icon

Priateľ mi nič nekupuje

avatar
somozajnemozna
27. feb 2015

v prvom rade, poprosím naozaj neútočné a k veci názory, o iné nestojím, zbytočne sa nehádajte. pre objektivitu mám iný nick, aj ked pravdupovediac nie som tu veľmi aktívna ani na tom starom. takže prejdem k téme, som celkom vytočená, takže aj môj príspevok bude asi v tomto duchu. ide o to, ze mám frajera zhruba 2 roky, som rozvedená, on je slobodný, nežijeme spolu. normálny, povedala by som celkom príjemný nekonfliktný vzťah máme, možno aj preto, že je svojim spôsobom ten náš vzťah "voľný" (samozrejme, máme hranice voľnosti). o čo ide? proste ma už neskutočne štve, že mi nič nekúpi, alebo z vlastnej vôle ani nenavrhne a ja nemám zlatokopecké sklony a neviem, ako na neho, aby sa aspon trochu dovtipil, že snád by nebolo od veci občas niečo poriešiť. dám príklad a pre info (ja zarábam 700 E on 2000E). včera sme sa bavili, že by som chcela skúsiť krabičkovú diétu a tak som mu nenápadne navrhla, čo na to povie, či ho predsa netrkne, že by mi mohol zainvestovať, vie ako veľmi to chcem skúsiť. nejde o to, či je to blbosť, možno je, nehádam sa, ide o to, že ked ma tak ľúbi, čakala som niečo ako "ok, nie som veľmi s tým stotožnený, ale ked teda chceš, prispejem ti na to, vyskúšaj".....namiesto toho mi dal 350 receptov nejakej stravy, ktoré by som nikdy nerobila ani nejedla a on ma pozná vie, že nie som dietovací typ, tak ma s tým iba podráždil. alebo: pol roka užívam HAK, vraj on mi to bude platiť, neni problém, dodnes mi dal na ňu len raz, ani ho to nenapadne a ja to neviem pýtať na drzovku, aj ten raz, ked mi dal tých 20e ani neviem ako k tomu došlo, niečo som spomenula a dal mi, inokedy som tiež spomínala, ale už nič, ani cent....neskutočne ma to štve, neviem ako na neho...ked vidím, ako investujú do svojich báb moji kámoši, s ktorými sa o tom bavím, je mi do plaču...jedina, jeho investícia je, ked si ideme niekam sadnúť, ja neplatím vôbec, aj ked možno niekto by povedal, že raz jeden by mal raz druhý, ja z princípu neplatím a ani nemienim, kedže inak do mna neinvestuje, nech platí reštiky a bary....minule sme si boli tiež sadnúť večer a vravím, nech mi dá moju kabelku radšej k sebe, aby mi ju niekto náhodou neukradol, ked budeme zaujatí jeden druhým a on na to, že či tam mám kopu peňazí, ked sa bojím a ja na to, že nie, že stačí, že peniaze má on a ja tým pádom do mesta žiadne nenosím, usmial sa, ale to bolo všetko....čo s tým? ako mu naznačiť? či mám pýtať ozaj na drzovku? v tomto smere finančnom z neho ozaj nič nemám

avatar
mircalla
27. feb 2015

@filipal Tym chces povedat, ze z tohto dovodu ma zena automaticky ocakavat platby za svoje handry a reziu? Ja som sa o seba vedela vzdy o seba aj o syna financne postarat sama, ak to nedokazes, je mi ta luto...bud si mala lepsie ucit alebo proste si si vybrala zle povolanie ...potom to musis riesit ako zakladatelka temy

avatar
filipal
27. feb 2015

ja neviem, mne su predsa len blizsie potvory, ako chudery. nejako sa mi zda, ze tych chudier je stale viac, hlavne mimo Bratislavy. Chuderami by som rada zatriasla, nech sa spamataju a su aspon trochu sebecke. A o tie potvory sa uz aj tak postaraju chlapi. Ved su silnejsi.

avatar
mircalla
27. feb 2015

@filipal ja mam zase pocit, ze bratislava (byvam tam) je totalne zasrata od stetiek a zlatokopiek a dost ma to irituje

avatar
filipal
27. feb 2015

@mircalla mne je luto teba, ze sa musis o syna starat sama. zisiel by sa aj otec, nie? a Zlaticko, o mne nic nevies, tak si osobne invektivy odpusti. ja som pisala vo vsebecnej rovine. o.k.?

avatar
laila22
27. feb 2015

zhasnut a spat.

avatar
mircalla
27. feb 2015

@filipal predstav si, ze moj syn otca ma....ale zvladla by som to aj sama, keby bolo treba..inymi slovami nie som od neho nijako financne zavisla, ze keby sa nieco stalo, som stratena....ked uz pises v tej vseobecnej rovine

avatar
petulda333
27. feb 2015

@somozajnemozna nechapem naco si sem prisla?!!vies ako sa vola stranka?modry konik tehotenstvo,porod a dieta a nie modry konik zlatokopky a sex za peniaze...ty patris inam a v prvom rade za odbornikom....tvoje zmyslanie je hlupe a zaostale

avatar
filipal
27. feb 2015

@mircalla a ako vies ako je to so mnou? ty si zacala. ja o svojom sukromi v tejto klebetarni pisat nebudem.

avatar
zita19
27. feb 2015

@sunshineka zy si trafila klinec po gebeni. Kedze Borisko ma jasne vyhraneny vkus, dlhonohe, stihke, cickate tak si potrebuje zakladatelka upravit exterier aby spadala do prislusnej kategorie. Ako to spravit? Cez krabickovu dietu sponzorovanu terajsim chrenom. Terajsi chren odmietanim sponzorovanie tejto premeny vlastne ohrozuje jej celozivotnu rentu. Hajzel jeden lakomy!!!!
No este tak 4 strany a vsetko bude uplne jasne. Nie nadarmo sa hovori Viac hlav, viac kapusty. Este sa tu zapoji par analyticiek a budeme mat aj riesenie problemu, lebo zatial robime len gap analyzu 😀 😀 😀 😀

avatar
0silvia0
27. feb 2015

@somozajnemozna bože, ty si teatrálna...

avatar
mima4
27. feb 2015

@filipal aky je rozdiel medzi chuderou a potvorou?

avatar
bubelko
27. feb 2015

@filipal precitaj si teda definiciu prostitucie 😉
prostitucia je pohlavný styk alebo iné sexuálne úkony vykonávané za finančnú a/alebo naturálnu odmenu. 😉

ja nikde netvrdim, ze zena ma byt chuderou a nechat si skakat po hlave. alebo, ze si nema stanovit svoju hodnotu, ale pokial idem do nezaväzneho vztahu, tak som nezavisla. a ak od neho ocakavam "vyhody" , tak to musim dat jasne najavo.

avatar
filipal
27. feb 2015

uz sa mi nechce o tom hovorit, svoje som si povedala a koncim. 🙂

avatar
mircalla
27. feb 2015

@filipal tak dala si jasne najavo, co od chlapa ocakavas....ja to neocakavam, ak to je, tak fajn

avatar
puklica13
27. feb 2015

@filipal som netusila, ze zeny ktore nepytaju peniaze za sex su chudery 😂 , no budem musiet dnes mm upozornit ze ma nachystat cash...😂😂😂😂
Inak, squela tema toto

avatar
zita19
27. feb 2015

@filipal @mircalla nehadajte sa baby. Nema to uroven a uz vôbec sa nehodi aby ste tu jedna druhu zhadzovali. Pohoda, klidek, tabacek 😉 Mame piatocek, taku krasnu veselu temu, kde sa da uvolnit a vy si skocite do vlasov... 😝

avatar
puklica13
27. feb 2015

@zita19 ty mi dnes davas😂...odkial si, neskocime na kavu? ze by som sa aj dacim inym pooblievala 😂😂😂

avatar
somozajnemozna
autor
27. feb 2015

@mircalla sorry ale teba dla fotky by neoprel nik ani zadara, tak ti to je ľúto

avatar
mircalla
27. feb 2015

Nastasie je tu dost vela rozumne uvazujucich zenskych....

Ja mam totiz pocit, a naozaj je toho v BA plno - ze je to take modne zbalit si bohaca, nic nerobit, chodit do fitka a na kavicku, dat si urobit nejaku tu liposukciu, prsia, pery, vlasy a chvalit sa kamoskam...je to taky novy zivotny styl.....z ktoreho sa mi chce grcat......

avatar
vintage_lady
27. feb 2015

Holt stránka sa nevenuje ani finančnému poradenstvu, ani sa nevola modrý penis. Takže keď ti sople nevoňajú, neries tu picoviny, ale zozen si na bazáre knihu ako sa používa mozog, prestaň pozerať kraviny v telke a hlavne nezabudni, že aj ty máš dieťa. Na margo toho vylevu o soploch. A potom, keď sa zase prebudis v realite, si uvaris s malou kakauko a budeš jej z láskou smrkat nos.

avatar
zita19
27. feb 2015

@somozajnemozna Nehnevaj sa na mna co ty tu posudzujes ktora je a ktora nie je pre muza atraktivna. Obzvlast, ked sa tu na 10 stranach prebera to, ze ty spristupnujes svoje medzinozie a naturalne platby za tieto cinnosti nedosahuju tvoje ocakavania...

avatar
zita19
27. feb 2015

@puklica13 Kosice

avatar
mima4
27. feb 2015

@mircalla toto bolo vzdycky... Zeny su totiz od prirody zamerane na "zdroje" a antikoncepcia ich "oslobodila" od povodne zenskej role - rodit deti pomaly kazdy rok...

avatar
puklica13
27. feb 2015

@zita19 tak nic...ked prides do Ba sa ozvi 😊

avatar
mircalla
27. feb 2015

@somozajnemozna To si pis, ze neoprel.....Teraz si ma fakt "urazila".....taketo zufale pokusy niekoho s podprahovym IQ mi tlak nezdvihnu....uz si sa tu dneska par krat urcite nasla

avatar
mircalla
27. feb 2015

@mima4 To je v poriadku, ak sa bavime o normalnom vztahu

avatar
silaviat
27. feb 2015

@somozajnemozna detsky sopel a stolica ti vadia ale semeno z papule utierat a nechat si zato platit ti nevadi??? ano as pravdu nepatris sem si vygoogli sovo prostitucia popripade tak modernejsie ze spolocnicka a tam si najdes seberovne .. 😉 😉 😉 a to som ti este slusne povedala .ak je tvoj profil pravy tak dufam ze to priatel najde a posle ta kade lahsie ..

avatar
ivkadracova
27. feb 2015

Ja by som vo volnom vztahu, ci uz s hranicami alebo bez, necakala ziadne financie. Ine to je ked dvaja spolu ziju alebo sa rozhodnu vziat sa. Nepovazujem za zlatokopky tie ktore si vypytaju na nieco, alebo dostanu len tak. Rozhodne Muz s 2000e plat nemoze mat zlatokopku ;) Aj ked ja sama by som asi nepytala, iba keby to vyplyvalo z povahy, ze je fer ked to platia dvaja, alebo najom na byvanie a pod.. A uplne ine to je ked sa zena stara o dieta, ze sa na tom dohodli. Tam je pytat v pohode, ale aj to ma z moho pohladu hranice.

avatar
sweetsuzi
27. feb 2015

Jaaaaj davno som sa tak nezabavila zeny 😀

avatar
preshibana
28. feb 2015

Preco zrazu viazne zabava? Teraz, ked som sa uz uplne od rehotu prebrala,hmmm....
P.S: mozno by si zakladatelka mala znova zmenit nick na somozajvypatlana.... 😵