Poraďte overenú vešticu

jemm
24. okt 2017

Neviete poradiť nejaku vešticu čo povie cloveku buducnost , ale taku čo mate skusenost , ze aj sa vyplnili veci ? popripade napiste mesto kde posobi a kontakt vdaka

sonitta
24. okt 2017

Vesticu nie, ale numerologicka Valika je super.

jemm
autor
24. okt 2017

a kde sa nachadza ?

kataina
24. okt 2017

keby to dajaka vedela povie, Ti čísla hry Keno na zajtra. Pri takej téme mám pocit, že sme v stredoveku. Neviem čo vedie človeka k viere vo vešticu
Tvoja budúcnosť je v Tvojich a Božích rukách a vešticu do toho neťahaj

jemm
autor
24. okt 2017

a teba co vedie k viere v boha ?
ja som sa nepytala , aky nazor mate na vestenie , ale otazka bola ina ,,,

twinflame
24. okt 2017

@jemm pozri si skupinu Medzi nebom a zemou. Je nas tam niekolko ktore sa vykladu kariet venujeme

silverrko
24. okt 2017

@twinflame pre boha len tam nieeee:D ti boha nevideli ani len z dialky:D

silverrko
24. okt 2017

@twinflame teda ak myslime to iste neviem fb uz dlho nepouzivam

silverrko
24. okt 2017

@twinflame prepac este mi prisiel na rozum odin:D

missguerlain
24. okt 2017

Tato debata ma velky potencial 😝 vo vesticu verit je smiesne, ale verit v Boha je vazna vec😵

silverrko
24. okt 2017

@missguerlain verit a vediet su 2veci 🙂

silverrko
24. okt 2017
sazumak
24. okt 2017

Vešticu fakt neodporúčam. Bola som v kostole a bol tam exorcista, modlil sa modlitby. Jedna pani, kedysi cez telefón volala veštici a posadol ju zlý duch :( Nikdy by som nikomu neverila, keby mi o tom hovoril, ale bola som toho svedkom, aj veľa ľudí, ako z nej vychádzali neľudské hlasy, mužské, ženské...ja som sa bála aj otočiť :( Bolo to strašné, desivé....ešte teraz mám z toho zimomriavky. Ja by som to neriskovala, ale samozrejme je to Tvoja vec.
@jemm

alilka
25. okt 2017

@sazumak ja to isté..nedávno som bola na exorcistickej omši..vestenim ,hádzaním uhlikov,červenou šnúrkou na ruke a kade čím -bielou mágiou sa ľudia presne tomu zlému ducgu otvárajú..ja som to tiež do určitého času robila .ale už nie..mám také problémy presne kvôli tomu-nedokazrm vynosiť babo-je na mne uvalená rodinná kliadba.preto som na tej omši bola a idem riešiť farára exorcistu be h mi to odmodli..inak sa z toho "nevystveram"..😞

ankare
25. okt 2017

@jansticka komunikuje s anjelmi prostr. kariet. Odporúčam!

twinflame
25. okt 2017

@silverrko je to skupina tu na MK kde sa bavime o roznych veciach medzi nebom a zemou 🙂

sazumak
25. okt 2017

@alilka Ja by som fakt neverila, že je to možné, tie hlasy a všetko, keby som to nepočula. Mráz mi šiel po chrbte a obdivujem toho kňaza. Presne toto nám rozprával, červené stužky, robili sme si prstienkami, keď sme chceli vedieť pohlavie dieťaťa, potom rozprával o rôznych spevákoch, pesničkách, znakoch, nápojoch a najhoršie sú veštice. Od nás veľa ľudí chodí do Čenstochovej, do Poľska. Ja som tam nikdy nebola, som asi taká citlivá povaha v tomto, ale možno skús. A nech sa Ti podarí otehotnieť a tešiť sa z bábätka 🙂

stastenka42
25. okt 2017

@alilka to nemyslíš vážne že si myslíš že ti exorcista pomôže donosiť dieťa? a čo tak navštíviť odborníkov lekárov a hladať príčinu tam? A hlavne všetko je v hlave,nezabudni chorá hlava ,choré telo...ak si vsugeruješ takúto myšlienku že si prekliata a podobne tak sa tak bude chovať aj tvoje telo,lebo v podvedomí odmietaš to dieťa lebo...skús navštíviť psychológa..

alilka
25. okt 2017

@stastenka42 presne som vedela ,že sa nájde niekto kto mi bude hovoriť o tom že mám návštivit odborníkov..tadaaaaa, prekvapenie..všetko už mám..nevieš čo sa u mňa dialo tak nemôžeš posudzovať..4x som už potratila..piate v marci toho roku mimomaternicove,odobrali mi vajcovod..a šieste v auguste -plodik sa zakliesnil vraj vo zvyšku vajcovodu čo ostal..sami lekári to nechápali..že s týmto sa stretli len v knihe..hrozilo mi že prídem o maternicu,alebo že mi ju jednoducho roztrhne.. nakoniec,chvála Bohu nestalo sa..operovali ma cez 2hodiny,akútne,13stehov,zrezanoe z maternice. Len ja viem čo som si všetko prežila a v čo verím a v čo nie!!! A ani raz som do tehotenstva nešla s tým žeby sa niečo zle malo zopakovať!!nikdy som si také nepripúšťala..a ahaaaaaa,P.S u psychologičky som bola..a vieš čo mi povedala?no teeeeda neuveríš..že toto určite niesi náhody a mam vyhľadať exorcistu..že ja určite niesom jej prípad...

sazumak
25. okt 2017

@alilka Joj, to mi je ľúto, čím si si prešla :( Neboj sa, mojej známej tiež odobrali jeden vaječník a má 4 detičky, prvé mala po 4 rokoch. Ja Ťa chápem, v našej rodine sú zase časté úrazy hlavy, len mňa dvakrát zrazilo auto a mám doteraz vážne následky :( Podobne aj moju sestru a tiež úraz hlavy. To už je aká pravdepodobnosť, že jednej matke tri autá vrazia do detí...podotýkam, ani raz to nebola naša vina, šoféri mali vypité :( S tými úrazmi hláv by som mohla pokračovať. No sama to nechápem. Drž sa, určite stále dúfaj...poznám ženy, čo mali prvé dieťa aj po 8,11 rokoch.

alilka
25. okt 2017

@sazumak ďakujem..juuuuj,aj mne je ľúto čo sa vám deje..😏 tak taká pravdepodobnost je ozaj mala..ako ja nemám problém otehotnieť..vždy na 2ti mesiac sa zadarí,aj len s jedným vajcovodom,ale jednoducho sa vždy niečo stále a ja to bábo nedokážem vynosiť..a tie 2boli mechanické chyby..ako vravím lekári nechápali ..pohadzovali si ma lebo nevedeli čo so mnou..plod zdravo rástol ale na zlom mieste..a ako?preputoval celou maternicou aby sa uhniezdil na pdruhej strane?keďže na pravo nemám vajcovod a on sa tam uhniezdil vo zvyšku .ďalšia záhada.

zuzu1122
25. okt 2017

@sazumak ahoj, môžem sa opýtať, už si bola niekedy urieknutá?

sazumak
25. okt 2017

@alilka No určite vyskúšaj aj toho kňaza, uvidíš, čo Ti poradí. Možno skús chvíľku nechať telo oddýchnuť, jedz veľa vitamínov, kyseliny listovej a uvidíš časom, ak to má byť, tak to bude. Ak nie, existuje aj adopcia...aspoň ja by som do nej šla, keby som nemohla mať deti.

sazumak
25. okt 2017

@zuzu1122 Ja neviem, asi nie 🙂 Prečo?

alilka
25. okt 2017

@sazumak také čosi si ani nepripúšťam žeby som nemohla mať deti ..určite ich budem mať,len som si jednoducho musela prejsť tenistky cestou .tak teda dúfam aj naďalej 😉

zuzu1122
25. okt 2017

@sazumak tiež neverím na veštice a podobné veci, teda, skôr sa toho bojím s mám pred tým rešpekt, ale žiaľ, ja som už niekoľkokrát bola urieknutá, písala si o červených stužkách. Preto som sa pýtala. Človek, ktorý ma taký silný pohľad, že ti z neho príde zle, rozbolí ťa hlava, vraciaš, si slabá a chce sa ti spať. To sú náhle pocity. Neviem, či tá stužka tomu pomôže, ale poviem ti, radšej to vyskúšam ako neurobiť nič a potom mať takéto stavy.

simkamatko
25. okt 2017

Ja mam tiež zlu skusenost z vešcami jeden chlapec mi vyštetil nechcela som stal primne na zastavke a vkuse hovoril veci čomu som neverila.povedala som mu naj mi da pokoj ale jak mi vravel že priatel (byvali) je v posteli zo svojou byvalou hned som z nervoznela zavolala som mu že čo robi.tak ako mi povedal on ti nedvihne" a aj tak bolo.po tyzden sa mi priznal ze bol s nou naozaj...medzi tym mi povedal ze ze si najdem lasku svojho života a tak aj bolo že otehotnejem ale potratim budem sa snažit dlhe roky o babatko čo sa aj naozaj snažime 7r.a beznadejne citim ako keby moje telo malo stopku a nepracuje ako by malo.neviem ako to riešit a kam ist.v tom ako mi to povedal som sa zlakla a šla dalej on stale mi hovoril čo ma čaka ale ja som sa neozyvala.a pravdu povediac vsetko co mi povedal dodnes aj tak je

simkamatko
25. okt 2017

@sazumak ja som to zažila tiez v medjugoriu a nebolo mi vsetko jedno

stastenka42
25. okt 2017

@alilka zbytočne sa rozčuluješ a dávaš výkričníky !!! UKludni sa hlavne🙂 ..Otehotnieť s jedným vaječníkom nieje nič ojedinelé,nie si sama a práve preto sa to volá MIMOMATERNICOVÉ lebo sa uchytí hocikde inde len nie tam kde má ....a ja viem aj o iných prípadoch ktoré možno tvoj lekár nečítal ani v knižke ,dokonca v brušnej dutine a určite nebola prekliata ...a to že oplodnené vajíčko pri nidácii putuje je úplne normálne,hladá si miesto kde sa uhniezdi tak nehladaj aj v tom nejajé čary...aj to je normálny priebeh....užívala si lieky na udržanie tehotenstva?Pichala si injekcie alebo niečo?Máš vyšetrenú cytogenetiku?Imunológiu,trombofíliu?Možno tam je zrada....

alilka
25. okt 2017

@stastenka42 áno pichala som si fraxiparin..brala prednison,acidum folikum,pyridoxin..mám aj genetiku, endokrinologiu, reproimunologiu, hematologiu,zistený trombofilny stav..zvyšok dobré..ozaj si myslis že žena čo príde 6x o dieťa čaká kým jej niekto poradí že má navštíviť odborné ambulancie?nesom Tupá..a ja som niekde písala že je ojedinelé otehotniet s jedným vajcovodom??Hmmm neviem o tom..ja kľudná som len ma Výrava že aj ozaj môže niekto myslieť že po tom všetkom čo som prežila sedím doma na riti a čakám že aaa veď nejako sa to porieši..