Rok žiadny sex s partnerom

karinka31
11. feb 2016

Ahojte dievčatá, potrebujem sa zdôveriť. S mojim sme spolu nespali už celý rok! Ide o toto - mala som zdravotné problémy a nejak nebola ani chuť, ani sa nedalo. No momentálne je aj chuť a on sa do toho nemá. Viem že mu prekáža že som pribrala, no ja už žerem aj od nervov že nemám sex. Nemám sex - mám sladké. Navyše sme sa prisťahovali zo zahraničia. On chce žiť na dedine, ja v meste - kde bude práca. Nevieme sa dohodnúť. Preto som povolila že ostaneme ešte rok aj pol s tým že tu otvoríme menší obchod a potom budeme podnikať z mesta cez formou internetového obchodu a ak sa bude dariť tak do predajne dáme predavačku. Lenže ja tu šťastná nie som a nikdy ani nebudem. Úplne sa mi zhnusil, odmieta ma ako ženu, v tom kde budeme žiť pozerá len na seba... Navyše ultimátum, pokiaľ sme tu tak nebude žiadne dieťa, však keď nie je sex tak ani nemá aké.

misel0806
16. feb 2016

@katuliena82 mas pravdu a dakujem za tvoj nazor☺

stanka284
16. feb 2016

Ahoj skus odbornu pomoc, tu ti nik nepomoze. Je xy skusenosti, pribehov atd. Mozes z nich cerpat porovnat si tvoj a ich zivot ale to je vsetko. Pred manzelom som mala silneho frajera 2 a pol roka no poviem ti z mojej strany to nebola laska skor som ho mala rada ako kamarata samozrejme vasen atd. 0 bodov...bol ku mne mily, ochotny, fakt by mi aj modre z neba zniesol za ten cas som mala x prilezitosti ho podviest a aj si zacat s niekym inym. Nechcela som mu ublizit no nakoniec stacil jeden pohlad do oci mojho manzela a vsetka ucta bola prec...az vtedy som zistila co je laska, vasen, sex. Sme spolu 2 a pol roka z toho rok a 8 mesiacov manzelia mame 17 mes. syna. Iba po polroku vztahu sme mali vyse 10 mesacnu sex pauzu pre rizikove tehotenstvo. Po porode som skoncila s 14 kg navyse, ktore som schudla cca za 7 mesiacov upravenou stravou, no kedze som 17 mes nespala syn sa stale budi aj 3-4x pribrala som zas 6 kg. Dieta, domacnost, varenie, stavba domu, muzove 2roboty, oddelene spanie pre synove nocne arie. Teraz je sex fakt moje jedine odreagovanie :D a cas, ktory je len nas :D zdaleka sa nemam ako princezna no som stastnejsia ako v predchadzajucom vztahu. Byvam na dedine v byte coskoro bude dom tiez na dedine. Islo ma porazit ked som zistila, ze ak chcem pecivo musim to stihnut do 12:00, ze najvacsie kulturne vyzitie je ked pride pan predavat v lete zeleninu :D , ze ma od jary po jesen budi traktor, kombajn, ovce atd. Ver mi ak je clovek stastny je jedino ci si v meste alebo na dedine... Chcela som ist byvat do mesta ale v meste by sme mohli mat max 3 izbovy byt na sidlisku a za tie peniaze budeme mat domcek s teraskou, zahradkou... Inak ani manzel uz nie je ten sexy vysekany modrooky blondak s 87 kilami, teraz ma 103 kg takze u mna to nie je o vzhlade 🙂 Rozhodni sa spravne 🙂 zelam Ti stastny zivot.
@karinka31

calais
16. feb 2016

NO napíšem ti to priamo... veľkosť cez 50 je u ženy neskutočne veľa, to musí byť cez 100 kíl. Môže ťa mať rád, môže mu byť s tebou dobre, ale proste ho vôbec nepriťahuješ a to sa vynútiť nedá... A keď ti sám povedať, že sa do teba možno ani nedostane, tak asi ta nadváha bude brutálne vysoká. Rob niečo pre seba, hlavne pre tvoje zdravie a nevyhováraj sa na tabletky, choroby a stres....

celasapremenim
12. mar 2016

@karinka31 schudni, ak sa to nezmeni, potom ries

unicornlady
14. mar 2016

Môj priateľ vraví, že je lepšie, keď si partneri povedia, čo im vadí, aby to mohli potom riešiť (a nie hneď hľadať u niekoho iného). (napr. môjmu priateľovi sa páčia dlhé vlasy, tak si nechám trochu ich dorásť. Mne sa zas páči, keď používa peknú vôňu na seba atd...)
A nemožno zato hneď druhého človeka odsúdiť, že je povrchný, že ma má milovať za hocijakých okolností atd.... Milovať ťa môže stále, ale priťahovať ho nemusíš.

Keď človek stále jedáva sladké, znamená to, že si tým kompenzuje svoju túžbu po láske.
Miluj seba samu. A miluj aj svoje telo. A to znamená starať sa aj o seba (telo máme iba jedno, ak nám doslúži, máme smolu). Aj ja som mala zdravotné problémy, tiež som pribrala, ale potom, keď som mohla, tak som začala cvičiť.

Vonku je krásne. Vezmi drahého a začnite chodiť na menšie turistické prechádzky (aspoň cez víkendy, ak by sa cez týždeň nestíhalo).

Neber to tak, že musíš alebo že to robíš kvôli nemu. Urob to pre svoj dobrý pocit, ber to ako hru. Nič robené nasilu nemá pozitívne účinky.

Ak chceš sladké, tak si napr. niečo zdravšie upeč, len namiesto cukru daj med, alebo napr. ovocie si postrúhaj a s ovsenými vločkami a orieškami urob také musli tyčinky.

Či má váš vzťah budúcnosť, či vlastne máte spoločné hodnoty, spoločný pohľad na život... to už ty musíš vedieť. Ale zdravie máme iba jedno. A treba sa oň starať, kým nie je neskoro 🙂

mamickajanka
14. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@karinka31 porozpravala si sa s nim co ti vadi? vie o tom ze chces sex?

moonshine1
14. mar 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@unicornlady ale v tomto má tvoj priateľ nesmiernu pravdu. Ono sa dá na všetkom popracovať len to treba chcieť. A ako má partner niečo robiť pre toho druhého keď nevie, čo sa mu páči, čo by ho potešilo.

maruskajarko
25. mar 2021

Nikdy nezostávaj tam kde niesi šťastná. Akokoľvek to bude ťažké sa rozísť choď za svojim cielom a do cesty ti príde človek ktorý tie deti bude chcieť aj keby ste boli na pusti sami