icon

Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?

Dnes o 10:27

Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.

Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.

autor
Dnes o 10:50
@anonym_e77447

@anonym_autor A čo vnúčatá?

@anonym_e77447 Všetci hovoria ze sa podobaju na syna ale mne sa to nezda.

anonym_763313
Dnes o 10:51
@anonym_autor

@dskjhfdlkdjhl Tak este aj tu su vsetky na jej strane? Keby ste ju videli. Knedla jedna.

@anonym_autor pretoze sucitime z nevestami,co musia takto bojovat s hmusnymi svokrami ako si ty.A je super,ze syn je vzdy na manzelkynej strane,lebo takto by sa kvoli tebe mohli aj rozviest.Takto mas minimalnu sancu znicit ich vztah,a pekne sa dopracujes k tomu,ze ta uz k nim nepustia ani na Vianoce

autor
Dnes o 10:52
@anonym_24a6ec

@anonym_autor a to je reálne co píšete sem pani? Ci si niekto robí srandu začiatkom leta?
Viete lebo vaše príspevky sú.. Naozaj na povazenie opustil ma kvôli nej nesúhlasila som so svadbou, ona je tučná a pod. . Ak je to reálne, tak musíte k psychológovi.nemozete si majetnicky k sebe syna ťahať. Ste mama. Vychovali ste ho. Ale syn je už manželom tej ženy. Snažte sa ju mat rada. A pestuje pekne vzťahy. Určite vás budú viac aj navštevovať. Ak je to reálna téma. Prečo cítite k tomu dievčaťu zast? Co tak sa ju snažiť mat rada prečo by mala byť zlatokopka? Nemusí sa nám vždy páčiť výber našich detí. Ani moji rodicia nikdy nesúhlasili s mojim manželom. Ale toto je moc co píšete. Nehnevajte sa.

@anonym_24a6ec Ja sa nedokazem pretvarovat. Hned ako ju vidím ako sa na mna usmieva a berie mi tasky z ruk, že mi che akoze pomoct, mam strasne nervy.

avatar
stellarstar
Dnes o 10:53
@anonym_autor

@anonym_24a6ec Ja sa nedokazem pretvarovat. Hned ako ju vidím ako sa na mna usmieva a berie mi tasky z ruk, že mi che akoze pomoct, mam strasne nervy.

@anonym_autor skus si pri týchto situáciách dať sebe facku

autor
Dnes o 10:53
@muchotrafka298

Ty mozes byt rada, ze ta vobec syn s nevestou pustia este k nim cez dvere. Lebo ku mne by si uz nechodila s tymto chorym a hlupym nastavenim. Zije s nou syn, kedze su manzelia, tak asi si vyhovuju. Teba do toho nic, ako ziju, preco a co a jak. Ani ze vyzera ako knedla. To nie je tvoja vec.

@muchotrafka298 Mozno maju problemy, ale nic mi nepovedia.

avatar
dskjhfdlkdjhl
Dnes o 10:53
@anonym_autor

@anonym_24a6ec Ja sa nedokazem pretvarovat. Hned ako ju vidím ako sa na mna usmieva a berie mi tasky z ruk, že mi che akoze pomoct, mam strasne nervy.

@anonym_autor Normalna babka sa tesi, ze ma zdrave vnucata, sibnuta ohovara nevestu/zata. Mas na vyber.

anonym_763313
Dnes o 10:53
@anonym_autor

@anonym_24a6ec Ja sa nedokazem pretvarovat. Hned ako ju vidím ako sa na mna usmieva a berie mi tasky z ruk, že mi che akoze pomoct, mam strasne nervy.

@anonym_autor a to je super taktika,nech ta aj rozrthne od jedu,jezibaba.

anonym_2e0510
Dnes o 10:53
@anonym_autor

@dskjhfdlkdjhl Tak este aj tu su vsetky na jej strane? Keby ste ju videli. Knedla jedna.

@anonym_autor mala som podobnú svokru, dospelo to do stavu, že ma raz veľmi urazila. Odvtedy som ju pozdravila, ale nebavila som sa s ňou, aj keď sme k nej chodili. Aj keď už potrebovala pomoc a skákalo sa okolo nej, stále bola odporná. To som si ju už aj zablokovala, a rok pred jej smrťou som ju videla naposledy. Skúšala sa dovolať mi, ale bohužiaľ. Prvý človek, ktorého som odpísala ...
Takže pokračuj v tom, čo robíš a možno zostaneš úplne sama ...

avatar
svetlonos
Dnes o 10:55
@anonym_autor

@stellarstar Cez 60.

@anonym_autor
Moja mama fiči na trojsmenke a uz v druhej výrobe je pre svoju šikovnosť obľúbená u majiteľky. Tiež ma 60 neumiera, behá po horách, stará sa o záhradu, je sama, odišli sme z domu v 21 rokoch. Cipána mať mater ako ty, návštevy nie len obmedziť ale odsťahuje sa do inej krajiny. Nevesta má zlatú trpezlivosť alebo pracuje na psychiatrii, že má toľko pochopenia?
Tvoj syn má gule byť riadnym chlapom a op, takže ho netreba na nič huckat. On už veľmi dávno videl tvoje scestné chovanie a radšej sa odsťahoval aj po polroku k žene.
Ešte chvíľku pokračuj a nieže budeš riešiť častejšie návštevy ale komplet pretrhnutie celých vzťahov. Keď si taká slaninka codck doktorovi a do domu dôchodcov. Budeš mať aj opateru aj spoločnosť aj konečne mladá rodina si vydýchne od tvojho debilneho zamienania si syna za partnera.
Niekto tu krásne napísala, že svokry by sa mali humánne utrácať. Ty si zatiaľ ten úplne najideálnejší adept!!! Takto ničiť 9 rokov život synovi, jeho žene. Že to hanby nie je! Hajde na psychiatriu. Alebo budeš spokojnucka, keď synovi rozbije s rodinu, zničis život aké hlavne že to bude potom pri riti!? No nesedel by, asi by ťa už v živote vidieť nechcel už! Tak čosi egoisticeho som ešte nezažila.

autor
Dnes o 10:55
@anonym_763313

@anonym_autor pretoze sucitime z nevestami,co musia takto bojovat s hmusnymi svokrami ako si ty.A je super,ze syn je vzdy na manzelkynej strane,lebo takto by sa kvoli tebe mohli aj rozviest.Takto mas minimalnu sancu znicit ich vztah,a pekne sa dopracujes k tomu,ze ta uz k nim nepustia ani na Vianoce

@anonym_763313 Ved uz teraz ma nevolaju ani na narodeniny. Ako co to je?

autor
Dnes o 10:56
@svetlonos

@anonym_autor
Moja mama fiči na trojsmenke a uz v druhej výrobe je pre svoju šikovnosť obľúbená u majiteľky. Tiež ma 60 neumiera, behá po horách, stará sa o záhradu, je sama, odišli sme z domu v 21 rokoch. Cipána mať mater ako ty, návštevy nie len obmedziť ale odsťahuje sa do inej krajiny. Nevesta má zlatú trpezlivosť alebo pracuje na psychiatrii, že má toľko pochopenia?
Tvoj syn má gule byť riadnym chlapom a op, takže ho netreba na nič huckat. On už veľmi dávno videl tvoje scestné chovanie a radšej sa odsťahoval aj po polroku k žene.
Ešte chvíľku pokračuj a nieže budeš riešiť častejšie návštevy ale komplet pretrhnutie celých vzťahov. Keď si taká slaninka codck doktorovi a do domu dôchodcov. Budeš mať aj opateru aj spoločnosť aj konečne mladá rodina si vydýchne od tvojho debilneho zamienania si syna za partnera.
Niekto tu krásne napísala, že svokry by sa mali humánne utrácať. Ty si zatiaľ ten úplne najideálnejší adept!!! Takto ničiť 9 rokov život synovi, jeho žene. Že to hanby nie je! Hajde na psychiatriu. Alebo budeš spokojnucka, keď synovi rozbije s rodinu, zničis život aké hlavne že to bude potom pri riti!? No nesedel by, asi by ťa už v živote vidieť nechcel už! Tak čosi egoisticeho som ešte nezažila.

@svetlonos A ze ona mi znicila zivot to nikoho nezaujima? Co na nej akoze vidi ze zaprie vlastnu mat?

avatar
stellarstar
Dnes o 10:56
@anonym_autor

@anonym_763313 Ved uz teraz ma nevolaju ani na narodeniny. Ako co to je?

@anonym_autor dobre robia ani ja by som ťa tam nechcela mať

anonym_763313
Dnes o 10:56

Baby,nedavno tu pisala jedna nevesta,ze ma takto choru svokru,co robi dokonca aj sceny a pod.Teraz nedavno to tu bolo.

avatar
dskjhfdlkdjhl
Dnes o 10:56
@anonym_autor

@svetlonos A ze ona mi znicila zivot to nikoho nezaujima? Co na nej akoze vidi ze zaprie vlastnu mat?

@anonym_autor Ako Ti znicila zivot?

autor
Dnes o 10:56
@svetlonos

@anonym_autor
Moja mama fiči na trojsmenke a uz v druhej výrobe je pre svoju šikovnosť obľúbená u majiteľky. Tiež ma 60 neumiera, behá po horách, stará sa o záhradu, je sama, odišli sme z domu v 21 rokoch. Cipána mať mater ako ty, návštevy nie len obmedziť ale odsťahuje sa do inej krajiny. Nevesta má zlatú trpezlivosť alebo pracuje na psychiatrii, že má toľko pochopenia?
Tvoj syn má gule byť riadnym chlapom a op, takže ho netreba na nič huckat. On už veľmi dávno videl tvoje scestné chovanie a radšej sa odsťahoval aj po polroku k žene.
Ešte chvíľku pokračuj a nieže budeš riešiť častejšie návštevy ale komplet pretrhnutie celých vzťahov. Keď si taká slaninka codck doktorovi a do domu dôchodcov. Budeš mať aj opateru aj spoločnosť aj konečne mladá rodina si vydýchne od tvojho debilneho zamienania si syna za partnera.
Niekto tu krásne napísala, že svokry by sa mali humánne utrácať. Ty si zatiaľ ten úplne najideálnejší adept!!! Takto ničiť 9 rokov život synovi, jeho žene. Že to hanby nie je! Hajde na psychiatriu. Alebo budeš spokojnucka, keď synovi rozbije s rodinu, zničis život aké hlavne že to bude potom pri riti!? No nesedel by, asi by ťa už v živote vidieť nechcel už! Tak čosi egoisticeho som ešte nezažila.

@svetlonos Raz si ma syn zobral bokom a povedal mi ze aj ked sa rozvedu, nikdy ku mne uz nepride.Takto ho naockovala.

avatar
stellarstar
Dnes o 10:57
@anonym_763313

Baby,nedavno tu pisala jedna nevesta,ze ma takto choru svokru,co robi dokonca aj sceny a pod.Teraz nedavno to tu bolo.

@anonym_763313 že by táto matka? 🤣 nájdite tú tému 🤣

autor
Dnes o 10:57
@anonym_763313

Baby,nedavno tu pisala jedna nevesta,ze ma takto choru svokru,co robi dokonca aj sceny a pod.Teraz nedavno to tu bolo.

@anonym_763313 To akoze o mne?

autor
Dnes o 10:57
@dskjhfdlkdjhl

@anonym_autor Ako Ti znicila zivot?

@dskjhfdlkdjhl Ukradla mi syna.

avatar
stellarstar
Dnes o 10:57
@anonym_autor

@svetlonos Raz si ma syn zobral bokom a povedal mi ze aj ked sa rozvedu, nikdy ku mne uz nepride.Takto ho naockovala.

@anonym_autor fuu žena ty to fakt nemáš v poriadku v tej debni 😲

autor
Dnes o 10:58
@stellarstar

@anonym_autor dobre robia ani ja by som ťa tam nechcela mať

@stellarstar To vazne vsetky stojite pri nej? Nikto nepochopi staru zenu co je sama?

anonym_763313
Dnes o 10:58
@stellarstar

@anonym_763313 že by táto matka? 🤣 nájdite tú tému 🤣

@stellarstar pride mi to velmi podobne ale z opacnej strany teraz.

avatar
stellarstar
Dnes o 10:58
@anonym_autor

@stellarstar To vazne vsetky stojite pri nej? Nikto nepochopi staru zenu co je sama?

@anonym_autor áno stojím pri nej a aj synovi 👍💪

avatar
januska12323
Dnes o 10:58
@anonym_autor

@svetlonos A ze ona mi znicila zivot to nikoho nezaujima? Co na nej akoze vidi ze zaprie vlastnu mat?

@anonym_autor nezdá sa ti zvláštne, že všetci sú na teba zlí? Keď chceš prísť o syna úplne pokračuj v tvojom chorom prístupe a už ti ani vodu nepríde podať keď budeš stará a chorá. Neveste držím palce aby stále stála za sebou a svojou rodinou.

avatar
svetlonos
Dnes o 10:58

Pre všetky svokry ktoré toto čítajú aj môj posledný koment - tika sa vyslovene autorky.Nie vás ostatných normálnych. Môžu byť nezhody ale toto je brutal pokiaľ je to pravda. Tak sa prosím necítite mojim komentov dotknuté. Fakt to nie je pre všetky len pre takéto špeciálne, ktoré v pohode zničia vlastné deti pre svoje blaho. Všetkým svokram okrem tejto prajem krásny deň ♥️🌸🙂

autor
Dnes o 10:59
@januska12323

@anonym_autor nezdá sa ti zvláštne, že všetci sú na teba zlí? Keď chceš prísť o syna úplne pokračuj v tvojom chorom prístupe a už ti ani vodu nepríde podať keď budeš stará a chorá. Neveste držím palce aby stále stála za sebou a svojou rodinou.

@januska12323 Takze je v poriadku ze ma ona vyhadzuje z ich domu? Matku vlastneho muza.

avatar
bomba36
Dnes o 11:00

@anonym_autor už prestaň, je to trápne
Ak nie si troll, môžeš si za to sama, ak sa nudíš a je to všetko len vymyslené, tak dufaj že sa ti to v budúcnosti nestane naozaj.

avatar
stellarstar
Dnes o 11:00
@anonym_autor

@januska12323 Takze je v poriadku ze ma ona vyhadzuje z ich domu? Matku vlastneho muza.

@anonym_autor vieš čo považujem za smutné? Dookola píšeš o synovi a neveste ale zamyslela si sa už nad sebou???

anonym_763313
Dnes o 11:00
@anonym_autor

@januska12323 Takze je v poriadku ze ma ona vyhadzuje z ich domu? Matku vlastneho muza.

@anonym_autor ty im ako drbnuta spavas aj pred dverami,ze???

anonym_e77447
Dnes o 11:00
@anonym_autor

@anonym_e77447 Všetci hovoria ze sa podobaju na syna ale mne sa to nezda.

@anonym_autor Čiže nevesta sa ti nepáči,da sa povedať, že ju nenavidis a vnúčatá tiež nemusíš,ak chápem správne?... Prezradím ti však, že pre tvojho syna to je jeho rodina a tá, keď si ju človek založí,stane sa najdôležitejšiou na svete.Ty máš 2 možnosti.Prijmes tento fakt a nebudeš sa miešať do všetkého, vďaka čomu sa s nevestou síce nebudete mať rady, ale sa budete rešpektovať vzájomne ... alebo nezmenis svoj prístup a vďaka tomu prídeš o syna a o vnúčatá, lebo to, že sa v tejto chvíli podľa teba nepodobajú na tvojho syna, neznamená, že nie sú jeho a ty sa mýliš

autor
Dnes o 11:01
@anonym_763313

@anonym_autor ty im ako drbnuta spavas aj pred dverami,ze???

@anonym_763313 Nie mam svoju hrdost. Nebudem spat na zemi pred dverami ako pes.