Partner ma len využíva?

25. máj 2020

Ahojte.. aký máte prosím názor..?

Sme spolu niečo cez 3 roky. Máme obaja po 40..
On má deti, ja nie...ženatý údajne nebol.

Plánovali sme spoločné... doteraz k tomu neprišlo..

Ani raz ma neobdaroval na Vianoce, ani raz si nespomenul na moje narodeniny. A dodatočne mi tiež nič nedal.. že to už by bolo “trápne”..

Žije u mňa na západe, rodinu má na východe.

Svojim rodičom o mne doteraz nepovedal, súrodencov nemá.
Svojim dospelým deťom tiež nie.. matke svojich detí tiež.
Vysvetlenie: že on sa nebude strapňovať a hovoriť že s niekým je, keď to nakoniec nevýjde, keď on nemá ešte istotu..
Lebo že keď ON niečo také prehlási, tak to už musí niečo byť/znamenať.

A mimochodom, nepoznám žiadneho jeho kamaráta. Vraj žiadnych nemá, že to nie sú skutoční kamaráti.

Slová “ľúbim ťa” som od neho ešte nikdy nepočula.
Vysvetlenie: nedozrel čas, ešte si nezaslúžim, atd..

Svojej ex voláva , a denne si píšu.
Keď som mu na to prišla, veľmi ma to ranilo, on tvrdil, že volajú len kvôli deťom... len tie deti majú okolo 25 rokov.. a s nimi je v kontakte oveľa menej ako s ich matkou..

Potom mi raz povedal, že z úcty ku mne s ňou prestal komunikovať... zaklamal mi to 5 minút po tom, čo si dopísali...
Po konfrontácii sa s tým už ani neskrýval, a označuje to ako plus, že však neklame.
Keď mu ona zavolá, odchádza do vedľajšej miestnosti vykecávať.. kvôli nej preruší náš rozhovor v polke vety, nech je o čomkoľvek.. alebo keď mu napíše že s ním chce volať..
Už sa ani moc nepýtam, ale keď sa spýtam, povie že to len teraz ju “musí vypočuť”, lebo menila prácu, a chce sa vykecať, že jeho to v podstate ani nezaujíma, ale zo slušnosti ju vypočuje, lebo je to matka jeho detí atd..
Len takto zo slušnosti ju počúva a vypisujú si denne
Dobré ráno, o tom čo sa jej snívalo, a neviem čo ešte..
Zobrazovalo sa mu to na displeji, inak má mobil zamknutý..
...kde je slušnosť ku mne..?🤷🏻‍♀️

Vraj to bola veľká láska, ale že nemôžu byť spolu, lebo sú tam krivdy z minulosti, cez ktoré sa ona nevie preniesť...(jeho verzia)

To o tej veľkej láske sa mi nepočúva dobre..

To, že komunikujú som prvý x zistila tak, že po 2 či 3 mesiacoch vzťahu, kedy som ja ešte lietala na obláčiku, mi od neho prišla správa aj s fotkou, kde sa odfotil v mojej spálni s teplomerom, a podtextom, že tvoj medvedík sa už cíti lepšie...
Pokým som mu ja varila obed..

Najprv sa to snažil zakamuflovať, že to bolo mne, nejdem do zbytočných detailov prečo to viem, ale bolo mi ihneď jasné že tá správa prišla mne omylom.
Potom zmenil rétoriku, a sucho mi oznámil, že oni spolu takto komunikujú a ona je jeho mačička a on jej medvedík, že sa tak oslovujú.

Ja už ani neviem ako vyzerá normálny vzťah. Tento človek ma tak zmagoril za to obdobie, že sa strácam. Prosím reakcie ľudi, ktori majú skúsenosti napr s manipulátormi..

Je to životný pesimista, ja skôr také slniečko, a on ten mrak.

Odchádza skoro ráno, vracia sa až večer.
Domáci servis má, napriek tomu frfle, akoby to upratal on, ako on to vie lepšie atd..
Metódu “nech sa páči” som skúšala, ostalo vtedy len pri rečiach.
Niekedy uprace, ale teda po chlapsky. Ciže to seba vyzdvihovanie aký on je Monk sa nepribližovali realite..

Hovorieva ako sa zmení... zasa nemám 15 aby som si myslela že si niekto zrazu zmení charakter, povahu, návyky..
Netlačím na neho, pozorujem..

Viem, že chlapom treba načúvať.. a tento po každých narodeninách hovoril o konci.. už 3 x som si v narodeninový deň vypočula monológ o rozchode..
To ako jeho reakcia na to, že zabudol..
Ja som ho počúvala mlčky, jednak pre bolesť, a jednak z dôvodu, že nebudem predsa oponovať a vtierať sa do priazne niekomu, kto o mňa nestojí.. aj keď to bolí..
A potom uvažujem.. manipuluje citmi dobrého človeka?
Alebo čo tým sleduje?

Lebo city tam sú... ale po posledných odignorovaných/zabudnutých narodeninách si hovorím, či napriek bolesti, ktorá by časom isto prebolela, stratenému času a energii, ktoré som mu s láskou obetovala, nebude lepšie dvihnúť kotvy...

Moja otázka, ktorú si často kladiem..
Existujú ľudia, ktorí vás nemilujú, milujú LEN TEN POCIT, akým milujete vy ich..
je aj on tento prípad..?

fiafia
25. máj 2020

Ani som to nedocitala do konca. Autorka načo stracas čas s takýmto kretenom???? Klame, podvádza, zatajuje, nemá uctu k tebe a bohviečo ešte všetko

janickacrazy
25. máj 2020

hlavne sa nedaj obmakčiť, ak ti začne teraz dačo sľubovať, mal svoje šance, mysli na to a drž sa a daj vedieť ako sa tváril, ked zbadal pobalené kufre 😉

lenuliatko84
25. máj 2020

Boze ved ho vyhod a kup si psa alebo macku

acrobaleno
25. máj 2020

Nejak mi uniká pointa tohto vzťahu. Prečo ste spolu? Už v prvom roku si to mohla skončiť. A nie zabíjať čas s takým debilom. Nejdem tu nikoho urážať, ale nechápem takéto ženy.

h2
25. máj 2020

@janickacrazy Presne tak!
Obávam sa, že pod hrozbou straty teplého hniezdočka s full servisom začne sľubovať hory-doly! Nenaleť mu na to!

eliska13
25. máj 2020

Dúfam, že ešte aj všetko platíš ty?Naozaj neviem prečo si s ním a kde máš sebaúctu píšeš inteligentne ešte kam to má zájsť, aby si ho poslala preč?Toto nie je normálny dobrý vzťah a na dieťa určite nie.Skoda v takom veku sa 3 roky zahodiť s idiotom.Posli ho preč nenapísala sú jediné pozitívum tento vzťah nemá budúcnosť a len Tí skodi

katarinka89
25. máj 2020

Nedocitala som dokonca ale NATO že máš 40 rokov - myslenie a ženská intuícia v prdeli. Prepáč.....keby si mala 15 že ťa oblbuje ale v takomto veku ? Čakáš na zázrak? Je úplne jedno, prečo nerobí to či ono, vadí ti to a je to dôvod na ukončenie tajného ,,vzťahu,,? Ani neviem ako to mám nazvat

sandrika1986
25. máj 2020

Otvor oci, posli ho prec...nech si ide tam odkial pochadza, pripadne nech sa nastahuje k svojej ex...
Mas isto na lepsich muzov ako na tohto somara.
Nic ti neda ani pekneho slova, zatajuje ta...preco asi ?

Vsak je slobodny, nema to preco tajit...moze byt rad, ze ta ma..., ale nieco tam bude...hra to na dve strany ?
Vyhovorky nepotrebujes pocuvat, isto ta klame a tak s nim nestracaj cas !!!

Myslim si, ze nema uzavretu minulost, mozno si mysli, ze sa daju s byvalou znova dokopy a tebe zamava a povie...ADIEU !!!
Podla vsetkeho este jeho city voci ex su tam a pre neho si len docasna prestupova stanica.
Co mas z neho ?
Nic...posli ho prec !!!

Vyhovorky, klamstva,zatajovanie, hlupe reci, neuprimnu lasku z jeho strany a este k tomu lakomca...Toto chces a potrebujes ?
Urcite nie !!!
Je to obycajny sebec...Uzivaj si zivot, ale bez neho.
Po case mozes stretnut muza, ktory bude stat naozaj zato 🙂
Vela stastia 🙂

autor
25. máj 2020

@janickacrazy
Nehovorím, že to bude dnes, ale sľubujem, že dám vedieť🙂

lucyluv
25. máj 2020

Pocuvaj a nechodi na vikendy na vychod? Na mna posobi, ako by zil dvojity zivot, ze ma normalnu rodinu doma a na zapade v praci si nasiel druhu zenu.

elenita
25. máj 2020

@lucyluv presne to som sa pytala, ale zatial som nedostala odpoved 🤔 Aj mne to tak pripada

autor
25. máj 2020

@sandrika1986
Veľmi pekne ďakujem za inteligentne zhrnutú odpoveď❤️

lily246
25. máj 2020

Prepáč, ale ty máš 40 rokov? 🤦‍♀️ Žena v takom veku už predsa má poznať svoju hodnotu a má vedieť rozlíšiť muža na úrovni od čistokrvnej špiny (to je ten čo si z teba robí 3 roky rohožku). Do hodiny ho zbaľ, zablokuj a vymaž všade a choď sa tešiť zo života. Zrejme si si pre*rala šancu mať dieťa kvôli tomu chrapúňovi? Nepochopím...Každá ďalšia hodina strávená vo vzťahu (ak sa to tak da nazvať) s ním je masochizmus a neúcta k vlastnému životu a obmedzenému času, ktorý máme na zemi. Spamätaj sa prosím.

autor
25. máj 2020

@lucyluv
Nie, víkendy je tiež so mnou, viac menej pred telkou.. alebo na mobile
Hňup

autor
25. máj 2020

@janickacrazy
Mal svoje šance, presne👍🏼
Ďakujem!❤️

autor
25. máj 2020

@lily246
Áno, mám po 40ke, a konečne spoznávam svoju hodnotu.. nuž, trvalo mi to..
Každý vychádzame z iného prostredia... a tie, ktoré z podobného, ako bolo to moje, sú tiež trošku “pozadu”.. niektoré sa nepreberú nikdy...

Ale ja idem do toho..🙂

h2
25. máj 2020

Tak Ti veľmi držím palce! Potom daj vedieť.

autor
25. máj 2020

@h2
Áno, myslím si , že takého niečoho by bol schopný.. začať sľubovať..
Popri čítaní všetkých komentárov som si uvedomila, že aj keď sa “svojsky ospravedlňoval” napríklad za tie narodeniny, vo svojej podstate to bolo vždy spôsobom, aj keď skrytým, že ľutoval len seba...

Fuj, až ma striaslo pri tom uvedomení sa..

Dám vedieť, sľubujem..

daganov
25. máj 2020

Ak sa potrebuješ ďalej týrať, kľudne v tom vzťahu pokracuj

evita2222
25. máj 2020

Už včera bolo neskoro, nie ešte čakať. Ale Vy s ním budete aj tak naďalej :(

lubica088
25. máj 2020

a preco ste boli vlastne doteraz spolu ? ked ti ani len nepovedal, ze ta lubi... 3 roky je moc dlha doba aby nevyjadril svoje city

nairia
25. máj 2020

neprecitala som to do konca, ani vsetky komentare - vopred sa ospravedlnujem ak to tu zaznelo... ja by som mu nahadzala komplet vsetky jeho veci do tasiek, vymenila zamok a nechala mu ich pred dverami s odkazom, "nezasluzis si u mna byvat"...
pre istotu by to chcelo nejaku kamosku/susedu ako svedka pre pripad, zeby bol agresivny, otravny alebo neviemco... vela stastia!

sili82
25. máj 2020

Kreténovi zbaľ tašky a vykopni ho. Ešte si môžeš nájsť partnera, ktorý si ťa bude naozaj vážiť. Potom sa ti len otvoria oči s akým debilom teraz žiješ. Hlavne sa nedaj nachytať na nejaké sladké odprosovacie rečičky. Držím ti prsty. Daj vedieť ako to prijal.

kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kleopatra114
25. máj 2020

1. Otvor šampanské a tes sa , že s tým bulom nemáte spolocne dieťa.
2. Pobal mu kufre , výhod pred dvere ( von oknom) a poprípade otvor ďalšie šampanske ( je čo oslavovat, nie každý deň sa zbavujes manipulatorskej pijavice )

autor
25. máj 2020

@nairia
Ďakujem , niečo v podobnom štýle aj spravím. Nechcem teatrálne divadlo pred susedmi, ale ak bjde vyvádzať, tiež zvýšim hlas.
Ešte raz ďakujem

autor
25. máj 2020

@kleopatra114
Perfektne napísané!👍🏼

Ďakujem, vážim si každý normálny názor.
Dám vedieť ako som dopadla.

nadja23
25. máj 2020

Podla mna za tym nazvom mala byt bodka, podla toho,co pisete, nie otazka.. je to holy fakt..treba prehodnotit zivot a zacat zit normalne, zvladnete to..

karpina
25. máj 2020

Je jasné, že on sa potreboval k niekomu napáskovať, slubil ti dieťa a spoločnú budúcnosť, čo samozrejme nikdy nemyslel naozaj. Mňa by zaujímalo, kde on míňa svoje zarobené peniaze, predpokladám, že na bývanie ti tiež neprispieva... Či peniaze posiela svojej mačičke, alebo si šetrí na svoju budúcnosť. Ty si hlavne začni vážiť sama seba, až potom budeš schopná vyraziť ho. Nie som si istá, či to zvládneš. ked si schopná, nechať sa roky využívať a zneužívať cudzím chlapom, len za prázdne sluby. Prajem ti silu na to aby si bola schopná uznať, že to hovädo ťa naozaj len využíva a vôbec sa za to ani nehanbí, aby si nabrala odvahu vzdať sa takéhoto života a ukončila toto martýrium.

autor
25. máj 2020

@sili82
Ďakujem, musím sa na to nachystať, v zmysle premyslenia si, ako reagovať na manipulácie, aby to šlo čo najhladšie..

Keď bude absolútne po všetkom, dám vedieť, aby to malo aj hlavu aj pätu..