S priateľom som mesiaca a chce ma zoznámiť s rodičmi

26. nov 2021

S priateľom sme spolu mesiac a chce ma zoznámiť s rodinou, mam z toho strašný stres co ak ma neprijmu alebo sa im nebudem páčiť? Ako sa mam nato pripraviť poraďte prosím 🙏

ella_price
26. nov 2021

Pffft, my sme s manželom randili dva týždne keď sme išli k ním na Moravu a tam teda skoro celá jeho rodina 🤣🤣🤣 Pripraviť sa? Nebol čas. Proste to buď ty, buď proste v pohode a už to pôjde samo 🤷🏻‍♀️

kitycat
26. nov 2021

Su tubzeny, ktore sa so svokrami nenávidia a aj tak su manzelkami tych muzov. Takze prinajhorsom sa s nou nebudes stretavat.

Predpokladam, ze co to ti o rodicovh aj priatel povie dopredu a teda po mesiaci je to podlamna zbytocne skoro. Este sa ani s priatelom intimne (a nemam namysli sex ale skor taku tu blizkost a poznanie povahy) nepoznate ak teda nie ste kamarati zo zakladky. Moze to byt trapne a moze to byt uplne v pohode na totonsa asi pripravit neda

rachel36a
27. nov 2021

Ja som sa zoznamila s muzovou mamou po roku s jeho otcom asi po troch tyzdnoch... Je uplne jedno ci po mesiaci, ci po roku, bud ta budu mat radi alebo nie...moja svokra ma nema rada ani po 13 rokoch...so svokrom vychadzam lepsie ako s vlastnym otcom

janewithane
27. nov 2021

Iste napatie je prirodzene kedze ti zalezi na tom aby to dopadlo co najlepšie, aby t a prijali.. Preto sa mozes snažiť eliminovat ine zdroje napatie, zaroven ale si nevytvarat scenare v hlave, nech na to prilis nemyslis..
Nemaj ocakavania aby si neostala sklamana, ludia maju radi ked sa o nich niekto zaujíma takze sa nezabudni pytat, mnohi ľudia o sebe radi rozpravaju.. A dohodnite si znamenie ze ked uz toho bude na teba vela pojdete sa prejst alebo daco..

qwer2019
27. nov 2021

Ja som sa zoznámila so svokrovcami týždeň/dva potom čo som sa dala dokopy z mužom... A rozhodli sme sa v priebehu 10 minút, že ideme ku nim. Na prípravu nebol čas. So svokrou si vrámci možnosti vychádzam, aj keď jej syn má na lepšiu 😁 a svokra som si ani vo sne takého super nepredstavovala. Čiže neboj. Ak sa budete mat s priateľom radi, je nepodstatné, ako ťa prijme rodina . Ja cítim u muzovej, hlavne so svokrinej strany, že to ,,rád" je falošné, ale neriešim. Žijem s jej synom nie s ňou. Držím palce

luci_ba
27. nov 2021

vôbec nad tym nemá vyznam premýšľať, je to ako strhnúť náplasť 😄 Budeš to mat za sebou a to, či ťa budú mať radi alebo nie, to aj tak nesúvisi s tým, kedy sa zoznámite

7lenka11
27. nov 2021

My sme sa zoznamovali s rodicmi po skoro roku. Je uplne jedno, ci po mesiaci alebo roku, ak to ty necitis nejako inak. Ja som zobrala k svokrovcom vinko, zoznamili sme sa, cely vecer pokecali a vybavene. Vacsinou je stres pred stretnutim vacsi ako realita. Hlavne bud sama sebou, nehraj sa pred nimi na nic. Prvy dojem je dolezity a casto sa od neho odvija pokracovanie vztahov...

elizabet173
27. nov 2021

nijako, buď sama sebou, na nič sa nehraj. Buď zdvorilá, slušná, to je celé. Buď si sadnete, alebo menej, alebo vôbec nie, to neovplyvníš. Nemusíš byť predsa s jeho rodičmi najlepšia kamarátka, môžete sa ale vzájomne rešpektovať.

llucciaa
27. nov 2021

myslím, že toto je vec na ktorú nebudeš pripravená aj keby to bolo po mesiaci, po roku, stále je to proste taký stres ako to celé dopadne 😉

miriam11
28. nov 2021

Aspoň budeš vedieť na com si, más možnosť vrátiť sa z kratšej cesty