Priateľ mi nič nekupuje
v prvom rade, poprosím naozaj neútočné a k veci názory, o iné nestojím, zbytočne sa nehádajte. pre objektivitu mám iný nick, aj ked pravdupovediac nie som tu veľmi aktívna ani na tom starom. takže prejdem k téme, som celkom vytočená, takže aj môj príspevok bude asi v tomto duchu. ide o to, ze mám frajera zhruba 2 roky, som rozvedená, on je slobodný, nežijeme spolu. normálny, povedala by som celkom príjemný nekonfliktný vzťah máme, možno aj preto, že je svojim spôsobom ten náš vzťah "voľný" (samozrejme, máme hranice voľnosti). o čo ide? proste ma už neskutočne štve, že mi nič nekúpi, alebo z vlastnej vôle ani nenavrhne a ja nemám zlatokopecké sklony a neviem, ako na neho, aby sa aspon trochu dovtipil, že snád by nebolo od veci občas niečo poriešiť. dám príklad a pre info (ja zarábam 700 E on 2000E). včera sme sa bavili, že by som chcela skúsiť krabičkovú diétu a tak som mu nenápadne navrhla, čo na to povie, či ho predsa netrkne, že by mi mohol zainvestovať, vie ako veľmi to chcem skúsiť. nejde o to, či je to blbosť, možno je, nehádam sa, ide o to, že ked ma tak ľúbi, čakala som niečo ako "ok, nie som veľmi s tým stotožnený, ale ked teda chceš, prispejem ti na to, vyskúšaj".....namiesto toho mi dal 350 receptov nejakej stravy, ktoré by som nikdy nerobila ani nejedla a on ma pozná vie, že nie som dietovací typ, tak ma s tým iba podráždil. alebo: pol roka užívam HAK, vraj on mi to bude platiť, neni problém, dodnes mi dal na ňu len raz, ani ho to nenapadne a ja to neviem pýtať na drzovku, aj ten raz, ked mi dal tých 20e ani neviem ako k tomu došlo, niečo som spomenula a dal mi, inokedy som tiež spomínala, ale už nič, ani cent....neskutočne ma to štve, neviem ako na neho...ked vidím, ako investujú do svojich báb moji kámoši, s ktorými sa o tom bavím, je mi do plaču...jedina, jeho investícia je, ked si ideme niekam sadnúť, ja neplatím vôbec, aj ked možno niekto by povedal, že raz jeden by mal raz druhý, ja z princípu neplatím a ani nemienim, kedže inak do mna neinvestuje, nech platí reštiky a bary....minule sme si boli tiež sadnúť večer a vravím, nech mi dá moju kabelku radšej k sebe, aby mi ju niekto náhodou neukradol, ked budeme zaujatí jeden druhým a on na to, že či tam mám kopu peňazí, ked sa bojím a ja na to, že nie, že stačí, že peniaze má on a ja tým pádom do mesta žiadne nenosím, usmial sa, ale to bolo všetko....čo s tým? ako mu naznačiť? či mám pýtať ozaj na drzovku? v tomto smere finančnom z neho ozaj nič nemám
@caoli ja myslim,ze dojde s nicom UZSOMZMANIPULOVALA alebo UZSOMSKASLA 😀 . Ale? Bude dalej riesit,ze skasla malo,lebo zistila,ze Haklova cvicí u Tomiho Kida a chce aj ona. A s jej prijmu 700€ to nema z coho zaplatit,lebo jej frajer ma prijem 2000€
@matko10 😀 plastickeho chirurga bude potrebovat,aby jej narovnal fasadu 😀 ja toho chlapa normalne lutujem............no a dieta,kuk tu: www.krabickovadieta.sk
@somozajnemozna Inak dievča dosť blbo si to zaklincovala..teraz sa tu ne tebe všetci zvezú.Ale principiálne si aj ja myslím že aspoň na HAK by ti mal dávať on plnú sumu.ničíš si tým zdravie a kravbičková diéta ti nepomôže,s tou stravou mal pravdu (ale HAK je sviňa...takže..)POrozprávaj sa s ním, že ti nejde o peniaze len že by si možno čakala občas bonboniéru aebo aspoň príležitostne ružu alebo čo len ...tak mi to príde ako by si nemala ani 20 ...podľa štýlu písania.Nič v zlom skús to preformulovať. 😉 PS:ten nick...sa cítiš nedocenená a máo všímaná?tak vymeň partnera🙂
@stellamaris úbohé ako tu na niekoho útočíte s plastickým chirurgom, najprv sa treba pozrieť na seba.tak sa zverila s problémom a čo , to na ňu treba tuctovo a primitívne takto útočiť ?
@lussy211 s akym problemom sa tu zakladatelka zverila?? Mat tak jej problemy,tak je svet gombicka.Myslis,ze na nu primitivne utocim? Ja vidim situaciu zo strany jej priatela a predpovedam jej,co ju caka.Inak,ja plastickeho nepotrebujem,som pekna od prirody a po rodicoch 😉 Bud tak laskava a neobuvaj sa tu do mna,pekny vecer !
@sense tak nech neplatí bary a reštiky a ani krabičkovú dietu nepotrebuje 🙂 a ale to ma len tak napadlo 😝
nasou pisatelkou by mohla byt aj annaella, ktora velmi rozumie danemu problemu, sedelo by to popisu na zaciatku prispevku - pre objektivitu mám iný nick, aj ked pravdupovediac nie som tu veľmi aktívna ani na tom starom.
@lussy211inak HAK stoji nieco malo cez 20 euro na 3 mesiace.....co je 7 euro na mesiac. Zanedbatelne
Ruza a bonboniera? Ty si zjavne nepochopila...o to jej nejde, chce znackove handry.....snivaj dalej
@somnaozajnemozna Inak len Guess kabelku kupil? Kopes druhu ligu. Kamosky ta vysmeju....pytaj aspon Vuitonku
@stellamaris ja som nemala na mysli, že ste škaredá (no sebavedomie vám rozhodne nechýba...)ale, že tiež by sa vám nepáčilo keby vám niekto napísal že asi by ste potrebovala plastického chirurga;) a evidentne ste sa toho chytila takže asi som mala pravdu že. ;)pekný deň. Ja tému beriem objektívne nie len z jedného uhla ;)pekný deň a pardon ak som sa vás niečím dotkla 😎
@mircalla ja som to pochopila veľmi dobre;) ..len som to napísala v inotaji a to je zrejme nezrozumiteľné pre niekoho. Bolo tým myslené to,nech sa vjyadrí čo vlastne chce lebo to je základ vedieť a potom sa sťažovať, že či jej niečo priateľ kupuje alebo nie;)niekomu by stačila aj tá bonboniéra...odchádzam z diskusie lebo zasa tu začínajú lietať osy 😀 😀 😀 BTW: mám taký dojem, že on sa bojí že je zlatokopka a ona, že on je žgrloš :Dmilé ...čawte sa
@lussy211 zjavne si toho plastickeho chirurga v komente @stellamaris nepochopila. Takze po lopate: Zakladatelka bude potrebovat zasah plastického chirurga na opravu jej rozkosneho ksichtiku, po tom co jej ho trosku poopravi jej drzglosky amant, hned 5 minut po tom, co sa chudak nestastny dozvie, ze ho jeho konkubina prebera na Modrej kobyle. Sice @stellamaris nepisala v inotajoch a aj priemerne inteligentny foxterier podstatu prispevku pochopil, ale nedalo mi nepodat to uplne zretelne aj pre tych co im pointa prispevku usla
@somozajnemozna ani som cely prispevok necitala, iba po cast, >ci ho netrkne-, odpoved znie, nie netrkne. Chlapovi netrkne, treba mu povedat na rovinu ak nieco chces. Ci mas alebo nemas od neho nieco pytat, to je na tebe, zavisi to od tvojej povahy, vasho vztahu, atd.

Keby ten jej vedel ze pokym on tvrdo drie, tak jeho mila ho prebera na modrom konikovi, tak by potrebovala aj lekarnicku nie len krabickovu dietu....ozaj,..to co je za blbost ze krabickova dieta?.....)))))