icon

Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?

Včera o 10:27

Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.

Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.

anonym_fbdbd6
Včera o 11:01

Ja neverim, ze toto pise 60rocna zena…

anonym_763313
Včera o 11:01
@anonym_autor

@anonym_763313 Nie mam svoju hrdost. Nebudem spat na zemi pred dverami ako pes.

@anonym_autor no cakas,kym ti otvoria dvere,alebo kym pridu

autor
Včera o 11:02
@stellarstar

@anonym_autor vieš čo považujem za smutné? Dookola píšeš o synovi a neveste ale zamyslela si sa už nad sebou???

@stellarstar Oni su mladsi, to oni by sa mali zamysliet. Ja tu nebudem vecne a potom co? Potom bude mat syn vycitky?

autor
Včera o 11:02

Takze uz mam v podstate len cakat na smrt alebo co?

avatar
stellarstar
Včera o 11:03
@anonym_autor

@stellarstar Oni su mladsi, to oni by sa mali zamysliet. Ja tu nebudem vecne a potom co? Potom bude mat syn vycitky?

@anonym_autor ty si dobrá 🤣🤣🤣🤦‍♀️

autor
Včera o 11:03
@stellarstar

@anonym_autor ty si dobrá 🤣🤣🤣🤦‍♀️

@stellarstar Ja som bola vychovana tak ze sa rodicia respektuju. Nebudem skakat okolo 30 rocnej zaby len preto ze si ona zmysli.

anonym_763313
Včera o 11:03
@anonym_autor

Takze uz mam v podstate len cakat na smrt alebo co?

@anonym_autor nie mas chodit este do prace,dochodok je az od 65r,tak sup,sup.Ci mas predcasny,ze??Pre psychiatricku chorobu,pravda.

anonym_344151
Včera o 11:04

Zober deťom ich otca aby žil len stebou .Ja byť tvoja nevesta tak stebou zatočím

avatar
stellarstar
Včera o 11:04
@anonym_autor

@stellarstar Ja som bola vychovana tak ze sa rodicia respektuju. Nebudem skakat okolo 30 rocnej zaby len preto ze si ona zmysli.

@anonym_autor s tebou to nemá význam 🙈

avatar
motylik2559
Včera o 11:04
@anonym_autor

@stellarstar To vazne vsetky stojite pri nej? Nikto nepochopi staru zenu co je sama?

@anonym_autor No to si straaaasne stara, ked mas 60🤣 Moja mama v tom veku a aj doteraz co ma 67 chodi na stretka so spoluziakmi zo strednej skoly, ma kamosky a kamosov psickarov co chodia spolu vencit, ma aktivity a ty sa takto opustas pri 60? 🤣 Ty si chora na mozog a nie stara zena. A ano stojime vsetky pri tvojej neveste a synovi a vobec sa nebudem cudovat, ked ta totalne odstrihnu! Ty si nicitelka zivota vlastnemu decku!!! Ty ho nemas absolutne rada, vobec nelubis vlastneho syna, lebo takto odporne by si sa nedokazala spravat! Najdi si konicky, lebo nepotrva dlho a ostanes total sama! Za to,ze si rodic neznamena,ze tvoj syn ma znasat taketo toxicke nechutne a vydieracske spravanie od teba, vtedy treba skoncit aj s rodicom kontakt. Bud sa daj liecit co ti tu radi uz vela zien, alebo tu neplac a nepis take chore veci. My ti tu nemame ako pomoct, aby si dostala rozum🤷‍♀️🤣

autor
Včera o 11:06

Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?

avatar
motylik2559
Včera o 11:07
@anonym_autor

Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?

@anonym_autor Nikoho tvoje chore nazory nezaujimaju, takze ano, je to v poriadku💪😄

anonym_763313
Včera o 11:08
@anonym_autor

Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?

@anonym_autor nie,ty nie si tam doma,ale na navsteve.Ty mas drzat hubu a suchat nohami,oni si maju spolu riesit svoje veci.A ak sa ta slusne opytaju,co by si robila keby bolo keby tak vtedy mas odpovedat a nie takto ako taka hyena

anonym_b946de
Včera o 11:09

Ty si ženská verzia môjho svokra. Úplne tieto isté slová vyslovoval aj on. Chces vedieť ako skončil?

anonym_763313
Včera o 11:09
@anonym_autor

Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?

@anonym_autor si strasne stara,ale pisat to ti ide jedna basen.

autor
Včera o 11:09
@anonym_763313

@anonym_autor nie,ty nie si tam doma,ale na navsteve.Ty mas drzat hubu a suchat nohami,oni si maju spolu riesit svoje veci.A ak sa ta slusne opytaju,co by si robila keby bolo keby tak vtedy mas odpovedat a nie takto ako taka hyena

@anonym_763313 Na navsteve? U svojho vlastneho syna doma? Ved vacsinu aj tak financuje on, ona je na materskej.

avatar
rachel36a
Včera o 11:10
@anonym_autor

To naozaj nenájdem pochopenie ani tu?

@anonym_autor prepac, ale ty si riadne na hlavu, .je to tvoj syn. , takže bolo jasné, že sa odstahuje a založí si rodinu...hádam si nechcela aby s tebou býval celý život...a k neveste - je to jeho voľba, nezáleží na tom co si chcela ty...ked budes do nej rýpať, môže sa ti stat, že syna a vnúčatá neuvidíš vobec

avatar
birika
Včera o 11:10

@anonym_autor mna by zaujimalo, ci je nevesta spokojna s autorkou 🙂

avatar
bomba36
Včera o 11:10
@anonym_autor

Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?

@anonym_autor ano, pokiaľ tam trepeš sprostosti ako tu

anonym_763313
Včera o 11:11
@anonym_autor

@anonym_763313 Na navsteve? U svojho vlastneho syna doma? Ved vacsinu aj tak financuje on, ona je na materskej.

@anonym_autor ano si na navsteve,to nie je a nikdy nebude tvoja domacnost,ty mas svoju tam a tam sa vad aj zo stenami.

autor
Včera o 11:11
@rachel36a

@anonym_autor prepac, ale ty si riadne na hlavu, .je to tvoj syn. , takže bolo jasné, že sa odstahuje a založí si rodinu...hádam si nechcela aby s tebou býval celý život...a k neveste - je to jeho voľba, nezáleží na tom co si chcela ty...ked budes do nej rýpať, môže sa ti stat, že syna a vnúčatá neuvidíš vobec

@rachel36a Ved dobre ale takto zabudnut na vlasntu matku? Ja som mu utierala zadok preboha a teraz co? Mam sedied doma ako pat prstov?

autor
Včera o 11:11
@bomba36

@anonym_autor ano, pokiaľ tam trepeš sprostosti ako tu

@bomba36 No a co. Ja si mozem hovorit co chcem. Minule som jej povedala ze je tlsta ale valila oci.

anonym_e77447
Včera o 11:12
@anonym_autor

Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?

@anonym_autor Hovor svoj názor a rad vtedy a tam, kde ta o to žiadajú

anonym_763313
Včera o 11:13
@anonym_autor

@rachel36a Ved dobre ale takto zabudnut na vlasntu matku? Ja som mu utierala zadok preboha a teraz co? Mam sedied doma ako pat prstov?

@anonym_autor a???a on teraz utiera zadok svojim detom,a??A ma riesit svoje deti a nie staru zenu,co si nevie najst svoje konicky a svoj zivot.

anonym_ecb0c7
Včera o 11:14

Toto keby mi robí mama tak sa zariadim tak aby nevedela kde bývam a úplne zruším kontakt.

anonym_e77447
Včera o 11:14
@anonym_autor

@bomba36 No a co. Ja si mozem hovorit co chcem. Minule som jej povedala ze je tlsta ale valila oci.

@anonym_autor A ona ti už povedala,ze si stará?

avatar
stellarstar
Včera o 11:14
@anonym_autor

@bomba36 No a co. Ja si mozem hovorit co chcem. Minule som jej povedala ze je tlsta ale valila oci.

@anonym_autor ja som dost hrdá na tvoju nevestu aj syna 👍

avatar
januska12323
Včera o 11:14
@anonym_autor

@januska12323 Takze je v poriadku ze ma ona vyhadzuje z ich domu? Matku vlastneho muza.

@anonym_autor áno, je v poriadku vyhodiť chorú, drzú, rýpavú svokru z vlastného domu. Synáčik by ti mal konečne nastaviť hranice.

avatar
dskjhfdlkdjhl
Včera o 11:19
@anonym_autor

@stellarstar To vazne vsetky stojite pri nej? Nikto nepochopi staru zenu co je sama?

@anonym_autor Kolko mas rokov, Ty stara zena?

autor
Včera o 11:20
@anonym_e77447

@anonym_autor A ona ti už povedala,ze si stará?

@anonym_e77447 Ano, povedala ze som stara jezibaba a raz sa mi vsetko vrati. Dokonca to povedala pred synom a ten sa len usmial a nezastal si ma. Rozplakalo ma to a ani to s nim nehlo. Odkedy je s nou je necitlivy