Prvé rande po 9 rokoch

sasha871
16. júl 2015

baby,9rokov som mala vztah..ktory sa rozpadava..uz sme si cudzi..a tak pocas uplynulých 2mesiacov, som si zacala pisat s muzom..zoznamili sme sa na zoznamke..piseme si kazdy den, o beznych veciach a mame vzajomne sympatie..na buduci tyzden navrhol kavu, vraj je na case..no poviem vam, ze mam pocit ako keby som mala 15..ja uz ani neviem ako take rande prebieha a mam normalne tremu uz teraz..potom si hovorim, mas doma rocnu dcerku, maj chladnu hlavu! ale pritom sa mi trasie zaludok😀..ako prebiehali vase rande po zoznameni na internete?🙂

evkakorcek
17. júl 2015

Nerozoberajte to čo má doma, že ešte nemá ukončený vzťah. Ani jej partner by sa určite nestrádal nejakého rande. Ona to tak cíti, že chce ísť na rande, tak jej to nekazte, lebo by z toho ešte mohla mať zlý pociť.

@sasha871 Uffff po 9 rokoch! to je dlhá doba. Ja už mám veru čo to odrandené 😀 😀 😀 a ver mi či nie. Najprv si toho dotyčného poriadne oťukaj, predtým ako sa sním stretneš. Píšte si a volajte si intenzívne. Potom ked už sa sním budeš chcieť stretnúť tak bud hlavne prirodzená, nebud afektovaná. Maj prirodzené pohyby, mimiku tváre. Muži si všímajú všetky detaily. Od toho ako si oblečená až po to ako reaguješ na ich otázky. Bud veselá! Nesťažuj sa mu ohladom svojho života, svojho ex, nesťažuj sa ohladom bývania, penazí bla bla to všetko nech za dverami svojho domova. Bud pozitívna. Muži majú radi ženy ktoré sú veselé a kamarátske 🙂 🙂 😉 . A ak nie je pako tak rozhovor bude viesť ON. Vtedy zistíš, to či má naozaj záujem 🙂 Držím ti palce 🙂

majka99999
17. júl 2015

@vadimito a kedy to slo na pokeci tak dolu vodou? Pred 4,5 rokom sa mi podarilo ulovit aj celkom suceho. 😀

sasha871
autor
17. júl 2015

suhlasim..ja som jednoducho snilek a perfekcionista..toto co mam doma bol moj sedy zakal.skoda..lebo mame krasnu dceru, nikdy by som nepovedala, ze to takto dopadne. ale co uz..dotycny vie o mojej situacii. samozrejme , ze mi pride divne ze mu to nevadi..zrejme by to nevadilo iba muz.kt.ide len o sex 😀 nech ide..mozno by mi to vobec nevadilo;) ani ten som nemala dost dlho okrem ineho..ale samozrejme to nie je zamer..musim sa trosku vzchopit a nemat horucu hlavu, pretoze mate pravdu som lahka korist v tejto situacii..iba som chchcela vediet, od tych co maju skusenosti ake temy preberali a podobne..nebudem to silit, ak bude ticho radsej odidem za dcerkou a budeme vybaveni 😀

sasha871
autor
18. júl 2015

neviem ako to vnima moj partner a je mi to jedno..moj partner fajci travu aj po mojich zakazoch, pourazalma ..nadaval do zebraciek, ked som porodila mi povedal ze nie som pre neho rodina..som s nim koli peniazom..ale uz to mam vyriesene..nezalozila som tuto diskusiu aby som tu preberala to co mam doma..takt som sa rozhodla.takto to je..viem ze chlqpi idu po sexe,preto som nebola vzdy stotoznena so zoznameniami tohto typu..ale vela som pocas rokov zameskala, aj stratila kontakty koli ziarlivosti..bola som velmi zahladena do neho a posluchala..takze sa musim troska osmelit , nech som opat vo svojej kozi..je pravda, ze je to typ co sa rad zabava, je si vedomy svojich kvalit a prednosti je slobodny a bezdetny, vsetci do neho hucia aby uz nieco robil avsak mam pocit ze svoju slobodu ma rad a vyhovuje mu..no uvidime.ja na nic netlacim..cakam co on.

nair
18. júl 2015

@sasha871 Uvidíš, ako sa to celé vyvinie.. Nemaj nádeje, ale nemaj ani predsudky, buď úprimná, a aj opatrná.. 😉

zexi
18. júl 2015

@sasha871 držím ti palce. komunikácia buď bude fajn alebo bude viaznuť, alebo bude taká fajn, akoby ste sa poznali celý život. Zvládneš to 😉 A tiež som dlho predlho nerandila, čiže úplne chápem, ako sa cítiš 🙂

marshmallow
14. sep 2018

Ja zle skúsenosti zo zoznamky uz som zrušila aj badoo

sasha871
autor
16. sep 2018

@marshmallow ja to beriem nadalej len vlazne ,dnes je zly svet na zoznamovanie

marshmallow
16. sep 2018

@sasha871 ved to 😭

vamajka
5. jún 2019

@sasha871 aj si sa s niekym zoznamila?

sasha871
autor
12. jún 2019

@vamajka veru nie:D

0silvia0
12. jún 2019

@sasha871 4 roky fakt nič?😨

katulik123
12. jún 2019

@sasha871 nešli ste nakoniec na rande? 🙂

wiw8
12. jún 2019

@0silvia0 Niekto na to proste nie je, tiez mam kamosku, co neni na randenie, co uz ma reci, ze ostane sama, a nie a nie ju ukecat aby niekam sla s niekym von 🙂

0silvia0
12. jún 2019

@wiw8 jasne, ale v tomto prípade som mala pocit, že autorka ma záujem o rande☺️

wiw8
12. jún 2019

@0silvia0 Je to mozne, len nazory a chut na rande sa meni myslim aj v zavislosti od toho v akom sme zivotnom obdobi a akych ludi stretavame 😉

0silvia0
12. jún 2019

@wiw8 ale ved to je samozrejmé... 😲

petkaaa
12. jún 2019

@sasha871 máš doma dieťa, teda mala by si mať už rozum a namiesto toho hľadáš chlapov na zoznamkách a skáčeš zo vzťahu do vzťahu? Cez toto ťažké obdobie neprejdeš sama a nepotrebuješ prestávku? Cez toto obdobie by si mala predovšetkým prejsť sama a nevyužívať ďalšieho, ako prestupnú stanicu.

evica01
12. jún 2019

Kamoska mala tak ako ty. Dietatko a rande po rokoch.
OK.
Prisiel.
Tucniacik.
V total kratuckych obtiahnutych riflovych kratasoch. Zabudol sa v 94tom.
Nevedela co s nim. Tak si kupili zmrzku a sla ho schovat do najblizsieho parku. Aby ju nik s nim nevidel.
S dalsou web zoznamkou sa uz aj vzali a ziju nadherny harmonicky vztah.

wiw8
12. jún 2019

@0silvia0 Ja som si tiez povedala jeden raz, ze uz rande nikdy viac, no esteze vtedy som dala este jednemu sancu a nasla som si draheho 🙂

0silvia0
12. jún 2019

@evica01 že šla ho schovať do parku 😂😂😂

evica01
12. jún 2019

@0silvia0 hej, lebo mali stretko pred nakupnym centrom 🤪
Strasne sa hanbila. Nemohla si dovolit ho vystavit na obdiv.
Vsetko obtiahnute. Kypelo.

sasha871
autor
13. jún 2019

@0silvia0 ale nie,ved sme sa aj stretli aj sme boli kamosi ako fajn chlap ale potom som zistila ze je zenaty Na tom prvom rande,ale pohodak
Potom bol este jeden co sme si padli do oka ked sme sa prestahovali
A potom uz nejak nebol na to cas
Sustredila som sa na zivotne milniky skolka praca a my dve
Nejak neni cas proste ani prulezitost,ten rebricek mam inak postaveny, a preto nechodim bezne po vonku a zoznamky zo ma chyti tak raz za rok a vzdy je to o tom istom
Neviem ...teraz mam obdobie ze co zivot prinesie to beriem,ked to zrovna neni chlap hold 😂