• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokazila som život sebe aj malej v brušku

25. mája 2013 
na julianinom pribehu niekolko veci nesedi. neviem nejak sa mi to nezda.
29. dec 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vôbec- kde trčí tá juliana? najprv si tu založí tému a potom sa už ani neozve
29. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru baby mate pravdu,,,tu nesedi vela veci,,,,a aj preco by sa tu uz tolko neozvala......ax ludia su rozni,,,, :unamused:
29. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podľa toho, koľko tu toho pri založení témy popísala, som nadobudla dojem, že je to viac než urgentné-načo inak by míňala toľkú energiu a čas? Alebo sa chcela len do éteru vyžalovať a už nás nepotrebuje? Ale sakra, aj tak by ma to zaujímalo, ako dievčina dopadla
29. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte:slight_smile:)

ja neviem ako či je niečo natom divné ale ako rada by som vedela ako sa majú? alebo čo je s nou,..však toto je už dlho, čo vy nato?
29. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak buď je to výmysl,nebo odešla a nemá internet ani myšlenky na koníka :unamused:
29. dec 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliana: AHoj.. Precetla jsem tvuj pribeh a taji se mi dech.. Kazdopdne ti radim - SEBER SE A JDI OD NEJ!!! SBal si saky paky a odejdi, kdyz nebude doma.. Neber mu telefon, neotvirej, kdyz se k tobe bude dobyvat, zavolej policii nebo se domlu se sousedy.. Vysvetli jim situaci, jiste ti radi pomuzou (minimalne zavolaji tu policii). Hůlavne se s nim nesetkej uz tvari v tvar... Mohl by ublizit tobe i miminku...

A pokud nebudes mit penize na zivobyti, pak muzes zajit na socialni odbor mestskeho uradu a poprosit je o umisteni v azylovem dome pro matky s detmi.. Byt prodas, splatis dluhy, popr. si koupis malinky byt....

A do rodneho listu ho uved - budes mit narok na alimenty... A kazdy aspon trochu rozumny soudce by v zivote nesveril dite takovemu cloveku.. A navstevy se mouhou dit u tebe nebo na neutralnim miste a pod dohledem - treba jen na hodinu jednou za dva tydny.. Vsechno jde domluvit..
30. dec 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hups... :sweat_smile: Ja precetla jen dve stranky a ona uz sem nechodi.. Tak snad vas poslechla, holky... A je ted v pohode...
30. dec 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno začala novy život,venuje sa dieťatku a nemá čas a možno ano prístup na net a možno sa hambí povedať ,že je s ním nadalej :confounded:
30. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove- ja by som povedala, že skôr to druhé
30. dec 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha chod od neho cim skor prec kym nieje neskoro.tak znicis zivot sebe aj malej.neboj sa ze to nezvladnes bez neho.poznala som horsie pripady a zvladli to.moja mama tak trpela a znicila zivot sebe aj nam 3 detom.my sme uz velke a mame svoje zivoty a ona teraz lutuje ze sa nerozviedla.raz ta mozno opusti a potom to bude horsie.chces sa bat kazdu noc kedy pride aky a co bude robit? moja mama aj my sme tak trpeli.kolko krat sme museli utiect z domu bosy len v tenkom obleceni a spali sme po chodbach.nikomu to neprajem a ja som sa zariekla ze ja ani moje deti taky zivot nikdy nebudu mat.ale ja mam super manzela a nikdy by som ho nevymenila. moj otec ma 52 rokov a sa nezmenil.tak nedufaj ze sa aj tvoj zmeni. drzim ti palce v zivote
7. jan 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..vie niekto ako to dopadlo? Julianna tu ma dva prispevky..tak to vyzera ze stym psychopatom nakoniec zostala..nedozvedel sa niekto nieco cez IP? Len teraz som si precitala tu temu a dost to mnou otriaslo :cry: ...ale je to uz davno - vyse roka a jej dcerka uz musi mat jeden rok... cudne su tie osudy...
20. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stručne a jasne- rýchlo preč od neho. Aj Ty aj malá.
20. júl 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ale toto sa stalo pred rokom..takze rychlo a jasne prec je uz trochu neskora vyzva..len by ma zaujimalo ako to dopadlo..ale asi zle...
20. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, tuklo mi to az potom ako som to odoslala. Skoda naozaj ze nevieme ako to dopadlo.
20. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julianna este nevybuchla? 97tt? :confused:
31. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
julianna tu urcite bude,ale pod inym nickom... :zipper_mouth: :grinning:
2. aug 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna by zaujimalo ako to dopadlo
2. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..keby to dopadlo dobre, tak by sa asi ozvala...takze asi sa zaradila do tej smutnej kategorie tyranych zien :confounded:
5. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...je to hrozne skoro cele som si to precitala a ma fakt zamrazilo asi kazdy by rad chcel vediet ako to s nou dopadlo :frowning2: dufam ze len v dobrom
7. aug 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
????? :confused: :confused: :confused: :confused:
sakriš, že já si to začínala číst!!! jsem si nevšimla, že je tam rok 2008 a ne 2009 - takže je to víc jak rok staré :angry: :angry: :angry:
8. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezvazovala si navrat k byvalemu priatelovi?
18. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka323 to sa už asi nedozvieš :slight_smile: diskusia z roku 2008 a autorka neaktívna
18. máj 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moon1979 jaj, som si nevsimla, ale bolo mi jej luto
18. máj 2013 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj ja ti radím, aby si odišla k mame. Ona ti s malou pomôže a aj po psychickej stránke ti pomôže. Tak ako písali baby ked mala preplače celú noc chceš aby strelil facku aj bábätku? Ak nie ste manželia daj otec neznámi. Teraz ked by si odišla do porodu sa to utrasie a budeš mať kšu. Ak sa malá narodí bude problém s malou odísť, pretože sa ti bude vyhrážať, že ty ísť môžeš ale dieťa necháš pri ňom. A ak budeš s ním žiť ako uvedieš otec neznámi??
21. máj 2013 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa by zaujímalo dnes v roku 2013 ako dopadla julianna. Dúfam, že dobre!
25. máj 2013 o 13:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok