Nie som spokojná s nevestou: Čo robiť?
Mám nevestu, už 9 rokov, so synom sú spolu 11 rokov. Majú dve deti do 5 rokov.
Začali spolu bývať pol roka po zoznámení, aj napriek tomu, že som s tým nesúhlasila. Beriem to tak, že ma syn opustil kvôli nej. Ona sa mi nepáči. Pre svojho syna som chcela niečo lepšie, ale až neskôr. Zobral si ju, keď mal 25, teraz má 33. Ani so svadbou som nesúhlasila. Najprv ma nechá samú a potom si ju ešte chce zobrať. Dievča je to drzé. Áno, sem tam mi k nej ujde nejaká sarkastická poznámka, ale miesto toho, aby to prešla mlčaním sa vždy pred synom ozve a potom som za hlupáka ja. A on si stále zastáva ju. Dievča má nadváhu, ani to sa mi nepáči.
Snažila som sa synovi ukázať, že není tá pravá, ale on je voči tomu slepý.
Chcem, aby sa mi vrátil domov.
@anonym_763313 Nie mam svoju hrdost. Nebudem spat na zemi pred dverami ako pes.
@anonym_autor no cakas,kym ti otvoria dvere,alebo kym pridu
@anonym_autor vieš čo považujem za smutné? Dookola píšeš o synovi a neveste ale zamyslela si sa už nad sebou???
@stellarstar Oni su mladsi, to oni by sa mali zamysliet. Ja tu nebudem vecne a potom co? Potom bude mat syn vycitky?
Takze uz mam v podstate len cakat na smrt alebo co?
@stellarstar Oni su mladsi, to oni by sa mali zamysliet. Ja tu nebudem vecne a potom co? Potom bude mat syn vycitky?
@anonym_autor ty si dobrá 🤣🤣🤣🤦♀️
@anonym_autor ty si dobrá 🤣🤣🤣🤦♀️
@stellarstar Ja som bola vychovana tak ze sa rodicia respektuju. Nebudem skakat okolo 30 rocnej zaby len preto ze si ona zmysli.
Takze uz mam v podstate len cakat na smrt alebo co?
@anonym_autor nie mas chodit este do prace,dochodok je az od 65r,tak sup,sup.Ci mas predcasny,ze??Pre psychiatricku chorobu,pravda.
Zober deťom ich otca aby žil len stebou .Ja byť tvoja nevesta tak stebou zatočím
@stellarstar Ja som bola vychovana tak ze sa rodicia respektuju. Nebudem skakat okolo 30 rocnej zaby len preto ze si ona zmysli.
@anonym_autor s tebou to nemá význam 🙈
@stellarstar To vazne vsetky stojite pri nej? Nikto nepochopi staru zenu co je sama?
@anonym_autor No to si straaaasne stara, ked mas 60🤣 Moja mama v tom veku a aj doteraz co ma 67 chodi na stretka so spoluziakmi zo strednej skoly, ma kamosky a kamosov psickarov co chodia spolu vencit, ma aktivity a ty sa takto opustas pri 60? 🤣 Ty si chora na mozog a nie stara zena. A ano stojime vsetky pri tvojej neveste a synovi a vobec sa nebudem cudovat, ked ta totalne odstrihnu! Ty si nicitelka zivota vlastnemu decku!!! Ty ho nemas absolutne rada, vobec nelubis vlastneho syna, lebo takto odporne by si sa nedokazala spravat! Najdi si konicky, lebo nepotrva dlho a ostanes total sama! Za to,ze si rodic neznamena,ze tvoj syn ma znasat taketo toxicke nechutne a vydieracske spravanie od teba, vtedy treba skoncit aj s rodicom kontakt. Bud sa daj liecit co ti tu radi uz vela zien, alebo tu neplac a nepis take chore veci. My ti tu nemame ako pomoct, aby si dostala rozum🤷♀️🤣
Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?
Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?
@anonym_autor Nikoho tvoje chore nazory nezaujimaju, takze ano, je to v poriadku💪😄
Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?
@anonym_autor nie,ty nie si tam doma,ale na navsteve.Ty mas drzat hubu a suchat nohami,oni si maju spolu riesit svoje veci.A ak sa ta slusne opytaju,co by si robila keby bolo keby tak vtedy mas odpovedat a nie takto ako taka hyena
Ty si ženská verzia môjho svokra. Úplne tieto isté slová vyslovoval aj on. Chces vedieť ako skončil?
Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?
@anonym_autor si strasne stara,ale pisat to ti ide jedna basen.
@anonym_autor nie,ty nie si tam doma,ale na navsteve.Ty mas drzat hubu a suchat nohami,oni si maju spolu riesit svoje veci.A ak sa ta slusne opytaju,co by si robila keby bolo keby tak vtedy mas odpovedat a nie takto ako taka hyena
@anonym_763313 Na navsteve? U svojho vlastneho syna doma? Ved vacsinu aj tak financuje on, ona je na materskej.
To naozaj nenájdem pochopenie ani tu?
@anonym_autor prepac, ale ty si riadne na hlavu, .je to tvoj syn. , takže bolo jasné, že sa odstahuje a založí si rodinu...hádam si nechcela aby s tebou býval celý život...a k neveste - je to jeho voľba, nezáleží na tom co si chcela ty...ked budes do nej rýpať, môže sa ti stat, že syna a vnúčatá neuvidíš vobec
Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?
@anonym_autor ano, pokiaľ tam trepeš sprostosti ako tu
@anonym_763313 Na navsteve? U svojho vlastneho syna doma? Ved vacsinu aj tak financuje on, ona je na materskej.
@anonym_autor ano si na navsteve,to nie je a nikdy nebude tvoja domacnost,ty mas svoju tam a tam sa vad aj zo stenami.
@anonym_autor prepac, ale ty si riadne na hlavu, .je to tvoj syn. , takže bolo jasné, že sa odstahuje a založí si rodinu...hádam si nechcela aby s tebou býval celý život...a k neveste - je to jeho voľba, nezáleží na tom co si chcela ty...ked budes do nej rýpať, môže sa ti stat, že syna a vnúčatá neuvidíš vobec
@rachel36a Ved dobre ale takto zabudnut na vlasntu matku? Ja som mu utierala zadok preboha a teraz co? Mam sedied doma ako pat prstov?
@anonym_autor ano, pokiaľ tam trepeš sprostosti ako tu
@bomba36 No a co. Ja si mozem hovorit co chcem. Minule som jej povedala ze je tlsta ale valila oci.
Takze je v poriadku ze si u nich nemozem povedat ani vlastny nazor? Ze ma hned ona stopne a zmeni temu?
@anonym_autor Hovor svoj názor a rad vtedy a tam, kde ta o to žiadajú
@rachel36a Ved dobre ale takto zabudnut na vlasntu matku? Ja som mu utierala zadok preboha a teraz co? Mam sedied doma ako pat prstov?
@anonym_autor a???a on teraz utiera zadok svojim detom,a??A ma riesit svoje deti a nie staru zenu,co si nevie najst svoje konicky a svoj zivot.
Toto keby mi robí mama tak sa zariadim tak aby nevedela kde bývam a úplne zruším kontakt.
@bomba36 No a co. Ja si mozem hovorit co chcem. Minule som jej povedala ze je tlsta ale valila oci.
@anonym_autor A ona ti už povedala,ze si stará?
@bomba36 No a co. Ja si mozem hovorit co chcem. Minule som jej povedala ze je tlsta ale valila oci.
@anonym_autor ja som dost hrdá na tvoju nevestu aj syna 👍
@januska12323 Takze je v poriadku ze ma ona vyhadzuje z ich domu? Matku vlastneho muza.
@anonym_autor áno, je v poriadku vyhodiť chorú, drzú, rýpavú svokru z vlastného domu. Synáčik by ti mal konečne nastaviť hranice.
@stellarstar To vazne vsetky stojite pri nej? Nikto nepochopi staru zenu co je sama?
@anonym_autor Kolko mas rokov, Ty stara zena?
@anonym_autor A ona ti už povedala,ze si stará?
@anonym_e77447 Ano, povedala ze som stara jezibaba a raz sa mi vsetko vrati. Dokonca to povedala pred synom a ten sa len usmial a nezastal si ma. Rozplakalo ma to a ani to s nim nehlo. Odkedy je s nou je necitlivy

Ja neverim, ze toto pise 60rocna zena…