Osudový muž

26. okt 2021

S priateľom sme boli 6 rokov spolu ale mojou blbostou som ho zrejme stratila. Veľmi ho ľúbim a neviem si predstaviť pri sebe iného muža proste osudová láska a ja viem, ze až sa odsťahuje budem strašne trpieť. Predstava že si nájde inú možno si ju vezme dá jej to čo my sme nemali spolu je mi z toho hrozne. Sníva sa mi o ňom stále. Keď sa mi neoziva strachujem sa o neho viem že som blbá a milionkrat som svoj čin oľutovala ale už sa to zjavne neda zmeniť. A nejednalo sa o neveru. Čo mám robit? Chce sa mi vkuse plakať hrozne to ľutujem

karolinakr
26. okt 2021

@danielinaa mojej kamoške ešte aj jej vlastný úver splácal, lebo bola na materskej a nemala z čoho,..Kde na takých chlapov chodíte?

karolinakr
26. okt 2021

A načo si sa ho vôbec pýtala? keby bol taký osudový muž, tak by ti ho kúpil...Ja viem teraz v tejto feministickej dobe sa to nenosí, ale boli časy, ked muži kupovali ženám auta a predchádzali si ich, nie vždy, ale ked sa chcel vytiahnuť a plasnúť po vačku

marca12
26. okt 2021

@dollyzv co my vieme? Nedavno tu pisala baba,ze si vzala uver z nebankovky poza priatelov chrbat a bala,ze sa s nou rozide? Pre mna by to bol dostatocny dovod na rozchod,takze su dovody,nemusi to byt vzdy len nevera

dollyzv
26. okt 2021

@marca12 v manželstve pochopím ale priateľ? Čo mňa do jeho úverov..

spadnutaslivka
26. okt 2021

@dollyzv sú spolu 6 rokov a bývajú spolu. Ak sa plánuje spoločná budúcnosť, určite by som sa o takých veciach radila. Alebo aspoň oznámiť.

haley7897
26. okt 2021

@spadnutaslivka 6 rokov a žiadny záväzok? Taký vzťah by bol pre mňa vtip. Chlap ktorý chce byť v serioznom rovnocennom vzťahu vie čo robiť. Bez toho sú len spolubývajúci 💁🏻‍♀️

dollyzv
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haley7897
26. okt 2021

@dollyzv keďže trvalo rok kým na to nejako prišiel, tak to asi veľmi finančne nepocitovali. Ak tak jeho ego...

dadis
26. okt 2021

@spadnutaslivka Ale prepokladam, ze kamen urazu bol ten, ze frajera oklamala. Co je podla mna hlupost z jej strany. Lebo teda jemu do toho bolo velke nic. Pan osudovy bol len pan spolubyvajuci. Nemal sa k tejto veci co vyjadrovat a nieto este vyberat, ake auto si autorka kupi. Keby bola uprimna k sebe, aj k partnerovi, tak uz asi 6 rokov spolu nie su...lebo by sa vyfarbil uz skor, takto ho iba umelo udrzovala vdaka jej ustupkom a klamstvam..

dollyzv
26. okt 2021

@spadnutaslivka tak keď sú spolu vo vzťahu,snáď sa jej spýtal za čo to auto kúpila,asi nenašla kľúče len tak niekde na chodníku..a ako keby si môj chlap chce zobrať pôžičku na auto(čo aj zobral) ja sa do toho nestarám..splácať si ho bude on..pokiaľ prispieva sumou na energie a kupuje stravu,neriesim..nie sme manželia,financie máme zvlášť..

dollyzv
26. okt 2021

@haley7897 prd ego..zámienka..už len to že hneď po rozchode prišiel neskoro a ešte na ňu vyletel že čo ju do toho kde bol..tam už láska nebola dlho..

haley7897
26. okt 2021

@dollyzv hej hej, jedno z druhým. Každopádne sa na neho pozerá cez brutal ružové okuliare a zďaleka to nieje tak ideálny vzťah ako si ho pre seba vykresľuje...

marca12
26. okt 2021

@dollyzv ak s nim planujes zivot,tak je to dost podstatne ako sa stavia k financiam. Ovplyvni to aj tvoju buducnost,ved raz bude tvoj manzel a budes doplacat na jeho lahkomyselnost.

dadis
26. okt 2021

@marca12 Ano, suhlasim. Tento vztah nebol vyvazeny. Ona ho nemala klamat, Nemala dovod vytvarat o sebe "lepsi" obraz. On zas sa nemal starat do toho, ake auto si kupi. Ak by si aj myslel, ze si kupila auto nad svoje moznosti, mohol by s tym akurat tak vnutorne nesuhlasit a zaskatulkovat si ju ako cloveka. Co by mozno ovplyvnilo jeho vyber autorky ako partnerky.

dollyzv
26. okt 2021

@marca12 nemyslím si že kúpa auta na splátky je lahkomyselnost..narodilo sa nám dieťa,potrebovali sme spoľahlivé a bezpečné auto,mali sme len moje ktoré pôvodne stalo 2000 a už som za pár rokov doňho vrazila ďalšie 4000..a aj to nás nechalo visiet na ceste 😅😅 keby vezme pôžičku a pregembli ju alebo prepije alebo naozaj rozhadze na sprostosti,áno vtedy sa dá uvažovať či s takýmto človekom to má zmysel..ale za to že si niekto kúpi auto ,pre to že ho potrebuje (ako napr.aj autorka) tak do tohto sa nemá druhý človek čo starať..najmä priateľ nie..pokiaľ jej teda tu pôžičku nespláca..

marca12
26. okt 2021

@dollyzv ak je to ta baba,co tu pisala nedavno,tak si tu pozicku vzala v nebankovke a to urobi naozaj len hlupy clovek. Radsej si nasetrit alebo kupit take,na ake mam a nie zobrat peniaze z nebankovky. Takze ten priatel sa nehneva len tak pre nic za nic.

autor
26. okt 2021

@marca12 nie nemam peniaze z nebankovky brala som to cez slsp niečo mi prispeli rodičia a zvyšok som brala úver

dadis
26. okt 2021

No vidis, vobec si nemala dovod mu klamat. Chcel to ukoncit a nasiel si dovod. Pohni sa dalej. V dalsom vztahu bud uz uprimna. Zistis, ci bude pri tebe stat a bude ta ma rad taku, aka si.

autor
26. okt 2021

@dadis nemozem mame spolu deti

janickacrazy
26. okt 2021

To vážne? Prečo si to hneď nenapísala na začiatku? Tak to je potom iné, ale zase normálny chlap by svoju ženu a deti neopustil kvôli tomuto. Myslím, že tam toho bude asi viac, čo nefunguje u vás.

liljana
27. okt 2021

Ak potrebujes auto a splacas si ho sama, tak si ho kupis a je to. Ak toto je "velky" problem, co budete robit, ked budete mat deti a pridu ozajstne problemy. Mohol by mat snad este vyhrady, ak by si kupila predrazene, nevyhodne, ale aj to je v podstate tvoja osobna vec. Ak sa viete na tomto rozist, tak si pogratuluj a chod dalej. Predstav si, ze by si bola na materskej s dvomi malymi deti a rozidete sa kvoli nejakej blbosti.

panda21
27. okt 2021

@liljana deti majú

dadis
27. okt 2021

Nuz deti mate. Ale tu nema cenu bojovat, ak on chce odist. Chod na UPSVaR, tam ti poradia. Normalne poziadaj sud o zverenie deti do svojej starostlivosti a ziadaj vyzivne. Toto nie je osudovy muz, nevezme si ta za manzelku, mate spolu deti a pri prvom probleme odide. Nech teda ide.

dadis
27. okt 2021

A teda, ak by sa chcel aj vratit, potom ako ti chcel dat "vyzrat" tvoju chbyu, tak by som sa vyrazne ohradila. Co su to za manipulatorske techniky. Ak chce mat spolocny majetok pod kontrolou uz davno ste mali byt manzelia a mat spolocne ucty. Nie ste manzelia, to ze mate spolocne deti, na tomto fakte nic nemeni. Ako mate zabezpecene financovanie domacnosti? Koho je byvanie? Predpokladam, ze mate oddelene kasy, ked nezistil, ze ti odchadza splatka. Tu si pytaj vyzivne a rieste financie. Ak sa bude chciet vratit, tak len s ponukou na sobas, ale nejako si myslim, ze toto bola len zamienka pre jeho odchod...

cacianka
27. okt 2021

Auto na úver je váš najmenej podstatný problém.