Partner ma len využíva?

25. máj 2020

Ahojte.. aký máte prosím názor..?

Sme spolu niečo cez 3 roky. Máme obaja po 40..
On má deti, ja nie...ženatý údajne nebol.

Plánovali sme spoločné... doteraz k tomu neprišlo..

Ani raz ma neobdaroval na Vianoce, ani raz si nespomenul na moje narodeniny. A dodatočne mi tiež nič nedal.. že to už by bolo “trápne”..

Žije u mňa na západe, rodinu má na východe.

Svojim rodičom o mne doteraz nepovedal, súrodencov nemá.
Svojim dospelým deťom tiež nie.. matke svojich detí tiež.
Vysvetlenie: že on sa nebude strapňovať a hovoriť že s niekým je, keď to nakoniec nevýjde, keď on nemá ešte istotu..
Lebo že keď ON niečo také prehlási, tak to už musí niečo byť/znamenať.

A mimochodom, nepoznám žiadneho jeho kamaráta. Vraj žiadnych nemá, že to nie sú skutoční kamaráti.

Slová “ľúbim ťa” som od neho ešte nikdy nepočula.
Vysvetlenie: nedozrel čas, ešte si nezaslúžim, atd..

Svojej ex voláva , a denne si píšu.
Keď som mu na to prišla, veľmi ma to ranilo, on tvrdil, že volajú len kvôli deťom... len tie deti majú okolo 25 rokov.. a s nimi je v kontakte oveľa menej ako s ich matkou..

Potom mi raz povedal, že z úcty ku mne s ňou prestal komunikovať... zaklamal mi to 5 minút po tom, čo si dopísali...
Po konfrontácii sa s tým už ani neskrýval, a označuje to ako plus, že však neklame.
Keď mu ona zavolá, odchádza do vedľajšej miestnosti vykecávať.. kvôli nej preruší náš rozhovor v polke vety, nech je o čomkoľvek.. alebo keď mu napíše že s ním chce volať..
Už sa ani moc nepýtam, ale keď sa spýtam, povie že to len teraz ju “musí vypočuť”, lebo menila prácu, a chce sa vykecať, že jeho to v podstate ani nezaujíma, ale zo slušnosti ju vypočuje, lebo je to matka jeho detí atd..
Len takto zo slušnosti ju počúva a vypisujú si denne
Dobré ráno, o tom čo sa jej snívalo, a neviem čo ešte..
Zobrazovalo sa mu to na displeji, inak má mobil zamknutý..
...kde je slušnosť ku mne..?🤷🏻‍♀️

Vraj to bola veľká láska, ale že nemôžu byť spolu, lebo sú tam krivdy z minulosti, cez ktoré sa ona nevie preniesť...(jeho verzia)

To o tej veľkej láske sa mi nepočúva dobre..

To, že komunikujú som prvý x zistila tak, že po 2 či 3 mesiacoch vzťahu, kedy som ja ešte lietala na obláčiku, mi od neho prišla správa aj s fotkou, kde sa odfotil v mojej spálni s teplomerom, a podtextom, že tvoj medvedík sa už cíti lepšie...
Pokým som mu ja varila obed..

Najprv sa to snažil zakamuflovať, že to bolo mne, nejdem do zbytočných detailov prečo to viem, ale bolo mi ihneď jasné že tá správa prišla mne omylom.
Potom zmenil rétoriku, a sucho mi oznámil, že oni spolu takto komunikujú a ona je jeho mačička a on jej medvedík, že sa tak oslovujú.

Ja už ani neviem ako vyzerá normálny vzťah. Tento človek ma tak zmagoril za to obdobie, že sa strácam. Prosím reakcie ľudi, ktori majú skúsenosti napr s manipulátormi..

Je to životný pesimista, ja skôr také slniečko, a on ten mrak.

Odchádza skoro ráno, vracia sa až večer.
Domáci servis má, napriek tomu frfle, akoby to upratal on, ako on to vie lepšie atd..
Metódu “nech sa páči” som skúšala, ostalo vtedy len pri rečiach.
Niekedy uprace, ale teda po chlapsky. Ciže to seba vyzdvihovanie aký on je Monk sa nepribližovali realite..

Hovorieva ako sa zmení... zasa nemám 15 aby som si myslela že si niekto zrazu zmení charakter, povahu, návyky..
Netlačím na neho, pozorujem..

Viem, že chlapom treba načúvať.. a tento po každých narodeninách hovoril o konci.. už 3 x som si v narodeninový deň vypočula monológ o rozchode..
To ako jeho reakcia na to, že zabudol..
Ja som ho počúvala mlčky, jednak pre bolesť, a jednak z dôvodu, že nebudem predsa oponovať a vtierať sa do priazne niekomu, kto o mňa nestojí.. aj keď to bolí..
A potom uvažujem.. manipuluje citmi dobrého človeka?
Alebo čo tým sleduje?

Lebo city tam sú... ale po posledných odignorovaných/zabudnutých narodeninách si hovorím, či napriek bolesti, ktorá by časom isto prebolela, stratenému času a energii, ktoré som mu s láskou obetovala, nebude lepšie dvihnúť kotvy...

Moja otázka, ktorú si často kladiem..
Existujú ľudia, ktorí vás nemilujú, milujú LEN TEN POCIT, akým milujete vy ich..
je aj on tento prípad..?

korunka1
25. máj 2020

Bože, to načo si s takým volom?

petkaaa
25. máj 2020

Či taký ľudia existujú, to neviem. Čo viem je, že s takýmto mužom by som nebola za žiadnych okolností. Je to človek, ktorý len "berie" bez toho, aby "dával". Nevidím jediný dôvod, prečo by si s ním mala ďalej byť. Robíš mu full servis, všetko má pod nosom na zlatej tácke, aby milosť pán nemusel pohnúť prstom a nič za to nemáš. Po troch rokoch ti nepovedal, že ťa ľúbi, pretože si nezaslúžiš? To si treba zaslúžiť? Muž po 40tke má potrebu ťa skrývať, pretože čo ak to nevyjde? No nevyjde to určite, ale z tvojej strany.
Naozaj nechápem, prečo s ním si. Čo ti taký vzťah dáva? Láska nikde, porozumenie nikde. Ty to ťaháš ako taký somár a on sa len vezie. Je o neho postarané, má navarené, upratané, on si žije svoj život, ty svoj oddelený a ešte mu aj robíš "domácu pani". V tvojom veku sa takto zahadzuješ? Je ti to treba?

ivanak49
25. máj 2020

Mam známu co mala tento istý problem po 6rokoch zistila ze ten človek má ženu normálne spolu žijú aj z deťmi... Preber sa čím skôr tým lepšie pre teba

autor
25. máj 2020

@korunka1
Ďakujem❤️

evkakozickova
25. máj 2020

Nechaj ho a nájdi si normálne chlapa podľa toho čo píšeš to vyznelo tak že on asi k nej stále niečo cíti koľko rokov boli spolu ? nechapem takých mužov čo sa vedia takto správať k ženám ja osobne by som snim nedokázala ani prehovoriť

autor
25. máj 2020

@petkaaa
Nie, máš pravdu, ďakujem za nestranný názor, za otvorenie očí❤️

tami2014
25. máj 2020

Ja mam tiez znamu, ktorej priatel chodil na tyzdnovky k nej a cez vikend k manzelke a detom.
Ranilo ju to viac nez dost.
Otvor oci, posli ho do pekla horuceho, nech ide za,, macickou".

janickacrazy
25. máj 2020

kludne može byť stále ženatý a aj ked nie, tak stále miluje svoju ex, takže preč ruky od neho, stratila si 3 roky zbytočne, len ťa využíva ako hotel, ja by som ho kopla do riti už po tej sms-ke

maca1984
25. máj 2020

nechcem byt zla,prosim neber to tak,ze ti nadavam....ale naozaj nechapem,preco s takymto idiotom stracas cas.Keby si mala "nast "rokov,pochopila by som.Ale mas ako pises po 40.Tento chlap si ta absolutne nevazi,robi si z teba full servis.K comu ti je? k nicomu.Pobalila by som mu svestky a tam nech taha za macickou.Tupelo jedno je to

autor
25. máj 2020

@ivanak49
Toto som potrebovala čítať, ďakujem. Nemyslím si, že by s ňou žil, ale nejako vnútorne začínam cítiť, že s ňou asi aj tak nakoniec skončí.
Je to bolestné zistenie, že cez môj chrbát prelezie tam, kam v skutočnosti smeruje, ale tak lepšie teraz, ako za 10 rokov...

autor
25. máj 2020

@janickacrazy
Áno, v tom máš úplnú pravdu, to som mala urobiť už vtedy, lepšie z kratšej cesty veru... to som už oľutovala veľa krát..
Nuž, učíme sa na vlastných chybách..
Ďakujem za názor❤️

kiwi3
25. máj 2020

vobec mu na tebe nezalezi, ale absolutne. mysli si, ze si moze dovolit vsetko. prekvap ho zbalenymi taskami, rovno pred dverami. to je najlepsie, co mozes spravit

sissy27
25. máj 2020

Prosím ťa a teraz nám všetkým napíš, prečo si s ním a 3 roky mu robíš slúžku. Skvelý sex? Finančné zabezpečenie? Nech to aspoň trochu pochopíme🙈

autor
25. máj 2020

@maca1984
Ďakujem za skvelé vyjadrenie. Povedala si to pekne, neurážaš ma🙂
Máš pravdu, ja som verná nejakej predstave, a on si napreduje svojím životom..
Zmrd jeden

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
25. máj 2020

Aj keby žiadnu "mačičku" nemal, nebola by som s takým chlapom už ani minútu. Žiadne darčeky na Vianoce, ani na narodeniny, žiadne vyznanie lásky, že si "nezaslúžiš" (?!), žiadna budúcnosť, deti, rodina... Ach, ani sa mi nechce ďalej písať, veď baby už Ti napísali, dúfam, že sa Ti oči otvorili a rozídeš sa s ním ešte dnes.

modrava
25. máj 2020

kedze si s nim uz tak dlho a je taky od zaciatku, tak vlastne zijes svoj vysnivany zivot.
inac by si z nim uz po par mesiacoch nebola..

deti95060810
25. máj 2020

prosím ťa nemáš náhodou nad dverami bytu alebo domu ceduľku s názvom UBYTOVŇA? pretože je jasné že tento chlap ťa len sprosto využíva. Nič viac, nič menej. S ex sa oslovujú mačička a macík? Preboha. Už by som s ním vymietla všetky kúty v miestnosti....
Keby si náhodou ochorela tak je schopný priviesť si tam do tvojho domu tú svoju mačičku a na teba by sa zvysoka vykašľal....
Maj aspoň voči sebe úctu a pošli toho chumaja rýchlo preč. Čím skôr tým lepšie. Už aj včera bolo neskoro...

evkakozickova
25. máj 2020

@veronika4495 presne aj ja pochybujem že je to jeho bývalá vyzerá to tak že snou stále niečo ma...nevidela som až také dobré vzťahy k bývalkam aj keď malý spolu deti ale však zase jeho sú už dospelé

elenita
25. máj 2020

Ahoj, byt, v ktorom byvate, je Tvoj? Vecer, ked pride z prace, uz by ho mohli cakat pobalene veci pred dverami a vymenene zamky 🙈 A vikendy travite ako? Neodchadza nahodou sam bez Teba na vychod?

somktosom84
25. máj 2020

Veľmi smutne.mas právo byt šťastná,radšej sama ako s chlapom,ktorý si ta neváži.hlavu hore,zvladnes to.

autor
25. máj 2020

@modrava
Je tam ešte niečo, čo nechcem napísať, na vyriešenie čoho čakám celý ten čas:/ ale vysnívané to istotne nie je. Ale ďakujem za názor.

@deti95060810
Ďakujem, bude to to najlepšie riešenie, živo som si predstavila ako s ním kmásaš a vytieraš pavučiny s rohoch než by si ho vykopla🙂))

jaskolka
25. máj 2020

Co ak nie je vôbec rozvedený? Alebo so ženou žijú oddelene? Ale aj keby bol úplne "voľný" tak očividne neprestrihol kontakty s bývalou, ty si také zalepenie nudy, je mu proste dobre, ale o niečo viac nejde z jeho strany.Keď už ste plánovali bábätko, tak čo ešte vážnejšie by chcel? Narážam na slová, že keď in zverejní vzťah, už to musí byť niečo veľké. Ste spolu 3 roky a v podstate nič o ňom nevieš, nepoznas rodičov, kamarátov, rodinu, nikto o tebe nevie. Na čo ešte čakás?Nie je tam ani nejaká úcta, keď "medvedík" píše s "mačičkou". Daj mu kufre pred dvere, posli medvedíka do teplých krajín a maj trochu rada aj samu seba.

modrava
25. máj 2020

na riesenie sa da cakat aj osamote bez takeho najomnika v byte

autor
25. máj 2020

@somktosom84
Si zlatíčko, ďakujem za podporu. Isto sa takto nechcem vidieť za x rokov.
Áno, radšej sama, ako s blbcom...

mareka49
25. máj 2020

Tri roky?
To je vydrz.
Sancs na zmenu mal.
Chod za takym co o teba stoji

autor
25. máj 2020

@mareka49
Ďakujem❤️

limetka69
25. máj 2020

Ved si to po sebe precitaj. Tu nie je potrebne radit. Sama musis chapat, ze si stratila 3 roky zivota s idiotom.

renatka1985
25. máj 2020

pobalit a dovidenia

autor
25. máj 2020

@renatka1985
👍🏼