Priateľ na zoznamke

18. júl 2021

Ženy, prosím poraďte. Mam 31rokov, na badoo som sa zoznámila s mužom. Všetko vyzeralo super, je veľmi pozorný, trávime spolu dost času, zaľúbila som sa. Trvá to cele 5 mesiacov. Ja som na zoznamku chodiť prestala, aj som si vymazala odtiaľ foto, nech mi nikto nepíše. Včera, ani neviem prečo, som sa tam nakukla a pozrela sa na prvé spravy, čo som od môjho priateľa dostala. Avšak ide o to, že je tam vidieť aj to, kedy bol naposledy prihlásený. A on tam očividne stále chodí! Bol prihlásený včera, aj dnes (tento víkend sme výnimočne neboli spolu, bola som odcestovana). Ma aktívny profil. Mne to normálne zlomilo srdce. Tak mota ma peknými rečami, hovorí o vernosti a je stále na zoznamke?? Už som sa viackrát sklamala a nechcem vzťah s ďalším nesprávnym.. Mam chuť sa mu nikdy viac neozvat, aj keď ma to boli.. Co by ste spravili na mojom mieste? Skúšali by ste rozhovor, alebo to rovno zabalili? Zajtra sa mame stretnúť, ale po tomto zistení na to nemám síl.

mimka1402
18. júl 2021

Ja si nemyslím, že je dobrý nápad sa ho hneď pýtať narovinu. Lebo bude si dávať väčší pozor. Ja by som to spravila tak, že si začnem s nim písať alebo kamošku alebo niekoho koho nepozná skúsim aby sa mu ozvala, teda stačí srdiečko mu dať a či sa sám ozve.. Z toho uvidíš viac, lebo môžeš zistiť aj z debaty či povie, že má priateľku alebo povie, že je dlho sám... Tie veci od neho priamo nezistíš.

vilma7
18. júl 2021

Ja som sa s mojím manželom tiež zoznámila na Badoo, ale my sme sa po krátkej dobe spolu dohodli, že si zrušíme konto a tak aj bolo. A bol, je svätý pokoj od pokušenia.
Možno tam len nudu zabíja keď nie je s tebou a nevie ako tráviť čas a ozaj plánuje s tebou svoju budúcnosť.
Na tvojom mieste by som ho pre pokoj duše dala niekomu "checknúť". A čo má uvedené v statuse? Slobodný, nezadany?

janetinka27
19. júl 2021

po 5 mesiacoch randenia, intenzivneho vztahu a vzajomneho prespavania by som to s nim riesila. za ten cas uz ho pomerne poznas. mozno tam proste len chodi, no nikoho nehlada. kebyze si ho tam neodkontrolujes, tak by si to nezistila,lebo by nebol dovod na pochybnosti.
a mozno mu je s tebou fajn, ale mozno hladal nieco ine, od teba uz dostal vselico, nemusi sa o nic snazit,ziskavat. opytala by som sa ho.

panelacikova
19. júl 2021

autorka: možností je naozaj veľa, keď sa neopýtaš, nebudeš vedieť. alebo skús, čo radili baby, osloviť ho z iného účtu a uvidíš. možno tam chodí kvôli inzercii a ty hneď stresuješ. možno sa on do teba až tak nezaľúbil a stále ešte čosi "hľadá". možno tam chodí už len doriešiť veci "pred tebou", čiže ak komunikoval pred tebou s nejakými osobami a má od nich správy, tak je možné, že si "čistí" profil, i keď táto možnosť by ma tiež štvala.
musíš sa opýtať teda jeho. ak to s tebou myslí naozaj vážne, nenahnevá sa, ale úplne normálne v pohode zruší účet priamo pred tebou. inak, ty uvádzaš, že si sa tam tiež prihlásila a pozrela. no a možnosť je tu taká, že urobil presne to isté aj on. prihlásil sa a pozrel sa, kedy si tam bola naposledy ty 🙂 ako vidíš, existuje xyz dôvodov, prečo tam mohol byť.
škoda len, že ti nenapadlo skôr, že sa tam prihlásite obaja spolu a obaja zrušíte svoje účty. my sme tak urobili s mužom. normálne som sa ho po čase (tiež to bolo cca polroka) opýtala, či tam ešte chodí. povedal, že nie. ja tiež že nie. a tak som navrhla, aby sme si to zrušili, že načo tam máme "svietiť", keď to nie je pre nás zaujímavé. a tak sme si to pekne zrušili obaja naraz a už sme tam nešli. čiže profily sú potom tuším po 30 dňoch úplne zrušené. teda, aspoň vtedy to tak bolo, neviem ako je to teraz, záleží od samotnej stránky, na ktorú chodíte.

janka_23
19. júl 2021

@panelacikova to isté sme urobili aj my, zrušili sme spoločne účty. A co sa stalo? Ten môj si vytvoril nový profil 😅 proste keď niekto chce klamať, podvádzať tak si vždy nájde spôsob.

panelacikova
19. júl 2021

@janka_23 áno, spôsob sa nájde vždy 🙂 súhlasím. len ešte záleží na tom, čo tam konkrétny človek vlastne "hľadal", či to "našiel", koľko má človek rokov, atď. u nás som si 100% istá, že to neurobil 😀

janka_23
19. júl 2021

@panelacikova súhlasím, preto som niečo podobné napisala v predchádzajúcich reakciách. Tiež si myslím, že to záleží od toho ci je to vyzrety muž a ma to upratané v hlave. Každopádne bez rozhovoru to nepôjde.

trollfacewow
19. júl 2021

Kazdy chlap je iny...tiez som zvykol chodit na badoo ale hned ako som si niekoho nasiel, tak som vymazal profil a viac ma zoznamky nezaujimali 😃

autor
19. júl 2021

@janka_23 @panelacikova
@mimka1402
@janetinka27 včera som to nevydržala a napísala mu, že vidím, že sa na badoo prihlasuje a nerozumiem. Viem, že tým som mu dala ideálnu šancu si všetko pekne upratať a poskrývať, no ja proste nemám povahu na to mu písať z iných účtov, alebo poprosiť niektorú z dievčat, ktoré sa ponúkli tu v diskusii, že mu napíšu. To by som sa ešte nejaký čas musela pred ním tváriť, akože nič sa nedeje. Prisaha, že tam vôbec nechodí, odkedy sme spolu, že appku vôbec neotvoril, len ju ma na ploche a netuší, prečo je online.. Ze mi kľudne ukáže celý účet (akoby sa spravy nedali mazať) a chce, aby sme si obaja odtiaľ účty vymazali. Dnes sa mame stretnúť. Vôbec neviem, čo ďalej. Chcem veriť, ale..

panelacikova
19. júl 2021

Tak mu ver. Nepoznám túto aplikáciu, či je naozaj možné, že sa odtiaľ neodhlasil a ostal prihlásený? Mne to takto ukazuje totiž na FB, ja sa tam nikdy neodhlasujem, mám ho na ploche a aj keď tam nie som, ukazuje ma prihlásenu..

ankare
19. júl 2021

Ja by som mu verila, resp. dala druhú šancu. Držím palce!

vikss1
19. júl 2021

@ankare hmm asi by som to spravila tak isto, to podla mna nie je dovod na rozchod

riderka1
19. júl 2021

tentokrát ja budem z tých pozitívnejších 😉 tvoja dôvera musí prameniť z jeho činov, splnených sľubov a tvojej vlastnej intuície..
5 mesiacov nie je ani veľa, ani málo, určite si teraz spozornela, tak sleduj, čo sa bude diať ďalej, povedz mu, že máš obavy a daj mu šancu dokázať ti, že čo tvrdí je pravda... buď sa mu to podarí alebo nie 😊
ja som sa takisto spoznala s mojím drahým na badoo, z mojej strany to bolo ako hrabať sa v smetiaku a nakoniec nájsť diamant 😍 stálo ma to veľa omylov, veľa síl, ale neľutujem nič.. potom som vymazala účet, na znak toho, že to s ním myslím seriózne, on urobil to isté.. no a o pár mesiacov už budeme traja, aj také môžu byť príbehy.. ❤️🍀 držím palce

miriam888
19. júl 2021

tiež som sa s priateľom zoznámila na Badoo, ale ja som si hneď zablokovala účet. Po pár dňoch som išla pozrieť, či nie je náhodou aktívny 🙂(zvedavosť proste nepustila a v tom čase sa to dalo aj pre neprihlásených) a veru bol. Tak som sa ho na to spýtala a tiež mi povedal, že tam nechodí, len to v telefóne na ploche a občas mu tam príde nejaká reklama. Zoznamku teda vymazal a všetci sme spokojní 🙂

mell27
19. júl 2021

Presne ako si to napísala 🙂 viac by som sa mu neozvala... Načo ti je taký chlap?... Po svete ich chodí veľa normálnych... Prajem ti veľa síl 🍀🍀

mata1001
19. júl 2021

Podla mna si nespravila dobre, ze si sa ho na to priamo opytala...mala si mu napisat z ineho uctu a podla jeho konverzacie-odpovedi sa zariadit...to by si mala 100%-tne.
To ,ze ti teraz povedal, ze tam nechodi a bla bla bla...by som mu neverila...lebo ty vidis, ze je aktivny, on tvrdi, ze tam nechodi...kde je pravda?

janka_23
19. júl 2021

@mata1001 súhlasím, ja sa tiež odtiaľ neodhlasujem, chodia mi aj upozornenia a teraz som to s kamošom pozerala ako aktívna nesvietim 🤷🏼‍♀️

mimka1402
19. júl 2021

@mata1001 Tiež som jej to radila, že lepšie nepriamo, sama som si tým prešla.. No nič. Toto bude mať dlhšie trvanie kým zistí pravdu. Už len tá aktivita je blbosť, z osobnej skúsenosti viem, že je to presné.

@janka_23 Presne tak, aplikácia je podľa mňa v tomto veľmi presná, nestalo sa mi aby zle ukázala. Plus tam sa dá vypnúť aktívnosť, takže takým spôsobom už autorka veľa nezistí, keďže si bude dávať väčší pozor.

mimka1402
19. júl 2021

@panelacikova Ja som to skúšala, aj v minulosti aj s kamoškami, kamoš taktiež. Každého ukázalo presne tak online ako boli. Žiadne nepresné veci. Aj upozornenia keď chodili na mobil, či zapnuté wifi nič to nezmenilo, dokým sme nezapli badoo

mia78111
19. júl 2021

@mimka1402 myslim, ze autorka sa bala zistit pravdu, tak mu to povedala. Typek pekne pomaze co treba a bude klamat dalej. Zienky naco sa stazujete, ak nechcete pocut pravdu

janka_23
19. júl 2021

@mimka1402 ja som si takým tiež prešla a vďaka tomu som na zoznamky zanevrela. Už je to iba na autorke ako si to poriesi 🤷🏼‍♀️

mimka1402
19. júl 2021

@mia78111 Presne tak, ale ja ju chápem.. Len niekedy je lepšie použiť rozvahu. Ja som takto zistila o tej druhej slečnej, ale bohužiaľ o dosť neskôr, lebo ohľadom badoo si dal väčší pozor po mojej konfrontácii. I keď mal xy výhovoriek prečo tam chodí. 😀 Tak začal byť viac prešpekulovaný. No mal ma ako "dočasnú".. Takže stále skúšal aj u iných... Moja blbosť, že som hneď to neukončila, ušetrila by som si hodiny trápenia a myšlienok, že aká som domyšľavá a chudáčika krivo obviňujem. Všetko som hodila na seba. Bol so mnou, ale s ňou už riešil bývanie... Takže ako facka od života skvelá.

@janka_23 ja zatiaľ nie, ale keď vidím, že to isté sa stalo aj kamarátke, kde chlap radšej si spravil ďalší profil zmenil informácie o sebe, blokol ju na novom účte aby ho ona nenašla.😀 Lenže kamoška bola na badoo a jej milého tam našla. 😀 Vyhováral sa, že to je isto photoshop.😀

janka_23
19. júl 2021

@mimka1402 tak ten môj predo mnou badoo teatralne vymazal a za pár dní nainštaloval znovu a vytvoril nový profil 😅 je to o tom, že keď ta chce chlap oklamať tak ta oklame, nezabránis mu v tom nijako.

natassa2
19. júl 2021

Asi tak @janka_23 chlapi si najdu cesticku jak sa dostat tam kam chcu a tiez ked chcu nieco ukryt tak urobia aj nemozne, aby to skryli. Neraz sa mi to potvrdilo. Len nechapem proste to preco to maju potrebu chlapi robit, ked maju polovicku.

janka_23
19. júl 2021

@natassa2 v tomto s tebou úplne suhlasim. Zažila som to neraz preto som už naozaj obozretna a nedôverujem iba tak. Prečo to robia? Potrebujú si nechať hladkať ego, aby sa stále cítili ako neodolateľni a žiadani alfasamci. Lebo stereotyp je pre nich zabijak. Samozrejme česť výnimkám, určite existujú aj muži, ktorí toto robiť nepotrebujú. Ale aj mne je smutno keď idem na badoo a vidím tam kopu zadaných mužov, ktorých osobne poznám

autor
19. júl 2021

Podľa mňa kto chce podvádzať, si cestu nájde a viem, že ak ma klame, vymazanie účtu vôbec nič neznamená. Niekto tu spomenul, že som sa bála poznať pravdu, preto som mu včera oznámila, že to viem. Ale to nešlo o strach, no o to, že by som nevydržala hrať nejaké hry, ja žiaľ keď niečo prežívam, som veľmi rozrušena, každý mi na tvári vidí, že som mimo a mam potrebu hneď veci riešiť (viem, nie je to ideálna povahova vlastnosť). A prišlo mi to, že veď nás nespájaju ani deti, ani hypotéka, nefinancujem ho, ak nechce so mnou byť, čo ho drží?? Načo by ma vodil za nos? Jedine ak má zlu povahu a je mu jedno, že niekomu ubližuje.. lebo podobných je kopec.

mia78111
19. júl 2021

Staci male klamstvo a mne by uz blikala kontrolka STOP.je vidiet, ze si namotana na neho. Prosim len bud obozretna.

mimka1402
19. júl 2021

No ako som už písala, že som si to zažila a vidím, že si podobná. Tiež mi to nešlo do hlavy... Ale jemu môže byť s tebou fajn, ale berie ťa ako istotu možno. Obzerá sa či niekde nie je tráva zelenšia... No nič, pravda výjde raz najavo. Hádam zbytočne nestratiš s ním čas. Ale ako sme už napísali, musí tam chodiť, inak by ho ako online neukazovalo.. Ale chápem, tiež keď som toto riešila mala som na všetko argument prečo to má zmysel s nim a prečo by mi neklamal, zatiaľ čo kamošky sa za hlavu chytali či som prišla o rozum..😅

marca12
19. júl 2021

Aj ja som mala frajera zo zoznamky a boli sme spolu skoro 2 roky a namotaval tam baby aj pocas nasho vztahu. Ja mam averziu voci zoznamkam. Maloktory chlap tam potom uz nechodi. Chodia aj ti,co tvrdia,ze nie a zeny si naivne myslia,ze ich chlap je iny,tak ako som si to myslela aj ja.

janka_23
19. júl 2021

@marca12 súhlas, presne to iste som zažila. Zájdem na zoznamku, pozriem co tam nove ale už nepíšem s nikým ani nemám záujem o muža zo zoznamky. Nuž, je taka doba. Muži majú neobmedzený prístup a náležite to využívajú. Kde sú tie časy keď vzťahy vyzerali úplne inak