Pripečená svorka

17. máj 2023

Ahojte
Tento víkend ideme na svadbu manželovej sestry. Som v 40tt čiže pôrod na spadnutie... Zatiaľ podľa poslednej kontroly zo včera je všetko ok a teda na svadbu sa chystáme. S tým že teda uvidíme koľko vydržím a či dovtedy aj neporodim 🙂.
Manžel je samozrejme už v strehu pochopiteľne nepije a chodí skôr domov z práce keby náhodou aby mi bol na blízku...
Dnes mi svokra hovorí, že ako to mám zariadené na sobotu s odovozom keby bolo treba lebo manžel si bude chcieť určite vypiť. Vravím že nijako proste nebude piť veď hádam je dôležitejšie naše dieťa ako nejaká svadba a vypitie si. Celá nasrata na mňa vyhrkla že je to nefer aby sa teraz kvoli MNE nezabavil a však oni budú mať rozvocu tak keby začnem rodiť alebo sa budem cítiť unavená on ma zavezie a manžel sa zostane baviť.
No skoro ma odvalilo... Veľmi jasne som jej dala najavo že je to cez a snáď je to naše spoločné dieťa a je na mieste že bude zodpovedný a viac ho budem zaujímať ja a moje pocity ako nejaká svadba...
Zaklincovala to tým že možno by bolo lepšie keby príde aj sám a ja zostanem doma aby som na seba zbytočne nestrhavala veľa pozornosti...
Tak mi povedzte... Mám chuť na tu svadbu naozaj neísť, ale potom aby aj vedela o tom keď sa jej vnúča narodí...

qwert87
21. máj 2023

Už radšej nič nepíš, len sa strápňuješ

aurora33
21. máj 2023

Nie nepohorsilo ma to, nemusíš na mňa prskat, na to máš očividne svokru. Gratulujem k bábätku a nabudúce si vymysli lepšiu tému. A opakujem to že ,,praskne plodová voda” sa len tak hovorí, žiadne hlučne ohňostroje sa pri tom nedejú. Dokonca ani spev dievčaťa to neprehlusi. Peknú nedeľu prajem.

ivik4
21. máj 2023

Hm ak je to pravda tak napriek teme a tomu ze mas drbnutu svokru mi je ozaj luto nevesty ze si svoju pozornost upriamila na seba hoci nie zamerne . Mohla si doma sediet. Neviem , nepoznam ju ale mrzi ma to aj za nu :/ . Sice ja som povaha ktorej by bolo jedno aj to ci niektora zo zien pride v bielych satach ale nevesta mozno taka nieje

ibrunova
21. máj 2023

No chcela by som tejto rozprávke veriť 😃

mondolina
21. máj 2023

ty si akože necítila, že ti steká voda po nohách? či kde boli tvoje ruky, že si sa nemohla ohmatať sama?
🙈🤣
áno ako korok z fľaše 🤣 na plafón ťa to nevystrelilo?

mondolina
21. máj 2023

@aurora33
presne, lebo toto si vymyslel niekto komu plodová voda nikdy " nepraskla"
no nevydalo🙈

danulicek
21. máj 2023

A to bola ta téma až do dnes celkom uveriteľná 😂 njn, ešte si počkám na rozuzlenie sestry, ktorej švagriná využíva muža a mám čítanie k rannej káve v práci isté😀

haha, no a gratulujem k synčekovi, ktorý začal oslavovať, už keď pukla voda ako korok zo šampanského 😅

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
21. máj 2023

@evamarek77
ja tiež môžem vycapiť foto novorodenca a nemusela som v sobotu rodiť 🙈

rorino
22. máj 2023
doominicka
22. máj 2023

Pane bože 🤦🏼‍♀️ už jej dajte pokoj tým čo píšete ... Nech si užíva drobca v kľude . !!!