Poraďte overenú vešticu

jemm
24. okt 2017

Neviete poradiť nejaku vešticu čo povie cloveku buducnost , ale taku čo mate skusenost , ze aj sa vyplnili veci ? popripade napiste mesto kde posobi a kontakt vdaka

alilka
25. okt 2017

@stastenka42 a nepodala som len o môjho lekára..ale lekári v 2roznym nemocniciach..a teda tam nerobia ona po jednom..a áno dokonca v našej nemocnici jedna žena porodila dieťa ktoré mala v dutine brušnej..sami lekári tomu nechapali.

stastenka42
25. okt 2017

@alilka si velmi prudko jedovatá a negatívna....písala som to v dobrom pretože s tým pracujem a vidím aj ženy ktoré 13x potratili... ale vidím že ty zrejme nič dobré nehladaš a pozitívne myslenie tiež nie...hladaj veštice ,exorcistov,rob rituály a čaruj..to ti určite pomôže.....prajem pekný deň...

alilka
25. okt 2017

@stastenka42 vôbec niesom..napísala som ti čo má naštvalo..a práve ja som bola ta čo písala že žiadne veštice a bla bla..tak prečo píšeš že mám robiť rituály,čarovať..exorcizmus má ďaleko od týchto vecí..nie,nehľadám,ja sa v tom nie.alne vyzivam že sa mi deje všetko čo bolo..som celá Happy..aj tebe pekný den

silverrko
25. okt 2017

@alilka fuuu pozeram kolko mas prispevkov na MK...neviem poradim ti takto ak si veriaca.Vecer pri modlitbe sa pytaj mozno ti da sen a odpovie ti.

silverrko
25. okt 2017

@alilka To proti viere nie je mas plnu bibliu ako hovori priamo alebo v snoch. A este sa usetri.....

silverrko
25. okt 2017

@alilka Necakaj ale ze to bude hned no ak poziadas znamenie ti da v case kedy on bude chciet.

alilka
25. okt 2017

@silverrko čo to má s mojimi príspevkami?rada popíšem s babami..😁ale prepáč nepochopila som presne čo si mi napísala 😊

missguerlain
25. okt 2017

@sazumak Ako chapem to spravne, ze to z nej tych zlych duchov vyvolaval v kostole za vasej ucasti? 😕 Ako to naco takato performance pred ludmi?

sazumak
25. okt 2017

@missguerlain Nie, to nebol obrad exorcistu ako vo filmoch, to musí určite schváliť Cirkev a nie pre našimi očami...kňaz nevedel, že tam bude niekto posadnutý, on mal len prednášku a po omši sa len modlil modlitby a ona sedela úplne vzadu v lavičke a to sa dialo počas tej modlitby. Ten kňaz je na to zvyknutý, len my ľudia sme boli trošku v šoku a to som sa ani netrúfala otočiť, stačili mi tie výkriky :(

sazumak
25. okt 2017

@missguerlain Ale odvtedy viem, že zlo existuje. Aj predtým som verila, ale po tomto som sa presvedčila, lebo tie výkriky boli aj mužské, aj ženské a pritom to bola žena, boli také desivé, neviem to opísať. Pracovala som ako sestrička, ale aj keď niekto trpel od bolesti, tak taký výkrik nedal zo seba.

silverrko
25. okt 2017

@sazumak a nebola psychicky chora ta osoba

sazumak
25. okt 2017

@silverrko Nie, psychológ to vylúčil...ona to rovnako prežívala aj v Medžugorii, neviem teraz o nej viac, ona dokonca ani nebola z našej dediny.

silverrko
25. okt 2017

@sazumak Ako sa hovori kym nezazijes neuveris.Nejdem sa hadat zazit nechcem🙂

sazumak
25. okt 2017

@silverrko Ale ver tomu, že aj keby bola psychicky chorá, tak neľudské mužské hlasy by z nej nešli :( Ja som sa bála otočiť, bola dosť ďaleko...najskôr som si myslela, že je to chlap a žena. Bol tu ten exorcista ešte o rok, tiež mal prednášku a omšu, ale už tam nebol nikto posadnutý.

sazumak
25. okt 2017

@silverrko Asi tak...ja som bola vždy neveriaci Tomáš a som sa smiala, keď mi niekto rozprával o nejakých poverách, snoch...no ako som zažila toto, dúfam, že to bolo naposledy:(

silverrko
25. okt 2017

@sazumak Bud rada ak si zazila z dialky. Verim ze je nieco viac ....vyhybam sa oblukom.

silverrko
25. okt 2017

@sazumak doplnim ak si* iba*zazila z dialky* dakovat treba aj za to

fnemec
6. jan 2018

Ahojte,
pokial hladate naozaj, ale naozaj serioznu vesticu, poslite mi spravu. Rad pomozem, pomohla a stale pomaha mne a vela ludom,
Nikdy som neveril na taketo veci. V zivote by som sa na nieco taketo nedal nahovorit. Ale su veci medzi nebom a zemou a Ona ma naozaj dar. Ocista, buducnost, zivotne rady.
Je velmi tazke sa k nej dostat, sama sa rozhoduje, koho vezme a koho nie. Pokial hladate niekoho naozaj vynimocneho, dajte mi vediet.

sule
5. jún 2018

Dobrý deň neviete o dajakej vestici zo Popradu alebo SNV

renadarena12
27. júl 2018

V Nitre je fantastická Jasminka, aj keď za mňa je to skôr bosorka a psychologička než veštica. Chodím k nej necelý rok pravidelne a musím uznať že sa mi "zmenil život" aj vďaka nej. https://vesticajasmina.wixsite.com/nitra

ajushka9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simkamatko
12. aug 2018

@sazumak zapajam sa do debaty tiez som v medzugoriu videla na vlastne oci posadnutu zenu a ver ze mi nebolo vsetko jedno odvtedy verim ze zlo existuje.prechadzala okolo mna a zdalo sa mi ze je psychicky mimo ale jak zacala sycat ako had a tie zvuky ktore vydavala triasla som sa cela len tolko k tomu

eva8
12. aug 2018

tie posadnuté ženy nie sú platení herci?

simkamatko
20. aug 2018

Zienky prosim vas je tu niejaka od PO? A pozna niejaku vesticu? Surne kamoska zhana vesticu ma pocit ze je porobena

sandrahi
20. aug 2018

@simkamatko aky ma pocit, ze je co??

simkamatko
20. aug 2018

@sandrahi porobena jej svagrina ju nenavidi ochorela nevladze na nohach stat chce vediet ze ci isto ju ona dala porobit.

mima1994
10. nov 2018

ak nevadí v okolí Bratislavy, cca 30 km, tak dobrá je veštica Gizela Nováková, mail: novakgizela@gmail.com, telefon som stratila, ale komunikuje na mail, mne poradila, splnilo sa všetko. Poradí čo robiť, na čo si dať pozor, Pomože. Mne vyhovuje to, že rieši hlavne cez anjelov. Je veľmi milá.

mima1994
10. nov 2018

@simkamatko kontaktuj mailom: novakgizela@gmail.com, je sice z BA, ale robi aj cez net, a aj telefon, mne pomohla. velmi.

simkamatko
10. nov 2018

@mima1994 cenovo ako berie?

kusika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz