Podvádzam. Čo si o tom myslíte?

tamatam
4. aug 2013

mám partnera s ktorým som tri roky, spoznala som priateľovho kamaráta je odomňa o 15rokov starší má šťastnú fungujúcu rodinu, dve malé detičky - jedno má 3roky a druhé má 1mesiac - stretávam sa s níím od novembra minulého roku .. stále mi píše ako mu namne záleží , ako ma má rád a že je rád že ma spoznal...
spávame spolu!!!! od decembra sa to celé ťahá.. povedal mi že svoju ženu miluje má ju nadovšetko rád .. nás k sebe ťahá vášen, city a ked sme spolu tak cítim že aj on niečo ku mne prechováva nejaký cit.. ked mi oznámil že jeho žena čaká druhé bábetko, tak sme sa pohádali, nebavili sme sa , povedala som mu že už ho nikdy nechcem vidiet, že ako mohol byť somnou ked ona je tehotná a pokusaju sa o babetko.. cele to bolo komplikovane - povedala som mu ze ma ma len na sex a nic ine za tym nevidim... ale nemam taky pocit zeby to bolo len o tom ...
baby co si mam o tom mysliet? nevidim mu do hlavy.. myslíte si že môže kumne niečo cítiť?!
dakujem!

norcima
4. aug 2013

To sa ako chvalis? 😝 Malo by ta trapit nieco uplne ine ako to ci nebodaj k tebe nic neciti 😒

cawes
4. aug 2013

Povedal ti ze miluje jeho zenu a ty mu vycitas ze ostala tehotna? Mala by si sa nad sebou zamysliet a uprimne lutujem jeho zenu taky muz si nezasluzi rodinu

zivika
4. aug 2013

najdi si noveho, slobodneho priatela...

malinkaaninka
4. aug 2013

hráš sa s ohňom.buď začneš premýšlať,alebo narazíš.naozaj si myslíš,že ťa miluje a opustí rodinu,keď má mesačné dieťa?

dena1973
4. aug 2013

Uvažujte, ako môže k Vám niečo cítiť, keď povedal, že miluje svoju ženu a navyše čakajú ďalšie dieťa? Rýchlo to ukončite a ak Vám s prieteľom nie je dobre, tak si hľadajte chlapca vo svojom veku a hlavne slobodného! Takto by ste urobili nešťastným viac ľudí a nikto si to nezaslúži. Nechajte ich žiť ako rodinu a nebudete mať výčitky, že práve vy ste boli príčinou rozpadu rodiny. Nerobte to, čo nechcete, aby robili Vám... Zamyslite sa nad tým....

kaktusik007
4. aug 2013

Ked sa hras s ohnom, mozes sa naozaj velmi skaredo popalit.

To ti este nikto nepovedal???

elzu
4. aug 2013

Nejsem svatá a zkusila jsem si, jaké to je podvádět i být podváděn. Obojí končí špatně, protože takhle se to nedělá, na lži a falši nemůže vyrůst žádný vztah a dříve či později se to projeví. Tehdy mi bylo tak 17-18let, nikdo nebyl ani vdaný, ani ženatý, a rozhodně neměl děti, protože udělat tohle dětem je nefér.

Nad každým zadaným mužem visí velké neviditelné STOP. A nad mužem s dětmi a manželkou STOP, STOP, STOP, STOP, STOP, STOP, STOP!!! A kdo se před tím nezastaví, tomu Boží mlýny jednou namelou!

janelinka
4. aug 2013

po prvé,prečo si si sním začala,keď si vedela že má rodinu 😒 ako by bolo tebe keby ťa tvoj partner podvádzal?! je mi ľúto jeho ženy že má takého partnera.myslím si že ťa nemiluje a to je možno to posledné čo by ťa malo trápiť v tomto vzťahu 😒 presne ako píše norcima.Zamysli sa nad sebou a nájdi si slobodného chlapa.

anatalia77
4. aug 2013

ty sa akože budeš riadiť tým,čo ti tu napíšeme?nemáš vlastný rozum?
ja si myslím,že on je tvoja osudová láska,určite o tebe sníval už v školke...tak sa chytťe za ruky,rozkopte si rodiny /v jednote je sila/ a vydajte sa na spoločnú cestu životom.Nie je predsa nič krajšie ako chlapa zachrániť od zlej manželky a uvrešťaných detí. /aj tieto reči prídu 😢 /

bazarocka
4. aug 2013

ja ti poviem len jedno, neznášam také ženy ako si ty a takých chlapov ako je on, obaja ste citovo zakrpatení obaja ubližujete nevinnej žene, dajte si to v hlavách do poriadku.

ocko78
4. aug 2013

je to od teba nefer a od neho tiez,, nemyslim ze by opustil svoju rodinu,, deticky,,,na tvojom mieste by som to ukoncila,, poobzeraj sa po slobodnom priatelovi alebo cakas kym sa to stane tebe a budes cakat babo ty?? potom tu bude nova tema...som slobodna mamina 😀 myslim ze k tvojmu partnerovi to tiez nie je fer,, nic netusi??koniec koncov aby si nakoniec neostala sama...........

akrim1311
4. aug 2013

Blbá téma,to ozaj chceš počuť milión x od každej druhej čo sem napíše,že si neni kompletná?Ani on?

enula222
4. aug 2013

„Milenka, to je najúbohejšie stvorenie na svete,“ sústavne kradne, tej druhej žene muža, jemu všetok voľný čas, sebe hrdosť.Nájdi si ktory ta bude milovat a všetok volny cas bude patrit vam...
Nemám slov pohoršila si mnohé vydaté ženičky....

cecil36
4. aug 2013

Odpoved na tvoju otazku: Nie neciti k tebe nic, ide mu len o sex. Keby k tebe nieco citil, po a) nepovie ti, ze miluje svoju zenu b) povedal by, ze miluje teba c) riesil by situaciu a odisiel by od zeny (co sa evidentne ani nechysta) d) nenasiel by si milenku zadanu (ta vyhovuje totiz najviac, lebo zvycajne robi mensie problemy) e) nespaval by so zenou a nespravili by si druhe dieta.... atd. Co je to za chlapa preboha? Podvadza svoju zenu, odrbava kamosa a teba ma len na sex. K tebe: Co si za cloveka ty ked spavas so zenatym chlapom s dvomi malymi detmi, podvadzas frajera a este vycitas milencovi, ze spava zo svojou zenou, ktoru ako ti povedal miluje? Uz som to tu kdesi pisala, mam znameho co takto korculuje medzi zenou a milenkou 10 rokov. A to nemaju deti. Co myslis, kto taha za kratsi koniec, milenka ci manzelka?

trish31
4. aug 2013

Ma stastnu fungujucu rodinu ale svoju zenu podvadza.Ona caka dietatko a on strka vtaka do inej.ALE MA STASTNU FUNGUJUCU RODINU.Mile...

fabula
4. aug 2013

Nemožem napísať čo si o Tebe myslím naozaj ..lebo určite by tie slová boli neslušné.ale kľudne sa tak nechaj oslovovať ,lebo ver ,že žiadna vydatá Ti inak na tomto fore nepovie ....
Nič iné si nezaslúžiš ... si naozaj úbohá ......
Na cudzom neštastí ,šťastie nikto ešte nepostavil ....

sissy27
4. aug 2013

no takto, ja si o tom v zásade nemyslím nič, ale spýtaj sa svojho priateľa (nie milenca, ale toho oficiálneho) a milencovej manželky, čo si o tom myslia oni, lebo v tomto prípade sú ich názory dôležitejšie ako tie naše...
každopádne neviem čo čakáš od chlapa, ktorý ti na rovinu povie, že miluje svoju manželku, ale trtká s tebou... sorry za výraz, inak sa to nazvať nedá... si preňho len matrac, zábavka, nebudeš ty, bude iná, doma pri manželke isto sedieť nebude...a ako fakt aj keby odišiel od ženy a zostal s tebou, fakt by si chcela takého chlapa? lebo on iný nebude, s najväčšou pravdepodobnosťou by ti raz spravil to isté, najlepšie s nejakou tvojou kamoškou... a tiež mohla si si vybrať aj niekoho iného, ako frajerovho kamoša, keď sa to prevalí ( a môžeš sa spoľahnúť, že sa to stane) tak to bude preňho dvojitá rana...

veronikam
4. aug 2013

Prepac, ale z takych zien ako si Ty sa mi dviha zaludok. Zjavne Ti pojem ako manzelstvo absolutne nic nehovori. Mna by ani nenapadlo zacinat si cokolvek so zenatym muzom, ktory ma rodinu! Proste od zenatych muzov ruky prec! A on asi tiez nemoze byt uplne v poriadku, ked hovori ze mikuje svoju zenu a spava s druhou. Fuj. S prepacenim zavesit za gule do prievanu takeho chlapa. Chudera jeho manzelka. A Ty si uvedom, ze raz sa Ti Tvoje konanie vrati. Som zvedava, ako sazatvaris, ked budes mat babatko a zistis, ze Tvoj muz Ta podvadza. Good luck.

jarka721
4. aug 2013

páči sa mi tá veta na začiatku......má šťastnú ,fungujúcu rodinku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a na čo má potom teba?! 🙂 😉

dukokatka
4. aug 2013

najdi si slobodneho partnera,on ma ta iba na pobavenie .Zamyslela si sa nad tym ze ublizujes jeho zene a aj detom?Ked to nechapes teraz poznejsie to pochopis ked budes mat vlastne deti.Stale bude v jeho pripade na prvom mieste rodina a az potom ty.Stracas cas ,zamysli sa nad sebou nie vsetko je sex.

wendy95
4. aug 2013

.............no tamatam 😒 k tejto téme asi tolko,ako by sa ti páčilo keby toto isté spravý tebe nejaká ženská? 🙄 ps.:určite stebou neostane,keby chcel tak by už bol stebou............... 😖

miku1
4. aug 2013

Svoju ženu miluje, má s ňou deti a predsa spáva s tebou??? Toto volá šťastnou a fungujúcou rodinou??? Nikto nemá právo vás dvoch súdiť, len nechápem, čo touto tvojou otázkou sleduješ... Čakáš od nás požehnanie???

pastelka74
4. aug 2013

nemyslím si o tom nič.....iba že to čo vyšleš sa ti aj vráti..... 😒

iwa7
4. aug 2013

...a možno nechcel manželku a dieťatko počas tehotenstva "ohroziť" tak to "riešil" takto...

koniarova
4. aug 2013

Myslím si, že sa tu na nás dobre zabávaš a celé je to výmysel. 😠

gerci90
4. aug 2013

Mne raz povedal moj oco vetu ktoru si budem pametat do konca života: "NIKDY SI NEZAKLADAJ ŠŤASTIE NA NEŠTASTí INÝCH..."
A ver že je to velka pravda , aj ja som podvadzala a nie v jednom vztahu,ale ked sa to stalo mne že ja sama som bola podvedená som pochopila aké peklo som si vlastne robila sama na sebe!a ver mi vratilo sa mi to 100x viac. 🤐

jaruska8
4. aug 2013

Amen... 😠

lenka.s
4. aug 2013

a mozno su toto len nudne prazdniny ... stylistika na urovni max 3.rocnika strednej skoly

saandrin
4. aug 2013

Ženy sú naivné a je to pravda.. Nemusíte ju všetky hneď odsudzovať... niekedy sa to stane neplánovane.. mne sa to stalo tiež.. a city boli také silné, že som ho nedokázala opustiť. Boli sme spolu rok a nakoniec som si povedala dosť, pretože mal manželku a deti a nejak sa nechcel rozhýbať, no vždy mi vravel, že ja budem jeho ženou, že už sa teší, ako ma predstaví svojej mame, atď... Keby to myslel fakt vážne, tak by s tým začal niečo robiť.. Neviem prečo je to tak, že jeden z páru ostáva v nefungujúcej rodine.. Podľa mňa, keďže má ten dotyčný teba, tak asi tá rodina nie je veľmi šťastná. Ale je tam malilinké dieťa, ktoré neopustí, o tom dosť silno pochybujem. Ty tiež nie si dostatočné šťastná vo svojom vzťahu, keďže máš milenca... a to sa čudujem, že sa to ešte neprevalilo, keďže ste takto kamarátsky prepojení 😀 Nemá to význam!!! Ubližuješ sebe a každému naokolo. Ja som sa už poučila, teraz si na rade zrejme ty! Je to strašne ťažké, resp. bude, ale Držím palce 😉

petraxy6
4. aug 2013

@tamatam je mi ťa ĽÚTO!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Chybu robíš aj ty, lebo si mu vykrikovala, že ako mohol byť s tebou keď ona bola tehotná....hmmmm . Keďže som to zažila z pozície podvádzanej manželky, tak ti poviem len jedno - hnusia sa mi také ženy ako si ty. Pokračuj, kľudne a rozbi rodinu, kde sú malé deti. Ani nerozmýšľaj nad tým ako budú trpieť. Mysli len na seba, ako ti bude s takým chrapúňom dobre!!!!! A potom o pár mesiacov,rokov neplač, že ťa život "bije" a nehovor, že čo si komu urobila, že trpíš.... Lebo presne tak dopadneš 😝