Priateľ mi nič nekupuje
v prvom rade, poprosím naozaj neútočné a k veci názory, o iné nestojím, zbytočne sa nehádajte. pre objektivitu mám iný nick, aj ked pravdupovediac nie som tu veľmi aktívna ani na tom starom. takže prejdem k téme, som celkom vytočená, takže aj môj príspevok bude asi v tomto duchu. ide o to, ze mám frajera zhruba 2 roky, som rozvedená, on je slobodný, nežijeme spolu. normálny, povedala by som celkom príjemný nekonfliktný vzťah máme, možno aj preto, že je svojim spôsobom ten náš vzťah "voľný" (samozrejme, máme hranice voľnosti). o čo ide? proste ma už neskutočne štve, že mi nič nekúpi, alebo z vlastnej vôle ani nenavrhne a ja nemám zlatokopecké sklony a neviem, ako na neho, aby sa aspon trochu dovtipil, že snád by nebolo od veci občas niečo poriešiť. dám príklad a pre info (ja zarábam 700 E on 2000E). včera sme sa bavili, že by som chcela skúsiť krabičkovú diétu a tak som mu nenápadne navrhla, čo na to povie, či ho predsa netrkne, že by mi mohol zainvestovať, vie ako veľmi to chcem skúsiť. nejde o to, či je to blbosť, možno je, nehádam sa, ide o to, že ked ma tak ľúbi, čakala som niečo ako "ok, nie som veľmi s tým stotožnený, ale ked teda chceš, prispejem ti na to, vyskúšaj".....namiesto toho mi dal 350 receptov nejakej stravy, ktoré by som nikdy nerobila ani nejedla a on ma pozná vie, že nie som dietovací typ, tak ma s tým iba podráždil. alebo: pol roka užívam HAK, vraj on mi to bude platiť, neni problém, dodnes mi dal na ňu len raz, ani ho to nenapadne a ja to neviem pýtať na drzovku, aj ten raz, ked mi dal tých 20e ani neviem ako k tomu došlo, niečo som spomenula a dal mi, inokedy som tiež spomínala, ale už nič, ani cent....neskutočne ma to štve, neviem ako na neho...ked vidím, ako investujú do svojich báb moji kámoši, s ktorými sa o tom bavím, je mi do plaču...jedina, jeho investícia je, ked si ideme niekam sadnúť, ja neplatím vôbec, aj ked možno niekto by povedal, že raz jeden by mal raz druhý, ja z princípu neplatím a ani nemienim, kedže inak do mna neinvestuje, nech platí reštiky a bary....minule sme si boli tiež sadnúť večer a vravím, nech mi dá moju kabelku radšej k sebe, aby mi ju niekto náhodou neukradol, ked budeme zaujatí jeden druhým a on na to, že či tam mám kopu peňazí, ked sa bojím a ja na to, že nie, že stačí, že peniaze má on a ja tým pádom do mesta žiadne nenosím, usmial sa, ale to bolo všetko....čo s tým? ako mu naznačiť? či mám pýtať ozaj na drzovku? v tomto smere finančnom z neho ozaj nič nemám
@jasminet ale sulozit zadarmo to je ok, to už neni chumaj? Bez darceka,bez pozornosti,že? Chodí na sluzobky po celom svete a čo mi odtiaľ priniesol? Hadajte! Správne, nič!!! Tak neviem kto tu je potom zlatokop, či lepšie napísané sexokop
@somozajnemozna Nepriniesol ti ani cokoladu, ci drobnost zo sluzobky? My s manzelom obaja behame po sluzobkach a sem tam si drobnost prinesieme, ci uz cokoladu alebo parfem z letiska, ale tiez nic velke. Vacsinou na sluzobke nemame cas chodit po obchodoch a po takej kvalitnej sluzobke nemame ani chut nakupovat na letisku. No ale zas mozes mu hodit do eteru, ze by ta potesila aspon cokoladka zo sluzobky. Snad ho napadne.
@somozajnemozna môžem sa opýtať len jednu vec a to je dôvod, prečo s ním vôbec si? V tvojich príspevkoch len ťažko hľadám aspoň nejaký náznak citu, skôr z nich cítiť len hnev. Veď vy nemáte vôbec žiadny identifikovateľný vzťah, skôr ste iba občasní sexuálni známi... Smutné, že to jednej žene ktorá má navyše dieťa vyhovuje a nevadí ☹ 😒 Ja by som sa za seba poriadne hanbila aj keby som bola slobodná, nie to ešte ako matka dieťaťa. Prepáč...
Ty potrebuješ za sex darceky ? Je to spojenie 2 ludi ktori sa miluju a potrebuju sa navzajom. Je to nieco krasne, co nepotrebuje ani slova nie ze este darceky ! Preboha co chces aby ti za sex rekonstruoval dom ? To su mozr najst aj inu co ma rovnaky "podvozok" ako ty, bude sa s nim milovat z lasky a dokonca zadarmo. Ty si najdi nejake prasa co ta pretiahne ako handru a otrci ti 20, alebo jedno plastove okno.
@somozajnemozna jedno nechápem - nie si jeho manželka, matka jeho dieťaťa, máte voľný vzťah - čiže nie ste partneri v pravom zmysle slova. Takže prečo by ti mal niečo nosiť, kupovať, zabezpečovať?? Podľa všetkého platí všetky vaše výjazdy - kaviarne, reštaurácie, kino, wellnes, ty si na zvyšok zarábaš sama a on tiež. Ty si s ním kvôli peniazom on s tebou kvôli sexu - zaslúžite si jeden druhého - akurát, že on je možno menej vypočítavý pokiaľ uvážime, že on ti nikdy nesľuboval, že ťa bude finančne podporovať - ty si nadobudla ten pocit a brala to ako samozrejmosť a mňa by zaujímalo prečo. Len preto, že na to má?? No a?? Vlastne si nikto - a na nikoho by som ja osobne neminula ani cent....posuň váš vzťah na inú úroveň a potom žiadaj kompenzáciu!!!
Jezis ja sa smejem!!! Chodi po svete a co mi doniesol???? Nic!!! 😀 😀 😀 😀 . Moj muz bol vcera v Cechach a hajzel jeden mi tiez nic nedoniesol 😀 😀 😀 . Moja ty vypni uz pc,lebo jedna perla za druhou. A vies co? Ty vypytaj si peniaze aj za kazdy sex,lebo ON svina jedna lakoma ti vlastne opotrebuvava tvoju fuchtlu a ty tym trpis! Ja by o tom realne pouvazovala. 😀 😀 😀
ale ako ze ti nic nedava ved to, ze mas s nim pravidelny sex..... predlzuje tvoj krasny zivot, chrani ta od chorob, nemusis chodit do posilky, budes mat uzasny spanok a to urcite nieje vsetko. 😀 http://plnielanu.zoznam.sk/c/3629/elixir-zdravi...
no a pokial stojis o cokinu, ci nejaku tu kabelocku, vsak skus mu sepnut pri tom sexiku do uska 😉
@somozajnemozna ako som pisala, SEX MA BYT Z LASKY, nie ze zan cakas darceky!!!!! V takom pripade si premna jedna uboha spinava k..rva a nic viac!!!!!! Stymto koncim,lebo uz sa neda citat co pises!!!!!!!
Ps ked chces za sex prachy urob si privat alebo sa postav k slovnaftu!!!
Ach 🙂Som zlatokopka,priatel sa musi o mna starat,kedze som na materskej 🙂Ale na druhej strane on je zlatokop,lebo som mu kupila auto 🙂A k tomu chcem aby na mna prepisal pol bytu po svadbe 🙂Som ja ale mrcha 🙂Podla mna ked chces,aby ti nejako pomohol tak mu to povedz...vacsina chlapov neurobi nic sam od seba...
@somozajnemozna si rozmysli, ci chces krabickovu dietu alebo cokoladu-kombinovat sa to nema ... presne tak, ako sa nema kombinovat vztah a obchod 😝
@wejti moja ona ale nehľadá u neho lásku...hľadá peniaze a on to podľa mňa veľmi dobre vie....a rozhodne nie je sprostý - našťastie, takých zlatokopiek by mohol mať na jeden prst desať. Mladá si neuvedomuje, že ho raz prestane baviť a narazí sa ďalšiu podobnú - jemu to tak zrejme vyhovuje. Zrejme keby mu toto čo tu napísala povedala otvorene do očí už dávno s ňou vyrazí dvere - ona to vie a preto ju to štve 😵 😵
Neinvestuje do teba??? Co ty si trojizbovy byt? A povedat ze z neho nic nemas ... Ach jaj. Uz chapem o com hovoria chlapi v mojom okoli, ze je tazke najst normalnu zenu, ktora nejde po ich peniazoch.
@vika35 ikskrat som mu niečo naznačila,osemkrát na to odpovedal,ano to poriesime,to nie je problém, objednam ti a ikskrat
@somozajnemozna tak ho vykopni ked je sexokop 😀 najdi nejakeho filantropa a stan sa jeho charitativnym projektom... len aby si taketo dostatocne vymeteneho nasla 🙄
@somozajnemozna teraz som si spomenula na jednu moju kolegyňu spred 20-tich rokov. Ona už bola vtedy pani v rokoch, mala veľké deti a pýtala si od vlastného manžela 300 korún slovenských za sex. Povedala, že až keď dá cash na stolík, až potom ona súhlasí 🙂 Ona si takto v manželstve privirobila a on bol asi tiež spokojný. Takže v niektorých vzťahoch to asi aj takto funguje. Treba asi jednať narovinu, žiadne náznaky 😎
@somozajnemozna v tom prípade pre neho nič neznamenáš...inak by sa ti snažil aspoň z časti vyjsť v ústrety🙂 to čo on chce od teba mu poskytuješ a ty dúfaš v hmotné zabezpečenie, ktoré nemáš....a od neho ani zrejme mať nebudeš. Možno je čas to skončiť a hľadať iného sponzora.
@somozajnemozna 😀 palec hore- dobre si nás pobavila v piatok. Škoda, že mám ešte veľa roboty, takže to tu nebudem moct sledovať až do večera, ale nevadí.. Ale ak si náhodou naozaj tak naivná (nechcem použiť iné slovo, ktoré by sa ťa možno mohlo dotknúť), poradím ti- utekaj od tohto chlapa, nájdi si takého, čo ťa bude za sex priamo platiť a budeš mať aj na tie okná. Nič iné sa ti bohužiaľ nedá poradiť, keď ti nejde o vzťah.
ženy že vobec prispejete a mínate čas na nezmyselné témy 😀 😀 😀 toto nemá snád s realitou nič spoločné a ak áno dotyčná je poriadne padnutá na hlavu 😅 ved okrem radovánok v posteli nič spoločné nemajú a chce prispievat ??? no že ta hanba nefacka 😀
@0silvia0 ja som zas mala kolegynu co tiez za to pytala peniaze od manzela a este zaklincovala ze ona si pri sexe cita pornocasopisy ked ju on uspokojuje aby bola dostatocne vzrusena . potom si nastahovala do domu milenca a zili tam pekne spolu aj s dietatom. a pohlad na ktory nikdy nezabudnem, v kuchyni viedol od dveri k linke chodnicek asi 30 cm siroky, vsetko ostatne bolo zalozene vecami, ked som sadla na sedacku pichol ma do zadku opatok topanky a jej dcera druhej kolegyni aby ju potesila nalepila na kozeny kabat zuvacku a prisla jej to oznamit s takou iskrou v ociach... poslala ma do komory po zehliacu dosku a ked som otvorila dvere vyvalila sa stade na mna kopa siat, som tu dosku ani nenasla 😀
@somozajnemozna jasne ze nie je chumaj ked ma s tebou sex zadarmo, ked davas, berie 😉 😉 😉 to by bol zas pre zmenu sprosty, keby si neposluzil s takou radodajkou


presne, ako bolo napísané vyššie, nie ste manželia, prečo by on mal tebe vymieňať okná 😅 😝 vlastne ani neviem, či mám plakať nad týmto uvažovaním, alebo sa smiať 😔 😕 🤐 bol by dobrý magor.... keby ste manželia, je to iná vec, a spolu všetko zdieľate, tak to by sme sa o tom mohli baviť..... a ešte jedna vec, čo keď on s peniazmi má úplne iné úmysly, čo keď ich šetrí pre Vašu spoločnú budúcnosť, nad tým si neuvažovala? Ale ako prepáč, na jeho mieste by som si tú spoločnú budúcnosť s Tebou rozmyslela.... ak zistí, že jediné, čo ťa zaujíma sú "darčeky"....