Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?
Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.
Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.
Inak, mne tato pani pripomina nasu susedu, vsetci su zli, ublizuju jej, len synacik, co zije v zahranici, ze naj, naj...byva u nej vnuk s buducou nevestou, este nie su zobrati, prerabaju dom a starka byva dole, oni si robia poschodie...a to vecne stazovanie sa, bordel je na dvore, nic tu neposadi, zobrala mi kusok policka. Vrchol bol, ked jej na to policko posadila zemiaky, mlada prisla, vykopala a posadila si paradajky. A tetka vecer vybehla a sla jej tam hrabat, ze aha, potvora, ako mi tie krumplicke vyhadzala 🫣. Strasna zena, ja neviem, co to je za zenu, ja ju asi zabijem...😬. S dcerou, co byva na zaciatku dediny sa nebavi, ale zla je len dcera. Sused povyse nas vravel, ze nooo....tetka sa cely zivot s kazdym hadala. Mala 2 sestry a ani s jednou sa nebavila. Tak asi takto. Nikto jej nebol dobry. Aj ja som jej bola "smiesna" s mojim rylom, ked som sa pustila klcovat zanedbanu zahradu. A teraz sa ma pyta, co kedy a ako idem sadit a cim to striekam...😆. Ale kaslem na nu, ja ju vypocujem a jednym uchom dnu, druhym von. Mladi len zacali byvat, este bude sranda. Paradox, toto je vnuk a nevesta je tiez s nadvahou, az obezitou, ale ta si brnkat po nose tiez nenecha. Ale s nami sa bavia slusne a milo obaja... ake oni uz maju vztahy s rodinou, to neviem, ale bez vetra sa ani listok nepohne. S domom bolo asi tak, ze dom napisala na synacika milovaneho a ten svoj dom, kedze je v zahranici, daroval synovi a teraz tetka nespokojna...
@anonym_e13f70 Jasne bla bla. Budete nieco podobne ako ona.
@anonym_autor pozeram ze ti dosiel dych ty bla bla 😃 este ze syn ma viac rozumu a ignoruje ta
@anonym_autor pozeram ze ti dosiel dych ty bla bla 😃 este ze syn ma viac rozumu a ignoruje ta
@anonym_e13f70 alebo ju admini vymazali?🤣
@stellarstar Tak mi teda povedze čo robím zle. Ja sa snažím byť ticho, keď som u nich. Ale nejde to, mám voči nej zášť.
@anonym_autor Ty jednoducho žiarliš na ňu. Možno je aj dobrá nevesta lenže teba žerie, že ti zobrala syna. Veď môžeš byť šťastná, že si našiel ženu má deti a sú šťastní. Keď umrieš, tak čo on ostane sám.
Toto je vážna téma? Vyzerá to ako paródia na svokry, ktoré sa nevedia zmieriť s tým, že synček má vlastný rozum.
Ženy čudovali by ste sa ale sú take matky. Moja “svokra” (niesom vydatá) keď sa dozvedela že sme spolu tak má strašne chcela spoznať. Ja som nechcela lebo bolo skoro. Po 3 mesiacoch jej priateľ povedal že som rozvedená a mám 2 deti. Bože čo ja som sa nepočúvala ohovárania na moju osobu. Tá kde chodila, tam na mna kydala. Že ja chcem jej syna len pre peniaze (som pracujúca a samostatná). Čo som za matku že mám deti s exom v striedavej. Dokonca som bola alkoholička a k*rva lebo keď sú deti u ex tak idem s kamoškami do mesta. On nejak automaticky prestal chodiť k rodičom. Teda chodil ale stale menej a menej. Rok to trvalo. Po roku “svokra” zomrela. Teraz spolu čakáme bábätko a ešte aj jeho otec má zakaz sa somnou stretávať od “švagrinej” lebo mama má neznasala. O chvíľu rodim, nikto s tej rodiny ma nikdy v živote nevidel a neuvidia ani naše dieťa.
@petronelag No skusil by to ho potom rovno vydedim nebude si ona uzivat moje peniaze. A ja sa vyhodit ani nedam. Mam plne pravo byt v jeho zivote a aj tam budem.
@anonym_autor Poviem ti asi novinku, syna nemozes vydedit, lebo neznasas nevestu 🤣
@stellarstar Tak mi teda povedze čo robím zle. Ja sa snažím byť ticho, keď som u nich. Ale nejde to, mám voči nej zášť.
@anonym_autor Ty si uvedomujes,ze je to tvoj syn a nie milenec????
@anonym_autor ak toto nie je troll tak veľmi rýchlo treba vyhľadať psychiatra
@anonym_763313 To nie, ale keby som mohla bývať niekde bližšie u neho bola by som rada.
@anonym_autor to prečo preboha?on má už svoju rodinu bývate pozabudli prestrihnut pupočnú šnúru
@dskjhfdlkdjhl Vazte slova mila pani. ôbec ma nepoznáte.
@anonym_autor toto čo tu predvadzate o vašom charaktere napovedá akurát tak dosť ,vy ste riaden narcis
Už mi ani na spravy neodpoveda. Podla mna ich ta potvora maze aby sa k nim nedostal. Keby som odpadla tak kto to zisti?
@anonym_autor keby ste odpadli tak padnete na zem....
@volterra Ak mi nechcete pomoct tak ma aspn nechajte tak.
@anonym_autor jediná pomoc pre váš je nájsť si psychiatra pretože sa nespravate normálne.ako sa k vám správala manželova mama by ma zaujímalo keď ste vy bolo nevesta ?
Baby, načo živite trolla? Akurat sa z vas niekde rehli 😅
Spala som, v noci sa mi zle spí.
Normalne ma uz zlcnik boli z tych nervov.
Baby, načo živite trolla? Akurat sa z vas niekde rehli 😅
@anonym_d014f8 už vstala 🤣
@anonym_autor 🤣🤣🙈
@stellarstar Ako ja som stara zena ale ze vy nemate co lepsie na robote v sobotu vecer len sa tu zo mna rehlit.
Normalne ma uz zlcnik boli z tych nervov.
@anonym_autor budes mat velmi smutný koniec. Zomries sama bez rodiny, bez syna, bez lasky. Pre vnúčatá budes vzdy ta jezibaba, budu o tebe hovoriť ako o zlej babke ktorá nikdy nemala rada ich mamu. Ja tlieskam a fandím neveste a tvojmu synovi, bodaj by ta odstrihli ako prašivého psa. Je to strasne trápne ako sa im pchas do života a podlizujes sa pritom o teba vobec nemaju záujem nemaju ta radi. A pritom si mohla mat vsetko po čom môže stara žena túžiť. Zdravé vnúčatá, skvelú nevestu a syna v blízkosti. Sama si si to posrala tak si uzi osamelú smrť niekde sama v byte kde ta nájdi po tyzdni ❤️
@motylik2559 Keď som u nich nemôžem ani nič povedať lebo je hneď oheň na streche. Raz som jej niečo povedala k tomu ako zle umýva riad. Usmiala sa ako harpya a podala mi spongiu, ze to mam umyt ja. Vždy ked niečo v dobrom poviem, ona sa len usmeje a da mi tu cinnost dokoncit. A co ja som upratovacka? Ona potom sedi po obede na sedacke, hra sa s detmi a ja aby som jej tam surovala kuchynu.
@anonym_autor perfektný prístup od nevesty!
@stellarstar Ako ja som stara zena ale ze vy nemate co lepsie na robote v sobotu vecer len sa tu zo mna rehlit.
@anonym_autor mám pohotovosť 🤣 ale nie neboj mám čo robiť, ja viem veľa naraz. Multitasking 😉 a môj miláčik je na mna hrdyyyyyy 💪
Už mi ani na spravy neodpoveda. Podla mna ich ta potvora maze aby sa k nim nedostal. Keby som odpadla tak kto to zisti?
@anonym_autor nerieš syna stále nájdi si nejakého priatela nejaké koničky mas po 60 to si ešte vo forme
Už som tu čítala asi všetko. Možné aj nemožné. Milá panička nechajte dospelého syna žiť svoj život. Vychovali ste ho ,ale nemáte právo sa mu starať do života. Vážená panička ,čo keby ste sa sústredili na niečo iné a nie na synovu manzelku. Panička čo keby ste si našli chlapa. Veď nie tak stará no ani mladá nie ste.
@anonym_autor a ešte dodaj, že chceš, aby z deti boli polosiroty ty krava. Máme presne takých rozbíjačov rodín a žiaľ sa im to aj podarilo. Len ja ja ja ja. Mal by tu byť trest smrti pre svokrovcov za rozbitie rodiny manželom a ich deťom. Nech sa ti to a tebe podobnÿm všetko pekne vráti.
Milá panička, tvoja nevesta môže toto čítať a určite ťa tu spozná.

@anonym_e13f70 Pozor na to čo želáte iným.
@anonym_autor a Ty co zelas neveste, ked jej kupujes parny pocet kvetov a este bielych? Ha? Prajes jej, aby bola nestastna aj s detmi, aby ich muz opustil, to je v poriadku podla Teba? A tie kvety, take sa nosia na hroby...