do jeho života. Jeho rodina je teraz manželka a deti. Ty si tá dobrovoľná súčasť jeho života. Ešte raz. Tvoj syn ti nič nedlží.

@anonym_51870f Takze sa mam zmierit ze si nasiel absolutne nevhodnu zenu na zivot ktory s nou teraz musi zit? Aj s tym ze ma odpisal? Ved jemu kebyze poviem ze ma ta jeho udrela, tak mi ani neuveri.

anonym_763313
Včera o 13:02
@anonym_autor

@anonym_51870f Takze sa mam zmierit ze si nasiel absolutne nevhodnu zenu na zivot ktory s nou teraz musi zit? Aj s tym ze ma odpisal? Ved jemu kebyze poviem ze ma ta jeho udrela, tak mi ani neuveri.

@anonym_autor jasne,ze by ti neveril.Svoju zenu pozna dokonale a aj teba,vie ze si schopna aj taketo klamstva pouzit,len aby si sa robila chudinka.

avatar
4stanka4
Včera o 13:03
@anonym_autor

@anonym_51870f Takze sa mam zmierit ze si nasiel absolutne nevhodnu zenu na zivot ktory s nou teraz musi zit? Aj s tym ze ma odpisal? Ved jemu kebyze poviem ze ma ta jeho udrela, tak mi ani neuveri.

@anonym_autor nie on s nou žiť nemusí, on s nou žiť CHCE

avatar
anos18
Včera o 13:03
@anonym_autor

@anonym_51870f Takze sa mam zmierit ze si nasiel absolutne nevhodnu zenu na zivot ktory s nou teraz musi zit? Aj s tym ze ma odpisal? Ved jemu kebyze poviem ze ma ta jeho udrela, tak mi ani neuveri.

@anonym_autor a aj on to vníma tak, že je nevhodná? Sťažuje sa syn na ženu? No asi nie. Pre neho je vhodná a to,že nie je vhodná pre teba, to je tvoj problém

avatar
patka06
Včera o 13:03
@anonym_autor

@anonym_51870f Takze sa mam zmierit ze si nasiel absolutne nevhodnu zenu na zivot ktory s nou teraz musi zit? Aj s tym ze ma odpisal? Ved jemu kebyze poviem ze ma ta jeho udrela, tak mi ani neuveri.

@anonym_autor Za nevhodnú ju považuješ iba ty. Nikto ho k životu s ňou nenúti, aj keď možno sa snažil čo najrýchlejšie od teba utiecť.

autor
Včera o 13:04
@anos18

@anonym_autor a aj on to vníma tak, že je nevhodná? Sťažuje sa syn na ženu? No asi nie. Pre neho je vhodná a to,že nie je vhodná pre teba, to je tvoj problém

@anos18 Nie on je zamilovany ako pubertiak. A nevnima ze je nevhodna lebo si to nechce priznaat.

anonym_51870f
Včera o 13:04
@anonym_autor

@anonym_51870f Takze sa mam zmierit ze si nasiel absolutne nevhodnu zenu na zivot ktory s nou teraz musi zit? Aj s tym ze ma odpisal? Ved jemu kebyze poviem ze ma ta jeho udrela, tak mi ani neuveri.

@anonym_autor áno, lebo je dospelý chlap a nie nesvojprávne dieťa. Bolo to jeho rozhodnutie a on ho spravil. Nevhodná je podľa teba, jemu manželka vyhovuje. Odpísal ťa, lebo chráni rodinu, ktorú vytvoril. Manželku si vybral, teba nie. Na deti nepôsobí dobre sa pozerať na narušenú osobu, ktorá robí napriek iným. Chráni svoju ženu a deti. Tak to má byť. Nedovolila by som aby sa moje deti pozerali ako dospelý narušený človek škodí svojim správaním iným ľuďom. Buď rada za nevestu, keby si moja, tak ťa dávno pošlem do p… a do môjho domu nevkročíš.

anonym_e77447
Včera o 13:05
@anonym_autor

@anonym_e77447 A laska kk rodicovi?

@anonym_autor Nezištna láska je taká,kde človek ľúbi, ale nič za to neočakáva, nemá zistne požiadavky a nekladie podmienky.Mnohi rodičia to voči svojim deťom praktizujú, iní nie sú schopní, lebo sú sebci

avatar
patka06
Včera o 13:07
@anonym_autor

@anos18 Nie on je zamilovany ako pubertiak. A nevnima ze je nevhodna lebo si to nechce priznaat.

@anonym_autor Veď to je krásne, že po 11 rokoch je stále zamilovaný ako puberťák.

anonym_e77447
Včera o 13:08
@anonym_autor

@anonym_51870f Takze sa mam zmierit ze si nasiel absolutne nevhodnu zenu na zivot ktory s nou teraz musi zit? Aj s tym ze ma odpisal? Ved jemu kebyze poviem ze ma ta jeho udrela, tak mi ani neuveri.

@anonym_autor On nemusí,on s ňou chce žiť.Nevhodna sa zdá len tebe,synovi vyhovuje

avatar
crazy_cat_lady
Včera o 13:08

A z akeho dovodu je nevhodna? Ty by si bola najradsej keby zil vo svojej detskej izbe asi az kym neumries. Kazdy normalny rodic chce pre svoje dieta to najlepsie. Ty myslis len na seba. Si odporny clovek. A nemusi s nou zit, ale chce. Lebo si ju vybral a zalozil vlastnu rodinu. Ale tebe je zbytocne tu nieco pisat, ak tak si pojdes svoje, ake si ty najvacsie chudiatko. Ja byt tvojim synom, uolne ta vymazem zo zivota

autor
Včera o 13:08
@anonym_51870f

@anonym_autor áno, lebo je dospelý chlap a nie nesvojprávne dieťa. Bolo to jeho rozhodnutie a on ho spravil. Nevhodná je podľa teba, jemu manželka vyhovuje. Odpísal ťa, lebo chráni rodinu, ktorú vytvoril. Manželku si vybral, teba nie. Na deti nepôsobí dobre sa pozerať na narušenú osobu, ktorá robí napriek iným. Chráni svoju ženu a deti. Tak to má byť. Nedovolila by som aby sa moje deti pozerali ako dospelý narušený človek škodí svojim správaním iným ľuďom. Buď rada za nevestu, keby si moja, tak ťa dávno pošlem do p… a do môjho domu nevkročíš.

@anonym_51870f Ja nie som narusena!!!!! Uz s tym prestante, ja si chranim dieta. To je cele. Kto iny ho ma chranit ked nie matka????

autor
Včera o 13:09
@anonym_e77447

@anonym_autor On nemusí,on s ňou chce žiť.Nevhodna sa zdá len tebe,synovi vyhovuje

@anonym_e77447 Ale ako mu moze vyhovovat?

avatar
anos18
Včera o 13:09
@anonym_autor

@anos18 Nie on je zamilovany ako pubertiak. A nevnima ze je nevhodna lebo si to nechce priznaat.

@anonym_autor aj môj syn je zaľúbený a ja mám z toho radosť na rozdiel od teba.

autor
Včera o 13:10
@anos18

@anonym_autor aj môj syn je zaľúbený a ja mám z toho radosť na rozdiel od teba.

@anos18 Tak mate asi normalnu nevestu.

anonym_51870f
Včera o 13:10
@anonym_autor

@anonym_51870f Ja nie som narusena!!!!! Uz s tym prestante, ja si chranim dieta. To je cele. Kto iny ho ma chranit ked nie matka????

@anonym_autor manželka. Tá si má chrániť muža. Ako on si chráni ju. Narušená si, lebo jej dávaš párny počet kvetov ako na hrob a sadáš si medzi nich aby sa nemohli dotýkať.

avatar
rozculena
Včera o 13:10

@anonym_autor

sticker