Priateľ na zoznamke

18. júl 2021

Ženy, prosím poraďte. Mam 31rokov, na badoo som sa zoznámila s mužom. Všetko vyzeralo super, je veľmi pozorný, trávime spolu dost času, zaľúbila som sa. Trvá to cele 5 mesiacov. Ja som na zoznamku chodiť prestala, aj som si vymazala odtiaľ foto, nech mi nikto nepíše. Včera, ani neviem prečo, som sa tam nakukla a pozrela sa na prvé spravy, čo som od môjho priateľa dostala. Avšak ide o to, že je tam vidieť aj to, kedy bol naposledy prihlásený. A on tam očividne stále chodí! Bol prihlásený včera, aj dnes (tento víkend sme výnimočne neboli spolu, bola som odcestovana). Ma aktívny profil. Mne to normálne zlomilo srdce. Tak mota ma peknými rečami, hovorí o vernosti a je stále na zoznamke?? Už som sa viackrát sklamala a nechcem vzťah s ďalším nesprávnym.. Mam chuť sa mu nikdy viac neozvat, aj keď ma to boli.. Co by ste spravili na mojom mieste? Skúšali by ste rozhovor, alebo to rovno zabalili? Zajtra sa mame stretnúť, ale po tomto zistení na to nemám síl.

dzulli1980
18. júl 2021

Úplne neutrálne, s pokojom Angličana, len tak, medzi rečou, by som sa ho opýtala, či ešte chodí na zoznamky ... ak povie NIE, je to jasné ... čau, čau, bye, bye ... taký partner nestojí za nič.

janka_23
18. júl 2021

Zažila som niečo podobné a nedopadlo to dobre. Neporadím ti 🤷🏼‍♀️ rozhovor môžeš skúsiť a ak mu na tebe záleží, je dostatočne vyzrety tak to pochopí a prestane s tým. Každopádne viem, že pre mužov je to veľké lákadlo, dvíhajú si tam ego, cítia sa ako mačovia a dokazujú si akí sú neodolateľni. Ja som presne kvôli tomu co teraz prežívaš ty na zoznamovanie cez soc siete zanevrela. Ale ako hovorím, skus sa ho opýtať prečo tam stále chodí a uvidíš reakciu. Povedz mu, že ti je to nepríjemné. Budeš vidieť co ti povie a potom sa rozhodni

janka_23
18. júl 2021

Btw toto fórum je plne tém ako priateľ, manžel chodí na zoznamku. Takže určite to neber na ľahkú váhu, aby si potom v budúcnosti netrpela ešte viac

autor
18. júl 2021

@janka_23 presne tohto sa bojím, robí to tak urcite počas celého trvania nášho vzťahu 😢neskutočne som sklamaná

zuzanka.zuzu
18. júl 2021

myslela som si, že ďalšia z tých milión rovnakých (už ani nie podobných) tém ako si našla muža na zoznamke... ale vy ste sa ešte len spoznali a už to stojí za h***o? joooj toto ozaj nie

janka_23
18. júl 2021

Za to ze sa ho opýtas nič nedáš a vždy je lepšie vrátiť sa z kratšej cesty. Bohužiaľ dnešná doba, sociálne siete, zoznamky umožňujú rýchly a neobmedzeni prístup k čomukoľvek a tieto veci sú pre mužov veľkým lákadlom. Ono to naozaj závisí aj od toho ako to ma muž upratané v hlave a nakoľko je vyzrety. Možno je na čase prebrať s nim ako on vníma vás vztah

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
18. júl 2021

@beata_k napísala ani neviem prečo.. Je na tom niečo zle? Ja keď som mala priateľa zo zoznamky tiež som tam po čase išla a áno zaujímalo ma ci tam stále chodí a nie necítila som sa ako stíhačka. Dôveruj ale preveruj.

savanna
18. júl 2021

Poriadne si ho preklepni...mne sa stalo niekolkokrat, ze som na zoznamkach zahliadla zenatych kolegov, potom kolegyninho priatela a dokonca aj znamej manzela. Nikdy som ohladom toho nikoho nekonfrontovala, ale teda je toho, bohuzial, plny internet a ten tvoj by nebol prvy ani posledny.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
18. júl 2021

@savanna presne tak. Je to ale veľmi smutné.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
18. júl 2021

@beata_k už je na autorke ako si to poriesi. Ja by som sa ho na to opýtala. Možno on to ich stretávanie ako vzťah vôbec neberie a veselo chodí hľadať na badoo ďalej. Môj mi tvrdil ze on si tam s nikým nepíše ani nič tak kua načo tam potom chodil? Si myslel ze som blbá. No a teraz ma vzťah a na badoo chodí stále 😃

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
18. júl 2021

@beata_k vieš čo, ja ti uz týmto zoznamkovym neverim. Nie som až taká stará, ale musím povedať, že kedysi tie vzťahy boli úplne o niečom inom

timea179
18. júl 2021

Mala som presne to isté ako ty.Ako chce byť somnou stále a podobne recicky.Prezila som dosť toho aby som už takým rečiam neverila.Teraz som to spravila definitívne.Jeho odpoveď bola že nemá tam kredity tak nikomu nemôže písať 😂😂😂Hovorím mu že načo je zapnutý koľko krát tam pozriem....Vďakabohu že som si ho odsledovala a viem že takého človeka pri sebe nechcem.

janka_23
18. júl 2021

@timea179 to je asi nejaká novodobá choroba 😅

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia78111
18. júl 2021

Vyskusaj si ho cez druhy nick a budes na istom. 🙂

timea179
18. júl 2021

@janka_23 tiež mi to tak príde 😂😂 jednej sľubujem a s ďalšími vypisujem

janka_23
18. júl 2021

@timea179 presne tak. Je to ale veľmi smutné, že si takto ľudia dokážu ubližovať.

autor
18. júl 2021

@timea179 och ☹️myslím, že toto bude aj môj prípad, že mi celý čas klame do tváre, ako mu na mne záleží. Jedinú vec nepochopím, ako môže byť niekto takto cynický, hrať sa s citmi druhého? Je to svinstvo 🤮

autor
18. júl 2021

@hazelgracegus nechcem hrať podobne hry, ja sa nevydržím pretvarovať ani minútu pred ním, keď som toto zistila

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_23
18. júl 2021

Súhlasím s tebou, je to svinstvo ale bohužiaľ sa to deje. Zažila som to 2x

lenuska333
18. júl 2021

Ja by som si s ním začala písať cez druhý nick ak s tebou bude flirtovat je to jasné ešte by som sa ho naročky opýtala čí chodí na tu zoznamku a podla toho by som konala

kitycat
18. júl 2021

A uz ste oficialne "frajeri" alebo sa este len stretavate

autor
18. júl 2021

@kitycat nás vztah je (alebo už bol) od začiatku veľmi intenzívny. Hovorí mi pravidelne, že túži po deťoch. O spoločnej budúcnosti sa rozprávame. Predstavila som ho svojej rodine. On mňa svojej zatiaľ nie, ale jeho rodičia o mne vedia - teda ak mi neklamal aj v tomto. Trávili sme spolu vždy celý čas od piatku do nedele večera, plus v rámci týždňa sme u seba vzájomne prespali 2-3krat.malokedy sme od seba, on chce byť so mnou naozaj veľa. O to náročnejšie je to pochopiť pre mňa

mimka1402
18. júl 2021

Ako keby o sebe som čítala... Úplne. Len som mladšia... Chodil celý čas, bola som "dočasná" aktuálne s jednou ktorú spoznal, vraj kamoska ktorú som nepoznala lebo omylom ju nespomenul a dnes spolu bývajú... Je to par mesiacov späť. Ak chceš napíš mi do IP o jeho profile, nemám problém mu napísať. Viem aké to je...

mimka1402
18. júl 2021

Tiež boli reči, tiež ma poznali kamoši. Skoro 30r chlap, predstavy o živote a zrazu z ničoho nič facka, najprv mi nezmyselne vysvetľoval prečo je na badoo vraj kvôli kamošom. 🙂 A neskôr sa ukázalo, že môj šiesty zmysel neklamal... Ak chceš určite mi napíš, alebo skús sama. To je vždy viac. Lebo každý chlap bude vymýšľať svoje. Aj keď som mala dôkazy, že bol inde atď. Tak aj tak ma dokázal presvedčiť, že sa mýlim...