Perly vašich manželov

lubikan
29. jún 2014

Ak mate zaujem,piste sem perlenie svojich manzelov,ktore by som povedala ze hranici az s psychickym terorom....resp. ako si se*u do huby.....

😀 😅 ☹

Mna tak narychlo napada ,ze:

keby nebolo mna,tak si na ulici,s bezdomovcami a pijes cuco,a dam ta sledovat kamaratmi a budem sa na tebe smiat....to na margo,ked som si ako zena na MD bez prijmu dovolila na iste veci nadavat 😠 ,chudacik,citil sa obmedzeny.....

tato diskusia ma nielen pobavit a podporit v situacii,v ktorej sa citime bezmocne a jedine na svete s takymto chlapom 🙂

mima4
29. jún 2014

@izabelkas
"Žena si spraví s mužom dieťa v dobrej viere, že sa ľúbia .."

- a mozno toto je chyba, ktoru zena robi a urobila...

hlavne ked si da spravit dieta priatelom, ktory sa k nicomu vo vztahu k nej nezaviazal a ona vsade trubi, ze su zrazu "rodina" a on ako mucha puk na frajerku...ze ci jej drbe 😉 - citujem realne veci.

mala_hobitka
29. jún 2014

ja som sa raz rozisla po velmi kratkom vztahu-nevztahu s jednym chlapom co to proste nemohlo klapat, ved to poznate....velice sa vytesoval ked som suhlasila s tym ze teda budeme kamarati....po asi dvoch tyzdnoch ma volal na stanovacku s jeho kamaratmi (este k tomu to vyzeralo ze by som tam bola jedina baba). samozrejme som to odmietla ze zas tak dobre sa nepozname a nech sa nehneva....na to sa spustila sprska nadavok aka som klamarka, ze takto sa kamarati nespravaju a podobne.... asi si myslel ze ked ma nedostal do postele v zacinajucom vztahu tak si ma opije dakde v lese ako kamosku...no to urcite

ale mozem za moju kamosku dat dve total chore prihody....chodila s jednym neskutocne chorobnym ziarlivcom co chytal hystericky zachvat aj vtedy ked sme sa my dve objali na rozlucku....(predo mnou nic ale osamote s nou uplne peklo)

1. kamoska pojedla kadeco co si v jej zaludku proste nesadlo a kazdemu bolo jasne ze taka kombinacia zle dopadne, ako samozrejme neskor cestou v buse mala priserne krce, studeny pot a podobne... vystupili a on na nu spustil ze ci je normalna ze sa tak chtivo pozera na chalana oproti nej (zrejme sedeli v buse v 4-ke) a ze by sa mala uvedomit aspon ked je s priatelom...no kukala na neho ci mu nesibe (a stale krce jak svina)

2. sedeli vonku na lavicke..blizko stanok s hotdogmi a pod, asi tak hodinu tam boli a ona poznamenala ze tak krasne to voni od toho stanku,... ked sli neskor tak sa jej pyta ze ci citila to maso alebo toho chlapa co isiel okolo....samozrejme to pokracovalo hadkou.... magor

sam2
29. jún 2014

@mima4 a ja som niekde napisala ze mi nie je oporou?ze nie je moj ochranca? Ja sa snim nasmejem ako s nikym inym, .mozem mu povedat vsetko..... tak ako iny chlap je hasterivy, iny vztahovacny, dalsi suknickar, tak on je takyto....

sakura77
29. jún 2014

no..muz sa sprava len tak ako mu to dovolite.....
tiez som podla nadpisu myslela ze toto bude tema na pobavenie...tak nic...peknu nedelu 🙂

akrim1311
29. jún 2014

@sakura77 ale aj taká téma by sa hodila,lebo ten môj čo veta to hláška a ja sa idem ušúľať.A to sme spolu už 16 rokov...

mamavera
29. jún 2014

@izabelkas je smutné, že takéto veci sa stávajú, ale všimni si - v každej druhej téme na MK to isté - nič nemusel robiť, o deti, dom som sa starala vždy sama. Len čo som sa k nemu nasťahovala, mal každý večer teplú večeru. Celé zle !!!!!! Prečo hneď od prvej minúty, ako mladí ľudia začnú spolu žiť automaticky žena preberie na seba nakupovanie, varenie, upratovanie? Muž nemá ruky? Ešte by som to čiastočne bola ochotná pochopiť, keď je manžel ťažko fyzicky pracujúci, nemajú deti a manželka sedí v kancelárii, ale aj tam by som ho zapájala aspoň do nakupovania. Prečo sa snaží väčšina žien muža odbremeniť od starostlivosti o dieťa a domácnosť? Dieťa je hádam oboch, či? Že ho nevie prebaliť, okúpať, zabaviť? Ženy sa snáď s týmito schopnosťami rodia? Je ľahšie povedať, že to neviem, ako sa snažiť sa to naučiť.

anatalia77
29. jún 2014

Tiez som cakala nejake vesele perly zo zivota,no nic.

izabelkas
29. jún 2014

@sakura77 Tiež som myslela, že na pobavenie. 🙂 V tomto prípade sa to malo volať úplne inak.

sakura77
29. jún 2014

@akrim1311 moj ma tiez veru vie rozosmiat🙂 uz 19 rokov bude v lete🙂

eikenella
29. jún 2014

tak ja to humorne odlahcim 🙂 doma mam fesaka s peknou tvarou, co sa po nom kocky obzeraju. a raz vramci debaty mi horovi: zlatko neboj sa, ja som svoj vkus prisposobil tebe 🙂 nevedela som, ci sa potesit, ci urazit 😀

izabelkas
29. jún 2014

@mamavera Však samozrejme, ja môjho zapájam až príliš. 😀 Ale hlavne aj sám by sa ponúkol, lenže sú aj také exempláre, ktorým sa nedoprosíkaš, až rezignuješ... čo si neurobíš, nemáš.

babulka82
29. jún 2014

mne sa na tom vždy najviac pači ako sa niektore ženy vychvaluju že ich muž všetko porobi a manžel pride z roboty a vravi mi že jeho kolegovia nič nerobia len sa ožieraju ,chodia po chatach a cele dni okrem pracovnych prespia doma na gauči. Tak čomu verit?

mima4
29. jún 2014

@mamavera to je to, ze vela zien chce silit veci... + magorska (sorry) "podpora" inych zien, vid tu kona... "chod za svojim srdcom bla bla bla"...a potom pride realny zivot a zena sa pyta "preco?" a pravdaze vini zo vsetkeho inych, nie seba...

A ked jej niekto povie, kde spravila chybu, tak spusti "nesud! ty si nekracala v mojich topankach..." - tu uz iba jedna rada - neminat energiu a cas na tento typ zien...ony cely zivot budu sa tacat vo vztahu s debilmi..

sono2
29. jún 2014

@eikenella moje nervy 😀 to ako myslel??? Som to mužovi prečítala čo je paradoxne tiež fešák. U nás fičí- žena má reprezentovať muža. Ale keď ma perla napadne napíšem 😀 Kokos to sa ho ešte raz opýtaj, že nech tr ti to trochu rozanalyzuje...

mima4
29. jún 2014

@sam2
a kde ti ja pisem, ze ti nie je oporou a nie je tvoj ochranca?
Ja nepisem konkretne na tvoj vztah, ved ja vas nepoznam... a nevidim do vas...
Pisala som vseobecne, ako ja veci vnimam.

sam2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
eikenella
29. jún 2014

@sono2 tusim sme pozerali nejaku sutaz miss, a som ho podpichla, ze by mohol mat aj taku kocku. sme spolu cez 6 rokov a ma chcel asi rychlo potesit 😀 toto bude hlaska z nasho manzelstva, co budeme dozivotne spominat 🙂

mamavera
29. jún 2014

@mima4 vieš čo, je nedeľa večer, relaxujem, kávička, tak mi nevadí, že rady starej korčule napadnú na úrodnú pôdu. Nech si každá urobí ako uzná za vhodné, ale minimálne by som si u partnera všímala, či sa chytá voľačoho na spoločných akciách, na návšteve, alebo sa len nechá obskakovať, či sa dokáže zahrať s deťmi v rodine, alebo mu idú na nervy a pod. Nedá sa vyčítať z človeka všetko, ale veľa sa dá a ak ženy prestanú klamať samé seba a maľovať si ružovú budúcnosť s partnerom, ktorý o ňu nemá záujem, bude na MK menej smutných tém. Hovorí sa, že po boji je každý generál, to áno, ale čakať od muža, ktorý je denne v krčme, že tam po svadbe nebude, čakať od človeka, ktorý má problém zaplatiť frajerke zmrzlinu a každá téma sa zvrtne na to, aké je všetko drahé, že dá manželke karty od všetkých účtov je asi choré.

anatalia77
29. jún 2014

@sam2 hotovy poklad..

zuzanockamt
29. jún 2014

ked to tu citam, tak som rada, ze mam normalneho muza 🙂 ... prezili sme za takmer 11 rokov vselico, ma svoje chyby, mam ich aj ja, ale chvalabohu sme obaja v norme - aspon podla toho, co tu citam 😝

mamavera
29. jún 2014

@sam2 ďakujem, príjemný večer aj tebe

zuzanockamt
29. jún 2014

@sam2 🙂 ... to vies, tu na konovi je zopar takych, ktore maju dokonalych muzov a dokonale zivoty 😉 - a tolko o tom budu tocit, jze je az tazke im verit 😉 ... ja neverim na dokonale vztahy, vsade je nieco, len niektore vztahy dokonale na prvy pohlad vyzeraju, no ten druhy pohlad je uz potom trosku iny

mima4
29. jún 2014

@sam2 a sebe nenavari a neuprace?

mima4
29. jún 2014

@zuzanockamt
ty tu poznas nejaky dokonaly vztah, ci dokonaleho cloveka?

mamavera
29. jún 2014

@sakura77 blahoželám, nech vám ten smiech, šťastie a láska ešte dĺĺĺho vydrží 🙂 🙂 🙂 🙂

sam2
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanockamt
29. jún 2014

@mima4 ano, zopar - niektorych len virtualne a par aj osobne 🙂 .. ale dokonalost je to len na prvy pohlad

sakura77
29. jún 2014

@mamavera dakujem,priala by som to kazdej tu,urcite si to zasluzime🙂

mima4
29. jún 2014

@mamavera
ono dovody, preco si zeny vyberaju tak ako vyberaju - to je na samostatnu temu na aspon 100 stran 😉
Ja sa skor ucim respektovat aj rozhodnutia, ktorym si ludia dobrovolne podrbu zivot (sorry za vulgarizmus..inak to neviem nazvat). Je to tazke, pretoze mne aspon ako zene je luto zeny, ktora sa trapi, alebo ktora ide do vztahu, kde bude ta posledna nula... ale asi by som aj ja mala pochopit.. ze proste taketo zeny tu vzdy boli a aj budu a nemozu byt vsetky zeny stastne, mat naplnene zivoty... spokojne... musi tu byt aj niekto, kto vychyta miestnych debilov... a bude prezivat, predovsetkym emocionalne prezivat...

mima4
29. jún 2014

@zuzanockamt a to osobne sa ako prejavuje?