Priateľ stále doma na PN

19. nov 2023

Sme spolu od 2017 a nedávno sme začali spolu bývať vsetko super až kým neostal na pn od marca a proste ja to už nedávam…. Mám po sebe aj 3 dvanástky a potom keď som doma ho mám vkuse za zadkom ale že vkuse….. idem s prepáčením na wc na veľkú a keď vyjdem mi povie že fuu ty si čo pojedla ( lebo počul že som bola na veľkej)… ja si tak vydýchnem ked ide čo i len do obchodu… reálne uvažujem nad odstahovanim sa lebo je to na mňa moc
Čo si myslite?

autor
19. nov 2023

@monikkatt no on povie že nepočúval ale čosi robil a bol blízko dverí… a vždy dá poznámku že kde sa to do mňa vojde 😩😩😩😩 bože môj ja už mám aj fóbiu sr*t doma

rebellefleur
19. nov 2023

Haha ten velmi rychlo vytriezvie, ked zisti,ze po 1 odpracovanom dni sa nemoze hodit znova na rocnu pnku 😁

autor
19. nov 2023

@rebellefleur a ako to je? Ja som na pn hádam ani nebola ešte..

minenkak
19. nov 2023

Koľko je na Slovensku vlastne PN na deň alebo ako sa to ráta

saxana000
19. nov 2023

Neuvari sice vsetky jedla ale ked som dva tyzdne lezala v posteli neschopna sa pohnut tak nakupil a uvaril co vedel aby s dcerou nejedli suche rozky.po.tych 12kach by som sa.urcite.k.sporaku nepostavila ked je panko uz pol roka doma..

rebellefleur
19. nov 2023

Musi mat nieco odpracovane predsa,aby mal znova platenu pn.. verim, ze ak toto vyskusa, naozaj to kompetentni vyhodnotia ako ucelovy ofajc cela ta jeho pnka

veronicka88
19. nov 2023

No mohla by som osrat aby som sa doma ani vysrať nemohla....prepáč nedalo mi to🤣hlupák je to a takého ti do života netreba. Čo bude robiť ak by ste mali rodinu?hliviet za xboxom a čakať čo mu spadne do úst. Fuj hnus

monikkatt
19. nov 2023

Dievca zlate, rychlo sa zbav tohto uchylaka.. sak to je hrozneee nemoct sa doma ani v klude vy.... 🫢
A to nehovorim ze je to lenivec, sediet doma na pnke a nechodit do prace. To co je za chlapa 🙈

michaela329
19. nov 2023

Pol roka musí odrobiť, mala som kolegyňu, čo to takto točila...kým ju nevyhodili.

klementinka58
19. nov 2023

a jeho celozivotny plan je oddychovat doma na pn ( neskor invalidnom zrejme) a mat zenu co ho uzivi? a celodnova zabava je sledovat kolko toho jeho priatelka vy...re? No to ozaj chces takeho darmozraca? Ved si zober ze rozpocet budes tahat takmer vylucne ty, dovolenky platit ty ak niekde budes chciet ist ...deti to radsej ani nespominam....on v tom ma jasno, nasiel dokonalu, pretoze inu,ktora by toto trpela nenajde a on si moze sunky valat a staci mu davka
bezstarostny zivot, poznala som jedneho takeho moj exfrajer z mladosti po strednej takto mal nastavene. Ja som sa s nim vtedy rozisla, bola som oznacena za narocnu zlatokopku. Uz ubehlo 20 rokov odvtedy a vies ako funguje? Nikdy v zivote nepracoval viac ako par dni, vzdy potom dlhodoba PN ( tiez na krize) potom rokmi to postupil na polovicny invalidny, mal 4 partnerky, ma 4 deti a je sam. Kazda jedna ho nechala ked videla aky je. Nezmenil sa veru, stale je tam kde bol pred tymi 20 rokmi

janinah
19. nov 2023

Ďakujem Bohu,že moje dcéry mali dosť rozumu a nasli si normálnych pracovitých chlapov....pochopila? Asi ani nie....tvoja škoda...a teraz si pomyslí,že by si do toho otehotnela....až potom by začala sranda....

majamat
19. nov 2023

och, som na tom podobne, aj ked nei do marca. no na jar jedna PN, teraz druha uz niekolko mesiacov. ide ma porazit, nemam pokoj chvilu.
co je horsie, som PN teraz este aj ja - po operacii.

majamat
19. nov 2023

och, ani moj nevie varit. obcas am tiez blbe poznamky, alebo sa "hada s TV" akoze hroza.

martinkatinka
19. nov 2023

Chrbat ho boli z celodenneho lezania. Realne ma aku diagnozu? Lieci sa? Ci len spekuluje?

minenkak
19. nov 2023

@majamat to nevarí vôbec?

alex49
19. nov 2023

kopni ho do zadku, nech si čuchá záchod u mamičky alebo kde. Načo ti je taký chlap.

angeli121212
19. nov 2023

Počuj úprimne rýchlo sa ho zbav lebo toto budeš mať ako ďalšie dieťa a nedajbože ty nebudeš vedieť robiť budeš na pn na materskej alebo hocičo tak tento darebák ti len priťaží. Doma sa máš cítiť dobre a nie že už sa ti tam ani byť nechce

vler
19. nov 2023

@autorka tvoj priatel je mimoriadne trapny, nielenze nepouzitelny do zivota ale netolerovatelny, a to som tu citala uz o vselijakych individuach

minenkak
19. nov 2023

@angeli121212 ako na materskej,veď ona vari není blbá aby s ním mala ešte aj sex

majamat
19. nov 2023

@minenkak nie. co je blbe, on musi mat navareny aj obed,a j veceru a dcera ma dietu, preto sa musi stravovat doma.
nemam rada varenie a este musim varit viac ako nietko iny. sestra s mm sa stravuju v robote, dieta v skolke, cely tyzden nevari, cez vikedny chodia casto k rodine na obed. cize vari fakt malo. aj musim an kazdy jeden den.
to mam jak za trest.

dada4
19. nov 2023

Môj muž má tiež svoje chvíľky,asi ako každý,ale teda na upratovanie moc nieje ,ale on vari,zavara ovocie,zeleninu,huby,vari džemy, pečie, kysnuté,ťahané štrúdle, takže u nás nefunguje,že variť má žena...

majamat
19. nov 2023

@ketrint 👍

minenkak
19. nov 2023

@majamat naozaj niekto ,ešte takto funguje,je to pre mňa až neuveriteľné ,to je naozaj trest 😰

angeli121212
19. nov 2023

@minenkak tak to ja už neviem či majú alebo nemajú sex, len som poukazovala na fakt, že dotyčný je jej nič platný

majamat
19. nov 2023

och,a ko cez kopirak,a j moj chlap chorbat, ja som po operacii asnad nebudem tolko doma ako on.

ako moj urobi zopar veci doma. no nie je to plne ono. mne uz sa nechce, praca je cim dalej tym narocnejsia. akurat som dnes pocula definiciu zleho manazera = moja sefka. strasne zle sa robi, z prace som unavena, nemam energiu, doma nie ej klud, varit musim, nastastie nie vecer a nevarim denne. minule utrel prach ale len v obyvke. ja nevysavam, to on s dcerou, vylozi uyvacku, vynesie odpad. aj kvety mi poleje.
no ked som v robote 2 dni po sebe a dalsi den treba k dr, tak spekulujem ako s obedom.

lujza123
19. nov 2023

Prepáč ale ty tiez niesi úplne v poriadku po 12tich hodinách ešte aj variť hniliakovy obed aby mal milostpan co do papulky.
Ved mas stravné lístky nie? Si daj v práci menučko a na neho sa vykasli.
Že ženská práca 😂😂😂 hlavne ze restauraciach 90% kuchári chlapi .
Či vlastne varenie za peniaze je mužská práca a varenie zdarma ženská …

adrianasmolko
19. nov 2023

obed si objednaj a mas to alebo si uvar len pre seba a mlademu panovi povedz ze co si kto navari to si aj zje
ohladom pn to ma aku znamu mudr? pokial viem tak dlhodobo pn uz musi davat odborny lekar , vseobecny nemoze dlhodbi vypisat ci sa nieco zmenilo? kontrolu zo socialky este nemal?

kamatopo
19. nov 2023

To je trápne 🤦🙈sledovať niekoho na záchode. To bude sveta žiť s takouto odrodou plánovať deti a rodinu...

klip0
19. nov 2023

To vôbec nejde o varenie. Keby mal toto jedno že nechce/nevie/nebaví ho variť, ale všetko ostatné super, tak by nebol problém.
Ale tu bude asi celková lenivost. A ako je natom finančne keď je na PN ? Lebo ešte povedz že to ty tahas a on je spokojný a konečná.. 😬

minenkak
19. nov 2023

@klip0 ja tiež nechápem z čoho žije