Prečo muži vyhľadávajú virtuálne kámošky?

adeli79
5. feb 2014

Problém sa netýka mňa osobne, ale zaujímal by ma názor a pohľad mužov, prečo niektorí chlapi vo fungujúcom manželstve vyhľadávajú virtuálne vzťahy s inou ženou? Jedná sa o prípad, kedy muž nechce odisť od manželky, deti sú už odrastené, samostatné, známosť je naozaj iba online, nestretli sa a on to ani nemá v úmysle. S manželkou chce ostať navždy. Prečo potrebuje tú virtuálnu známosť?
Poprosím názory, vysvetlenia a pohľad mužov.
Vďaka.

adri266
21. mar 2014

@mysicka36 staci, ak si zapnes niektoru specializovanu 😉 miestnost, hlavne vecer, a mozes vidiet vsetky inzeraty a ponuky 😉

diskutujuci
21. mar 2014

@adri266 ahoj 80% nie, ja som sice na pokeci nebol ale neverim v toto cislo .. ved si zober staatistiky, ked na pokec preukazatelne chodi 600 000 ludi a pomer je 1:1, tak 80% z 300 000 zien je 240 000 k...iev 🙂) dost ich mame na slovensku 🙂)
krasne ranko a nehnevaj sa .. len na rozptylenie 🙂

mysicka36
21. mar 2014

Pôvodná téma bola o virtuálnych písačkách a hen kde sme skončili 😀

diskutujuci
21. mar 2014

@mysicka36 dakujeme adri, rozsirila temu o zaujimavy posteh 🙂

adri266
21. mar 2014

@diskutujuci zabudol si na fakt, ze viacere osoby tam maju viacnasobne nicky. Takze ak im pridu na to, ze tam maju tuto zakazanu zarobkovu cinnost, tak im nick zrusia a kocky maju dalsich 10 otvorenych 😉
A ruku na srdce, neverim Ti, ak si naozaj chlap, ze si tam este nebol a nevies, o co ide. Jedine, ze mas nejakych 70 rokov... 😵

diskutujuci
21. mar 2014

@adri266 skoro 70, obcas sa tak citim, ale nie, len., alebo az? 36
nebol ani nechcem, ved je tam sama k...a ako pises a potom netuzim 🙂))
a nezabudi ze aj muzi maju viac nickov, takze zistime ze tam nechodi 600 000 ludi ale len 1000 ludi s viacerymi nickmi a vsetci sa poznaju 🙂)

adri266
21. mar 2014

@diskutujuci no vidis, aj sam tvrdis, ze je tam sama k*rva 😀 😀 😀

diskutujuci
24. mar 2014

@adri266 presne tak, ospravedlnujem sa a som opakovane stastny ze tam nechodim 🙂))
krasne ranko ti zelam/ vam zelam

robino8888
27. mar 2014

Myslím že nás chlapov je tu viac, čo nemajú nick na pokeci, ja dokonca niesom ani na FCB... Sem na Modrý koník chodím len preto, aby som sa pozbavoval vyrasteného synovho oblečenia, dokonca aj nenoseného, čo rastie ako z vody a niekedy mi nedá prečítať si vaše diskusie 😀 😀 😀 Len ma mrzí keď vidím, že je tu veľa ľudí čo nevedia aký je rozdiel medzi sexom a milovaním 😖

adri266
27. mar 2014

@robino8888 noze, pouc nas, som straaaaaaaaaaaasne zvedava, aky je rozdiel medzi sexom a milovanim, lebo toto mi moji rodicia nevysvetlili 😉

netusimako
15. apr 2014

Zazil som to. cca pred 8 rokmi. Zvedavost, zacinali pokecy, proste nieco nove plus potreba zistit ci ma niekto podobny problem. U nas doma sa zacalo nieco diat, partnerka mi dala najavo ze takto uz dalej nie a ja som netusil ako ano. Fakt bomba. Myslis si ze 7 predch rokov bolo viac menej ok. Vzdy sa nieco najde ale vyriesite. No zistis ze nie, tak od boku, na, tu mas. Nova vec, neviem co chcem ale toto nie.🙂 Teraz po dalsich 7 stara vec, no aj tak sa nevyznam, z oci citat neviem. Tak som vtedy nahodou zacal pokec s jednou babou a poviem Vam bolo to fajn. Rozobrali sme nase vztahy, mal som pocit ze info od nej mi pomohlo zlepsit situaciu aj doma - reakcie zeny, potreby, co caka o muza atd... Vela veci som pochopil a debata s clovekom ktory komunikuje bez zabran pretoze nejde vlastne o nic, neriesis, prijemne. Nikdy som necitil potrebu sa s nou stretnut.

mysicka36
15. apr 2014

@netusimako No trošku chaotický príspevok 😀 ale pochopila som správne, že tá virtuálna ti pomohla pochopiť tvoju manželku? Zaujímavé... Aj si doma priznal čo je vo veci?

elinusa
20. máj 2014

Baby mám priatela , ktory tiez potrebuje udrziavaat kontakty na pokeci. Som z neho na nervy , lebo neviem k čomu je to dobre, povedal mi ze mna lubi , mna chce, s nikym sa nestretava ani nekavickuje , ale potrebuje pisat s inymi zenami neviem o com :/

zzuzzik
20. máj 2014

Baby ti chlapi co su na pokeci, su asi dost ukecani 🙂 treba s nimi vela kecat, my s muzom prekecame hodiny a nepotrebuje nic ine riesit 😀

6969eva
20. máj 2014

keď neprší, aspoň nech kvapká. Všetci chlapi( sorry) idú po ženách a sexe, ale nie všetci na to majú. Tak to riešia len virtuálne.Príčina je len jedna a dôvod sa vždy nájde.

briketa
20. máj 2014

mne muzove sms-ky chodia na moj tablet 😀 a mam poriesene

mysicka36
22. máj 2014

@elinusa tak si založ nick aj ty a nenápadko sa na neho kontaktuj 😀 a nech si píše prasačinky s tebou. Haha chlapi sú divní 😝 nevedia sa doma porozprávať s vlastnou ženou ale on-line to bude zabíjať čas.

wato
22. máj 2014

@adeli79 Ked uz sa dnes tak hojne zapajam, tak. Lebo je prasa, to je skutocny dovod

chikita0000
22. máj 2014

@mima4 presne tak o chlapa sa trwba pekne starat sak preto je moj manzel

netusimako
9. júl 2014

@mysicka36 Hej, chcela poznat moju manzelku, tak najprvk pokeca a potom aj sa spolu parkrat stretli a pokecali nazivo, poznaju sa, v pohode. No ja som za debila ze co som riesil...

adri266
9. júl 2014

@netusimako jaj, Dufam, ze Tvoje pokecy uz prestali, tak sa necudujem, ze manzelka podala 2x ziadost o rozvod. Lebo aj to, co si Ty myslis, ze je nevinne /vsak su to LEN slova/, ju mohli zranit

madeline1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
galioska
13. júl 2019

Mňa aj prekvapuje to, že nejaká žena má tiež záujem o virtualny vzťah či ako to nazvať...mne to príde ako objednať si niečo z ali, mačka vo vreci