Pomáhajú vám muži s varením na Štedrý deň?

24. dec 2021

Pomáhajú Vám muži s varením na Štedrý deň? Ja som na všetko sama, aj na upratovanie.

zuzitko74
24. dec 2021

U nás doma pomáhajú pri varení skôr deti. Ale stromček spravil manžel.

luciferkax
24. dec 2021

Vždy si upracem tak, aby som na štedrý deň mohla sedieť. Ak je celý rok v pohode len na štedrý deň nepomoze, neries

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poopsie
24. dec 2021

Ma v pláne obalovať, nemôžem sa sťažovať 😅

thereisabear
24. dec 2021

Nie, poriadok je rovnaký, ako vždy a varenie vlastne tiež.

blumie
24. dec 2021

Nie, jedine mi pomohol vcera premiesat salat a dozdobit medovniky. Ostatne vsetko som riesila ja, ale mam to vzdy tak rozplanovane aby som nebola v strese - 4 druhy ryb, salat, pecene zemiaky, pirohy, bobalky, kapustnica. No a samozrejme oplatky s medom ako vsetci 🙂. U nas sa na stedry den neupratuje, to sa robi predtym dni.

patka06
24. dec 2021

Nie, buď varím ja alebo on, obaja súčasne v kuchyni byť nemôžeme 😂

lilly256
24. dec 2021

Áno uvaril celu večeru , keďže mame 3 mesačnú malu ktorá nosntop len plače a nespí 😀.. tak popritom som pratala

birika
24. dec 2021

moj muz varit nevie - zrejme by ani suroviny nenasiel 🙂 ale upratal a poumyval vsetko - cely byt, takze varenie je mo je hobby 🙂

nikinkals
24. dec 2021

Môj je také zlatíčko, urobil šalát i rezne vypražil, pokrája čo treba, šuhajdy zvládne na 1* i chlebíčky prispel❤️

verkaveverka
24. dec 2021

Takeho muža by som veru nechcela 🙂 A nie že pomáhať, ale podieľať sa na domácnosti. Fakt nerozumiem ženám, čo robia mužom slúžky.

lucia851
24. dec 2021

S varením nie ale s upratovaním mi pomaha

ivkazba
24. dec 2021

Môj robieva niektoré dni raňajky. Inak varím iba ja a nevadí mi to, varenie je moje hobby. Ostatné domáce práce máme podelené, keďže v domácnosti žijeme obaja, tak obaja sa rovnakým dielom staráme. Ako sorry, ak niekde robí všetko iba žena, je to chyba ženy, že si tak muža na začiatku naučila.

marianarem
24. dec 2021

S varenim moj tento rok sice nepomaha, ale upratuje a venuje sa malemu, aby som mohla varit v klude, takze sa nemam na co stazovat.

0silvia0
24. dec 2021

U nas ja pomaham muzovi🤪

ivangeline
24. dec 2021

Ano. 🙂

tom_i
24. dec 2021

Ja som obalila ryby, muž vyprážal. Potom som obalila rezne a on stál pri sporáku a ja vyklochnena na gauči. Včera sledoval zemiaky na šalát kým sa uvaria. Ja som pripravila zeleninu, muž zemiaky nacistil a dcéra zamiešala. Akože neriešime katalógové Vianoce, ale pohodu.

rivini
24. dec 2021

Moj muz mi „nepomaha“, pretoze sa rovnakym podielom podiela na chode nasej spolocnej domacnosti. Stromcek som napriklad zdobila ja, on upratal, ja robim salat, veceru, on pecie kolace.

lucyluska
24. dec 2021

Áno 🙏 môj manžel mi vždy pomáha 🙏 so šalátom, pri pečení vypĺňa formičky cestom, pečené plní džemom, obaluje v cukre, umyva riad, alebo suši riad. Aj nákupy robíme spolu. Ďakujem Bohu zaňho 👏

majamat
24. dec 2021

az na nejake drobnosti, co urobi, tak ani nie. minuly rok sa chytil obalovat v struhanke, no tento rok som to robila sama. on aj povie, ze to urobi,a le caka donekonecna, natahuje cas a aj apotrebujem robit este aj ine veci.

danusa63
24. dec 2021

Ja som sa dobre vydala. Manžel varí komplet večeru. Ja poupratujem a prestriem stôl 🙂

greywolf
24. dec 2021

Ano polovicu ja polovicu manzelka. Co ine moze robit muz na vianoce? A varenie je relax.

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
greywolf
24. dec 2021

@lucyluska to je pekne. Lebo niektore zeny to beru ako samozrejmost ked sa Tak muz sprava. 😉

annamalaga
24. dec 2021

@ivkazba
@viestta ináč baby Vám prajem pekne sviatky, nechcela som tu tému kvôli tomu zakladať , máte trefne a správne komentáre a názory , nech sa Vám darí aj v ďalšom roku.

annamalaga
24. dec 2021

Autorka, hneď na začiatku vzťahu si mala všimnúť , že chlap je naučený , že ho baba obskakuje.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tom_i
24. dec 2021

@rivini nooo dobrý tip tie koláče to už by som fakt nemusela robiť 😁

stanulienkat
24. dec 2021

@rivini presne tak. Ake "pomahanie"?? To je len moja robota? Moja domacnost? Moj varit sice nevie, ale robi kopu inych veci v domacnosti. On vie, ze si nezobral submisivnu sliepku.

tom_i
24. dec 2021

@majamat noo ja som obalovala a že čo mám furt málo vajíčok a potom sa zbadám že múka vajcia múka vajcia 😁 ale aspoň budú rezne chutnejšie