Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?
Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.
Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.
Tak som sa tu dozvedela ze som jbnuta, chora na hlavu a v podstate mam stiahnut chvost a byt ticho a tesit sa z ich akoze lasky. A moja laska co?
@anonym_autor Ta tvoja láska nie je láska ,ale obyčajný egoizmus... Prípadne,si na MK docielila.velmi živú diskusiu.V tom prípade si to robila dobre
@anonym_2b9fdd Vzdy ked im kupim a donesiem oblecenie, ona ho pichne do skrine ze je velke. No a co? Tak ohrniem a ideme dalej nie? Este ani raz som nevidela ze by to tie decka mali oblecene.
@anonym_autor no ak nosís taký bordel ako moja kedysi, tak to ani za 0,50€na bazáre nikto nechcel pred 20 rokmi,.
Načo im vlastne kupuješ handry?
Tak som sa tu dozvedela ze som jbnuta, chora na hlavu a v podstate mam stiahnut chvost a byt ticho a tesit sa z ich akoze lasky. A moja laska co?
@anonym_autor
Ty si nájdi vysvetlenie čo to tá láska vlastne je. Pretože to, čo ty považuješ za lásku, je len egoisticka predstava chorej hlavy.
Tak som sa tu dozvedela ze som jbnuta, chora na hlavu a v podstate mam stiahnut chvost a byt ticho a tesit sa z ich akoze lasky. A moja laska co?
@anonym_autor áno presne tak, teš sa z ich lásky. A ty si nájdi svoj program, chod do klubu dôchodcov, aj tam vznikajú priateľstva aj lásky, budeš mať s kým tráviť čas
@anonym_autor Tvoju lásku najlepšie prejavíš tým, že im dáš konečne pokoj
@patka06 Nedam, ja som si nevychovala syna pre nejaku cudziu neporiadnicu. Pokoj im nedam. Nedovolim aby docielila to co chce od zaciatku.
Tak som sa tu dozvedela ze som jbnuta, chora na hlavu a v podstate mam stiahnut chvost a byt ticho a tesit sa z ich akoze lasky. A moja laska co?
@anonym_autor bude to kruté ale tvoja láska odišla s inou ženou, tak chod na nejaké akcie a hľadaj lásku však ešte nie si stará až tak. Kľudne aj v tvojom veku sa nájde niekto
To naozaj nenájdem pochopenie ani tu?
@anonym_autor nie, nenajdes lebo tvoje zmyslanie je chore. Tak asi syn vie lepsie s kym chce zit a ako. A pre stastie tvojho sina mozes urobit maximum vtedy ak ho nechas zit tak ako chce. Si prispala dobu??? Tvoj syn uz davno nema 5 a pupocnik sa striha v porodnici.
@anonym_autor áno presne tak, teš sa z ich lásky. A ty si nájdi svoj program, chod do klubu dôchodcov, aj tam vznikajú priateľstva aj lásky, budeš mať s kým tráviť čas
@anos18 Mna nikto iny nezaujima.Nepotrebujem kamaratov ktory chcu rozpravat len o sebe a ukazovat mi fotky ludi ktory ma nezuajimju.
@patka06 Nedam, ja som si nevychovala syna pre nejaku cudziu neporiadnicu. Pokoj im nedam. Nedovolim aby docielila to co chce od zaciatku.
@anonym_autor ja byt tvojou nevestou by som už ho donútila kontakt presit. Toto čo píšeš je choré fakt. A pre koho si si ho vychovala ? Pre seba čo ma s tebou sexovat? Alebo masturbovať nad pornom? Keď už to chceš počuť na priamo?
@anonym_autor akú cudziu? Ona nie je cudzia, je to jeho manželka
@anos18 ale pre mna je cudzia a cudzia aj bude. Neni pre mna nicim.
@anonym_autor ja byt tvojou nevestou by som už ho donútila kontakt presit. Toto čo píšeš je choré fakt. A pre koho si si ho vychovala ? Pre seba čo ma s tebou sexovat? Alebo masturbovať nad pornom? Keď už to chceš počuť na priamo?
@hviezdicka002 To ona nespravi hraje forme a neprezradila by sa takym niecim
@anonym_autor určite ani ty sa jej nepáčis. A či sa tebe paci ona je tiež úplne jedno. Pretože to nie je tvoj partner do života. Ale tvojho syna, jemu sa mu páčiť, on si ju vybral a ty sa s tým bud zmier alebo aj naďalej si stavaj syna proti sebe... Tento boj nevyhrás, si síce matka ale syn nie je tvoj majetok. Úlohou v živote rodiča je dieťa vychovať a pripraviť ho na život a potom sa vzdialiť, nechať ho žiť si svoj život. Takže ak o neho nechceš prísť, nemontuj sa mu do života a rešpektuj jeho rozhodnutia.
@anonym_autor a ty nemáš žiadnych priateľov? Tvoj život je obmedzený len na syna?
@anos18 nemam, nikdy som nemala, nechybalo mi to
@anonym_autor určite ani ty sa jej nepáčis. A či sa tebe paci ona je tiež úplne jedno. Pretože to nie je tvoj partner do života. Ale tvojho syna, jemu sa mu páčiť, on si ju vybral a ty sa s tým bud zmier alebo aj naďalej si stavaj syna proti sebe... Tento boj nevyhrás, si síce matka ale syn nie je tvoj majetok. Úlohou v živote rodiča je dieťa vychovať a pripraviť ho na život a potom sa vzdialiť, nechať ho žiť si svoj život. Takže ak o neho nechceš prísť, nemontuj sa mu do života a rešpektuj jeho rozhodnutia.
@anonym_36dc61 Takze ked doma sama odpadnem tak je to vlastne jedno. Lebo on si uz zije svoj zivot a moje odpadnutie ho vastne nema ani zaujimat ano?
@anos18 ale pre mna je cudzia a cudzia aj bude. Neni pre mna nicim.
@anonym_autor Tak potom sa im nepchaj na navstevu. Zaujimave je, ze pises, ze si robila v administrative, ale teda pravopis celkom priserny. Si asi naozaj troll, nastastie.
@hviezdicka002 To ona nespravi hraje forme a neprezradila by sa takym niecim
@anonym_autor ja sa pýtam že s kým ma tvoj syn sexovať či s tebou? Lebo každý chlap ma potreby. A keď chceš aby s tebou doma sedel a bol doma tak sa pýtam s kým ma ? S tebou?! Už keď sa ideme takto baviť ?!
@anonym_autor Tak potom sa im nepchaj na navstevu. Zaujimave je, ze pises, ze si robila v administrative, ale teda pravopis celkom priserny. Si asi naozaj troll, nastastie.
@dskjhfdlkdjhl Riesite uplne nepodstatne veci ako je gramatika. Pisem rychlo a v hneve nesledujem poriadne co tukam.
@anos18 ale pre mna je cudzia a cudzia aj bude. Neni pre mna nicim.
@anonym_autor aj keď si troll tak sa aspoň drž svojej logiky. Pre teba je cudzia aj ti cudzia bude, je pre teba nič. Podľa tejto logicky si aj ty cudzia pre ňu a si pre ňu nič. Tak sa podľa toho zariaď.
@dskjhfdlkdjhl Riesite uplne nepodstatne veci ako je gramatika. Pisem rychlo a v hneve nesledujem poriadne co tukam.
@anonym_autor a co ta tak hneva? To, ze Ti piseme pravdu?
@patka06 Nedam, ja som si nevychovala syna pre nejaku cudziu neporiadnicu. Pokoj im nedam. Nedovolim aby docielila to co chce od zaciatku.
@anonym_autor Si naozaj zlá zatrpknutá žena. Ak budeš takto pokračovať stratíš syna úplne. Preruší kontrakt s tebou sám, nebude ho musieť nikto navádzať. Vlastne sa čudujem, že to už dávno neurobil.
@anonym_36dc61 Takze ked doma sama odpadnem tak je to vlastne jedno. Lebo on si uz zije svoj zivot a moje odpadnutie ho vastne nema ani zaujimat ano?
@anonym_autor samozrejme nie. Ale keď sa budeš aj naďalej správať ako striga tak to k tomu speje, radšej ta odstrihne úplne ako ťa trpieť. Skôr alebo neskôr.
@anonym_36dc61 Takze ked doma sama odpadnem tak je to vlastne jedno. Lebo on si uz zije svoj zivot a moje odpadnutie ho vastne nema ani zaujimat ano?
@anonym_autor Odpadnúť môžeš sama doma aj v čase, keď bude syn v práci,v obchode,s priateľmi na káve.To všetko by sa mohlo stať aj v prípade, že by nemal rodinu a býval s tebou
@anonym_autor a co ta tak hneva? To, ze Ti piseme pravdu?
@dskjhfdlkdjhl Nie na vas sa nehnevam. Hnevam sa na nu ze toto vsetko je kvoli nej.
dobre tu sa pochopenia nedockam. Ako to vymazem?
@anos18 ale pre mna je cudzia a cudzia aj bude. Neni pre mna nicim.
@anonym_autor a na to, že je pre teba nič, tak ti pekne leží v žalúdku😉

Tak som sa tu dozvedela ze som jbnuta, chora na hlavu a v podstate mam stiahnut chvost a byt ticho a tesit sa z ich akoze lasky. A moja laska co?
@anonym_autor Tvoju lásku najlepšie prejavíš tým, že im dáš konečne pokoj