Nie som šťastná

hannah1234
22. okt 2012

Ahojte zienky, potrebujem sa uz niekomu zdoverit, vyplakat, postazovat... Mozno sa na vec potrebujem pozriet z ineho pohladu, mozno nakopnut, mozno otvorit oci...Aspon to tu budem mat pekne pokope...Takze - ide o mojho manzela. Sme spolu tri roky a mame krasneho 2 rocneho syna. Momentalne sa snazime o druhe babatko, no tu prichadzam k prvemu problemu, intimne spolu zijeme velmi malo, cca 1-2 krat za mesiac, takze pravdepodobnost splodenia je uplne minimalna. Predtym mi to az tak nevadilo, nebyvalo to vzdy tak malo, no v poslednej dobe je to hrozne. Iniciatorkou som vacsinou ja, z jeho strany nevidim nejaky vacsi zaujem, nikdy ma sam od seba neprituli, nepobozka a uz vobec nepovie nieco pekne.... ☹ Pochvalit nevie, ale vytkne mi takmer vsetko, hadame sa pre uplne malickosti a to nie som ten typ co vyvolava hadky. Toto mu teda ide. A ked mu poviem, co sa mi na nom nepaci, co by bolo dobre zmenit aby to lepsie fungovalo, nie je vobec ochotny nieco riesit - ked sa mi nepaci, mam sa rozviest a tym to hasne, naco som si ho teda brala.... 🙄 Este k tomu sexu - predtym nemal nikdy problem s vyvrcholenim, no teraz ked by sme chceli dietatko, nie vzdy sa mu to podari... 😔 Dalsia vec - malemu sa takmer vobec nevenuje, ked po nom chcem aby mi s nim niekedy pomohol, napriklad ho okupal, povie mi, ze vsak ja som na materskej, mam sa starat....On je predsa unaveny z prace, tak co po nom vlastne chcem... Nazor na vychovu mame rozdielny - maleho vie len karhat - nerob to, nerob ono, inak dostanes na zadok... 😒 On vobec nie je rodinny typ, aj ked som si o nom myslela pravy opak, ked som si ho brala...Neviem co som si myslela, asi som mala nasadene ruzove okuliare a realitu som nechcela vidiet...Na vylety nas vobec nebrava, jeho taketo akcie velmi nebavia, radsej si zajde niekam na navstevu. Hovori mi, ze on si aspon cez vikend potrebuje odpocinut, denne jazdieva za pracou cca 50 km, a cez vikend sa mu uz nikam nechce...Ale na navstevu je ochotny ist aj 100 km... 😖 Cez tyzden si potrebuje odskocit na pivo za kamaratmi a poviem uprimne, castokrat sa mi ulavi...Aj teraz sa mi ulavilo aspon trocha, ked sa z toho mozem vypisat...Som z toho nanic, vzdy som chcela normalnu fungujucu milujucu rodinu, z akej pochadzam, ale za kazdu cenu asi nie, nechcem aby z mojho syna vyrasto nieco podobne.... 😖 Chcela som, aby nevyrastal bez otca, ale naozaj neviem ci by nebolo pre oboch lepsie odist...Su aj pekne dni, klamala by som, keby som tvrdila, ze nie, ale tych zlych je podstatne viac ako tych peknych... 😢 Dakujem za kazde slovo a povzbudenie...Hana

puncovyrez
22. okt 2012

To chce vážnu diskusiu... Keby sa nemieni zmeniť, ak máš kam, odíď. Zbytočne si premárniš najkrajšie roky života... O druhom dieťati ani neuvažuj bože ☹.

medka007
24. feb 2013

Úplne ako u nás! Každý deň sa zamýšľam, že koľko to ešte vydržím takto. Tiež máme jedno dieťa.... druhé by som veľmi chcela, ale s ním? Ouuu, to neviem...
Dokonca som už aj básne začala písať. Raz keď poddám z toho nešťastia, aspoň bude mať vysvetlenie.... riadok za riadkom je sprevádzaný údolím sĺz. Śkoda len, že okrem toho, že sa mi uľaví, iný zmysel nemajú.....

medka007
24. feb 2013

Hanka, porozmýšľaj nad tým, či mať druhé dieťa je naozaj to, co potrebujete. Na všetko si sama.... a i ked su deti radostou, ruku na srdce, obnášajú aj veľa starostí...čiže, budeš mať toho na zasa viac. V každom prípade Ti želám aby si našla spôsob, ako partnerov problém vyriešiť.... no a potom mi ho prezraď, skúsim to i ja 😉 !

paris3
24. feb 2013

mam nieco podobne doma... alebo mala som? tiez mi to neslo do hlavy... on chcel svadbu, on chcel dieta, a potom.... stale len 'utekal' z domu, ziaden zaujem o mna ci o dceru, o spolocny program ci zivot... sice hovoril, ze ma zaujem, ale v reale to nestalo za nic... a potom som zitila, ze som si zobrala cloveka, ktory sa cely cas pretvaroval 😒 x rokov ma podvadzal a ja som o tom nic netusila... ten nezaujem a uteky od nas (za pracou, jeho zalezitostami) boli len vyhovorka.
len ti poradim... ak sa tak sprava, tak druhe dietatko s nim radsej nezvazuj. skuste to nejako poriesit... bud sa to zmeni, alebo hladaj to, po com tuzis, niekde inde.... je to tvrda realita, ale ja som si povedala, ze tych 10 spolocnych rokov bol fakt strateny cas 😒
a hlavne zi pre to, co teba bavi a naplna, lebo potom zistis, ze si sa obetovala jemu, rodine a tebe nic neostane... dufam, ze to pochopis skor, nez padnes na papulu ako ja...

mandragora22
24. feb 2013

@eeffka ty kokos, ja ked ta tu citam, mam pocit, ze ja som to pisala 😀 😀

monika15
25. feb 2013

@hannah1234 presne viem ze co prezivas !!!!!!
:(((( ti poviem.....

babls5
25. feb 2013

Moja skusenost 🙂 otehotnela chcel svadbu no rodicia ma odhovorili chvalabohu...ked som bola v porodnici vraj prisielb z diskoteky az rano otom mi povedali doma kedze sme byvali umna...ked sa mala narodila tak raz som nenavarila a uz bolo ☹ nakoniec to vyvrcholilo ze ma na ulici zbil ked som prisla ponho do krcmy a to mal len 23r...nechala som ho a nneplati ani vyzivne....no uz pol roka mam uzasneho p.riatela s uzasnou rodinou a zazemim a o dva mesiace ideme spolu byvat 🙂 dokonca si cchce malu prisvojit 🙂 konecne nam s malou nic nechyba 😉

didi44
25. feb 2013

@hannah1234 ...je velmi nestastnym riesenim..ak je zena s partnerom nespokojna a pritom ju uspokojuje, xe sa spolu snazia o dalsie dieta s uvahami o rozchode....Xda sa vam to normalne..????..Mne aaaano... 😀

medka007
25. feb 2013

Priznám sa, že včera som prvýkrát v živote navštívila fórum na tému, ktorá ma trápi už roky.... No a nechápte to zle.... "Som rada, že nie som sama, čo ma takého hrozného muža!" Doteraz som si to totiž myslela a ani pred ním som sa netajila s mojim presvedčením, že takýto istý človek už hádam ani nemôže existovať. A čo to tu nečítam. Normálne som mala pocit, že nejedna tu žijete práve s mojim mužom! Je to smutné... najmä, keď žena s dieťaťom nemá kam ísť..... (za čo).
Takže navrhujem spoločnú kávu, nespokojné manželky! Isto by sme sa mali o čom porozprávať 🙂.

simca06022011
25. feb 2013

V prvom rade zabudni na dalsie dieta, ved na co , ked ani k tomuto nema vztah?? Ja mam teda chlapa co nepomaha, nepohne ani prstom, spavat spolu nespavame uz 2 roky a 8 mesiacov, ale k malej ma iny vztah, lubi ju, nosi ju na vylety, vezme ju vonku, urobi jej desiatu a zahraju sa... neokupe ju, neprebali a ani nepostrazi na dlsie sam. Ale vztah maju. Skus sa venovat sebe a dietatu a jeho nechaj tak, daj mu jasne na javo ze teda ked sa nestara a nepomaha, nepotrebujes ho.. chce chodit do prace a venovat sa praci, nech chodi a nosi peniaze. Mozno ma nejaky sexualny problem... a tym ze ho na to upozornujes a tlacis na dalsie dieta sa jeho psychicky stav iba zhorsuje.. a nebude sa o tom s tebou bavit, radsej ti povie ze sa mas rozviest, ked sa ti nepaci.... nechala by som to tak, ak sa nechce bavit...

namotana
25. feb 2013

@hannah1234 ja ťa tiez úplne chápem,lebo podobne veci prezivam aj ja a stále neviem ako to riešiť...Asi nechať to tak a nejavit o manžela záujem ked ani on nejavi o teba-nie je velmi spravne riešenie.Aspon nie j dlhodobé.Lebo ak to teraz nechas plávať vo vzduchu,časom sa to urcite nezlepší,zhorší sa a budes mat o vela väčšie depky.Podla mna je treba bud mu úprimne povedat svoje očakávania a vytknúť veci,ktore ti na ňom vadia(samozrejme aj opačne ti moze povedat on co sa mu na tebe nepaci,lenze muži sa o tom niekedy nechcú rozprávať a o to ťažšie to je) a stanoviť nejaky čas na to aby ste sa to pokúsili zmienit kým obaja chcete vás vzťah zachrániť.Alebo potom uz vidím len jedine riešenie.Sama sa k tomu stále neviem donutit,ale si uvedomujem že ďalej uz lepšie nebude...Takze prajem Ti pevne nervy,vieme že to nemáš ľahké,ale naozaj nás je tu viacero,co prezivame podobne veci!ak Ti to pomôže 🙂

namotana
25. feb 2013

@hannah1234 aha,az teraz som si vsimla,že je to uz trochu starsia téma....A co teraz,niečo sa u vás zmenilo k lepšiemu, hannah1234?

katka2365
25. feb 2013

Ja to tiež prezivam rovnako sme manzelia skoro 3 roky máme 2 rocnu dcerku.ja keď som potratila tak sa o mňa ani nezaujimal nepodporoval má bolo to velmi zle.peniaze mi vobec nedava cize zijem iba z materskej.keby ste vedeli kolko poziciek nabral bez mojeho vedomia a teraz ich nevladze splacat.uvazujem o rozvode stále ale ako mu poviem rozvod tak že malu mať nikdy nebudem.uz nevladzem potrebujem muza ktory ma bude lubit a nie deptat na každej veci.a ešte aby nebolo málo tak svokra sa do nás stále miesa a nacuva keď sa hadame.som ešte mladá a nechcem takto žít odteraz.a najlepsie ako svokra povedala že bozkavanie nie je dolezite.a teraz uz nemám ani chuť sa s ním bozkavat sa mi zhnusil.nespavame spolu uz asi mesiac keď ja nezacnem nic nebude.ale najviac sa bojím toho že keď sa rozvediem všetky pozicky pojdu napoly a to sa uz zblaznim.

maaarhulka
25. feb 2013

@hannah1234 vies co by som mozno skusila ked ti nabudce povie že : Ked sa ti nepaci tak sa rozved tak mu skus niečo nato povedat : napr. dobry nápad porozmýšlam o tom , alebo vidiš to ma nenapadlo, no ved to možno raz aj spravím a uvidíš ako bude reagovať možno po tých ta berie ako samozrejmost ty mu musis dat najavo ze samozrejmost si neni mozno sa zacne spravat inak... a to babatko si myslim ze by ti to momentalne len skomplikovalo...

moniciak
11. apr 2013

"Áno, len odíď to bude pre tvojho syna určite super"... To naozaj nevieš troch zabojovať o vlastné manželstvo??? Veď je to muž ktorý ťa snáď pre niečo očaril a ty jeho tak to hádam nezmizlo... Veď máš syna a ten potrebuje otca a bude ho potrebovať aj keď bude mať 15... veď nato ste sa brali aby ste boli rodina... Veď chcete druhé dieťatko tak potom??? To dvaja ľudia čo sa nemajú radi a idú si na nervy sa snažia o bábo??? Nechápem... Ako bije ťa??? Podvádza??? Čo povieš synovi keď sa ťa spýta o 10 rokov??? Že ste mali sex len keď si ty povedala??? Viem že otázka bola položená dávno, ale to je môj názor pre hocikoho, kto by mal taký problém 🙂

jana497
25. júl 2013

@eeffka -chlapa nepoznas,aby po 20 rokoch,vobec nezalezi kolko spolu zili a poznali sa..je o tom ci sa jeho prava tvar ukaze skor ,alebo neskor...vztah,svadba je len loteria bud to vydrzi alebo nie.. sestra sa rozviedla po 23 rokocch manzelstva a to si myslela,ze svagra dobre pozna...

jana497
25. júl 2013

@eeffka -chlapa nepoznas ani po 20 rokoch,vobec nejde o to ci su 3 alebo 15 rokov spolu,rozvadzaju aj rozchadzaju sa aj po dlhej dobe spolocneho zivota,moja sestra zila s manzelom 23 rokov,rozviedla sa a prisla na to,ze svagra vlastne ani nepoznala/kadeco jej povystrajal anikdo nikdy by to o nom nepovedal,mysleli sme si ,ze ho pozname/...proste vztach,alebo manzelstvo je loteria bud sa vydari,alebo nie ...netraba zabudat aj na to,ze ludia vekom a urcitymi skusenostami sa rokmi menia...takze chlap ktreho si pred tym poznala,ale si myslis,ze ho poznas sa za par rokov moze zmenit na uplne cudzieho cloveka...

natinecka
25. júl 2013

Nečítala som príspevky čo ti písali žienky, čítala som iba tvoj...je to ťažké to ti verím, ale keď je tvoj muž taký a nevenuije sa malému prečo chceš ďalšie dieťa??? Potom by ťa to ranilo ečte viac, pretože by si bola na obe deti úplne sama a bolo by to horšie. Prv nech sa dá do poriadku vzťah a potom nech príde ďalšie dieťa, alebo sa osamostatni....Prajem veľa sily 😉

kokorunecka
25. júl 2013

Všetko má svoj dôvod... Radšej rozmýšľaj čo sa kedy a ako stalo..Pretože mne sa nezdá, že by len tak z prče sadol na gauč a povedal si, tak a teraz budem robiť zle a budem hnusný..
Mám za to, že je unavený z toho, že naňho kašleš a prídeš len vtedy, keď chceš, aby ťa napustil (že to tak hnusne musím napísať) a potom čakáš s tehotenským testom v ruke...
Zamysli sa, je toto život????
Ja byť ten chlap tak tiež rezignujem a nič by ma s tebou už nebavilo.

jana497
29. aug 2013

@katka2365 -Kati dufam,ze ste uz rozvedena ..

katka2365
29. aug 2013

@jana497 este zatial niesom ale uz sme s malou odisli od neho a uz som podala na rozvod ale nejako to dlho trva strasne to natahuju.ale uz som stastna

lubikan
29. aug 2013

druhe dieta tak manzelov mozno zblizi pocas tehotenstva a prve tyzdne po porode..ked budete plny euforie a radsoti z noveho vonaveho miminka,ale potom si "zvyknete" a problemy sa vratia,alebo zhorsia...nechapem ,ako sa da pouzit dieta ao lepitko vztahu...najviac si to aj tak odnesie matka

lubikan
29. aug 2013

@kokorunecka ja som mala znamu a nich sa iba oplodnovalo-2 roky...ze ona ho doslova cakala na posteli s roztiahnutymi nohami,kym dojde z prace,on sa pomrhlil na nej a ked bol konec,len odisla,alebo zaspala,ani si nechcela prist na svoje,uzit si sex....on zacal pit z nervov a sa aj tak rozviedli

kokorunecka
29. aug 2013

@lubikan Ani sa mu nečudujem.. Veď to je chudák chlap. ☹

jana497
29. aug 2013

@katka2365 -drzim Vam palce do noveho zivota..

katka2365
29. aug 2013

@jana497 dakujem velmi pekne

krasnazena
23. júl 2016

@hradnapani Som na tom podobne s manzelom a tiez ma to trapi. A to este ani deti nemam. Horsie je to,ze do vsetkeho sa vie primontovat aj moja svokra. Ja sa mam chut rozviest toto nie je zivot :(