Problémy s partnerom - urážky

alena1994
17. feb 2021

Ahojte milé žienky. Potrebujem sa trosku vyrozprávať a aj poradiť. Čakám s partnerom bábätko, a všimla som si že často sleduje nahé baby, modelky, mne by to inak neprekážalo, ale denne mi hovorí aká som tučná, pritom mám 60 kíl, a že si nájde mladšiu a krajšiu, tvrdí že iba sranduje ale mne to ničí psychiku, poraďte je to normálne podľa Vás?

hruska91
17. feb 2021

Nicilo by ma to a nepride mi to vtipne ked len "sranduje"... porozprávaj sa s nim ze ti to vadi a nie je to ok..a ked mu to vadi teraz tak co caka ked bude babatko v tebe rast? :D

luccija
17. feb 2021

@alena1994 čo Ti bude hovoriť po pôrode s kg navyše?veď mu to vrat aj ty si môžeš nájsť krajšieho, bohatšieho a hlavne takého čo nebude hovoriť také hluposti

tenerifka
17. feb 2021

Preboha, kolko ma ten clovek rokov? Ty si tehotna, a on ti hovori taketo infantilne bludy?

lenusa20
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulka1802
17. feb 2021

Pre každého je normálne niečo iné. Pre mňa sú také reči trápne, primitívne. Neviem, koľko meriaš cm pri takej váhe. Ja som mala 61 kg pri výške 168cm, keď som šla rodiť. Teraz mám 55kg a cítim sa tak akurát. On má akú postavu? Tehličky na bruchu? Či pupkáč slintajúci nad modelkami, ktoré nikdy nemože mať?

iriska13
17. feb 2021

..absolutne primitívne...čakate spolu dieťa a ak ťa miluje, mal by ťa na rukach nosiť....

mirka_a_hrasok
17. feb 2021

Joj akoby som mu to vratila, nechapem jak toto moze jeden milujuci clovek povedat, nechapem no.

dskjhfdlkdjhl
17. feb 2021

@alena1994 To je teda "vtipny" chlap🙊Ved mu povedz, ze si najdes takeho, co Ta bude na rukach nosit. Otazka je, dokedy by ma bavilo odrazat jeho "vtipy" a kedy by som mu buchla dvere pred frnakom.

thewitch
17. feb 2021

Začni ho aj ty urážať že týmto prístupom asi nebude práve otec roka potom sa zasmej a tiež povedz len žartujem a ako on sa zatvári ...

denden77
17. feb 2021

toto bude do buducna dalsi aspirant na partnera a otca roka.. isto si o nom este niekedy precitame..
a takyto chuj bol vzdy alebo ho nahle zmenil ocurany test? 🤔

desore
17. feb 2021

Tvoj partner je absolutne netaktny. Aj keby si vazila o 40 kg viac, toto si nema k tebe dovolit, cakas jeho dieta. Razne, ale slusne mu povedz, ze si to nezelas. Nech si uvedomi, ze nie je Gabriel Garko s tazkymi milionmi na ucte.

janickacrazy
17. feb 2021

@alena1994 tak mu povedz, že ty po pôrode kilá schudnes, ale jemu výška EQ nestupne sama od seba, nech na sebe trochu popracuje 🙄

leuchtturm
17. feb 2021

nuz, co si si vybrala, to mas.

sandrika1986
17. feb 2021

On je malo inteligentny....

lubiss
17. feb 2021

to si si mala s kym dieta urobit... taky dementko

deti95060810
17. feb 2021

@denden77 pochybujem že sa zmenil po očúraní testu... Debil bol asi vždy, len to skrýval pred partnerkou resp. manželkou...😉

denden77
17. feb 2021

@deti95060810 alebo aj neskryval 😁

medeaa
17. feb 2021

@alena1994 partner je chuj a ked teraz hovori take veci, co bude dalej? Asi by som sa sama obzerala po inom...

elizabet173
17. feb 2021

@alena1994 pred tehotenstvom bol citlivy gentlmen? Nebol, bol taky isty somar ako je teraz, len si to nechcela vidiet a rychlo si sa s nim hrnula do dietata. Pozeraj si ty pred nim casopisy s dobre vybavenymi nahymi muzmi a povedz mu, ze takeho si najdes, lebo on take nadobicko nema. Potom povedz, ze si iba srandovala. Spytaj sa ho, ci je to prijemne pocuvat a povedz mu, ze si ako tehotna viac citliva a nepocuvaju sa ti take poznamky dobre. Ze ti to ako sranda vobec nepride. Ze by si ocenila, keby sa zacal spravat ako partner a otec, nie ako pubertiak. No ci to pomoze....